• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
misanda: :slight_smile:
11. led 2010 v 19:14  • Odpověz
urcite to chce myslet pozitivne,ja mám kamaradku,ktera si pry povidala asi pulroku s holcickou vzdy nez sla spat,a ted ji ma
takze hejčkat si tu svoji stastnou hvezdicku tam nekde nahore a to by bylo aby nebylo
11. led 2010 v 19:15  • Odpověz
a jasně že bude :slight_smile: ať tak nebo onak...hlavní je ten uřvanej výsledek v náručí :wink:
11. led 2010 v 19:15  • Odpověz
ty jsi uzasná ty tvoje hlásky vzdy vykouzly usmev
11. led 2010 v 19:17  • Odpověz
Ahoj Gabull, já věděla, že to nevzdáš,.... :wink: ...mě to taky nevyšlo při 1.ivf :unamused:, dnes jsem byla u mého gyndaře a ptala se ho na laparku, tak mi na to řekl, že není potřeba, že je to ztráta času, že by ty výsledky a můj zdravotní stav vypadal jinak, kdybych měla endomrchu, v CARu mi to taky říkali, mám za sebou hysteroskopii vč. průchodnosti vejcovodů..to je ok, tak touhle cestou se asi ubýrat nebudeme.
Jinak dneska na UTZ folikul 21mm, píchnut Pregnyl 10.000IU a máme se snažit :slight_smile: Vyběhala jsem si Mojžíšovou, ve středu jdu poprvé, tak jsem zvědavá...tohle jsme ještě nezkusili... :sunglasses: :sunglasses:
Genetiku nám zatím nedělali. Ale máme asi smíšený faktor, každý trošku něco, a pak to vypadá 2 roky, jak to vypadá :confounded: Příští měsíc máme naplánované další IUI.
Gabull, a byl ten tvuj u androloga? To jsme absolovovali ještě před návštěvou CAR.
:zipper_mouth:
11. led 2010 v 19:20  • Odpověz
V sobotu jsem hlídala malé synovce (2 a 5 let) a došla jsem k názoru, že dvě děti najednou nechci :grinning: , dokonce jsem přemýšlela, že vlastně ani tak moc dítě nepotřebuju :grinning:
11. led 2010 v 19:21  • Odpověz
mandre : tak si mojžíšovou a její hmat necho chmat do zadku užij :grinning: podle mě je mojžíšovka na dvě věci :sweat_smile: ale každej podle svýho..jenom říkám svůj názor :wink:
11. led 2010 v 19:22  • Odpověz
betty : taky si řikám, že jsem si za ty dva roky už zvykla na to být bez dětí...a dneska si to řikám o to víc :pensive:
11. led 2010 v 19:23  • Odpověz
zatim nejsem presvedcená ze jdu dal ted vyckávam co bude dal
mame vsechno uz zasebou
mam i mojzísovou vcetne vys. per rekta moc fajnová vec
11. led 2010 v 19:30  • Odpověz
Jo Miso, někomu to pomohlo a já se svojí skoliozou a plotýnkou:slight_smile: ....aspoň mě snad už nebude bolet v kříži :stuck_out_tongue_closed_eyes: Oni páni doktoři v Caru taky nejsou všemocný, takže já se jiným metodám vůůůbec nebránim, a to ani čajíčkování...např. po braní vitamínu E a pití Kontryhele mi skoro vymizel PMS a roste sliznice, takže kdo ví, co na koho působí.... :sweat_smile: Já to "přirozené" otěhotnění - do toho počítám i IUI :grinning: :grinning: - stále nevzdávám. Jeden takový příklad tady na Spolubojovnicích - Janýsek70 - po 5 letech přirozeně //, a to je po 2IVF a 3 KETech :slight_smile: :wink: :wink: Čajíčkovala o 106.
Občas k nim juknu, co a jak, a tohle mě v prosinci normálně rozbrečelo u počítače.
Takže podle mě zkoušet cokoli....
11. led 2010 v 19:32  • Odpověz
dokonce mam zasebou i psychologickou radu s kineziologickým rozborem
11. led 2010 v 19:33  • Odpověz
hm, já na přirozený otěhu už šanci nemám, pač budu věčně mezi IVFkama (pokud to nebude vycházet) nadopovaná antikoncepcí. s bylinkamajsem si užila, takže děkuju nechci a myslm, že ani nepotřebuju. a mojžíšovka - pani mi stejně řekla, že nevidí žádnou příčinu proč bych nemělaotěhotnět...takže jsem se na to časem vybodla...
11. led 2010 v 19:34  • Odpověz
gabul, a co to je??? :slight_smile:
11. led 2010 v 19:34  • Odpověz
kineziologie?
takové povídání,rozebírání a radění jak se k tomu všemu postavit co proto delat a conedelat.a zjistujou se ruzny bloky ktery se nechaj odstranit pomoci toho povidani,
já na tohle docela verim,tenkrát,kdyz byl muj synácek malinkej,tak se me dusil jakmile se mu neco nelibilo udelal uaaaaaaaaaa a bylo po nem,modrej fialovej a nedejchal,moc fajn kdyz jeste nedrzel ani hlavu
a pek asi po roce me tohle poradila ta kamaradka co si to domluvila stou svou hezdickou at to zkusim ze tohle neni mozny a ono to vyslo
dozvedela jsem se ze kdyz se dral na svet tak jsem nechtela hned do porodnice jak on chtel.,a byl to fakt ja se jeste vratila do postele protoze jsem jako sestra vedela ze nemaj radi kdyz se doktori budi a anvic jsem mela spoustu casu jako prvorodicka ne? o ono pry ne
11. led 2010 v 19:44  • Odpověz
Gabull a nebavili jste se v Gennetu o PGD? Je to asi pálka, no jo no :frowning2: Mě ty vajucha odebrali asi moc brzo, protože se netvářily moc zrale :confounded: , jsme to probírali s Dr. a potvrdila mi to, že asi jo, 1 pokus v ...A nebo možná vyzkoušet jinýho Dr., každý tam má trochu jiný pohled na řešení, co jsem stihla zatím pochytit :confused: Zdá se, že Dr. Langerová by mohla být dost v obraze :dizzy_face: Já teda jsem zatím u Brandejský.

