• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Doktorka mi radila dát do kapsy u kalhot, jenže já mám tak těsný kalhoty, že bych s kelímkem v kapse vypadala jako chlap :grinning: . Ale je to fakt maličký (- teda spíš úzký).
12. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
betty, tu zkumavku jsme měli z imumedu v pze, že to do toho máme narvat a on se fakt trefil :grinning: a ta je do podprdy v pohodě!! mělo by to mít stále tělesnou teplotu jinak začnou umírat...
12. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
Ten tip s podprdou je dobrý :wink:, ale možná v těch trenkách bude místa víc. Jsem zvědavá, jestli se trefí :grinning: .
12. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
Jinak jsem z mýho grafu BT nejspíš vyluštila ovulku, což jsem ráda, ale v tu dobu jsme spolu vůbec nebyli, takže tenhle měsíc, zdá se, zas mimi nebude :angry: .
12. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
Tak to já ji vezla v kabelce :wink:
12. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
spimy, já jsem ochotná i 5 dní za sebou, občas to tak kolem ovulace děláme, ale manžel už protestuje, je to hrozný, takhle na povel, ani jednomu se nám pak do toho vlastně ani nechce.....a potom po ovuli, když bysme měli chuť, jsme totálně vyčerpaní tím několikadenním maratónem , který předcházel :wink:
12. led 2010 v 15:04  • Odpověz
miška, díky za popis, už se docela těším, už aby to bylooooo :slight_smile: já se té příští středy snad nedočkám...
12. led 2010 v 15:06  • Odpověz
Tak já mizím domů, mějte se všecky moc a moc hezky :wink:
12. led 2010 v 15:13  • Odpověz
sedmi: já taky vždycky nutila manžu každý den, nejenže byl z toho děsně hotovej a otávenej...pak jsem si řekla, že se na to vykašlu, nechala jsem iniciativu na něm, takže byla frekvence opravdu nízká a zrovna ten měsíc to vyšlo, tak si pak vyber :confused: .
12. led 2010 v 15:15  • Odpověz
Čau kočky, my taky budeme v Pronatalu. Respektive doktor z Pronatalu má v našem městě taky ordinaci, tak pokud nevyjde ten Pregnyl, tak míříme k němu :sweat_smile: . Nechodíte některá k Dr. Kultovi :dizzy_face: ?? Už mám vypsanou žádanku, tak se to snad taky pohne.
Jinak k té frekvenci to vidím stejně jako vy. Hlavně je to pak takové na povel, ale co se dá dělat. Zvlášť po tom Pregnylu by se to mělo využít, ale není to nic moc dobrého, když se člověk tulí tak nějak plánovaně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:.
jaspi a jaký máte problém? Škoda, že to po Pregnylu nevyšlo... :pensive:
12. led 2010 v 15:40  • Odpověz
ahojky všem... mám smutné zprávy, není jisté že to je těhu. :frowning2: Možná test ovlivnila cysta, zítra jdu na krev.
12. led 2010 v 15:42  • Odpověz
ahoj alzbeta, jak to??? Byla jsi u doktora?
12. led 2010 v 15:44  • Odpověz
nn jen sem tam volala a když jsem se zeptala na cystu a vliv na test tak mi řekla že je to možné. RAději mě objednala. Ale teplota dnes stoupla z 36,8 na 37,0, je možné aby i to dokázala cysta?
12. led 2010 v 15:47  • Odpověz
Alzbeta cysta dokáže sice vykouzlit i druhou čárku, ale jindy jsi druhou čárku neměla nee??? A navíc podle mě je ta čárka dost silná, já myslím, že je to mimi :dizzy_face: . Nepropadej beznaději! Kolikátý dc jsi testovala? :wink:
12. led 2010 v 15:53  • Odpověz
alzbet: myslím, že se nemusíš bát, doktoři holt lidi rádi straší, ale aby ti cysta zvedala i BT, tak to přece není možný :wink: . Takže klid a žádný stres!
12. led 2010 v 15:57  • Odpověz
Že by teplotu ovlivnila cysta si nemyslím, takže to vidím pozitivně :dizzy_face: Hlavně se tím nestresuj, a věř tomu, že mimčo přišlo, ať ho nevyplašíš! :sunglasses:
12. led 2010 v 15:59  • Odpověz
consti: testovala jsem 28dc když ms nepřicházela jak vždy. Ne nikdy na testu nic nebylo, jen bílo

betty: to si taky říkám ale bojím se zklamání. koukněte na graf, měřila jsem ke konci cyklu, s prášky a noční směnou to nemá cenu. JInak moje ovulační teplota bývá 36,2 a normální 36,4

