• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Ahoj holky,

coccinella: díky moc za odkaz, přečetla jsem to na jeden nádech a zkusím to taky

Aji: zdravím tě, a věřím tomu, že nám to tenhle rok vyjde:slight_smile:musí!!!

Teda ted jsem strávila hodinu v autě na cestách, pěkně v koloně a jsem uplně promrzlá, jdu si dát kávu:slight_smile:
6. led 2010 v 10:37  • Odpověz
ahoj holky, taky se přidám, jestli můžu :wink: snažíme se od listopadu 2008, takže něco přes rok, za tu dobu jsme už vyzkoušelsa kde co - kontryhel, maliník, kapky Gynex, Femibion, už rok poctivě papkám listovku atd....je to běh na dlouhou trať a už mi to připadá nekonečné, takže jsem se zařekla, že se zaměřím jinam - začala jsem zase fotit, chodit pravidelně na jógu, spinning a trampolky, byla jsme se rozmazlit na masáži, chci taky víc chodit do divadla a hlavně asi vyzkouším cviky Mojžíšové - když nepomůžou k těhu, aspoň si srovnám záda no ne :grinning:
6. led 2010 v 10:45  • Odpověz
i já se přidávám.... snad tento rok přinese štěstí
6. led 2010 v 10:48  • Odpověz
alzbet: to je jasné, taky tomu věřím, rok 2010 je náš šťastný :wink:
6. led 2010 v 10:55  • Odpověz
no hlavně aby, já už nevěřím ničemu
6. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahoj můžu se taky připojit? :slight_smile: My se snažíme zhruba rok, ale skoro celou dobu za pomoci doktorky, protože jsem měla vždy problém s MS - nepravidelná až žádná.. Jen s HA nebo lékama v pohodě. Takže jsem přešla k nové doktorce, která nás hned proklepla - přítel šel na SPG a já měření sliznice, hladiny hormonů atd. Tak mi zjistili málo Progesteronu. Od té doby jsem půl roku brala Clostilbegyt+ Utrogestan a Pregnyl, ale bohužel nepomohlo, takže teď mě čeká laparka..
6. led 2010 v 11:13  • Odpověz
autor
Ahojte holky, tak mam chvilinku klídek, ta koukám a zdravím...¨
Holky musíme věřit v pozitivní energii... hmmmmmm...
6. led 2010 v 11:13  • Odpověz
ahoj holky, pěkně se tu rozrůstáme, jen tak dál:slight_smile:
6. led 2010 v 11:15  • Odpověz
autor
Už mi tady dneska hrabe, tak mě berte z rezervou :grinning: :grinning:

Já jsem taky brala půl roku clostylbegyt + utrogestan.... sice jsem mela mc v poho, ale stejne z toho nebylo zadne mimi.... dneska jsem se konečně objednala k mudr, tak jsem zvědavá co mi řekne...
6. led 2010 v 11:16  • Odpověz
autor
Taková hrubka, teď na to koukám... omlouvám se ... s :sweat_smile:
6. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Ahoj Aji :slight_smile:
tak aspoň je fajn vědět, že Gynex zabírá :grinning:
6. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Ahoj holky,
už mi trochu leze na mozek diskuze, kde půlka holek otěhotněla první měsíc, a tak bych se ráda přidala občas k těm, co řeší podobný problém. I když vidím, že mezi vámi jsem ještě snažilka začátečník, volný průběh jsme tomu dali v dubnu 09, a postupně jsem žasla víc a víc nad tím, že se ještě nezadařilo. Prostě jsem měla vždy představu, že se to povede hned, vždyť nás celé mládí tím pořád všichni strašili!
Baštím listovku, s partnerem oba jíme vit. E a zinek. Teď mám před sebou hrnek s kontryhelem, ale dlouho jsem ho nepila. Jedna paní léčitelka mi radila ženský čaj od Grešíka. Úspěch se zatím nedostavil. Chce to hlavně klid, ale já nikdy nebyla kliďas a nevím, jak to mám udělat, abych na mimčo nemyslela... máte rady? :grinning:
6. led 2010 v 11:26  • Odpověz
Spimy já mám taky dojem, že každé téma kam já vlezu končí tak, že všechny mají // jen já ne.. :wink:
6. led 2010 v 11:32  • Odpověz
cocci: a na co je ten Gynex?
JAspina: i já mám takovou smůlu založila jsem kdysi diskuzi pro Mladoboleslavsko a jak naschval jsem jedina kdo je tam ještě snažilka. JInak se divím že ti dr dal clostil na půl roku mě řekl že se může brát jen 3 měsíce?
6. led 2010 v 11:37  • Odpověz
alzbeta.hod:
....Gynex harmonizuje především energetické dráhy početí a její spojnici, tří zářičů, boční větev plic, spojnici žaludku, tlustého střeva včetně její šlachosvalové dráhy a tím ovlivňuje i problémy, které se vztahují k nedostatečné funkci orgánů na těchto meridiánech. Např. se špatnou činností dráhy početí jsou spojeny potíže v oblasti podbřišku. Hlavní síla celého komplexu rostlin, energií krystalů a bioinformačních složek je soustředěna na regeneraci hormonálního systému, který má hlavní podíl na řízení životních funkcí člověka.

