• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
@sedmitecka a nebo je to tim, ze lidi co chodi na ivf maji proste problem a ani ivf nevyresi vsechno...
15. lis 2010 ve 14:56  • Odpověz
@sedmitecka
@darkwitch
Já jsem se v šestinedělí čistila jen měsíc. A pak už to bylo o.k. A mě zase bylo řečeno, že sex nevadí, pokud se na to cítíte, ale raději s ochranou, protože těhotenství započaté v šestinedělí má špatné předpoklady, vížší možnost potratů, předčasné porody atd. To samé sport, když je vám o.k. a není už žádné silné krvácení, nebo silný výtok, tak není problém, ale nepřehánět. A vana fakt ne, ani bazény atd..... Já jsem si v pátém týdnu šestinedělí odjela na dovolenou na kolech... a nebyl vůbec problém. Akorát jsem se pořád nadzvedávala, protože po nástřihu byla jizva ještě hodně citlivá. :sweat_smile:

Ach jo kočky, je mi to tak líto, tolik vám to přeju! Ale budu na vás myslet, dočkáte se, musíte tomu věřit. Nic jiného taky nezbývá... A snad i já se tentokrát dočkám živého a zdravého miminka...
15. lis 2010 ve 14:59  • Odpověz
@darkwitch to bys musela mít genetický problém , aby za to mohlo IVF.......asi se to prostě stává fakt často, jak mi dnes tvrdil doktor, ten jen mávnul rukou, že to je tak běžný, že si z toho fakt nemám nic dělat :slight_smile:
kdy se t ostal otobě? já jsme dnes 6+3 a v noci se to spustilo.....
15. lis 2010 v 15:00  • Odpověz
@nektarine já radši to šestinedělí dodržím se vším, co mi řekli, nestojím o další budoucí komplikace :slight_smile:
můžu se jen zeptat - kam jsi dala mimčo, když jsi v pátém týdnu šestinedělí jela na dovču na kole???? bylo v košíku na řídítkách :grinning: :grinning:
15. lis 2010 v 15:02  • Odpověz
@sedmitecka me se to spustilo asi do dvou dnu od vysazeni utrose... dneska uz ani nespinim... (po ctrnacti dnech) a v patek na utz byl uz novy folik :wink: kolik jsem byla na tydny nevim
15. lis 2010 v 15:04  • Odpověz
@darkwitch to je vážně v háji, proč nám ta menses po ET došla???? už přece jí mělo hcg zablokovat...asi budu příště chtít imuno vyšetření taky......a tobě ten prednison nedsali vůbec????
15. lis 2010 v 15:06  • Odpověz
@sedmitecka porodila jsem mrtvého syna. Zemřel jen několik hodin před porodem, nedalo se už nic dělat. Jsou to 4měsíce.
15. lis 2010 v 15:09  • Odpověz
@nektarine no do prčic, tak to jsem tady nečetla, moc se omlouvám!!!!!!! teď si připadám jako ťula, když tady skuhrám, že nám nevyšlo 1.IVF a že jsme potratila, to ještě není žádná hrůza oproti tomu, co jsi musela prožít ty.......promiň ještě jednou :cry:
15. lis 2010 v 15:13  • Odpověz
@sedmitecka to nevadí. Je to tak, a nikdy už to nikdo a nic nezmění a malej mi strašně moc chybí. A tak jsem teď hrozně šťastná, že se zadařilo. Dneska na utz už byla bublinka 3mm :slight_smile: Zítra si jdu pro injekce na ředění krve, protože ji mám moc hustou. A proto jsem taky o malýho přišla (pupečník se ucpal krevní sraženinou). Tak teď si budu celý těhotenství do břicha píchat injekce. A taky mi nezbývá nic jiného než doufat, že tentokrát to bude jak má a dočkám se...
15. lis 2010 v 15:19  • Odpověz
@sedmitecka a fakt se tím netrap, sice jsem to tady už psala, ale fakt mi to nevadí. A tvoje starosti naprosto chápu, jsou to úplně odlišné věci, co jsem zažila já a co prožíváš ty, nedá se to srovnávat, obojí je hrozné.
15. lis 2010 v 15:21  • Odpověz
Ahoj holky tak v pátek mě čeká první ultrazvuk tak doufám že vše bude na svém místě tak jak má a taky se v pátek dozvíme jestli je tam jedno či dvě tak jsem na to zvědavá. Jinak všem tu přeju hodně štěstíčka všem držím palečky aby to klaplo tak jak si všichni přejete. :slight_smile:
15. lis 2010 v 17:42  • Odpověz
@nektarine moc ti to přeju a teď už se na tebe prostě MUSÍ lepit jen samé štěstí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. lis 2010 v 19:02  • Odpověz
@sedmitecka to mě mrzí... :frowning2:
Držím palce na příště.
S tím Prednisonem to většinou CARy řěší přávě až při OPU a to je pozdě.Pokud je problém v buněčné imunitě, tak ho musí nasadit 4-6 neděl předem, jinak to nemá cenu.Tělo nezareaguje na Prednison za pár dní. :unamused:
Co tady čtu , tak s hrůzou zjišťuju, že klidně CARy udělají IVF holčinám se zvýšenou BI,co mají protilátky proti trofoblastu,spermiím, i když to vědí a bez jakékoliv léčby.
Myslím, že to psala
@darkwitch , ale i jiné holčiny.Jak si to vůbec mohou dovolit, nechápu... :confused:

Sama jsem si hodně o možných příčinách MA či časných potratů zjistila až po svém MA, takže vím, že sama bych bez spousty vyšetření, co mohou toto ovlivnit nikdy do IVF nešla.
Bohužel to CARy začínají řešit, až když to nedopadne jednou, dvakrát po IVF dobře, což mi připadá dost pozdě.
