• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
alžbět, ty dej dneska vědět jak jsi dopadla!!moc na tebe myslím!!
13. led 2010 v 07:50  • Odpověz
Čau Mis, jaký je rozdíl mezi dlouhým a krátkým protokolem? U dlouhého bereš menší dávky po delší dobu? :confused:
13. led 2010 v 08:18  • Odpověz
No, krátký protokol je takový, že 2DC si začneš píchat hormony, cca 10dní a pak jdeš na odběr vajuch...a dlouhý protokol znamená, že ti nejdříve při MS zmrazí vaječníky, jakoby uspí, že neprodukujou žádný folikuly...a pak 14dní až 3týdny od toho zmražení začneš píchat hormony...taky cca 10dní :slight_smile:
13. led 2010 v 08:51  • Odpověz
Aha a proč tobě vybrali to s tím uspáním vaječníků?
13. led 2010 v 08:54  • Odpověz
jaspi, kvůli tý endometrioze...ona se díky tomu uspání dost stahuje..já jsem takhle uspaná /vlastně v přechodu/ už od listopadu...a teď jsem dostala tu finální, která patří k tomu dlouhému protokolu :slight_smile:
13. led 2010 v 09:03  • Odpověz
jo a v CARech prý mají ten dlouhý protokol radši...co je na tom pravdy...nevím...prý je úspěšnější...ale ne všichni ho můžou mít...
13. led 2010 v 09:04  • Odpověz
krásné zimní ránko, taky se s dovolením poupravím v tabuli, bohužel dnes jsem opět na startu - 1. den cyklu, bleee, bříško bolí jako čert :frowning2:

těhulky:
alžběta.hod..........17 snažení...............// čárky na TT .............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek

snažilky:
sedmitecka...........15 snažení..............1DC (cyklus 30)............měření BT, bylinky, leden 2010 CAR
aji......................16 snažení...............30DC (cyklus 27-29).......měření BT;čekám na výsledky vyšetření
bettyna................x.snažení ...............22DC (cyklus 30).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............20DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 13.1. KET
consti..................12 snažení..............14DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............13DC (cyklus 27).............měření BT
SPimy ..................9 snažení ............ 12DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............11 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
cabal...................20+ snažení............8 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení ..............8DC (cyklus ?).............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení.............3DC (cyklus 35) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
misanda.............snažení od 03/2008......................................zahájen dlouhý protokol k IVF, od 25.1.Gonal
13. led 2010 v 09:37  • Odpověz
Aha, tak to jo..
Sedmi - zrovna ráno jsem se dívala, že už máš 30DC - to už ta mrcha ani chodit nemusela teda! :angry:
13. led 2010 v 09:42  • Odpověz
jaspi, joooo, nemusela,ale zase dorazila naprosto přesně, potvora jedna hnusná :angry: ..no aspoň něco, mám pravidelný cyklus, to se taky počítá :grinning: , takže dnes zase přežívám na ibuprofenu :frowning2:
13. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Holky poraďte - šly by jste do toho? A když ,tak do kterých?

http://zvirata.bazos.cz/inzerat/4956278/Daruji-stenatka.php

nebo tady:

http://zvirata.bazos.cz/inzerat/5008360/Krizenec-zlateho-retrivra.php

Ale to už jsou jiní..
13. led 2010 v 09:56  • Odpověz
jééééééé, to jsou ňuňíčci!!!!!!!!!!!!!!!!!!! já jsem taky chtěla, ale už mám tři kočičandy...takže mám smolíka :pensive:
13. led 2010 v 09:59  • Odpověz
a mě se líbí ty chlupatý, takže ty druhý :grinning:
13. led 2010 v 09:59  • Odpověz
to nejde říct, kteří jsou hezčí, nádherní jsou všichni, prcínkové :slight_smile: ....hned bych je brala , ale do bytu to nechci, navíc my oba jsme v práci celý den ráno odjíždíme v 7,45 a vracíme se nejdřív v půl sedmé večer, takže smolík pacholík...doufám, že za pár let bude domeček a zahrada a tam pak aspoň dva óóóbr hafany :grinning:
13. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Mě se líbí z těch nahoře ten větší.. Ale mám strach z toho, že je to mixlé pitbulem..
13. led 2010 v 10:22  • Odpověz
jaspi : ten je krásnej, ale určitě bude něčim takovym mixlej...myslím si já,

