• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
@sedmitecka ja ted taky cekam na mrchu :slight_smile: a uz zase spinim tak si myslim, ze by mela brzo dorazit... ja jsem tehle tyden v takovem fofru, ze na deti taky skoro nestiham myslet, v pondeli jsem podepsala vypoved dohodou, v utery zkoncila v praci, ve stredu byla na pohovoru a v pondeli mam nastoupit do nove prace... takze musim odlozit laparku tak o tri mesice a planove snazeni tudiz o pul roku... treba se ted zmenou prace stane zazrak, ale moc bych tomu neverila, tak se na to budu snazit nemyslet :wink:
3. pro 2010 ve 13:18  • Odpověz
@darkwitch to si šikovná, že jsi tak rychle přešla do nové práce :wink:
Sedmi leden je tu coby dup! :slight_smile:
Já jsem dnes dostala na diabetologii pochvalu a prý si občas něco sladkého můžu dát, když jsou výsledky dobré. Tak super! :dizzy_face:
3. pro 2010 v 15:42  • Odpověz
@darkwitch Super, nová práce tě každopádně aspoň trochu rozptýlí. Já teda na mimi myslím pořád a ani předvánoční čas mě od toho neodradil, taky je jedna kamarádka těhotná, tak to na mě doléhá... Ale když už ne rok 2010, tak 2011 to vyjde, musí!!! :slight_smile:
@jaspina úžasný, že už máš 30.tt. je to tak povzbuzující :wink: .
3. pro 2010 v 17:44  • Odpověz
@jaspina nejak se z toho nemuzu vzpamatovat, byl to fofr... jsem porad doufala, ze si me v praci nechaji, ale kdyz mi chteli dat vypoved tak jsem sla hned a pak mi volala kamaradka, ze nekoho hledaji, tak jsem to zkusila...
@bettyna84 no, dobre kecam, taky na mimco myslim porad a desim se toho, ze budu muset tu laparku odlozit a cele snazeni posunout, ale snazim se nemyslet a uklidnit se... zeptej se me za ctrnact dni jak se mi to dari :grinning: ted mam moc novych podnetu a ty me trosku brzdi... vanoce me spis nici, protoze na vanoce jsem chtela oznamit, ze jsem tehotna, takze se mi to vzdycky akorat pripomene...
3. pro 2010 v 17:51  • Odpověz
@darkwitch No, to máš pravdu, já jsem před rokem na Vánoce měla rodit a prd z toho :angry: , ale co to zvládneme...
3. pro 2010 v 18:45  • Odpověz
@bettyna84 jasne, ze to zvladneme :slight_smile: jsme prece sikovne... uz aby nam to vyslo...
3. pro 2010 v 18:50  • Odpověz
@darkwitch teda, to je fajn, že jsi hned sehnala novou práci, to je v dnešní době štěstí :slight_smile: tak tfuj tfuj, ať jsi tam spokojená!!! a třeba změna pomůže :wink: ta tříměsíční zkušebka uteče, a pak hned laparka a půjde to rychle!!!! PO LAPARCE SNAD NEMUSÍŠ TŘI MĚSÍCE ČEKAT, NEBO ANO????
4. pro 2010 v 09:34  • Odpověz
@jaspina šikulka, pochvala je super, tak s iaspoň můžeš dát o Vánocích trchu cukroví viĎ? :slight_smile: :slight_smile:
4. pro 2010 v 09:35  • Odpověz
@sedmitecka no asi zalezi na tom co budou delat, jestli to bude dobre tak asi ne, ale pokud tam neco najdou tak si myslim, ze clovek musi nakou dobu cekat... a radsi se pripravim na delsi dobu cekani :wink:
4. pro 2010 v 17:50  • Odpověz
Holky mě neříkali, že by jsme po laparce museli nějak čekat - akorát teda jsem byla asi 2 nebo 3 týdny po ní doma, protože doktorka říkala, že je dobré aby se ta jizva dobře zahojila, kdybych pak otěhotněla, tak ať to drží.. A vlastně jsem 3 měsíce po laparce otěhotněla.. A s rostoucím břichem mi pupík vylezl nahoru - vždycky jsem ho měla dovnitř, ale teď je vystouplý a vypadá jak nosík a jizva pod ním zas už není rovná, ale do obloučku a vypadá to, jak kdyby se to břicho smálo - nos a pod ním usmátá pusinka. Fakt každý komu to ukážu, tak je z toho mrtvý smíchy :grinning:
5. pro 2010 v 10:27  • Odpověz
tak ja nevim, me rikala v gennetu, ze kdyz ted pujdu na laparku tak dalsi pokus bude nekdy na jare az se vsechno zahoji... ale mozna je to i tim, ze mam potom zamlklem...
