• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
misanda zapomínáš aktualizovat. Já jsem dnes např. už 11 DC :wink: .
10. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
a jianak jak trávíte víkend? my byli včera celej den ve pryč..nakonec jsmeteda jeli do Varů, Mišanda si zase koupila dvě knížky za litra :grinning: a manžel si koupil prd :grinning: a tak to má být :slight_smile: ale je fakt, že ORsay na mě působil jako magnet, div jsem neolizovala výlohy..ale udržela jsem se, to jsem nečekala!!! nadlidský výkon pro mišandu :grinning:

jak se máte holky? dneska se mi nic nechce, tak stahuju nějaký filmečky a budeme lenošit doma...a zítra mě čeká ta mudra, tak se už bojim :frowning2:
10. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
consti : já nevím jaký DC jsem..to se asi ani počítat nedá když mám ten Zoladex...
10. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
jo takhle to myslíš, že neaktualizuju tebe, jo? :grinning: jsem vzala tu poslední tabulku co byla na min.stránce a jenom jsem tam sebe přihodila...tak se přepiš :grinning:
10. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
Ahojky holky, tak i já se přidávám...no, my se snažíme od srpna09 a zatím nic:( MS mám nepravidelnej, poslední jsem měla na začátku prosince, podle testu nejsem.. už jsem to začla řešit s doktorem, takže zatim beru listovku + ecko a v utery jdu zas k doktorovi tak jsem zvedava co mi řekne...každopadně abych na to tak nemyslela, tak jsme si manžílkem řekli, že když se to nepovede do léta, tak se pojedeme podívat na Island:slight_smile:
10. led 2010 v 15:08  • Odpověz
ahoj holky,jste tu?

elgereta: vítám tě, pokud chceš,připiš se k nám do tabulky:slight_smile:
10. led 2010 v 16:00  • Odpověz
holky, tak jsem byla v pátek u tý doktorky na původně naplánovaný hormonální profil...jenže vše dopadlo uplně jinak. před vánocema když jsem si ten HP domlouvala, byla tam jiná doktorka (moje měla dovolenou) a vše bylo domluvený s ní. takže moje doktorka řekla, že HP je zatím zbytečný, nasadila mi na 3 měsíce Duphaston aby mi zabral na to špinění před mrchou, po těch třech měsících chce poslat přítele na spermio znova a pak se prý teprve budeme domlouvat co dál. a navíc mě sestra na ten HP, co jsem si myslela, že bude, objednala pozdě,místo 3.dne až na 6.den..takže stejně by bylo pozdě.

takže jsem odcházela docela nasraná...jsem rozhodnutá se obrátit na sanus a řešit to s nima, nechci čekat další 4 měsíce
10. led 2010 v 16:18  • Odpověz
takže aktualizuji za sebe tabulku:

Petra123..............22 snažení..............31DC (cyklus 28) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka...........14 snažení..............26DC (cyklus 30)............měření BT
alžběta.hod..........17 snažení...............24DC(cyklus 28).............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek
bettyna................x.snažení ...............17DC (cyklus 30).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............15DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 13.1. KET
consti..................12 snažení..............9DC (cyklus 26-28)..........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............8DC (cyklus 27)...............měření BT
SPimy ..................9 snažení ............ 7DC (cyklus 26) ............ sledování čípku
javon...................22 snažení ............8 DC (cyklus 30) ..............spermio nic moc, 8.1.Duphaston na 3 měsíce
cabal...................20+ snažení............3 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení ..............3DC (cyklus ?).............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,čeká na laparku
misanda.............snažení od 03/2008....v um.přechodu............nyní Zoladex, plánované IVF na 02-03/2010
10. led 2010 v 16:21  • Odpověz
Petra123..............22 snažení..............31DC (cyklus 28) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka...........14 snažení..............26DC (cyklus 30)............měření BT
alžběta.hod..........17 snažení...............24DC(cyklus 28).............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek
bettyna................16 snažení ...............19DC (cyklus 30).............měření BT, příští měsíc HP
mirenkam.............24 měsíců...............15DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 13.1. KET
consti..................12 snažení..............9DC (cyklus 26-28)..........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............8DC (cyklus 27)...............měření BT
SPimy ..................9 snažení ............ 7DC (cyklus 26) ............ sledování čípku
javon...................22 snažení ............8 DC (cyklus 30) ..............spermio nic moc, 8.1.Duphaston na 3 měsíce
jaspina............... 10 snažení ..............3DC (cyklus ?).............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,čeká na laparku
misanda.............snažení od 03/2008....v um.přechodu............nyní Zoladex, plánované IVF na 02-03/2010
10. led 2010 v 16:57  • Odpověz
Ahoj snažilky, můžu se k vám přidat?
Je mi 23 let, doma mám princeznu, která letos oslaví 6 let a od června 2009 necháváme volný průběh "bratříčkovi"...
Momentálně jsem ve fázi čekání, snaženíčko bylo, tak teď jen si počkat do 21.ledna na výsledek...
Všem tady přji HODNĚ ŠTĚSTÍ
10. led 2010 v 17:03  • Odpověz
tak to vam musim rict, ted jsem si delala tast jen tak nahodou, co kdyby a normalne se mi tam ukazala strasne slabolinka tenolinka druha carka...ZE BY TO VYSLO? no v utery jdu tak jako tak k doktorovi, tak uvidime:slight_smile:
10. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
Petra123..............22 snažení..............33DC (cyklus 28) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
bettyna................16 snažení ...............19DC (cyklus 30).............měření BT, příští měsíc HP