pro nás by byl pejsek taky naprd...do práce v půl 8, z práce v 6 :frowning2: a to jsem ráda, že vůbec jsem...
13. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Mis tam je to i napsané - je to zlaťák s am.pitem.. ale je to bobušátko nádherné :dizzy_face: . U nás je většinou někdo doma a max není tak od 14 do 17.
13. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Javon nic si stoho nedělej můj to taky nedal na WC tak ted to vezem a neřešíme to a je za to jen rad bude doma a v klidu a možna i spermiogram bude více na pohodu bo takové prostředí nedá moc na psychyce chlapa honit si na WC nejsou uchylaci tak co a zlobit se na ně nejde chudáci jsou na tom pak hodně špatnější než my :grinning:

jinak jsem doslova medvěd dneska jsem spala do 10h masakr at už je jaro :slight_smile: :rolling_eyes:
13. led 2010 v 10:50  • Odpověz
Jo pro Bětku nestresuj se to řekli i kamošce a ted ma dva syny tak neboj jsi těhule cysta asi udělat druhou čarku na testu neumí si myslím co holky tak dneska jsi slyšet jen ty dobré zprávičky :slight_smile:
13. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Ahoj holky, jen úprava tabulky pro přehlednost (ať máme nahoře ty čekatelky (ať už matky či čekatelky na MS :unamused: ):

těhulky:
alžběta.hod..........17 snažení...............// čárky na TT .............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek

snažilky:
aji......................16 snažení...............30DC (cyklus 27-29).......měření BT;čekám na výsledky vyšetření
bettyna................x.snažení ...............22DC (cyklus 30).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............20DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 13.1. KET
consti..................12 snažení..............14DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............13DC (cyklus 27).............měření BT
SPimy ..................9 snažení ............ 12DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............11 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
cabal...................20+ snažení............8 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení ..............8DC (cyklus ?).............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení.............3DC (cyklus 35) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka...........15 snažení..............1DC (cyklus 30)............měření BT, bylinky, leden 2010 CAR
misanda.............snažení od 03/2008......................................zahájen dlouhý protokol k IVF, od 25.1.Gonal

Alžbět: taky držím palečky, dej nám určitě vědět. Bude to pozitivní, uvidíš! :dizzy_face:
13. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Ahoj holky.
jaspi pokud bych chtěla pejska kříženečka, tak si vezmu z útulku :wink: . Retriever je hezký, ale je to fakt už hodně velký pes, tak to chce promyslet :wink: .
Co se týká toho času, tak my máme taky pejska a jsem z domu od 8. do 17. hodin (minimálně). Já teda mám práci blízko domu, tak jsem doma i na oběd, pustím ho na zahrádku atd. Ale pejsek stejně většinu dne prospí, takže tak. Na procházku chodíme ráno a pak když přijdeme z práce.
alzbet čekám na pozitivní novinky :wink: .
13. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Bětko podle testíku co máš v albu jsi těhu jak višítá tak se zbytečně nestresuj čarka ti sílí tak neboj jasné jsi v jinaši tak se raduj :grinning:
13. led 2010 v 11:45  • Odpověz
ty vado, tak můj nemá problémy nikde, ani na tom záchodě :grinning:
13. led 2010 v 11:46  • Odpověz
Consti mi už jednoho máme - ale venku a ten je ještě větší.. V útulkách co jsem se dívala, tak většinou nebyly štěňátka.. A já bych si ho občas mohla vzít i do práce..tam by asi problém nebyl.
13. led 2010 v 11:53  • Odpověz
autor
Ahojte holky!! Teda, pár dní tady nejsem a tady je tolik novinek!!!!! Ani nestíhám dočítat :wink:

Alzbet, čárečky máš nádherné... to by bylo aby to nebylo mimi...

A jinak můj chlap jel taky 2x. :grinning:
13. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
miška, tak to můj taky ne, stále připraven :grinning:
13. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
děkuji všem za hodinu budu vědět víc, budu volat na výsledky z krve
13. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
alžbět, super...aspoň se to rozstřelí...!!! držiiiiim!!!
13. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
jo du vědět na čem jsem
13. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
autor
Taky držím...
13. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
Alzbet - já už to vím teď - budeš těhule a klidně bych si na to i vsadila! Kdyby to byla cysta, tak dostaneš normálně MS..
Já furt dumám nad tím hafíkem.. Máte někdo psa vevnitř? Já právě ne, tak s tím nemám zkušenost..
13. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.