5. pro 2010 v 11:16  • Odpověz
@darkwitch No je fakt, že my jsme tehdy neřešili umělé a doktorka nás stejně ještě posílala na imunologii a genetiku a než to všecko proběhlo, tak uplynuly 3 měsíce a to mi tehdy napsala clostil - já jsem dřív otěhotněla nečekaně bez hormonů a to asi ani doktorka nečekala, takže jsme neřešili nějaké pauzy. Ale žádný zákaz nám nedala..
5. pro 2010 v 16:25  • Odpověz
@jaspina tak ja si taky myslim, ze zadny zakaz mit nebudu jen ze s tim umelym budou chtit pockat, prece jen aby neco nezanedbali...
5. pro 2010 v 16:30  • Odpověz
Tak jak se všechny máte? Co Nektarin - všecko o.k?
Já jsem dnes byla na kontrole a Terka prý váží 1,65kg - už je veliká.. a parádně mi tlačí na močák, fakt chuťovka.. ale nedá se nic dělat. Zítra jedem pro kočárek a krom naušniček už asi máme všecko..
10. pro 2010 ve 14:00  • Odpověz
@jaspina ty jo ty jsi sikovna... ja toho mam ted nad hlavu, nova prace me nejak vysiluje, a porad jeste me vsechno snadno rozhodi... takze porad resim kraviny, ktere bych resit nemusela... ale to se za chvili srovna, az se hladina stresu dostane zase na normalni vysku...
10. pro 2010 v 17:15  • Odpověz
@darkwitch a jaká ta nová práce je? Lepší než ta stará? Baví tě to? Je jasné, že tě to vysiluje- na začátku je pro tebe všecko nové, tak u toho musíš přemýšlet nad vším, ale brzo se to zautomatizuje a bude líp :wink:
10. pro 2010 v 18:06  • Odpověz
@jaspina ja zatim chodim jen po skolenich, dneska jsem poprve videla neco z toho co budu delat a myslim, ze me to bude celkem bavit, asi to bude dost podobne tomu co jsem delala predtim....
10. pro 2010 v 18:11  • Odpověz
A co Miska, Betty, Sedmi, Nektarin..? Kdepak jsme se poděly?
14. pro 2010 v 09:42  • Odpověz
čauky holky tak co dárky nakoupení já jsem v polovině snů mého chlapa ale doufám že to všechno zvládnu dokoupit a udělat mu radost,já myslela že bude vánoční dárek ve formě mimiska ale mrcha se hlasí o svoje místo v měsíci at už je příští ro a jdem a ivf a konečně budem na další vanoce doufám budem 3 nebo 4 a nebo zůstanu sama:frowning2:toho se bojím nejvíce že mě chlap opustí když to nevyjde holky to jsou nervy :frowning2:
14. pro 2010 v 11:09  • Odpověz
@petra123 Peti určitě tě neopustí! Má rád tebe - proto jaká jsi a ne jen jako stroj na jeho dítě! Ale ten strach chápu, cítila jsem to podobně.. ale oni chlapy to asi neprožívají tak jak my.. jako chtějí dítě, to jo.. ale my to máme tak, že když se nedaří, tak myslíme jen a jen na to.. a máme dojem, že jinak končí svět.
S dárkama jsi dobrá, já jsem na tom tento rok bídně. Nemám inspiraci a po obchodech se mi chodit vůbec nechce. Naštěstí koupím jen blbosti a s Jarkem jsme se domluvili, že máme letos tolik nových věcí, že nebudem kupovat něco dalšího jen kvůli vánocům. Pro nás je největší dárek opravený domeček a věci pro Terku, takže si na vánoce smontujem postýlku a budem se těšít :slight_smile:
14. pro 2010 v 15:53  • Odpověz
@jaspina ahojky, hlásím se na příjmu :slight_smile: jsem relativně v pohodě a těším se na Vánoce....mám toho dost v práci, doma pečení, dokupování dárečků, plánování hor, tak není čas myslet tolik na kraviny :wink: ...ale smutno je mi v koutku duše stejně, moc se těším na konec ledna , to si půjdem pro toho našeho jediného zmrzlíka :slight_smile:
14. pro 2010 v 16:16  • Odpověz
@petra123 petruš, co to je za řeči? jasně, že tě neopustí, proč by to dělal? je s tebou, protože tě miluje!!!!! my jsme se o otm doma bavily a můj chlap na mě jen vytřeštěně koukal a nechápavě kroutil hlavou, co to mám za nápady......