Taky na tohle věřim :dizzy_face:
11. led 2010 v 19:57  • Odpověz
mandre IP
11. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
misanda, já z těch tvých poznámek normálně nemůžu ..."hmat nebo chvat do zadku..." :grinning: :grinning: :grinning:
je fakt, že právě kvůli tomuhle chvatu jsem Mojžíšovou zavrhla, nemusím všechno že....ale doma jsem si její cviky občas zacvičila...jenže mě to nebaví, já radši dynamické sporty :grinning:

betty: hlídat děti příbuzným a známým je super věc, pak právě získáš ten pocit, že je vlastně moc fajn, když je máš kam vrátit viď? :wink:
11. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
sedmi : ten chmat není zas tak hroznej a trvá to chvilku, takže se neboooj :grinning: to mišanda jen tak straší :grinning:

gabull : jako drsný, mno...ale určitě pravda...taky věřim!!!
12. led 2010 v 08:01  • Odpověz
těhulky:
alžběta.hod..........17 snažení...............// čárky na TT .............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek

snažilky:
Petra123..............22 snažení..............35DC (cyklus ?) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka...........14 snažení..............30DC (cyklus 30)............měření BT
aji......................16 snažení...............29 DC (cyklus 27-29).......měření BT;čekám na výsledky vyšetření
bettyna................x.snažení ...............21DC (cyklus 30).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............19DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 13.1. KET
consti..................12 snažení..............13DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............12DC (cyklus 27).............měření BT
SPimy ..................9 snažení ............ 11DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............10 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
cabal...................20+ snažení............7 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení ..............7DC (cyklus ?).............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,čeká na laparku
misanda.............snažení od 03/2008....v um.přechodu............nyní Zoladex, plánované IVF na 02-03/2010
12. led 2010 v 09:06  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:

Jakpak se má naše těhulka?

My včera vyrazili na večerní lyžování a já tam tak příšerně promrzla, brr. V listopadu a o Vánocích jsem bojovala se zánětem močáku, tak jsem měla hrůzu z toho, že to tu bude dnes zas. Zatím to musím zaklepat. Ale jinak se lyžovalo krásně, jen mít teplé oblečení :sweat_smile:
Myslela jsem hlavně na mimčo, abych ho tím promrznutím neodradila :cry:
12. led 2010 v 09:08  • Odpověz
Mojžíšovou taky cvičím, ale taky mě to nebaví. Aspoň první půlka cviků :confounded: Ale zase si myslím, že na dost problémů by to pomoci mohlo, kdyby to někdo dělal poctivě, prováděl cviky správně a cvičil pravidelně... ehm :confused:
12. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj spolubojovnice moje :wink: Tak jdu na laparku 15.2 a už se docela těším (i bojím) zároveň. Hlavně se těším na to, jak se pak na tu kosu venku budu moct dívat jen pěkně doma z gauče :grinning:
Ale taky mi nejde do hlavy, že některé z vás pošlou na IVF bez laparky.. Moje doktorka říkala, že to zkontrolují všecko a cysty nebo srůsty odstraňují automaticky, ale že mi více méně doporučuje podepsat i že kdyby byl třeba neprůchodný vejcovod, tak že ho vezmou - než mě budit a říct mi to a pak za 3 týdny nová operace. Že vaječníky nebo dělohu by nebraly, ale ten vejcovod že pak škodí plodu a způsobuje mimoděložní..
12. led 2010 v 09:15  • Odpověz
jéé, jaspi : tak ty na laparo a já pro Huga? super :grinning:

jinak já jsem určitě pro laparo před IVF :slight_smile: já kdybych šla na IVF bez laparo tak akorát promrhám šance :frowning2:
12. led 2010 v 09:23  • Odpověz
spimy : neboooj, lyžovačka v pohodě, ne? :wink:
12. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Mis ty si jdeš pro Huga 15? To už bude jako transfer?
12. led 2010 v 09:27  • Odpověz
jaspi, tak když tak cca počítám...tak na OPU bych měla jít cca 5-10.2. takže 15týho budu buď mít Huga u sebe nebo si pro něj akorát pojedu :slight_smile: každopádně na tebe budu myslet celej den!
12. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Já na tebe taky! Aby se Hugovi u tebe líbilo a aby se tam na 9 měsíců zabydlel :wink:
12. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Holky, držím vám palce oběma :slight_smile:
12. led 2010 v 10:10  • Odpověz
taky vám držím všechyn palečky a budu na vás myslet, už aby se i u nás začalo něco dít.....už se nemůžu dočkat té příští středy, kočky, normálně se do toho Pronatalu začínám těšit jako blázen :grinning: ..asi taky proto, že dnes už zase dorazí ta mrcha protivná, už jí nechciiiii......
12. led 2010 v 10:16  • Odpověz
čauky holky tak jsem to včera ranno dostala mazec jsem unavena připadam si jako medvěd kdyby to šlo prospím cely den ale co zítra začnu brát clostyl a hura na IUI :slight_smile: za dva tydny
12. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.