• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Já jsem četla na několika místech zajímavé názory na to, jak může to, že si rodiče přejou kluka/holku, ovlivnit neblaze toho mrňouska. Já jako malá chtěla jen kluky, pak v dospělosti holčičku, ale teď si prostě přeji nějakou krásnou dušičku a partner je na tom naštěstí taky tak a netrpí kultem "nebudeš-li mít syna, nejsi chlap" :grinning:
Neznáte knížku Tvoje dítě jako šance pro tebe?
8. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
spimy, tak mě je to taky fuk, zvlášť když už jdu na umělko...ale prostě jednou chci holčičku... :slight_smile: abych měla s kým nakupovat, péct cukroví atd :wink:

jinak knížku neznám, já se věcem co se týkají dětí nějak vyhýbám, abych řekla pravdu, tak mě to moc nezajímá...radši... :rolling_eyes:
8. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Knížku neznám a já třeba říkám, že bych chtěla mít holčičku, že se mi líbí představa culíčků a šatiček.. ale chci prostě hlavně nějaké dítko - zdravé a na ničem dalším nezáleží :wink:
8. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
jj, přsně tak..hlavně že bude zdravý...radši zdravýho kluka, než postiženou holčičku :frowning2:
8. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Mis: nebo kluka homosexuála :grinning:
8. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
Tééééda holky,vy jste toho nakecaly,to vám asi nebudu stačit... :wink:
8. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
A nebo klidně radši 2 kluky než nic :grinning: :wink:
8. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
Nebylo by jednodušší jít rovnou na umělko? :grinning: Napadá mě, že ten sex je přece docela námaha (- teda asi hlavně pro chlapy :wink: ).
8. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
hele, mě homosexuálové nevadí...nemůžou za to..nikdy bych svýmu dítěti kvůil tomuhle vědomě neubližovala...a je mi jedno, že bych porodila homosexuála...budu svoje dítě milovat ať tak, nebo onak :wink:

to řikám furt, že jsem za to umělko šťastná :grinning:
8. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
Betty: Hlavně pro chlapy?? Doma neuklízej, nevařej a ty bys je litovala ještě za to, že musej sexovat? :grinning:
8. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
Já chci taky holčičku, Gábinku, ale přítel je proti tomu jménu, musím zabojovat. Klučík by byl pravděpodobně Matěj, a za dvojčátka bych se taky nezlobila. Jen kdyby to byli trojčata, tak jedno prodávám... :slight_smile:
8. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
Mis: Však jo, když se ti narodí kluk, můžeš pořád doufat, že budete spolu taky péct cukroví a chodit nakupovat :wink: Jinak já v žádném případě proti homosexuálům nezbrojím, naopak jim fandím, nemají to jednoduché.
8. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
Pavli: Kdybys měla trojčátka, tak ti tady holky to jedno vymění za menstruaci :sunglasses:
8. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
ty voe...péct s klukem homosexuálem...a ještě se bude jmenovat Hugo...no toto u nás bude vypadat :grinning:
8. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
trojčata bych nedala ani za tu endometriozu...teda nevyměnila...to bych fakt už nezvládla...myslím, že dvojčata stačí...
8. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
No holky, holky! Přeci když jedna bude mít trojčata, tak máme všechny tři vystaráno, ne? Přejme si to, ať to jedné vyjde :grinning:
8. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
tak joo, ale já si zabírám holky...a ne že pro ty trojčata pošlete v únoru rovnou mě :grinning:
8. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
díky, ale za menstruaci nee, nemáte tam něco lepšího?
8. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Já myslím, že máš na to nejlíp nakročíno, tak se pěkně v únoru snaž. Nene, žádné zabírání, děti se budou losovat, jak se s dětmi ostatně dělá, že :grinning:
8. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
já klidně budu menstruovat rok v kuse, když budu mít za to miminko :slight_smile:
8. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
a kdo se s tim má pro vás rodit???
8. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
ty brďo tři děti najednou, to by nám asi hráblo všem, máme jen 2 ruce a 2 prsa na kojení :grinning:
8. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
to je taky fakt s tím porodem, brr
8. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
no, zrovna včera jsem u těhotný sestřenky koukala na knížku a maminka tam měla dvojčátka, každý bylo nacuclý na jedný koze...a kam by dala to třetí cucat? :grinning:
8. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
Musíš děti už odmala učit, že nemůžou mít všechno a že se vždycky najde nějaká sv**ě, která dostane to, co měli dostat oni, i když na to máš taky právo. :wink:
8. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
To bys nedělala nic jiného, než že furt kojila, takže pořád nějaký mrně přicucnutý... :slight_smile:
8. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To by se asi ze mě musela stát bachyně, aby mohly sát najednou :grinning: Né dvojčátka by stačila fakt bohatě! Ale ani za jedno bych se jako nezlobila... Tak jestli to čte někdo tam nahoře... :wink:
8. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
a pak by mi upadla koza :grinning:
8. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
jaspi, jsi holt skromná holka :grinning:
8. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
taky budu vděčná za jedno zdravý krásný vrnící miminko
8. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.