• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
těhulky:
alžběta.hod..........17 snažení...............// čárky na TT .............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek

snažilky:
Petra123..............23 snažení..............2DC (cyklus 35) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka...........14 snažení..............30DC (cyklus 30)............měření BT
aji......................16 snažení...............29 DC (cyklus 27-29).......měření BT;čekám na výsledky vyšetření
bettyna................x.snažení ...............21DC (cyklus 30).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............19DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 13.1. KET
consti..................12 snažení..............13DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............12DC (cyklus 27).............měření BT
SPimy ..................9 snažení ............ 11DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............10 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
cabal...................20+ snažení............7 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení ..............7DC (cyklus ?).............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,čeká na laparku
misanda.............snažení od 03/2008....v um.přechodu............nyní Zoladex, plánované IVF na 02-03/2010
12. led 2010 v 10:24  • Odpověz
sedmi : tak to se nedivim, že se těšíš, já se taky vždycky k mudře těšila, pač se to hýbalo čim dál tim víc kupředu a hlavně se něco dělo a díky tomu to všechno utíkalo mnohem rychleji!!!!
12. led 2010 v 10:28  • Odpověz
mis, přesně tak, jsem moc zvědavá, co u nás objeví, spermie i můj HP jsou v pořádku, tak jsem zvědavá, jestli máme chlamydie nebo jiné potvůrky, mám trošku tušáka, že bych mohla likvidovat spermíky a tvořit proti nim protilátky :frowning2: , no uvidíme
mišando, dělali vám v CAR take genetiku z krve? nebo se na ní posílá až když se zjistí nějaký problém?
12. led 2010 v 10:33  • Odpověz
sedmi : genetika je jediný na čem jsme nebyli...ale to se asi pozná u IVF když se to tam pospojuje..jak se to bude vyvíjet...takže kdyžtak pak bysme šli...ale to snad bude v pohodě. na těch imuno testech jsme byli...díkybohu..jinak by nám to IVF asi nevyšlo :frowning2:
12. led 2010 v 10:36  • Odpověz
Peti, tak držím palce na to IUI..na tu laparo ses ještě nepřekecala? :slight_smile:
12. led 2010 v 10:36  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Bětce moc gratuluji :wink:
12. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Miško ještě ne ale pokud nevyjde tohle IUI tak jdu na hydro...něco a to je méně invazibní než laparka ale dá se prí zjistit vše jako u laparky trva to 15min. to vyšetření a je to něco jako HSG ale děla se to v narkoze a pod ultrazvukem
12. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Jo ted čtu že Bětce se podařilo super mocinky gratuluji :slight_smile:
12. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Jen malá úprava kvůli přehlednosti.

těhulky:
alžběta.hod..........17 snažení...............// čárky na TT .............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek

snažilky:
sedmitecka...........14 snažení..............30DC (cyklus 30)............měření BT
aji......................16 snažení...............29 DC (cyklus 27-29).......měření BT;čekám na výsledky vyšetření
bettyna................x.snažení ...............21DC (cyklus 30).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............19DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 13.1. KET
consti..................12 snažení..............13DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............12DC (cyklus 27).............měření BT
SPimy ..................9 snažení ............ 11DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............10 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
cabal...................20+ snažení............7 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení ..............7DC (cyklus ?).............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,čeká na laparku
Petra123..............23 snažení..............2DC (cyklus 35) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
misanda.............snažení od 03/2008....v um.přechodu............nyní Zoladex, plánované IVF na 02-03/2010
12. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Peťul, taky držím palce, aby se hned zadařilo :wink: s laparo tě chápu, taky pořád doufám, že se jí vyhnu....ta hydrolaparoskopie je poměrně novinka, to ti udělají tedy ambulantně a v narkóze? to by bylo lepší :slight_smile:

