• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
@bettyna84 já vím jak jsem se sladkým bojovala jak mi našli tu cukrovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale teď už si můžu občas dát. Známá taky trpí na mykozy a stačí si dát čokoládu a má vystaráno :unamused:
15. pro 2010 v 11:24  • Odpověz
Holky přeju vám všem krásné prožití vánočních svátků plných klidu a pohody a do Nového roku, ať se všem vyplní to největší přání a za rok tady ve dvojnásobném počtu! :wink:
24. pro 2010 ve 02:43  • Odpověz
Ahoj holky preju krasne svatky
24. pro 2010 ve 13:26  • Odpověz
Tak jakpak jste prožily Vánoce? Já s čajem a paralenem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2010 v 10:16  • Odpověz
@jaspina jejda, to ti nezávidím, já jsem teda taky byla trochu nachcípaná, ale teď, co pracuju mezi dětma, se nemocí asi už nikdy nezbavím. K Vánocům jsem dostala křečka, tak aspoň něco místo miminka :wink:.
28. pro 2010 v 18:42  • Odpověz
@jaspina ja s atb a anginou :slight_smile:
@bettyna84 je to je hezke, ze mas zviratko :slight_smile:
28. pro 2010 ve 22:36  • Odpověz
Tak jsme na tom všechny podobně :wink: A jaké jsme měly vánoce, byly fajn?
29. pro 2010 v 11:19  • Odpověz
čauky holky u nas vanoce plné dárečků a poklidu ale na štědry večer jsme začala kychat a ve finale jsme nachcipani oba s panadolem a plno kapesníků.

Jinak přeji všem aby se nam to konečně povedlo co jsi přejem nejvíce :wink:
29. pro 2010 ve 21:11  • Odpověz
koukam vanoce jsou pro nas nebezpecne :grinning: ale jinak byly suprovi :wink:
29. pro 2010 ve 21:45  • Odpověz
ahoj holky, svátky byly krásné, Ježíšek naježil a teď ještě pár dní volna, parááááda :slight_smile:
přeju vám všem šťastný vstup do nového roku a ať je hooodně veselý, radostný a plodný :wink: :wink:
29. pro 2010 ve 22:28  • Odpověz
@bettyna84 jéé, křeček, to ráda slyším, my máme už tři myšáky, je s nima sranda :slight_smile: :slight_smile:
29. pro 2010 ve 22:29  • Odpověz
@jaspina ahojky, doufám, že je ti už líp......krásné vánoční fotečky v albumku, sluší vám to moc :slight_smile:
29. pro 2010 ve 22:30  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. pro 2010 v 01:11 • agenturaberuska
@jaspina Taky jsem koukala na tvé fotky a na tvůj příběh v albu. Jsem ráda, že chodíš pořád sem k nám na diskuzi. Nevím, jak ostatním holkám, ale mně to dodává tolik naděje. Tak snad už to v roce 2011 vyjde :slight_smile: .
30. pro 2010 ve 13:14  • Odpověz
Holky chřipajzna se mě pořád nějak drží, mrcha jedna :angry: ale Jarek je doma a tak mě obskakuje :wink:
Jinak já teda rozhodně věřím, že v tomto nadcházejícím roce se to otočí a pak budem probírat jem mimina a na těhu zvracení a podobné "zážitky" si tu bude stěžovat zas někdo další :wink: Když si fakt vezmu jak jsem byla před rokem v háji, že musím na laparku a před sebou jsem měla už jen vidinu IUI a IVF.. no a přesně po roce mám termín..sama bych tomu nevěřila a vždycky když jsem o tom někde četla, tak jsem si jen řekla, že tohle se stává těm ostatním, ale mě ne... že já prostě nemůžu mít štěstí.. a nakonec se to fakt tak semlelo samo v době, kdy jsem to absolutně nečekala..takže já jsem přesvědčená o tom, že v tomto roce se tady budou hlásit // a né jednou! :wink:
30. pro 2010 v 15:26  • Odpověz
@jaspina Je super že tobě se tohle přihodila a ještě 6 tydnu a mimiska máš u sebe a jak jsi napsala že jsi něvěřila že se to někdy může stat že budeš těhu tak to jsi myslím už pár let já a doufám že v lednu tedy spíše v unoru se to změní konečně jesli ne tak už pro mě život skončil:frowning2:ale doufám že to tak nedopadne a budu štasna jako ty:slight_smile:)

