• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
po 17 měsících čekání :grinning: , foto v albu
11. led 2010 v 11:52  • Odpověz
Alzbet gratuluju moc! :slight_smile:
11. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
děkuji, budu tu večer, jdu si lehnout
11. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
alžbět, moooc gratuluju, mám z tebe obrovskou radost, holka, držela jseme všechny palce o víkendu :wink: dáváš mi obrovskou naději, že i po rak dlouhé době se může povést přirozeně :slight_smile: já už po těch 14 měsících čekání občas klesám na mysli...zrovna dnes, holky, koukněte, je to asi zase v háji a tak nadějně to vypadalo
:angry:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=7/userid=66339
11. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
sedmitecka: ani já nedoufala, nevěřila jsem v to. Už jsem se smířila s laparoskopií. A nakonec tohle.
11. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
třeba to ještě vyskočí... stává se to,
11. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
alžbět, no kéž by, ale moc tomu nevěřím, moje tělo u žmi dává jasný signál, vím, jak funguje a pokles znamená jen jedno - sviňu červenou :frowning2: ..to mi zas bude blbě, chjoooo
11. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
ahoj holky, jsem zpět od mudry...a je to neuvěřitelný...za 14dní začínám stimulovat na Huga :confused:
11. led 2010 v 15:25  • Odpověz
Misanda to je super né? Aspoň budeš mít dřív prcka u sebe. A já z tebe budu tahat rozumy, protože si myslím, že taky skončíme nakonec na IVF.. tak abych věděla, co mě čeká :wink:
11. led 2010 v 15:45  • Odpověz
jaspi : ještě neházej flintu do žita :slight_smile: abys nebyla dřív těhotná jak já...IVF neznamená automatické otěhu..tak k tomu přistupuju já :wink:
11. led 2010 v 15:47  • Odpověz
misanda, tak to je supeeer, už to vypukne :wink: taky budu zvědavá a budu tě zpovídat, jak to probíhá a tak :slight_smile:
já jsme totiž hrozný srábeček, mě vadí i normální gynekol. prohlídkas, tak jsme na sebe zvědavá, jak zvládnu všechny ty procedury - nejdřív mě čeká (myslím) asi IUI ....jinak pořád zaháním mršku červenou, dám se snad na modlení, zatím nic...ale její den přijde až zítra, takže si nic nenamlouvám a jen útrpně čekám :frowning2:
11. led 2010 v 16:01  • Odpověz
Mis - já neházím flintu do žita - jen to beru jako možný fakt.. Zítra se jdu objednat na tu laparku a dál to nechávám osudu.. Stejně nic jiného dělat nemůžu.
11. led 2010 v 16:05  • Odpověz
alzbet: ta čárka je fakt nádherná!!! Jen tiše závidím :wink: .
sedmi: to znám, taky vždycky zaháním...naděje umírá poslední.
11. led 2010 v 16:09  • Odpověz
betty, to si taky pokaždé říkám , ale břicho o sobě už dává vědět, takže perspektiva je opět jasná :frowning2: no co, tak pomůžou snad doktoři a bude to bez práce, manžílek je už trošku rvanej :grinning:
11. led 2010 v 16:12  • Odpověz
ahoj holky,nevim jestli mě mezi sebe budetechtít,ale taky doufám rok 2010,že už bude konečně zlomovej a naše beznaděj se zlomí v něco živoučkýho a maličkýho,ale mám toho za sebou podstatně víc než vy tady,ale to povídání na koníku mě chybí a tam co jsem chodila už jsou všechny těhule nebo maminy a probíraj výbavičky a kočárky a to nějak nezvládam
tak tedy snaha je asi od roku 2006 už ani nevím,08 první IVF , 09 druhé IVF a IUI ani nepočítám,prolezlá doktorama od spoda nahoru a pak hned zase dolu,tedy oba nejen já
zdravím tě mandré spolu uz jsme se potkaly
těhulce moc držim palečky at je vše jak má byt,a všem at to vyjde co nejdřív
11. led 2010 v 16:18  • Odpověz
gabulle jasně, že jsi vítaná, pojď k nám, ahoooj :wink: já jsem taky ráda, že si tady můžu o tom všem poklábosit s holkama, které jsou naq tom podobně a mají stejný cíl :wink:
a v téhle diskusi jsi správně, tady totiž všechny letos otěhulíme :wink:
11. led 2010 v 16:37  • Odpověz
holky,já ted vubec nevim co mam delat,poslednipokus IVF tak se do nej bojim jít aby to zase nebylo nanic
tak ze asi zbyde laparka a hysterka,protoze to uz jejidiny co mě chybí ale nevim jedno ditko uz mam je mu 13 a vsichni tvrdi ze jsem zdrava tak tuto moznost nechávaj na me
partner spatny spermiky, ale nepomohlo ani ISCI=injekce spermii primo do vajicka
ze mám zánet v mocovych cestach jsem si zjistila sama z predoperacních vys.ale nikdo to neresil a az na muj popud byl prelecen,stim jsem bojovala 3 mesice stale jiny antibiotika a i tohle muze byt pricina neplodnosti,měla jsem jen blby vysledky moče,ale zadny obtize
po druhym nepovedenym IVF jsem se malem zhroutila a to bylo s velkou pripravou se vsim vsudy vcetne dovolene u more naprosta pohoda a nic
zak ated poradte co dal
11. led 2010 v 16:57  • Odpověz
cely jsem si vas vcera procitala a jste tady vesela kopa tak snad nacerpam zase chut do boje
jen se pres dopoledne nedostanu k internetu ,taky delám zdr.sestru a k nám do ambulance net jeste nedosel, a hlavne vetsinou ani neni cas
11. led 2010 v 17:00  • Odpověz
gabulle, tady jsi správně, je tu skvělá partička :wink: ono je těžké něco radit, každá s tím bojujem po svém, já vím, že uklidňovat a radit je k ničemu...prostě nám nezbývá než doufat a věřit, i když je to těžké.....neboj se a jdi do toho, hmmm, na potřetí to vyjde, musí, tenhle rok bude šťastný a plodný :wink:
zánět močových cest může být klidně příčinou, dělali ti i vyšetření na chlamydie, ureoplazmata, štítnou žlázu?? asi jo, viď, to je základ ke každému IVF....
