• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
@sedmitecka a reklamu na Reifansen bank... a chodit na prochajdu se sestrou a jejima kamaradkama, ktery vsechny maji deti (male) nebo jsou tehotne... a v patek bych mela jet navstivit sestrenku ma 3 tydny stare miminko...
9. lis 2010 ve 20:39  • Odpověz
@darkwitch a já mám těhotné dvě kamarádky, jedna čeká dokonce třetí, o které nijak neusilovali :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...ten nahoře to asi popletl, na řadě ve frontě jsme byla já a nééé ona, ta už má dvě, to by jí mohlo stačit :wink:
9. lis 2010 ve 20:43  • Odpověz
@sedmitecka tehotne kamaradky mam taky... vetsinou se jim zadari na prvni pokus... obcas mam pocit ze uz nemuzu... priznam se, ze se dalsiho pokusu fakt bojim, ale tak budu to muset prekonat...
9. lis 2010 ve 20:45  • Odpověz
@darkwitch tak to jsme dvě, taky se už budu děsně bát a bojím se, že to bude ještě větší nervák než teď poprvé, protože to jsem fakt věřila, že to vyjde.......a je to ode mě asi hnusné, ale ty jedince, kteří otěhotní na první pokus, nemůžu vystát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2010 ve 20:50  • Odpověz
@sedmitecka moje sestra ta se na manzu podiva a je v tom a je to oskliva vlastnost, ale zavidim ji
ted neudu v klidu dokud neuvidim srdicko na utz... a asi ani pak nebudu vklidu... ja jsem taky verila, ze to vyjde, po tom biochemickem tehu jsem si myslela, ze to vyjde... tak jsem se radovala, ze jsem zvladla druhou krev a zkoncila jsem u utz
9. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz
@darkwitch jo, chápu, taky závidím, a nejde to potlačit, nesnáším se za to, ale nemůžu si pomoct......snad neskončím v base za krádež mimina v kočárku před sámoškou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2010 ve 21:02  • Odpověz
@sedmitecka toho se taky desim, aby to tak jednu nedopadlo... nebo abych si nekoupila baby born :grinning:
9. lis 2010 ve 21:02  • Odpověz
9. lis 2010 ve 21:09  • Odpověz
@sedmitecka no to se muze stat a pak budu manzu nutit aby tu panenku choval a prebaloval a on me necha zavrit do blazince... ale ja budu hodny blazen :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2010 ve 21:11  • Odpověz
@darkwitch tak se tam asi sejdem, booknem si společný pokoj ju :wink: :wink: mám známost na psychiatrii na Karláku, je tam pěkně, v zahradě, klídeček, ticho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2010 ve 21:15  • Odpověz
@sedmitecka tak nam to tam zamluv :grinning: rozhodne se to bude hodit... zajimalo by me jestli poznam az to silenstvi prijde :grinning:
9. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz
@darkwitch ok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a bez obav, až to přijde, ty to nepoznáš, ty budeš v pohodě ve svém světě, ale někdo z okolí tě tam určitě odveze, pak se tam sejdem na společném pokojíčku :wink:
9. lis 2010 ve 21:18  • Odpověz
@darkwitch mužíček dorazil, upracovanej, musím odložit vínko a jít mu něco rychlýho udělat k jídlu, tak zatím pa pa :slight_smile:
9. lis 2010 ve 21:19  • Odpověz
@sedmitecka papa jo vino a cokolada je ted taky muj oblibeny spolecnik, musim si na to davat pozor...
9. lis 2010 ve 21:24  • Odpověz
@darkwitch zabírá to a uklidňuje, čokošku taky teď docela tláskám na kila, po stimulce a čokoládě budu jako koule za chvíli :stuck_out_tongue_closed_eyes: pa
9. lis 2010 ve 21:25  • Odpověz
@sedmitecka to jsme na tom stejne, doufam ze budu moct zacit brzo cvicit a potit se telo na telo...
9. lis 2010 ve 21:26  • Odpověz
@bettyna84 Tak s těma snama to mám taky tak.
@sedmitecka Ach jo, sedmi, mrzí mě to, taky to nemáš lehký. Držím pěsti, ať jsi aspoň co nejdřív v "původním" stavu. A revize tě snad mine.
@darkwitch to samé i tobě, ať revize není třeba...
Ach jo holky, to je fakt děsný, ale nesmíme věšet hlavu.... Jednou se určitě dočkáme...
s tím utrošem, zítra ráno to budou 2dny, co jsem ho vysadila a MS furt nikde! A na tom letáku je psáno, že může způsobit zkrácení cyklu, takže jestli píšete, že s utrošem pak máte MS ještě dřív, tak to tak asi je.
9. lis 2010 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj holčiny chtěla jsem se zeptat po těhotenských testech mi dr vzal krev a řekl mi že jsem těhotná že HCG mám 987. Samozřejmě jsem moc štastná a za týden jdu na první ultrazvuk. Nechali jsme si vrátit po prodloužené kultivaci dvě embrya. Kamaradka mi řekla že když mám tak vysoké HCG tak že to nejspíš čekáme dvojčata. Já teda tomu moc nerozumím jak vysoké by to mělo bejt a jestli už ted je jasné že by jsmečekali dvojčata.nemáte s tím někdo nějakou zkušenost kolik by mělo bejt nebo jak to vlastně je já jako fakt nevím. :slight_smile: :sunglasses:
10. lis 2010 v 07:52  • Odpověz
@kocina7 ono je to dost individualni... kdyz mas vyssi hladinu hcg muzou to byt dvojcata, ale nemusi... taky zalezi kolikaty den po ET jsi byla na krvi...
10. lis 2010 v 09:55  • Odpověz
holky, s těma pokusama vás chápu...já jsem ani do toho třetího jít nechtěla :zipper_mouth: je mi líto, že se tady vůbec nedaří :frowning2:

ale mám pozitivní zprávu...byli jsme doporučeni jako žadatelé o náhradní rodinnou péči...takže aspoň něco :slight_smile:

10. lis 2010 v 10:12  • Odpověz
@misanda tak to je skvele za chvili budete mit miminko :slight_smile:
10. lis 2010 v 10:18  • Odpověz
@darkwitch mno ještě to nějakou "chvíli" trvat bude, ale dalo se to do pohybu a to je moc dobře :slight_smile:
10. lis 2010 v 10:22  • Odpověz
@misanda jasne, hlavne, ze se to hybe....
10. lis 2010 v 10:26  • Odpověz
Holky moje, mrzí mě že tu je taková pochmurná atmosféra, ale s těma panenkama jste mě pobavily :slight_smile: Já jsem totiž byla v pondělí na první lekci kurzu péče o miminka a tam jsme to fakt trénovaly na panenkách - ještě že tak, já jsem čekala, že to jsou panenky jak jsme měly my, když jsme byly malé a ty byly tehdy pevné - no tak jsem ji frajersky chytla a málem jí zalomila hlavu :confounded: Tyhle mají fakt bloncavé krky..
A o čokoládě mi ani nemluvte. S těhu cukrovkou a přitom chutěma je to fakt psycho.. já jsem sladké žrala po kilech a teď totální zákaz všeho s cukrem... tak si dejte i za mě :wink:

Peti imunologie v Podolí není určitě jediná, ale podle mě je určitě nejlepší! A tu hematoligii mi taky dělali a fakt našli poruchu - ale v té Praze mi našli ještě jinou - na jednu musím brát Femibion místo listovky samotné a ta druhou Anopyrin. Akorát s tou laparkou to vidím jinak -teď jsem se dozvěděla, že jedna holka co se snažili přes 2 roky a má za sebou imuno a všechno krom laparky, tak na ni šla a zjistili jí mírnou endošku a přepážku v děloze a přitom na UTZ nic vidět nebylo - a že hlídaná byla, protože dělá sestřišku přímo na gyn.oddělení kde mi dělali laparku..
10. lis 2010 v 10:48  • Odpověz
Misko to mě těší, že máte dobré zprávičky :slight_smile:
10. lis 2010 v 10:49  • Odpověz
Ja jsem byla normalne na imunu v Imunii, ale usoudila jsem, ze to nevadi, protoze holky co byli na te imunii v Podoli, tak i kdyz jim delali nejaka vysetreni navic, zaver byl jeden: PREDNISON :slight_smile: a s tim zaverem jsem odesla i z Imunie :grinning:
10. lis 2010 v 11:00  • Odpověz
@darkwitch i já jsem myslela, že ho dostanu, ale neměla jsem zvýšené ty protilátky, tak nebylo potřeba. Ale našli mi tam tu nějakou srážlivost krve, která prý má nějak spojitost s plodností a pak taky díky nim našli, že jsem měla bakterii e-coli v děloze - což podle mě pomohlo nejvíc, protože jsem otěhulila hned ten měsíc, co mi ji přeléčili.
Ale tím nemyslím, že by všude jinde byli špatní. Mě tam tehdy nadchly na nástěnkách ty dopisy lidí třeba ze Slovenska - že tam přišli po sedmi letech nezdarů a díky nim měli pak prcka. A taky hlavně přístup té doktorky byl super - konečně sek nám někdo choval fakt lidsky a se zájmem a ne jen dej krev, dej sperma a nazdar :grinning:
10. lis 2010 v 11:09  • Odpověz
@jaspina tak ja mela srazlivost vysetrenou uz z predoperacniho... a ja myslela ze tu srazlivost resi na genetice...
10. lis 2010 v 11:14  • Odpověz
@darkwitch Mě poslala doktorka jako první na hematologii, protože můj taťka umřel ve 44letech na plicní embolii - tak pro jistotu a tam mi tehdy našli nějakou mutaci MTHFR.... jsou dvě, na jednu je heparin atd a ta druhá se týká nějakého blbého vstřebávání listovky a u ní je zvýšené riziko potratů atd - tu našli mě a na to mi doktorka řekla, že ať beru místo listovky Femibion, že tam je zpracovaná jako Metafolin. Pak na genetice to více méně jen potvrdili - taky jim vyšlo to MTHFR. No a na Imunologii našli mírně zvýšenou nějakou srážlivost krve - nevím přesný název, ale doktorka pak říkala, že to často souvisí právě s plodností a nasadili mi na to denně 50ku Anopirynu.
Ty další vyšetření mi v Praze jen napsali na papír pro doktorku, co chtějí aby udělala - brala mi pak asi 4 různé stěry a jeden z nich byl i na tu e-coli. Ono je to prý dost běžné, ale přitom to doktoři málo kdy testují- nevím proč :unamused: Ale kámoška to měla taky a hned pak po ATB otěhotněla. Ty sviňuchy se v děloze nijak neprojevují, ale zabíjí spermie kyselým prostředím.
10. lis 2010 v 11:24  • Odpověz
Ahojky koukám že je tu zrovna smutno :unamused: ale přibíráte nové snažilky?
10. lis 2010 v 11:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.