• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
@jaspina vidím že jsi to přežila a máš doma holčičí uzlíček tak moc gartuluji :slight_smile:
25. únor 2011 v 09:05  • Odpověz
@petra123 drzim palecky co to da
@jaspina gratuluju, jsem si ani nevsimla...
25. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz
@petra123 moc moc ti držím palce!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz
ahoj holky, dlouho jsme sem nejukla, tak co je u vás nového? vím jen o Pétě, že stimuluje :slight_smile:
dark, betty, kočky jak jste na tom? já momentálně nic moc.....
26. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz
ahoj holky, no my už máme princeznu doma. Narodila se 15.2. a měla 3,5kg a 49cm - jako porod 22hodina a malá je docela čertík, ale stálo to za to! Akorát jsem včera musela na kiretáž, protože jsem se blbě vyčistila, tak chudák taťka hlídal.. ale zvládl to v pohodě :slight_smile:
26. únor 2011 v 15:45  • Odpověz
@sedmitecka ja jdu 18.3. na indikaci pred laparkou, takze se to u nas zacina zase rozjizdet... doufam ze mi najdou rychle termin na laparku, at nemusim cekat dalsi mesic a konecne se nekam posunu... copak se dej, ze nic moc?
@jaspina jej tak hlavne ze to tatka zvladl a ze jste zvladly s malou porod a ze ji uz mas u sebe :wink:
26. únor 2011 v 15:57  • Odpověz
@darkwitch tak hodně štěstíčka a doufám že budeš v pořadku a pak se podaří samo uvidíš:slight_smile:
26. únor 2011 v 16:02  • Odpověz
@petra123 to uvidim :slight_smile: ale spis pak pujdu do dalsiho ivf, ktere uz vyjde :wink:
26. únor 2011 v 16:07  • Odpověz
@jaspina jaspi, jé, to mi uniklo, už je malá na světě, tak to velikásnká gratulace!!!!! :slight_smile: :slight_smile:

@darkwitch ahojda, tak nakonec laparka? já už o ní taky vážně uvažuju, ale spíš chci nejdřív imuno vyšetření....KET nevyšel, dva dny byl duch na testu, pak zase zmizel, takže se embryjko zase neuhnízdilo, jak mělo :frowning2: :frowning2: :frowning2: a tak krásně se rozmrazilo, věřila jsem, že zabojuje, no nepovedlo se.....
26. únor 2011 v 16:07  • Odpověz
Holky dala jsem fotky do alba, tak kdo chcete mrkněte :wink:
26. únor 2011 v 16:08  • Odpověz
@darkwitch zjišťuju, že tak nějak jdu přesně v tvých stopách , podobný vývoj u IVf i teď u KET :frowning2:
26. únor 2011 v 16:09  • Odpověz
@sedmitecka ja jsem ti psal už v jiné diskuzi jak to že vas před IVF neposlali na nějaké vyšetření bez toho nas žadnou na IVF nepošlou at maji jistotu než nas pošlou na IVF ale zase imuno nam dělat nechtěji že za moc peněz málo hudby ale zase kamarad gyndař říka že se hodně párum pak povedlo však uvidíš hlavně at to dopadne už dobře po tom trapení a hlavně at už jsme maminky konečně
26. únor 2011 v 16:12  • Odpověz
@jaspina jsme čučela a tiše zavidím krásna a kolik má vlasků ja chci taky už
26. únor 2011 v 16:13  • Odpověz
@petra123 No ona je vlasatá po taťkovi.. A neboj, taky se dočkáš :wink: A pak nebudeš věřit tomu kolik si dřív měla času a ani si to neuvědomovala.. :slight_smile:
26. únor 2011 v 16:14  • Odpověz
@darkwitch někdy se povede po laparce normalně neboj jedna holčina tady taky šla na laparku do měsíce byla těhu
26. únor 2011 v 16:15  • Odpověz
@sedmitecka no kdyz se dvakrat nezadarilo, tak me tam poslala, ja jsem jen cekala az mi vyprsi zkusebka v praci... bych samozrejme mohla rict ze tam nepujdu a jit do dalsiho ivf, ale myslim, ze je lepsi vedet na cem jsem... a tebe na laparku neposlali? kdyz se dvakrat skoro zadarilo? to u nas posilaji hned...
26. únor 2011 v 16:16  • Odpověz
@jaspina na čas kašlu chci mít konečně aspon jedno mimisko a dítě bo čas lětí a chci si ho co nejvíce užít a ne být strara a anic si s dítkem neužít
26. únor 2011 v 16:17  • Odpověz
@petra123 no uvidime... takovehle nadeje si uz davat nebudu, ale aspon se zase pohnu kus dal...
26. únor 2011 v 16:18  • Odpověz
@darkwitch ty jsi taky nebyla na vyšetření před IVF byla??
26. únor 2011 v 16:23  • Odpověz
@petra123 pred ivf jsem byla na hormonalnim profilu a manza na spermiogramu a potom jsem byla na hysterosonografii, genetiku a imunologii mi delali az po neuspesnem ivf... genetika dopadla dobre, imunologie spatne... (takze neuspech mohl byt i tam) protoze pred KET jsem necekala az budu mit vysledky
26. únor 2011 v 16:33  • Odpověz
@darkwitch myslím, že laparka je dobrá, mě zatím říkali, že je zbytečná, tak jsem zvědavá, co se dozvím teď.....a co ti našli na imuno vyšetření? a byla jsi v Podolí?
26. únor 2011 v 16:44  • Odpověz
@petra123 já byla na vyšetřeních, hormonální profil, štítná žláza, odběry krve i stěry na chlamydie, bakterie, toxoplazmozu a základní imuno testy.....pak jsem si nechala udělat na hematologii trombofilní mutace - negativní a mám za sebou hysteroskopii....nemám jen laparku a imuno s genetikou, a tam tě vážně pošlou až po několika nezdarech, jsou to drahá vyšetření....taky nechápu, proč nás nechají trápit a utrácet desetitisíce za IVF, když neudělají napřed imuno a genetiku, no jde o peníze no.....
26. únor 2011 v 16:47  • Odpověz
@petra123 trombofilni mutace mam taky ale oni je v gennetu delaji s genetikou (ja je mam teda z karlaku od kamaradky)