Takže, kdo se ještě chystáte na IVF, či máte za sebou nevydařenej pokus, co skončil MA, tak trvejte na vyšetření ve svém CARu a nenechte se odbýt!!!!
15. lis 2010 v 19:22  • Odpověz
@mv me prave vysetrili imunologii az po nevydarenem ivf a nez to dovysetrili, tak jsem sla jeste na KET, ale ted uz budu brat prednison pred IVF, myslim, ze ho mam brat tri tydny pred...
15. lis 2010 v 19:26  • Odpověz
@mv máš pravdu, já budu každopádně chtít před 2.IVF imunologii a genetiku - mutace - vyšetřit.....mezitím zkusíme KET s tím naším jedním mrazáčkem :slight_smile:
15. lis 2010 v 19:32  • Odpověz
@sedmitecka Hmmm, tak máš sice vyřešeno, ale asi pocit nic moc, co? :pensive: Hele, já jsem po potratu dělala normálně všechno, ptala jsem se dr., jestli se můžem znova snažit a ona řekla, že jo. Stejně to nevyšlo, ale pro ten pocit...ta psychika to je děs.
15. lis 2010 v 19:33  • Odpověz
@sedmitecka ja to mela taky tak, ale mozna radsi pockej na ty vysledky pred KET...
@darkwitch já vím, že ani 1000vyšetření nezabrání MA, ale když je ta šance, jak mu nějak zabránit, tak by to měli řešit předema ne po nezdarech .Když úplně pominu tu finanční stránku, tak je přeci každé IVF značný zásah do těla a o psychice po ztracených či nevydařených pokusech ani nemluvě...
Sama jsem teď v CAru zjistila při vstupním pohovoru, že běžně párům dělají kromě těch obecných testů na HIV,HBsAG apod. jen spermio a HP ženě, občas i štítná žláza.Ale tím to končí...a hrrr na IVF.
:angry:
@mv no vetsinu vysetreni delaji az po prvnim IVF... jsem zvedava jestli prednison zabere, jeste zvazuju laparku a histerku, teda pujdu do ni, ale nechce se mi... ale zase lepsi nez dalsi nevydarene ivf...
15. lis 2010 v 19:35  • Odpověz
@bettyna84 budeš se možná divit, ale pocit naopak nejlepší za poslední dva týdny, protože ze mě spadl obrovský šutr nervů, že to není mimoděložní, nemusím na zákrok a hlavně už vím, co se stalo.......ta nejistota a pořád lítání po doktorech byly o nervy....vybrečela jsem se dost a dost za posledních 14 dní, takže dneska už jsem celkem smířená a už cítím, že se dobíjím energií a vírou do dalšího boje :slight_smile:
a taky jsem byla v hospůdce s kamarádkou, dala si tatráček a vínko, takže nálada ujde :wink: prostě co se dá dělat, jde se dál.....aspoň víme, že se naše embryjka umí vyvíjet a jsou bojivníci - vždyt ten chudáček přežil mojí silnou menses...jenže ho asi vyčerpala natolik, že prostě nevydržel...ale držel dlouho :slight_smile:
15. lis 2010 v 19:39  • Odpověz
@sedmitecka zrovna ty mutace jsou taky hodně důležité.
Mně po MA našli Leidena a na dovyšetření se čeká přes 4 měsíce v trombocentru.Na vyšetření BI u Madára se taky čeká přes 2 měsíce a pak další měsíc na výsledky.Síla, no, ale nedá se nic dělat.
Sami zkusíme první IVF v lednu, a i když nedopadne, tak budu mít pocit, že jsem pro to udělala maximum.
15. lis 2010 v 19:39  • Odpověz
@darkwitch to nevím, to by bylo na dlouho.....asi to risknu v mezidobí. na KET se máme objednat po třetí menses, to je koncem ledna, tak tam si řeknu o ta vyšetření, dřív nechci o Pronatalu ani slyšet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2010 v 19:41  • Odpověz
@darkwitch
@sedmitecka oběma vám držím moc palce na příště, to už musí dopadnout dobře!!! :dizzy_face:
15. lis 2010 v 19:42  • Odpověz
@sedmitecka ja se ti nedivim, taky jsem necekala a sla hned do KET...
@mv genetiku mi udělají přímo v Pronatalu, prý asi měsíc až dva...a na imuno mě objednají, nebo si řeknu své gyndařce nebo na endokrinologii......já vím, že jsou to vyšetření na dlouho :angry:
@darkwitch a myslíš, že za to může ta imunita? mě dnes doktor u Apoli řekl, že za missed abort může většinou vada embrya , imunita že způsobuje spíš potraty v pozdějších stadiích těhu......
15. lis 2010 v 19:44  • Odpověz
@sedmitecka já teda genetiku zatím vynechávám ,ale to proto, že už s manželem jednoho puberťáka máme :grinning: , tak je minimální pravděpodobnost, že by tam něco našli.
15. lis 2010 v 19:45  • Odpověz
@sedmitecka nevim... ale genetiku mame v poradku a imuno ne... ale je mozne ze po zamrazeni bylo embryjko nejak narusene...
15. lis 2010 v 19:46  • Odpověz
@mv no mě z té genetiky zajímají jen ty mutace, jenže to mi už asi zjišťovali n endokrinologii, tam mi vždy dělají odběry na milion věcí, myslím, že na srážlivost taky, to jsou ty erytrocyty, trombocyty a tak , ne?
15. lis 2010 v 19:49  • Odpověz
@darkwitch aha, no, taky jsem zvědavá, jestli ten jedináček vůbec přežije rozmražení :confounded: když už nás to zamražení stálo 5 tisíc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2010 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.