• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
@sedmitecka drž se holka jsi silna ale určitě to bolí znam to jednou sem to zažila :frowning2:
10. lis 2010 ve 20:10  • Odpověz
@sedmitecka jj řekni ja tu hematologii půjdu za gyndařem at mě pošle mě do nemocnice tady do Nového Jičína je tam ambulance a tam se uvidí.zeptej se
10. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz
@petra123 dekuju ti petrus, snad to nejak preziju :unamused:
10. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz
@nektarine tak ted jsi mě přesvědčila abych na tu hematologii šla příští tyden mam odpolední tak si to vyběhám
10. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz
@sedmitecka neboj jsi silna přežiješ a ted jsi musíš projít tím blbým obdobím a hurá do vyšetření a bud nekompromisní a chtěj to všechno at víš co a jak
10. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz
@nektarine ja mam mutace vysetrene, protoze mam kamaradku v trombocentru a delala mi predoperacni, tak mi rovnou udelala i mutace, kdyz mam nad predoperacnim vysetreni od nich...
10. lis 2010 ve 22:58  • Odpověz
dneska jsem si dělala zase test a ta čárka je jasnější, o hodně jasnější, takže hCG nejspíš stoupá, že? No zítra jdu na ten kontrolní utz a krev, výsledky z krve budou sice zase až v pondělí, ale tak trošičku naděje zase mám...
11. lis 2010 v 08:18  • Odpověz
@sedmitecka zlatooo, genetiku ti udělá pronatal, a imuno ti napíšou doporučenku..takže se tam zeptej :wink: jinak tu hematologii dělaj právě s tou genetikou...
11. lis 2010 v 09:27  • Odpověz
@nektarine my máme za sebou 3IVF :zipper_mouth:
11. lis 2010 v 09:29  • Odpověz
ahoj holky, takže dnešek byl opravdu fofr :unamused: už nemůůůůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ráno kontrola v pronatalu, vzali mi krev a ejhle, hcg stouplo na 950, jenže průser je, že v děloze stále nic......takže výsledek, pan doktor mi suše oznámil, že bych asi měla jet do špitálu, že na mimoděložní můžu klidně i umřít , tak príma :grinning:
takže jsem zavolala kamarádce, která mě dohodila protekčně opět k Apolináři, tam další ultrazvuk, hooodně podrobný a s nejvyšším rozlišením...to bylo komický, rejpal se ve mě nejdřív jeden a pak si přivolal dalšího mudra, oba fešáci, nade mnou v roznožce debatovali asi 20 minut.....po dnešních UTZ jsem tak rozrejpaná, že z toho špiním
no, zvýšená sliznice, na mimoděložní zatím nic neukazuje, prostš jsem těhu ale nidko neví kde to je ,...zase musím mít něco extra :wink:
ale co je nej sranda, a to mi v Pronatalu asi nějak "zapomněli" říct, že na jednom vaječníku mám 24 mm cystu a na druhém dokonce 44 mm.....zřejmě po stimulaci
takže nevíme zase nic, v pondělí znova krev a v úterý UTZ a podle toho se uvidí, jestli mě bude čekat revize nebo rovnou laparo s odstraněním mimoděložního.....takže za 23 tisíc možná ještě přijdu o vejcovod, prostě všechno skvěle :cry: :frowning2:
11. lis 2010 v 17:34  • Odpověz
@sedmitecka ty jo to je fakt divne... drz se kocko... ja teda mela hcg nizsi na utz byla dutinka a s mimodeloznim mi hrozi taky, ale nastesti to vypada, ze nebude...
11. lis 2010 v 17:38  • Odpověz
@darkwitch no ja tam minuly patek podle mudry tako neco 5mm mela, ale ted to nikdo uz nevidi.....jsem exot, ja to rikam porad, pry na UTZ je poradne neco videt az kdyz je hcg tak 1500, to mi rekl dnes mudr u Apoli....takze do uterka zase dal jen nejistota.....
11. lis 2010 v 17:52  • Odpověz
@sedmitecka ty jo fakt to mas nejak divne, tak ja mela Hcg 670 a byla tam dutinka...
11. lis 2010 v 17:56  • Odpověz
@nektarine dej hned zítra vědět, až budeš vědět něco od dr. Jsem napjatá a držím palce. Každopádně ti třeba udělá ultrazvuk a něco vidět bude.
@sedmitecka myslím na tebe. Vzpomínám si, že v jedné diskuzi šla holka k dr., v děloze nic neviděl, hcg stoupalo a oni pořád, že to je mimoděložní, že je to nebezpečný a teď už má roční dítě :wink: . Jenže zas na druhou stranu ty jsi krvácela...- není třeba možný, že to odešlo při tom krvácení, ale hcg ti ještě od té doby nekleslo? (Já jsem měla po potratu pozitivní test ještě asi za 14 dní, takže hcg pořád bylo :confused: . Nemáš to vůbec jednoduchý, snad ti zbylo ještě trochu optimismu...
11. lis 2010 v 18:15  • Odpověz
@bettyna84 neodešlo to určitě, krvácela jsem v neděli a hcg mi do pondělka narostlo na 540 a od pondělí dodnes na 950, takže určitě to není zbytkové hcg :confused: :confused: :confused: :confused:
jéééé, kéž by to bylo, jako u té holčiny, u které píšeš :slight_smile: nevíš, kde bych to našla, abych si to přečetla pro uklidnění :wink:
11. lis 2010 v 18:20  • Odpověz
@darkwitch no já už fakt nic nevím, minulý pátek mudra viděla "cosi", v neděli doktor v Krči to viděl taky, a dnes už nikdo nic neviděl a hcg je dvojnásobný...už to neřeším, nějak to dopadne :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2010 v 18:21  • Odpověz
@sedmitecka no jsem zvedava jak to u tebe dopadne, kazdopadne drzim palce...