Tady je kdyžtak podrobnější info: http://www.001shop.cz/Gynex-koncentrat
6. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Alzbet já jsem ho brala jen 3-5DC napřed 1tbl - ale to nestačilo, tak pak 3-5DC 2tbl a to už fungovalo. Tak možná tak se to dá brát toho půl roku.. Ale vím o víc holkách, co to tak měly. Ale musí se každý měsíc kontrolovat UTZ..
6. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
jaspina: Tak tady máš konečně pořádnou konkurenci v tom, kdo bude těhotná jako poslední :grinning:

Výrobky Energy znám a mám s nimi dobrou zkušenost. To bych ten Gynex příště zkusila také objednat. Dá se i v lékárně?
6. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Se mnou osobně teda Gynex neudělal nic. Pila jsem i Drmek i Kontyhel - ale teda kontryhel mi nepomáhal - spíš naopak.. A fajn se mi zdá mateří kašička - po ní jsem měla fakt vysokou sliznici.. Ale ono tady to všechno jsou jen malý pomocníčci a když je větší problém, tak to asi prostně nestačí..
6. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
cocci: no ten gynex koukám taky není nic levného.... A jak ti pomohl ?
6. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
jaspina: Souhlasím. A většina problémů má počátek v psychice.... A čím déle se nám nedaří, tím hůř se ta psychika dává dokupy :frowning2:
6. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
jo souhlasím psychika je bestie. Já myslím že i u nás je to hlavní problém.... máme obrovský dluhy, prodáváme dům aby nám byloi líp a kupujem byt. Takže kupa starostí že to nezvládnem. Stresy jsou na denním pořádku...a to i v práci
6. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
alzbeta.hod: Vida, a možná když napíšeme o sobě všechny, zjistíme, že každá má nějaké starosti, které jí oddalují mimčo. My jsme teď oba bez práce a už půl roku se čekalo, zda se firma položí či ne... :frowning2:
6. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
je to fakt především o nervech.A ty já teda mám. Teď s tím prodejem obzvlášť. Tak zatím pa pa, letím do práce. Mějte se krásně.
6. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
no stresům se dnes člověk těžko vyhne, práce, bydlení, odevšud se na nás hrne to slovo "krize" na které už jsme alergická, musíme řešit bydlení atd tad. a pak ještě navíc ty nervíky, kdy konečně otěhotním..nic moc
snažím se tomu nepoddávat, ale všechny určo víte, že to porstě nejde na to nemyslet, po víc než roce neúspěchů.....
koukám, že jsme tu dobrá parta hic, tak jsme zvědavá, která to první prolomí a zahlásí // :wink:

gynex - taky jsem zkusila, spíš jen pro pocit, problémy s cyklem nemám, ale je fakt, že jsem po něm měla ukázkovou sliznici :wink: , nevím, jestli závratně pomáhá, ale každopádně neuškodí
pak taky slýchám chválu na Sarapis, já zkusila mateří kašičku v kapslích , a to jsem tedy nezvládla, je to fakt humus :astonished:
6. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
Co sem každá dát přehled o tom, jak dlouho se snažíte a co už máte za sebou? Jinde evidují i fázi cyklu, přišlo mi to fajn.
6. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
sedmitecka: On má každý problém trochu někde jinde, takže co pomůže jednomu, nemusí platit u druhého. Ale je pravda, že harmonizaci Gynex určitě pomůže, tělu určitě prospěje, i když to vést k těhu nemusí, šance a podpora tu je...
6. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
Jéé, spimy a jaspina, tak to jsme na tom pododně, já mám taky pocit, že ve všech diskusích kam jsem se zapojila, jsem zůstala skoro poslední netěhotná a taky mám problém s tím, že nedokážu přestat myslet na to, že chci otěhotnět. Prostě to z tý hlavy nedokážu "vytlačit" :angry:

Jinak psychika je děsná bestie. Já byla minulý rok celkem na nervy, protože jsem měla nemocnou maminu, ale před Vánoci se to celkem vyjasnilo a mamka už je na tom mnohem lépe, takže i já jsem poslední týdny docela ok. A hypotéku, kterou máme na 20 let se snažim vypustit z hlavy, protože kdybych pořád měla myslet na to, že mě můžou propustit z práce atd. tak bych neotěhotněla ani v 60.

No já jsem zítra objednaná ke gyndařce, tak uvidim co spolu vymyslíme
:grinning: :rolling_eyes:
6. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
Sedmitečka ta kašička v ampulích je fakt hnus, ale teď ji mám v tabletách :wink:
Jinak já myslím, že nějaké obzvlášť stresy nemám.. až teď furt kolem hormonu, folikulometrií, ovulací.. člověka to unaví a bere to motivaci. Aspoň mě. Někdy mám pocit, že bych se na to nejradši vyflákla a žila si jak před tím. Brala jsem preventivně jeden lék proti migrénám a po něm je člověk hubený, i kdyby sežral kilo čokolády. Tak to mi bylo fajn a ani jsem si to neuvědomila. Pak jsem ten lék musela vysadit - skoro před rokem kvůli plánování těhu a od té doby mám 6 kg nahoře, migrény taky a všecko mě štve :angry: Takže jsem i HA vysadila někdy v březnu, pak asi 2x vyvolávačka Agolutinem a pak 6 měs. hormony. Teď už beru jen Utroš na MS a čekám na tu laparku..
6. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj holky,jé tady nás přibylo...Jdu dočíst... :slight_smile:
6. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
Holky je to hrozný kolik z nás má nějaké problémy...Vidím,že zkoušíte všechno možný...Já s otěhotněním problém nemám (teda doufám,že mít nebudu,když už se to dvakrát povedlo),ale zase ty následky...Teď musím čekat...
Very,taky jsem zdravotní sestra.... :wink:
6. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.