• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Dark tobě taky pěkny den:slight_smile:)

JInak po dni volna opět do práce ještě dvakrát a opět víkend už ted se těším:slight_smile:)práce jako na kostele ještě jsem ani nesundala kvítka z parapetu tak o víkendu to musím stihnout bo co holky začne příští tyden zima:slight_smile:a tu nemusím a to jsme chtěla ještě před vanocema umyt okna no uvidím jak to stihnu:slight_smile:)tak se zatím mějte a zítra se ozvu
18. lis 2010 ve 12:44  • Odpověz
@petra123 ja jsem jeste doma, ale okna umyvam ted...
18. lis 2010 ve 12:45  • Odpověz
@nektarine Mám asi to samý - nejdřív teplota, bolení v krku, teď děsná rýma. Ale já si to asi přitáhla z práce - ze školky :wink: . Dávej na sebe pozor, ať se mimi dobře vyvíjí.
18. lis 2010 v 19:02  • Odpověz
@bettyna84 jojo, krk už je v pohodě, jen trošku chraptím. A na rýmu stejně nic nepomáhá, to se musí vydržet... Tak jen čajíkuju a cpu se pomerančema, jablkama, a banánama :slight_smile: a čokoládou :slight_smile:
18. lis 2010 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj holky tak dnešní ultrazvuk nám ukazal že čekáme dvojčatka a dr mi ukazal jak jim krásně naskočili srdíčka tak máme obrovskou radost. Doufám že vše bude tak jak má a na začatku července z nás budou rodiče:slight_smile:) :slight_smile: Držím tu všem palečky a přeju všem jen a jen dobré zprávičky
19. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz
@kocina7 juuu dvojcatka, gratuluju k srdickum :dizzy_face:
19. lis 2010 ve 13:45  • Odpověz
@kocina7 Jéééé, super!!! :dizzy_face: Škoda že to nejsou trojčata, třeba by pak jedno zbylo i na mě :grinning: .
19. lis 2010 v 18:56  • Odpověz
@nektarine tak to krásně stihnete, přestěhovat se do nového, zařídit a pak už přijde miminko do nového domečku :slight_smile:
19. lis 2010 v 19:48  • Odpověz
@petra123 to jste si udělali hezkého listopadového Ježíška, super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a neboj, ty příští Vánoce budete komplet, možná i čtyři :grinning:
19. lis 2010 v 19:49  • Odpověz
@kocina7 krásná zpráva, veliká gratulace!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. lis 2010 v 19:50  • Odpověz
No holky, tady se nic neděje? :confused:
23. lis 2010 v 16:19  • Odpověz
@jaspina no jo trosku to flakame...
23. lis 2010 v 17:51  • Odpověz
Protože nám tu chybí Mišanda :wink:
23. lis 2010 v 18:17  • Odpověz
a ter uz jsem taky nevidela ani nepamatuju...
23. lis 2010 v 18:31  • Odpověz
ááááááááááááááááááááááá...Mišanda je taaaadddyyyy :slight_smile: byla o mě řeč? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2010 ve 12:07  • Odpověz
@kocina7 zlato, to je paráda, hrozně gratuluju..jsem ráda, žes tu mrchu porazila!!!
24. lis 2010 ve 12:07  • Odpověz
@misanda nam chybela...
24. lis 2010 ve 12:09  • Odpověz
@darkwitch nazdárek, co nového u tebe?
24. lis 2010 ve 12:11  • Odpověz
@misanda pujdu na laparku a hysterku... sice se mi do toho nechtelo, ale zase radsi tam pujdu...
24. lis 2010 ve 12:12  • Odpověz
u nás jinak nic moc..máme ještě záložní plán po Novém roce, tak uvidíme.

Každopádně už nám přišlo ofiko z Ústí, že za dva měsíce si nás pozvou na psychotesty...takže boj o adopče už začal...tak snad...
@darkwitch na kdy to máš naplánovaný?
@misanda budu drzet palecky at ten boj vyhrajete :wink: zatim mam naplanovanou jen indikaci na 10.12. tak uvidim na kdy mi naplanuji zakrok
24. lis 2010 ve 12:14  • Odpověz
@darkwitch no určitě hned po další MS...dělá se to většinou hned po skončení...a tys tam měla ten zacpatej vejcovod? necháš si ho vyndat???

Já doufám, že ten boj vyhrajeme..zatím není proč nevěřit...myslím, že jsme ucházející žadatelé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2010 ve 12:15  • Odpověz
@misanda jako pokud to bude spatne tak si to necham vyndat, ale to je prave to z ceho mam nejvetsi obavy, ze mi budou chtit vyndat vejcovody...
24. lis 2010 ve 12:16  • Odpověz
@darkwitch ony stejně když jsou ucpaný, tak tam jsou k prdu a dělaj jenom neplechu při těch IVFkách. Tak myslím, že se neni čeho bát, ne? Jsou asi horší věci...podívej na mě...sice vejcovody mám, ale vajucha k prdu, takže buď ráda za svoje šikovný vaječníky :slight_smile:
24. lis 2010 ve 12:18  • Odpověz
@misanda to jo vajecniky mam sikovne :grinning:
24. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz
@misanda Děkuju moc taky máme radost že to klaplo a že budou dvě :slight_smile: Tak snad to nějak zvladnem, ted jen aby vše bylo ok a bude to fajn.Tobě moc držím palečky aby se k vám brzy dostal malinkatej človíček o kterého se budete krásně starat a bude vám dělat jen radost.Tak se opatruj :slight_smile:
24. lis 2010 v 16:01  • Odpověz
Zase to tu flákáme :wink:
30. lis 2010 v 09:28  • Odpověz
ka ted nejak nestiham...
1. pro 2010 v 16:51  • Odpověz
@darkwitch @jaspina @misanda kočky ahoooj, jak se máte v adventním čase? co nového???? já jsem teď tak zavalená prací a povinnostma, že nestíhám na IVF ani pomyslet......těším se na svátky, byteček je nazdobenej, už mě zase chytla svíčková a aromalampová nálada :grinning: :grinning: :grinning:
a čekám, kdy naskočí po MA cyklus, strašili mě, že mrchu mám čekat až po šestinedělí po potratu a já už jí mám za sebou :grinning: :grinning: tělíčko nezklamalo, takže před Vánoci druhá a v půlce ledna třetí a koncem ledna šup pro mrazáčka :wink:
3. pro 2010 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.