Miško, já jen, co mám čekat, jestli nás na tu genetiku nepošlou hned, protože jsme samozřejmě už hrozně nedočkavá anejraději bych šla hned do IUI, a na výsledky té genetiky se prý čeká až 2 měsíce - hrozné zdržení pro mě :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 11:22  • Odpověz
sedmi jo dělají to ambulantně za vezmou tě udělají asi nějaké vyšetření před tím bo budeš v narkoze ale jen 15min. a pak dvě hodinky poležíš kvůli tomu roztoku co do tebe pustí a pak jdeš domů s vysledkem a druhy den můžeš do práce což mi vyhovuje je to lepší a pro mě přijatelnější vezmu si dovolenou a nikomu se nemusím vyspovídat co a jak proč však to znaš a ted v práci si vzít nemocenskou tak rychla propustka na pracak :frowning2: to si nemůžu dovolit :frowning2:
12. led 2010 v 11:33  • Odpověz
sedmi a genetika my ji ještě nemáme a to nam dělali hned jak jsem přišli do CARu a nakonec nevyšli nebo co tak jsem šla znova na krev a můj půjde ještě jednou tak genetika zase není tak duležita pro IUI spíše je zajíma jesli jsi v pořadku po zdravotní strance a to my jsme s mojim po vyšetřeních tak nevím proč čekat.my jdem ted na druhe IUI tak doufám že to ted vyjde konečně bo mě už trefí v práci pakarna ale cojiného dělat :frowning2:
12. led 2010 v 11:35  • Odpověz
holky, laparo fakt tak hrozná není jak si myslíte :slight_smile: je to docela v pohodě...celej den se krásně prospíte... :slight_smile: a když máš člověk endometriozu tak to asi jinak neodstaní...viz já teda...mluvím za sebe...

sedmi : tu genetiku k IUI nepotřebuješ :slight_smile: já jí nemám ani k IVF :wink: a to imuno nám taky dělali až po IUI :slight_smile: na to se taky docela dlouho čekalo :frowning2: ale určitě je dobrý ty výsledky prostě mít v ruce...
12. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Petruš, dokonce myslím, že tu hydrolap. dělají přímo v Pronatalu, kam jdem...a musíš si k ní vyběhat taky předoperační? asi jo, když je to v narkóze...pro mě je právě taky fajn, že si vezmu den dovolené a pak šup do práce, po klasické laparo tě drží v nemocnici tak 4 dny a pak minimálně 2 týdny doma...no, nebudu předbíhat ale jsme ráda, že o téhle možnosti vím :wink:
na IUI moc držím pěsti a jsem zvědavá na dojmy :slight_smile: vyzpovídám tě, já jsme totiž hrozný srabík, ale bojuju s tím :grinning:
teď jsme se na jedné diskusi dozvěděla, že v Pronatalu dělají genetiku taky hned na začátku, prý nás nejspíš na ni objednají hned na první návštěvě, no co už....

Miš, já vím, že máš pravdu a že to nebude taková tragédie, ale když já trpím syndromem bílého pláště a loni jsme absolvovala dvě operace v rozmezí 3 měsíců, brrrr, tak se mi nějak nechce či co :wink:
právě to imuno by mě zajímalo víc než genetika, protože v imunitě čuju můj problém :frowning2: tak ho asi budu chtít, pěkně je poprosím :grinning:
12. led 2010 v 11:53  • Odpověz
sedmi : já po první laparo byla do týdne v práci :slight_smile: nemocnice byla pondělí, úterý, středa :slight_smile: jinak já taky absolvovala nedávno dvě operace během tří měsíců :frowning2: :frowning2: snad už nebudu muset, krom narkozy při OPU, ale ta bude jenom lehká...doufám...
12. led 2010 v 11:58  • Odpověz
nám to imuno dělali v imumedu v pze...a jinak taky chodíme do pronatalu :wink:
12. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Tak jsem zpět od zubařky a ještě 5 dní před laparkou jdu na čelistní chirdu trhat ten moudrák - paráda :confounded:
12. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
jaspi : tak to je pro mě teda horší jak laparo :confounded: a nemůžou ti to vytrhnout až v tý narkóze? :grinning:
12. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
sedmi IUI je pohoda přijedete dáte sperma pak chvilku čekáte a pak si tě zavolají dají do tebe ty nej spermijky a zazatkuji tě takovým kalíškem a jdeš dom po 4,5h si ho vyndáš a pokud tu dají utroš tak ho bereš a čekaš ale tentokráte budem ještě snažilkovat po IUI aby jsme si to pojistili bo spermoše povezem přímo z domu můj se necítí si to dělat někde na WC tak jsme se domluvili že to dovezem máme to kousek cca 20min autem tak pohoda dám to mezi kozy a jedem :grinning:
Miško jo to máš pravdu ale ja si nemůžu vzít nemocenskou v práci mam smlouvu jen do března tak aby o ničem nevěděli raději si beru dovolenou a mam klid a nikdo se neptá.Proto je tato varianta pro mě lepší.
nic holky loučím se valím do práce tak pá,pá
12. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
mě teda v pronatalu při IUI nikdo nezátkoval :grinning: prostě to tam švihli a bylo. ale zase maj honící místnost a nemusí si to chlap dělat na záchodech ...a maj k dispozici časopisy (řádně upatlaný :grinning:) a video :grinning:
12. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Miško tak to mají supr můj se stoho chudat vedle tak raději doma a půjde to v klidu a ještě mu pomůžu :grinning:
no nic valím pá
12. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Peti mi jsme taky vezli vzorek z domu - ani to tam nechtěl se mnou zanést a pak tam potkal asi 3 sestřičky, které znal z dob, kdy lítal po diskoškách :grinning:
12. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
ty jo, tak to máte dobrý. my bysme to z domova nestihli :unamused:
12. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
Teď jsem si přečetla, že pro pravděpodobnost početí by mělo snažení proběhnout 3 dny před ovulací a dva po ní. Ehm... 5 dní po sobě? Možná tak první měsíc známosti :pensive:
12. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
miško, hi hi, honící místnost, já z tebe jednou porodím ježky :grinning: :grinning: :grinning:
jinak já tam v té honící místnosti byla s ním a řádně jsme si to užili, než aby sahal na ty blee blee usmolený časáky, radši jsme osobně vypomohla :grinning: ...sice je tam i TV a řeknou ti, že místnost je zvukově izolovaná, ale to tedy není, slyšeli jsme z chodby a z vedlejší sesterny úplně všechno...ale manžílek s tím naštěstí problém nemá, zvládnul to, tak snad zvládne při IUI zase :slight_smile:
miško, tak to je super, že jste taky pod křídly Pronatalu, prý jsou moooc dobří a hrozně milí...na tu první konzultaci jdemee k nějaké paní doktorce...s tím zátkováním mě Péťa trošku vyděsila, o tom jsme ještě neslyšela, takže v Pronatalu naštěstí nezátkují jo? :grinning: :wink: jo, miško, jaký je IUI, je to hodně nepříjemný?