http://www.fertilityfriend.com/home/29e1f6
12. led 2010 v 16:10  • Odpověz
alžbět, no prosimtě!!! já bych je za takový hlody zabila do hlavy, fakt ale!! jak tě můžou takhle vystresovat po telefonu? a ty jsi neřekla, že máš pozitivní test a chceš se objednat na krev????
12. led 2010 v 16:18  • Odpověz
alzbet já myslím, že s tvými teplotami, ovu testem a ms, která nepřišla se děsíš zbytečně. Jsi těhule a hotove :grinning: :wink: :dizzy_face: !!
12. led 2010 v 16:21  • Odpověz
Pardon těhu testem samozřejmě :wink: :sunglasses: .
12. led 2010 v 16:21  • Odpověz
consti: díky, pochopila jsem to. Právě jsem studovala co včechno ovlivňuje bt a o cystě ani slovo. Tak to mě hřeje u srdce.
misanda: volala jsem tam kvůli testům a ptala jsem se i na cystu a ona řekla tohle. Ale objednala mě na 37.1. na utz.
12. led 2010 v 16:25  • Odpověz
alžbět..kuuuuuššš, co se máš co ptát na cystu? :grinning: já tě trefim, ty těhule jedna těhulovatá!!!
12. led 2010 v 16:28  • Odpověz
alžbět, taky myslím, že se nemusíš bát, cysta ti rozhodně bazálku nezvedá, žádný strach :wink: ano, falešně pozitivní test cysta způsobit může, ale ta teplota je jasná a čárka taky :grinning:

consti, všechny sesejdem v Pronatalu, Miška je průkopník, bude nás informovat, pak sdělím poznatky i já :wink:
12. led 2010 v 16:31  • Odpověz
děkuju snad to dopadne dobře... a nevíte jak dlouho se čeká na výsledky z krve?
12. led 2010 v 16:34  • Odpověz
myslím že to bude do druhého dne, ale některé laborky to umí i za několik hodin, záleží jak kde.....
12. led 2010 v 16:47  • Odpověz
já si nejsem jistá ale myslím že kamarádka to měla za dopoledne. Jdu přímo do nemocnice.
12. led 2010 v 16:49  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem vás dnes dočetla: přítel šel na spermiogram na dvakrát...poprvý šel do fakultky...myslel že si z něho dělají srandu...takovej ten nejhorší scénář co může být....vedou vás ze čtvrtýho patra do přízemí s kelímkem v ruce, přes chodbu kde je spousta lidí co čekají na různé ordinace a na konci chodby odemknou hnusnou okachlikovanou místnost o rozměrech metr X metr se záchodem, umyvadlem a lavicí...a časopisy ani DVD nikde a z chodby bylo slyšet každý slovo...takže přítel to po půlhodině snažení vzdal

napodruhý jsme se obrátili na SANUS a mohli to přivézt z domova, takže to rpoběhlo hladce,přesně jak píšete....kelímek jsem strčila mezi kozy a jelo se:slight_smile:

Alzbeta:určitě tobude všechno v pohodě, hlavně se nestrusuj at je mííímo v pořádku:slight_smile:
12. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
Dobré ránko,
Alzbet - ty jsi těhule a hotovo! :sunglasses:
13. led 2010 v 07:42  • Odpověz
těhulky:
alžběta.hod..........17 snažení...............// čárky na TT .............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek

snažilky:
sedmitecka...........14 snažení..............31DC (cyklus 30)............měření BT
aji......................16 snažení...............30DC (cyklus 27-29).......měření BT;čekám na výsledky vyšetření
bettyna................x.snažení ...............22DC (cyklus 30).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............20DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 13.1. KET
consti..................12 snažení..............14DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............13DC (cyklus 27).............měření BT
SPimy ..................9 snažení ............ 12DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............11 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
cabal...................20+ snažení............8 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení ..............8DC (cyklus ?).............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení.............3DC (cyklus 35) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
misanda.............snažení od 03/2008....v um.přechodu............nyní Zoladex, plánované IVF na 02-03/2010
13. led 2010 v 07:43  • Odpověz
bré ráno, poopravím se :slight_smile:

těhulky:
alžběta.hod..........17 snažení...............// čárky na TT .............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek

snažilky:
sedmitecka...........14 snažení..............31DC (cyklus 30)............měření BT
aji......................16 snažení...............30DC (cyklus 27-29).......měření BT;čekám na výsledky vyšetření
bettyna................x.snažení ...............22DC (cyklus 30).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............20DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 13.1. KET
consti..................12 snažení..............14DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............13DC (cyklus 27).............měření BT
SPimy ..................9 snažení ............ 12DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............11 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
cabal...................20+ snažení............8 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení ..............8DC (cyklus ?).............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení.............3DC (cyklus 35) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
misanda.............snažení od 03/2008......................................zahájen dlouhý protokol k IVF, od 25.1.Gonal
13. led 2010 v 07:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.