@sedmitecka ja mam imuno z Imunnie - z Krizikovi, ale myslim, ze mas jedno jestli mas spesl imuno z podoli, protoze vysledek je stejny - prednison...
26. únor 2011 v 18:31  • Odpověz
@sedmitecka tak to ja nemam ten trombofolní něco a imunologii genetiku nam dělají hned jak příjdeš do dveří :grinning:

Ted jsme si píchla puregon super ale holky proč tak nejsou s davkovaním všechny léky třeba ten fostimon jehly jak bestie ale to pero je bezkonkurenční :slight_smile: jen aby pomohlo uvidíme ve středu na kontrole jak se to rodí doufám že zase nebduu zkalamana :frowning2:
26. únor 2011 v 19:29  • Odpověz
@sedmitecka o té laparce to mo říkali taky že pokud mam hysterolaparoskopii tak laparoskopie je zbytečna když tam nejsou nalezy ve formě cyst nebo srůztů děloha byla ukazkova jen ty vaječníky slepené hnus :confounded:
26. únor 2011 v 19:31  • Odpověz
Jo holky nechtělo by to konečně novou diskuzi?zamčenou pro nas nebo nechat ji volnou?nebo to necháme tak?jak je?
26. únor 2011 v 19:39  • Odpověz
@petra123 urcite to bude dobre a bude tam to spravne mnozstvi foliku :wink: ja hlavne nechapu proc musim nektere injekce hnusne michat, z toho jsem byla vzdycky hotova, se mi pak nedarilo zbavit bublinek...
26. únor 2011 v 19:39  • Odpověz
@petra123 ja bych mozna udelala novou zamcenou...
26. únor 2011 v 19:49  • Odpověz
@darkwitch pravě proto mi to raději pichá kamoška sestřička bo stěch budblinek mam obavy.

JJ tak ji udělejte ja nevím jak na to:slight_smile:
26. únor 2011 ve 20:46  • Odpověz
@petra123 budu držet palce i Vám ostatním holky!
26. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.