11. led 2010 v 17:10  • Odpověz
jj, a chlamidie nabiraj jeste jednou tesne pred narkozou pred OPU
já vim ze je v tomhle kazda rada drahá,jenze ikdyz si to clovek nepripousti ,kazdymesic doufa a na miminko a na tehu se nemyslet nedá navic kdyz to okolo vas tehotni a rodi ,ale samotne IVF je hodne velkej napor na psychyku ikdyz si clovek mysli ze je na to dost pripraven a se vsim smiren pokazdy neco prekvapi,tim nechci niko odradit ale jen aby se opravdu pocitalo se vsim,
11. led 2010 v 17:17  • Odpověz
sedmitecka: i mě tělo dávalo jasný signál, teplota byla stejná ale nic moc 36,8. Ale břicho bolí od včera a o prsou nemluvím
11. led 2010 v 17:57  • Odpověz
jéé, alzbet, já tě úplně přehlídla...to je supeeeeeeeeeeerrrrrrrr a meeeeeegaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!
11. led 2010 v 18:50  • Odpověz
ahoj Gabulle, vítej...a to ti neudělali laparo před IVF??? :unamused:
11. led 2010 v 18:52  • Odpověz
já teda snad krom genetiky mám všechna vyšetření atd...takže jsem spokojená..já bych si to i vydupala...nešla bych do IVF bez toho všeho :rolling_eyes:
11. led 2010 v 18:53  • Odpověz
kdyz ono by to plodle genetiky melo byt v partnerovi a ja jedno dite mam tak nebyl duvod,ono se jim nechce ani ted me posilat na operaci
11. led 2010 v 18:56  • Odpověz
nejhorší je fakt to, že kolem všichni rodí nebo mají břicha, krásně si to užívají...a blbý poznámky např.švagrový - "no, s dítětem to si pořádně rozmyslete (takový ironický tón - jim to vyšlo na první šoup), užívejte si dokud ho nemáte". Jenže já bych si ráda užívala s nim... :frowning2: .
A když jsem smutná, že ho nemáme, že to nevychází, tak mě posílají k psychiatrovi, že to není normální, ty moje nálady, že mám deprese...jenže oni to nikdy nezažili, nemůžou vědět, jak se člověk v té situaci (- myslím tím neplodnost) cítí "normálně".
11. led 2010 v 18:59  • Odpověz
Takže jsem ráda, že jsme tu taková parta, kde si můžu stěžovat :slight_smile:
11. led 2010 v 19:00  • Odpověz
gabulle: já zapomněla- to první dítě máš s jiným partnerem?
11. led 2010 v 19:00  • Odpověz
jojo
11. led 2010 v 19:04  • Odpověz
bettynko...všichni kolem jsou řáchlý...přesně takovýhle hemzy maj ty, co tohle v životě nezažili!!! a abys věděla, my jsme frajerky proto, čím procházíme...a ne oni!!! oni maj jenom chytrý kecy, ale chtěla bych je vidět na našem místě!!!

já byla taky psycho, to si nemysli...mlela jsem furt o miminu, furt jsem běhala s počůranýma testama, strkala si teploměry do pipiny...uklidnila jsem se až po laparo...

takže ať jdou všichni dodža, já na psychiku u miminka prostě nevěřim!!! a myslim, že pár holek na koňovi je toho živým důkazem...já to z hlavy vypustila a stejně jsem neotěhotněla...takže na miminko klidně mysli, pozitivně a ono si tě z toho nebíčka najde a přijde k tobě :wink: tenhle rok samozřejmě :wink:
11. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.