Jinak holky u nas v jednom sportu 50% slevy mam novou budndu zimní z 1600kč a 800kč super jsme nadšena:slight_smile:)
30. pro 2010 v 15:57  • Odpověz
@petra123 Peti super nákup! :wink: Já bych taky tak vyrazila po slevách, ale už se sotva kulím, tak jsem spíš doma a navíc teď nemá smysl si něco kupovat - měsíc už to vydržím v tom co mám a jak splasknu (aspoň doufám :grinning: ) tak si budu fakt užívát kupování oblečení co nebude XXL :wink:
A to víš, že se taky miminka dočkáš! Ale fakt si naprosto vybavuju ty pocity beznaděje..taky toho, když jsem se dozvěděla kdo zase kolem otěhotněl (nejlíp hned první měsíc co se snažili :angry: ) a přišlo mi, že nic nemá smysl.. V tom jsme asi všechny stejné - jakmile přepnem mozek na miminko, tak už se tam nic jiného nevleze :wink:
31. pro 2010 v 10:45  • Odpověz
Jo a hlavně holky vám všem do Nového roku přeju, ať vykročíte šťastně a ať se daří všechno tak, jak si přejete! :slight_smile:
31. pro 2010 v 10:46  • Odpověz
ahoj holky preju vse nej do noveho roku :slight_smile:
31. pro 2010 v 18:59  • Odpověz
holky do Nového roku jen zdravíčko a štěstíčko přeji a a t se dočkáme každa těch vytoužených miminek:slight_smile:
31. pro 2010 v 19:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak vám začal nový rok? Já chytám schízu z porodu a zároveň se už těším až budu mít malou doma v postýlce :dizzy_face: Já jsem nějak ztratila přehled v tom, co máte která teď aktuálně před sebou, ale mám za to, že na začátek roku se chystají nějaká IVF, tak budu držet paluchy a těšit se jak tady pak začnou diskuse na téma výbavička, co proti blití apod :grinning:
A co Misanda? Dlouho tu nebyla..
4. led 2011 v 11:02  • Odpověz
Tady to teda zase nějak vázne... Kde jste všechny?
15. led 2011 v 16:56  • Odpověz
@bettyna84 Já nakukuju denně, ale nikdo tu nechodí asi... Už jsem si myslela, že jste se přestěhovaly do nějakého jiného tématu.. :unamused:
15. led 2011 v 16:59  • Odpověz
@jaspina Já myslím, že sem nakukuje víc holek denně, ale když se tu nic neděje, tak zase odkouknou :wink: . Napadlo mě, jestli nezaložit soukromou diskuzi, jestli by se třeba holky víc zapojily. Přece jen, pak bychom mohly psát víc věcí, i třeba osobnějších.
Jak se připravuješ na porod?
15. led 2011 v 17:46  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: ja sem nakukuju, ale je pravda, ze kdyz se nic nedeje tak nereaguju...
15. led 2011 v 18:53  • Odpověz
@bettyna84 Možná by ta soukromá byla lepší, ale nevím - záleží na vás :wink:
A na porod se asi moc připravit nedá - hlavně psychicky ne, jsem pos..... strachy :confounded:
15. led 2011 v 19:13  • Odpověz
Ja nevim s tou soukromou, zas takhle by se k nam mohl jeste nekdo pridat i kdyz uz se asi stejne nikdo dalsi neprida... ale jinak je mi to jedno...
15. led 2011 v 19:20  • Odpověz
@jaspina Tak to ti věřím, ale pak zas ty chvíle s malou, to ti budeme všichni závidět.
@darkwitch Kdyby do soukromé chodilo víc holek a častěji, pak by to mělo smysl, tak spíš až se vyjádří ostatní. Kdo by se chtěl přidat navíc, tak by napsal sem, dopsat ho tam asi není problém.
16. led 2011 ve 13:54  • Odpověz
@bettyna84 neni problem tam nekoho dopsat :slight_smile: tak uvidime co na to holky :slight_smile:
16. led 2011 v 16:50  • Odpověz
Tak asi není co řešit, sem už očividně moc lidí nechodí :angry: .
@jaspina Hele, až začneš rodit, dej vědět, protože porod online je nejlepší :wink: , to je vlastně taková realityšou...
17. led 2011 v 18:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.