• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
@bettyna84 treba se holky jeste ukazou... ted odpocivaji po nezdarech a nabiraji silu a za chvili se tu urcite objevi...
17. led 2011 v 18:23  • Odpověz
ahoj kočky, nějak to tu usnulo, tak sem taky moc nenahlídnu, přiznávám :slight_smile:
jak bojujete a jak se máte???? já čekám pozítří menses a pak hurá na KET :slight_smile:
17. led 2011 v 19:49  • Odpověz
@sedmitecka je ty uz jdes na KET parada... ja porad jeste nebyla na te laparce, pujdu asi nekdy v breznu a pak hura do dalsiho pokusu :slight_smile:
17. led 2011 ve 20:19  • Odpověz
@darkwitch no jo, uteklo to docela......nervíky už mám na pochodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už plánuju, co bude, když to třeba "náhodou" nevyjde, tak bycj´hom asi chtěli druhé IVF hned další měsíc, to čekání mě ničí.....gandařka mi řekla, že trombofilní mutace určitě nemám a na endokrinologii při kontrole vše v pořádku, tak uvidíme, co bude ......ale mává to se mnou pěkně, depičky a blbě spím :unamused:
17. led 2011 ve 20:24  • Odpověz
@sedmitecka je to je mi lito, ale tak ted to urcite vyjde... ja jsem se diky nove praci celkem vyklidnila, protoze vyckat do konce zkusebky byl muj napad... ale stejne uz se tesim az budu mit po zkusebce a po laparce a budu vedet co dal...
17. led 2011 ve 20:27  • Odpověz
@darkwitch to je jasný, člověk na to podvědomě myslí, i když nechce, s tím nic nenaděláš......ale uteče to jako voda :slight_smile: když mi koncem října řekli, že mám přijít za tři měsíce, myslela jsme, že se toho ani nedočkám, jak je to daleko :grinning: a je to tu ani nevím jak......teď jenom aby to ten prďolka přežil :confounded:
17. led 2011 ve 20:30  • Odpověz
@sedmitecka to vis, ze to prezije ted uz to dobre dopadne... utika to celkem rychle, za ctrnact dni jdu na festacek a pak uz mi bude zbyvat jen mesic zkusebky :slight_smile: takze se objednam na indikaci a to uz bude hned...
17. led 2011 ve 20:32  • Odpověz
@darkwitch utíká to hrozně rychle, na něco je to dobře, na něco už míň :wink:
jsem nervní, že máme jen jednoho sněhuláka, takže to bude buď a nebo....ale prý už to rozmrazování mají tak vymykané, že většinou vydrží, tak mu věřím :slight_smile: ....ale bojím :confused:
17. led 2011 ve 20:38  • Odpověz
@sedmitecka ver mu, ja uz zadneho nemam...
17. led 2011 ve 20:40  • Odpověz
čauky holky tak dneska kontrola v CARu nafasovala jsme utrogestan at dostnu včas MS a mam naplanovany dlouhý protokol tak jak dostanu MS tak spray do nosu a pak injekce a pak mrnousové tak jsme zvědava :slight_smile:

Hlky IVF mam první ale pokud budu mít embrijka zamražené a šla bych na ET nebo KET ani nevím jaky je v tom rozdíl to se nebere jako IVF pokus??díky za objasnění :slight_smile:
17. led 2011 ve 20:48  • Odpověz
@petra123 je tak tady se bude zase tehotnet :grinning:

ET je soucasti IVF cyklu (stimulace, OPU-odber vajicek a ET-embryotransfer) - pocita se to jako jeden cyklus, KET-kryoebryotransfer se plati zvlast a nepatri mezi pokusy, ale zaplatis si ho sama stoji kolem 5000 (myslim, ale asi to bude mit kazdy CAR trosku jinak) Pokud nedojde k ET, ale budes mit zamrazena embryjka tak ti pak pojistovna zaplati i KET (treba kdybys mela OHSS)
17. led 2011 ve 20:56  • Odpověz
Jo a jak jste se rozhodly s tou soukromou skupinou?
17. led 2011 ve 20:56  • Odpověz
@darkwitch trochu tomu rozumím ale díky za odpověd aspon vím že když budou vajičk emrijka tak nemusím využívat pokusy ET :slight_smile:

Jaka soukroma skupina?
17. led 2011 ve 21:14  • Odpověz
@petra123 holky napadlo jestli byste sem vic nechodily kdyby tema bylo uzavrene a mohly ho cist jen ti lidi co sem chodi, ze to pak bude duvernejsi...
ja vim, ze tomu trosku rozumis, ale tak zhrnula jsem to cele :wink:
18. led 2011 v 06:03  • Odpověz
@bettyna84 tak to ti teda neslíbím :grinning: Já jsem všem řekla, že se ozvu až to bude.. aby nás nebombardovali smskama, jestli už.. A taky nevím, jestli budu mít v tu chvíli myšlenky na nějaké info.. Ale hlavně nebudu online já.. Mám blbý mobil, tak do něj ani nemá smysl dávat připojení na net a noťas tam mít nebudu.. :unamused: Tak nejspíš až pak.. Ale ještě mám čas. I když včera doktorka říkala, že se to pomalu chystá, ale stejně ti neřeknou, jestli to bude trvat 3 dny nebo 3 týdny- to je u každé jiné..
18. led 2011 v 09:40  • Odpověz
@darkwitch jj tak to udělej at máme soukromí :wink:

@jaspina drž se holka ješt chvilkua mimisek je doma:slight_smile:)
18. led 2011 v 18:54  • Odpověz
@petra123 tak ja jeste chvili pockam jestli se nekdo nevyjadri a pak to zkusim :slight_smile: asi by se musel jmenovat trochu jinak, tak bych navrhovala premenit 10 na 11 :wink:
18. led 2011 ve 20:14  • Odpověz
@petra123 Dík Peti :slight_smile: Já nějak snad zvládnu ten porod a pak budu jen hezky pozorovat, jak se tu bude těhulit :dizzy_face:
19. led 2011 v 09:45  • Odpověz
ahoj kočky, dlouho jsem tu nebyla. Doufám, že se Vám daří dobře.
Mě docela jo. Čekáme holčičku a je zdravá, máme za sebou testy na vvv.
@jaspina no, ty už to máš na spadnutí! Držím pěsti, ať to máte jednoduchý :wink: a budeš mít Terezku už brzo u sebe.
20. led 2011 ve 20:09  • Odpověz
@nektarine Už jsem na tebe kolikrát myslela.. mám radost, že se daří a gratuluju k princezničce :wink:
20. led 2011 ve 20:44  • Odpověz
@jaspina dík :slight_smile: No, byl to teda docela šok, jsme počítali s klukem, asi kvůli malýmu... Ještě si na to nemůžu zvyknout a hlavně si to vůbec nedovedu představit, že to bude holka... Ale to asi příjde samo, hlavně, aby jsme se jí dočkali...
21. led 2011 v 10:18  • Odpověz
@nektarine Já myslím, že to je právě dobře, že je to holčička - takto nebudete moct porovnávat a říkat si, že tak by asi vypadal atd. Prostě nové miminko se vším všudy :slight_smile:
21. led 2011 ve 13:08  • Odpověz
Tak musím sem po dlouhé době něco napsat: byli jsme na genetice a víte, co jsem se dozvěděla od doktora? Že nejlepší doba početí je pro nás na jaře :grinning: . Snažila jsem se mu vysvětlit, že po čtyrech letech marného snažení zkrátka nedokážu to početí cíleně naplánovat, ale nevím, jestli to pochopil :wink: . Hláška dne, opravdu :grinning: :grinning: :grinning: .
27. led 2011 v 18:46  • Odpověz
@bettyna84 to je jasne prvni jarni den na to vlitnete a bude to tm :grinning:
28. led 2011 v 06:06  • Odpověz
@bettyna84 Není nad dobrou radu že? :wink:
28. led 2011 v 09:21  • Odpověz
@jaspina ahoj , ještě se to nechystá? To čekání je děsný, co? Držím pěsti... :wink:
10. únor 2011 ve 20:30  • Odpověz
@nektarine Malé se nějak nechce, tak v pondělí máme kdyžtak přijít do nemocky a tam rozhodnou co dál..
11. únor 2011 v 09:42  • Odpověz
@jaspina to bude dobrý, uvidíš, snad tě malá moc nepotrápí :wink: (myslím tím porodem)
14. únor 2011 v 08:43  • Odpověz
Ahojky :grinning:
24. únor 2011 v 08:26  • Odpověz
petra123 dobré ránko holky

Tak dneska jsme začala stimulovat na krátký protokol dneska už mam vztřik do nosíku Syranel a zítra to začína rano fostimon a večer puregon.Jsem zvědava jak to dopadne dneska jsme volala do Caru na objednaní na krev na infekce s chlapem.Jinak co se tyče menzes opět teskně hočí niagara :frowning2:
25. únor 2011 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.