14. pro 2010 v 16:18  • Odpověz
To je právě dobře, že my sice v těchto situacích takovéhle blbé nápady máme, ale oni naštěstí ne :wink:
Sedmi jsem ráda, že se těšíš na vánoce - tenthle rok, který nepřinesl to, co sis přála končí a začíná nový - s novýma začátkama a nadějema pro vás všechny! :slight_smile:
14. pro 2010 v 16:21  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

@petra123 co to mas za reci, nezlob, vsak te miluje to bude vporadku :wink:

@sedmitecka jo taky ted nemam moc cas nad tim premyslet, ale ten smutek tam stejne je... a konecne zkoncilo sestinedeli, popotratova ms... akorat vcera jsem mela sexik s muzkou a zase spinim, nevis jestli je to normalni?
14. pro 2010 v 18:17  • Odpověz
@jaspina Já vás pořád čtu a mám novou zprávu, a to že vlednu si nejspíš už ale opravdu půjdeme vyzvednout papíry k adopci.

@petra123 Naprosto chápu tvoje pocity, přijde mi, že když si mě chlap bral s tím, že se mnou bude někdy mít dítě, tak by vlastně byl v právu, kdyby si našel jinou...on to ale neudělá, má mě rád kvůli mně samotné, ne kvůli nějakému děcku - tak mi to řekl, věřím, Péti, že je to u vás stejný :wink: .
A třeba mi poradíte, co mám dělat - já mám mykózy snad každý měsíc, to je taková otrava. V pátek jdu na gyndu, tak se jí na to zeptám, ale nevíte někdo, čím by to mohlo být?
14. pro 2010 v 19:17  • Odpověz
@bettyna84 na ty mykozy je dobré omezit sladké a kyselé a klidně bych i zkusila někoho přes bylinky - očistit tělo od plísní. Jsou na to tuším i v lékárně nějaké tablety. Možná Dida? Nevím.. No a zkus klidně taky nosit u sebe Tea Tree olej a občas si ho kápnout pár kapiček na intimku - mělo by to působit proti těm bakteriím. V některých případech se dělá nějaká autovakcína - ale to musí zařídit gyndař a hlavně nějak zjistit, jestli to zrovna ve tvém případě má význam..
Ještě jsem se chtěla zeptat - mě se plete co má která z vás už za sebou.. ty jsi byla na nějakém zákroku jako IUI, IVF, laparka apod? Nebo byla nějaká horm. léčba a podrobnější vyšetření? Pamatuju si, že jsi o miminko přišla někdy na začátku těhu, ale víc ne.. Vím že většina lidí má adopci jako poslední možnost, tak proto se ptám.. :wink:
14. pro 2010 v 19:47  • Odpověz
@jaspina sladký neomezím ani za nic!!! :grinning: To bych nepřežila :grinning: . Brala jsem akorát Utrouš a Clostil, mám špatný hormonální profil, ale asi tam bude i něco jinýho, ale na laparku se mi moc nechce...a už vůbec nemám chuť spousta dalších měsíců na něco čekat, prostě to bereme do vlastních rukou :angry: . Adopce pro mě není ale poslední možnost, spíš to beru tak, že když zatím nemáme vlastní děti, tak můžeme dát domov nějakému, které milující rodiče nemá, a osobně nebudu mít problém s tím, že jsem to dítě nenosila v sobě.
14. pro 2010 ve 20:26  • Odpověz
@bettyna84 ja bych taky sladky neomezila ani za nic :grinning:
14. pro 2010 ve 20:35  • Odpověz
@darkwitch já žádný šestinedělí ani nemměla, cyklus najel hned, tělíčko si prostě jede vlastní lajnu, nechápu :grinning: takže mě už teď čeká druhá menses po MA a v lednu ěup pro mrazáka :slight_smile:
a neboj, to špinění po sexu je podle mě takhle brzy po šestinedělí úplně normální!!!!!
15. pro 2010 v 08:26  • Odpověz
@jaspina děkuju, v ten nový rok vkládám fakt velké naděje :wink:
15. pro 2010 v 08:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.