čauky holky tak o víkendu tady pršelo sněžilo a ted už jen aby mrzlo a je to to je opravdu počasí :rolling_eyes: ale včera jsme byli s mojim v shopingparku v OV a koupila jsem si novy mobil opožděny ježíšek ne tel jsem potřebovala tak ted stahuji na kartu pisničky at mam co poslouchat v práci jinak mrcha zatím nikde tak nic asi IUI zase opozdí o tyden moc mi to nevyhovuje ale co hold ted to musí vyjít konečně :slight_smile:
10. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Elgereta: Tak to moc držím pěsti, ať je za 48hodin čárka viditelnější !!!!!
10. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
mlada.maminka: dekuji a taky drzim palecky,verim, ze jednou to vyjit musi kazdy:slight_smile: postupne budu davat vedet jak jsem na tom:slight_smile:
10. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
misanda nemyslela jsem jen mě, ale všechny. Jde o to, že by se tabulka měla aktualizovat, jinak tam budeme mít všechny pořád ten samý dc. A aby si to aktualizovala každá sama, tak to tady bude na jedné stránce deset tabulek a žádný pokec :grinning: . Jde o to, že na jiné diskuzi to děláme tak, že si vždy jedna z nás (ta, která si všimne) zkopíruje poslední tabulku, dá ji do odpovědi a u všech tam přepíše dc o ten jeden nebo dva dny, které od poslední aktualizace uplynuly. Tak je to asi nejjednodušší :wink: . Ale jelikož nás tu je tolik, tak už nevím, kterou tabulku zkopčit a opravit :pensive: .
10. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
Dobré ránko,
consti s tou tabulkou si myslím to samé.. Ale teď nevím, co je správně a co ne, tak se když tak opravte..

Petra123..............22 snažení..............34DC (cyklus 28) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka...........14 snažení..............27DC (cyklus 30)............měření BT
alžběta.hod..........17 snažení...............25DC(cyklus 28).............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek
bettyna................16 snažení ...............20DC (cyklus 30).............měření BT, příští měsíc HP
mirenkam.............24 měsíců...............16DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 13.1. KET
consti..................12 snažení..............10DC (cyklus 26-28)..........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............9DC (cyklus 27)...............měření BT
SPimy ..................9 snažení ............8DC (cyklus 26) ............ sledování čípku
javon...................22 snažení ............9 DC (cyklus 30) ..............spermio nic moc, 8.1.Duphaston na 3 měsíce
cabal...................20+ snažení...........4 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení ..............5DC (cyklus ?).............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,čeká na laparku
11. led 2010 v 07:47  • Odpověz
No teda.. kde se všecky flákáte :wink: Já tu chudák už dřu - nebo to aspoň předstírám :grinning: Ale za chvíli dorazí šéf, tak budu mít dnes po koníkování :angry:
11. led 2010 v 08:09  • Odpověz
Ahoj holky,
teda vy jste toho nakecaly :rolling_eyes: Až bude čas, dočtu vás.

Jinak se taky z dovolením přidám do tabulky:

Petra123..............22 snažení..............34DC (cyklus 28) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka...........14 snažení..............27DC (cyklus 30)............měření BT
alžběta.hod..........17 snažení...............25DC(cyklus 28).............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek
bettyna................16 snažení ...............20DC (cyklus 30).............měření BT, příští měsíc HP
mirenkam.............24 měsíců...............16DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 13.1. KET
consti..................12 snažení..............10DC (cyklus 26-28)..........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............9DC (cyklus 27)...............měření BT
SPimy ..................9 snažení ............8DC (cyklus 26) ............ sledování čípku
javon...................22 snažení ............9 DC (cyklus 30) ..............spermio nic moc, 8.1.Duphaston na 3 měsíce
cabal...................20+ snažení...........4 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení ..............5DC (cyklus ?).............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,čeká na laparku
aji......................16 snažení..................28 DC (cyklus 27-29)...........měření BT;čekám na výsledky vyšetření
11. led 2010 v 08:46  • Odpověz
Máme tu dnes nějak mrtvo.. :unamused:
11. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Petra123..............22 snažení..............34DC (cyklus ?) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka...........14 snažení..............29DC (cyklus 30)............měření BT
aji......................16 snažení...............28 DC (cyklus 27-29).......měření BT;čekám na výsledky vyšetření
alžběta.hod..........17 snažení...............27DC(cyklus 28).............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek
bettyna................x.snažení ...............20DC (cyklus 30).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............18DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 13.1. KET
consti..................12 snažení..............12DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............11DC (cyklus 27).............měření BT
SPimy ..................9 snažení ............ 10DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............9 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
cabal...................20+ snažení............6 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení ..............6DC (cyklus ?).............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,čeká na laparku

Hezké dopoledne holky,
já se sem přes víkend nedostala a koukala jsem, že jste parádne cvičili s tabulkou. Vzala jsem tedy svou poslední z pátku, která byla aktuální a opravila ji pro dnešní den. Pokud jste snad nějaká vypadla, už tam přidejte pro dnešek jen sebe, seřazeno dle DC.
Tak co, nezapadli jste sněhem? Já myslím, že nám počasí říká, že máme být doma a snažilkovat, co říkáte?

:grinning:
11. led 2010 v 09:29  • Odpověz
spimy paráda! U mě to teda sedí a věřím, že i u ostatních holek. Šikula. :wink:
Jinak u nás je sněhu děsně a pořád padá :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jinak já dnes byla na další injekci Pregnylu, tak držte palce :wink: .
11. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky! Jak se máte? Já jsem otrávená, protože jsem ještě neměla ovu a už mám zase kdo ví jaký den cyklu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to zas bude na dlouho. Taky se vám stává, že máte jakoby na jeden vaječník delší cyklus než na druhý? Doktorka mi to nechtěla věřit.
11. led 2010 v 11:15  • Odpověz
ahojky všem tak nám to asi vyšlo.... test pozitivní
11. led 2010 v 11:16  • Odpověz
betty: Jakože jeden cyklus ti probíhá ovulka později a druhý dříve? Takže v jednom cyklu je malá šance, že stihne vajíčko uzrát? A nebo máš i jinak dlouhou menstruaci?

alzbeta: Blahopřeji, seš naše první těhulka :slight_smile:
11. led 2010 v 11:18  • Odpověz
děkuji tak hlavně ať to vydrží
11. led 2010 v 11:20  • Odpověz
alzbeta: super!!! Držím palce!
spimy: mám jinak dlouhý celý cyklus, v průměru o týden (třeba v jednom cyklu je délka 30 dní a ovulka 18.DC a v jiném třeba až 25.DC je ovu a délka cyklu 37). Strašně mě to štve!
11. led 2010 v 11:27  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš Ahoj holky, muzete mi prosim nekdo poradit? V cervnu jsem vysadila HA a od te doby jsem mela vzdy cykly 26-28 dnu previdelne a cca 15. den ovulaci na ovulacnim testu, kdyz jsem ji zjistovala. Vzdycky me hodne bolela prsa asi tyden pred menstruaci. Tenhle mesic jsem ovulaci na testech nezaznamenala a ani prsa me vubec neboli a nenatekaji. Presto jsem to jeste nedostala a uz mam 7 dnu zpozdeni. Udelala jsem v probehu tydne asi 5 testu a nic. Myslite ze by to mohl byt anovulacni cyklus a nejak se mi rozhazela z toho MS a nebo by to mohlo byt tehotenstvi? Ale prsa me neboli. Tak nevim. Napiste mi prosim jestli mate nekdo nejakou zkusenost s timto. Diky.
11. led 2010 v 11:31  • Odpověz
lenulkak: myslím, že to je buď anovulační, nebo ovulka byla později, takže přijde později mrcha. Dělala jsi ovulační testy celou dobu?
11. led 2010 v 11:33  • Odpověz
alzbeta super, tak to moc gratuluji!!!!Po tolika měsících snažení si to určitě zasloužíš :wink: :dizzy_face: .
11. led 2010 v 11:36  • Odpověz
nedelala jsem ovu testy celou dobu, jen asi 8 dnu a pak uz jsme se od te doby zas nemilovali (poslednich 12 dnu), takze to asi tim nebude, a zarazi me, ze me neboli vubec prsa
11. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.