• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
taky aby ne, když jsme spolubojovnice :slight_smile: (se taky nacpeš všude, co? :grinning: )
8. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
misanda: máš recht, do sledování čípku se mi taky nechce, bleeeee, taky mám pocit, že si tam můžu hrozně snadno něco zanést...jinak holky, než si člověk dojde na obídek a na nehtíky, vy prokecáte 4 strany, děsnýýýý
:grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
ty vado...paninka šla na obídek a nehtíky a my se tady "dřeme" :grinning:...to snad neni možný :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
mo jooo, to není zrovna můj běžný pracovní den, ale dneska se to nějak sešlo :grinning: jsem se totiž rozhodla, že se budu trošku víc rozmazlovat, než si nás to mímo najde :wink: , mis, taky se chystáme na Avatar ale pořád je vyprodáno, chjooo
holky, já bych taky brala dvojčátka, jména jsou asi jasná - pro kluka Michael, Tadeáš nebo Matyáš, pro holku Michaela nebo Johana :wink:
8. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
Jo, to tady musíme oddiskutovat za tebe :wink:
8. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
jééé, Michaela, to je ale překrásný jméno :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
ten Avatar je na pěst, jak kdyby lidi neměli co jinýho na práci :grinning:
8. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
mis: Michaela je úžasný jméno viď? :grinning: taky myslím :wink: , mužíček je totiž Míšánek :slight_smile:
Avatar je vyprodaný už několik týdnů, nechápu...možná si najdem jiný film, uvidíme, ale má být strašná vánice, tak asi nevylezem a nedonutíme se do toho kina dojet :unamused:
8. led 2010 v 15:05  • Odpověz
holky, tak už mám skoro syna...adoptujeme v práci černouška :wink:
8. led 2010 v 15:08  • Odpověz
mis, to je ale super, taky už o tomhle dlouho přemýšlím, je to krásná věc :slight_smile:
8. led 2010 v 15:28  • Odpověz
jéééé, tady je nových tváří...

holky já enž dočtu co jste napovídaly, tak vy zas napovídáte další 4 strany...:slight_smile:

asi to vezmu letem....

no a co je tady u nás nového?
8. led 2010 v 15:31  • Odpověz
javon : jsme hledaly dobrovolnici, která porodí 10dětí a my si je pak rozebereme...jdeš do toho ? :grinning:
8. led 2010 v 15:38  • Odpověz
misanda: 10 dětí? já si troufnu na 12,aby něco zbylo i na mě:slight_smile:
8. led 2010 v 15:41  • Odpověz
holky, já už si to tak přeju, že se snad taky dobrovolně hlásím :wink: nic horšího než zubař snad už být nemůže ne?
:grinning:
8. led 2010 v 15:44  • Odpověz
Petra123..............22 snažení..............31DC (cyklus 28) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka...........14 snažení..............26DC (cyklus 30)............měření BT
alžběta.hod..........17 snažení...............24DC(cyklus 28).............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek
bettyna................x.snažení ...............17DC (cyklus 30).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............15DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 13.1. KET
consti..................12 snažení..............9DC (cyklus 26-28)..........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............8DC (cyklus 27)...............měření BT
SPimy ..................9 snažení ............ 7DC (cyklus 26) ............ sledování čípku
javon...................22 snažení ............6 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
cabal...................20+ snažení............3 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení ..............3DC (cyklus ?).............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,čeká na laparku

čauky holky tak u nas je krásna zima ale jdu na noční tak to moc dobré nebude ale co hold musím ale MS nikde ale kříže bolí jak čert :frowning2:
8. led 2010 v 16:48  • Odpověz
Ahoj holky, co myslíte, mohla bych se k vám přidat? :slight_smile: vypadáte jako fajn parta a hlavně tu nechybí ani humor :grinning:

což je určitě v naší situaci potřeba :sweat_smile:
8. led 2010 v 17:14  • Odpověz
misanda, no jo, to víš, snažilka :grinning: taky jsem tě viděla už v hodně tématech :grinning: :wink:
8. led 2010 v 17:25  • Odpověz
emmm taky jsem rozprostřena po hodně tematech ale tady to je doufám poslední všude kde chodím jsou už všichni těhu :frowning2:

assh přidej a vítej :slight_smile:
8. led 2010 v 17:28  • Odpověz
petra, já asi zas až tak moc ne, ale chodila jsem celý jeden rok do jedné diskuze snažilek ( pod jinou přezdívkou ), ale pak už to nešlo, na holky pořád koukám jak se mají a co nového, ale už jsou z nich maminky... a znáš to, člověku je to prostě líto :frowning2: my zatím ani //
8. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
Petra123..............22 snažení..............31DC (cyklus 28) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka...........14 snažení..............26DC (cyklus 30)............měření BT
alžběta.hod..........17 snažení...............24DC(cyklus 28).............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek
bettyna................x.snažení ...............17DC (cyklus 30).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............15DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 13.1. KET
consti..................12 snažení..............9DC (cyklus 26-28)..........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............8DC (cyklus 27)...............měření BT
SPimy ..................9 snažení ............ 7DC (cyklus 26) ............ sledování čípku
javon...................22 snažení ............6 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
jaspina............... 10 snažení ..............3DC (cyklus ?).............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,čeká na laparku
emmm................15 snažení...............24DC ( cyklus 28 )........Utrogestan, čekáme na 2.IVF únor/březen
8. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Přidala jsem se do tabulky, snad to nevadí... :sweat_smile: :sweat_smile: kdyby jo, tak holky řekněte a já se smáznu... ale asi mám potřebu někam patřit :grinning: :sweat_smile:
8. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
holky dnes večer budu testovat tak držte pěsti.... bojim bojim.

emmm: všichni máme potřebu patřit někam kde se dobře cítíme...i já tam jsem
9. led 2010 v 10:49  • Odpověz
emmm: přesně jak píše alžbět :wink: a tady se sešla opravdu prima banda holek, je mi tu s váma moc fajn :slight_smile:

assh, vítej ahooooj, klidně se taky zapiš do tabuličky, ať o tobě něco víme :grinning:

alžbět, moc držím palečky!!! máš nějaké podezření? já mrchu čekám v úterý, tak už zase nervózním a bojím se zklamání, i když ho vlastně už čekám, jinou alternativu si už ani neumím po té době představit :unamused:

petruš, jak vidím z tabulky, přetahuješ cyxklus a mrška nikde, že byyyyy??? :wink:
9. led 2010 v 11:24  • Odpověz
teď už podezření nemám... jednu dobu jsem zvracela a teď už ne. Jen stále běhám na wc a bolí břicho ale to přikládám cystě. Nevím, jen ze zvědavosti to zkusím. Mám to dostat v pondělí.
9. led 2010 v 11:35  • Odpověz
alžbět, netroufám si nic říct, ale mohou to být všechno příznaky...jenže takyn emusí, já už za ten rok a čtvrt měla snad věšechny příznaky světa :wink: ale test určo zkus , držím palečky - všechny čtyři :slight_smile:
9. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
děkuji.... taky si to moc nenamlouvám že tam budou ale zkusím. Zatím pa pa, odpoledne jedem do města a zítra ráno zkusím.
9. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
alzbeta: tak co? Je to tam???
9. led 2010 v 19:41  • Odpověz
nevím zařekla jsem se že testnu až po zpoždění.... bude to jistější
9. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
baaaaaaaaffffffffffff :slight_smile: aktualizuji tabulku :slight_smile:
10. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
misanda.............snažení od 03/2008....v um.přechodu............nyní Zoladex, plánované IVF na 02-03/2010
10. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.