spimy dooost dobrý :grinning: :grinning: máš recht, to se nedá, manžel už je teď dost urvanej :grinning:
12. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
spimy : 5dní sexu za sebou...to bych si to šla rovnou švihnout :grinning: :grinning:

sedmi : v Pronatalu zátku nedávají...normálka tam ráno v den D (ovulace) přijdete, oni skoro hned odeberou sperma, to pak tak dvě hoďky zpracovávají - "promývají" ho, no a pak si tě zavolají, tak jdeš...normálka na klasický křeslo co maj u tvojí mudry...a oni ti ukážou stříkačku s tím spermatem, jakože aby sis zkontrolovala jméno a myslím rodný číslo manžela...a pak ti to tam vstříknou za čípek...nepříjemný to ani neni...je to jak klasická prohlídka u doktorky :wink: a nenechávají ani ležet...a ono to ze mě fakt nikdy neteklo, jak to vžydcky štouchli takhle dozadu :slight_smile: takže paráda :slight_smile:
12. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
Jak nás tu tak čtu, začínám mít dojem, že jsme ochotné běhat po doktorech, nechat do sebe šťourat, ale v žádném případě se nechceme s naším partnerem milovat něklik dní po sobě :grinning: :sunglasses:
12. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
spimy: 5 dní sexu za sebou to je fakt psycho :grinning:
petra: díky za tip mezi kozy :grinning: , já přemýšlela, jak povezeme "vzorek" na spermiogram, teď už je mi to jasný :sweat_smile: . Jen nevím, jestli má velikost bude dostatečná....i když ta zkumavka, co nám na to dali, je tak malinká, že se tam podle mě ani nedá trefit :grinning: :grinning: .
12. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
Tak to mi měli nádobku- né zkumavku.. A asi bych si musela vzít push-up, aby nevypadla :grinning: A s tím 5 dní po sobě.. My to tak kolem ovulky praktikovali.. Před Pregnylem a po něm taky.. Ale bylo to fakt na povel :confounded:
12. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
nj, jenomže my to takhle klidně i dělali pět dní po sobě a pak se tim všechno zkazilo a už bych to v životě nedala...to radši půjdu k tý doktorce...blééé

my měli takovou skleničku na spermoše a buď se to dává do podprsenky, nebo si to dává chlap do trenek :wink:
12. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.