11. lis 2010 v 18:33  • Odpověz
@sedmitecka moc na tebe myslím, nevzdávej to. Držím pěsti! Mě dneska na gyn. doktorka řekla, že váček na utz jde vidět někdy už od 1000hcg, ale někdy až od 1500hcg. Tak to tvoje špinění mohly způsobit třeba ty cysty, ne?
@bettyna84 brali mi znova krev a výsledek snad zjistím dnes odpoledne. Na utz říkala, že sliznice je výrzně změněna, spíše vlivem těhotenství. Tak uvidíme.
12. lis 2010 v 11:47  • Odpověz
@nektarine já nešpinila, já přímo krvácela a hodně :frowning2:
12. lis 2010 ve 12:28  • Odpověz
Tak holky, hCG mi stouplo na 619, takže drobeček tam je :slight_smile: na utz ještě vidět není, snad příští týden. Je to takový smutný, ráda bych slyšela dobré zprávy i od Vás..... Sedmi drž se!
12. lis 2010 ve 14:43  • Odpověz
@nektarine já nevím jaký bys měla být tt, ale já si pamatuju, že v době, kdy jsem byla týden po očekávané MS jsem měla HCG přes 6tis a sliznici 18mm a váček taky nebyl vidět. Tak si mě pozvala za týden a to už tam ta bublinka byla :wink:
13. lis 2010 v 15:03  • Odpověz
@jaspina jenže já jsem měla cyklus jen 23dní (a třetí den po vynechání jsem měla ty 4,4 a o týden později už 619), a v pátek jsem měla sliznici taky 18mm. Ale v podnělí doktorce zavolám, kdy mám teda dojít a hlavně kvůli heparinovým injekcím na tu krev....
14. lis 2010 v 15:45  • Odpověz
@nektarine vidím že těhulka tak držím palečky at to všechno dopadne dobře neboj :wink:
15. lis 2010 v 11:37  • Odpověz
@petra123 a tobě všechno nej k narozkám... :wink:
15. lis 2010 v 11:42  • Odpověz
ahoj kočky, takže u mě je konečně vyřešeno :frowning2: :frowning2: v noci ve tři jsme frčeli k Apoli na pohotovost, začala jsem krvácet a křeče, jak mě ti mudři vyděsili tou vizí mimoděložního, hned jsme vykulení jeli.....teď mě propustili, jsem doma a chystám se s kámoškou na obídek a večer se zduním červeným, tak :grinning:
v té bídě to dopadlo ještě nejlíp, jak mohlo, takové štěstí v neštěstí - nejde na 99 % o mimoně, ale prostě se spustil samovolny potrat, takže konečná diagnóza missed abort, zamlklé těhu a tím, že to nebylo ani vidět na UTZ a klesá hcg a děloha se evidentně čistí sama, nebyla potřeba ani revize, tak aspoň něco....takže te´d mám šestinedělí a pak na to vlítnem sami, bez mudrů, když nám vyrobili nějaký neschopný jedince, musíme se o to postarat holt sami :wink:
15. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz
@sedmitecka tak to jsi dopadla jak ja taky MA, hele jak je to muzeme mit behem sestinedelka sex nebo vubec ne? ja se vzdycky zapomenu zeptat...
15. lis 2010 ve 14:17  • Odpověz
@darkwitch mě dnes řekli žádná vana, žádnej sex, žádnej sport......ale s tím sexem to asi nevydržím šest týdnů :grinning: :grinning: :grinning: ...i s tou vanou, až nebudu krvácet, nebudu to asi moc hrotit...jenže říkali, že můžu krvácet a špinit celých 6 neděl, tak uvidíme......
ptala jsem se mudra, jak je možný, že je těch potratů tolik a jen mávnul rukou, že je to na denním pořádku a že většinou takhle nevydrží ebryo s vývojovou vadou.....já myslela, že vybírají na transfer ty nejlepší, tak fakt nevím......asi výběr přírody je opravdu lepší než výběr v laborce :unamused:
15. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz
@sedmitecka nedes me, ja se na to radsi ptat nebudu :grinning: ja mam pomalu problem vydrzet s muzem v jedne mistnosti, jak to jiskri... a chci vanu s penou... a sport, abych mohla shodit to co jsem nabrala stresem z tehu a potratu... jeste ze to vino nam nezakazali...
no, u me je to asi spatnym imunem, jsem prednison jeste nebrala, takze asi chudatko miminko pekne mucim a tak to radsi vzda a odejde...
15. lis 2010 ve 14:26  • Odpověz
@darkwitch tím to nebude, já prednison měl už od OPU a taky to nezachránil.......myslím, že po IVF jsou ta zamlklá těhu ještě častější a nevím proč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
taky chci teď cvičit, dát si vanu a vínko, jet na lyže......a v únoru se uvidí, zatím teda nemám na nic náladu ani odvahu :angry:
15. lis 2010 ve 14:49  • Odpověz
@sedmitecka mozna je to tim, ze po IVF jdes na test a proste vis ze jsi tehu... ale kdyby to bylo prirozene tak netestujes tak strasne brzo, zvlast kdyz mas ms trosku rozhozenou a nedari se ti otehotnet...
15. lis 2010 ve 14:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.