• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
výsledky budou kolem 4, nechtěl mi to říct po telefonu tak mi to zjistí sestřenka přes jednu známou co tam dělá. Ale teď je u dr. tak počkám lepší než do zítra.
13. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
my jsme chtěli psa na ven a nakonec je od mala doma a jsem ráda že tu se mnou je.
13. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
jaspi mi máme pejska doma, ale máme menší rasu. Ale u našich jsme měli doma i vlčáka a dobrý :wink: . Já jsem zase zvyklá mít pejska doma :wink: . Jen bacha na chlupy. Nevím, jak je to u retrievra, ale ten náš hafan líná fakt fest :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .
alzbet ty jsi přece jasná těhule! Testíky krásné, čárka sílí, to by cysta fakt nedokázala :grinning: a ms nemáš, tak je to vše ok :wink:.
13. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
ms nemám, testy pozitivní, teplota nahoře.....tak snad ano
13. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
tak cooooooooooooooooo??????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
ježišmarjááá mi...Omlouvám se, to jsem se nějak překlepla :grinning: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes:
13. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
aha, až ve 4...tak nic...sakra...pak si přečtu prd..jdu ke kadeřnici!!!
13. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
áááá, míša se jde krášlit ke kadeřnici....a hlavně že ses pohoršovala, když jsem si dovolila v pátek odejít o polední pauze na nehtíky cooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...užij si kadeřnici, taky bych tam měla naklusat :wink:
13. led 2010 v 15:10  • Odpověz
sedmi, ale ty jsi nestyda, pač jsi to dělala normálně přes den a já jdu až po práci :grinning: si nemůžu dovolit se nechat krášlit o polední pauze!! :grinning:
13. led 2010 v 15:16  • Odpověz
Tak to já mám povoleno jít 1x týdně v prac. době na Pilates :wink: A nehty si dělám sama - by mě kleplo někde tak dlouho sedět a letět tam s upadlým nehtem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 15:19  • Odpověz
jaspi: mně se víc líbí ty retrievři, jsou nádherní. Když jsem bydlela s rodiči, tak jsme měli psa "gaučáka" - chlupy teda všude, ale je to mazlík - kříženec z útulku (bylo mu devět měsíců, když jsme si ho přivedli domů). Ono nemít psa od štěněte má asi taky něco do sebe - nemáš všechno rozkousaný a pak taky venčení ho naučíš poměrně rychle (- ten náš to pochopil hned).
alzbet: jsem děsně napjatá, ale jsem si jistá, že těhu jsi :slight_smile: .
13. led 2010 v 15:21  • Odpověz
prdim na nehty :grinning: ale příští týden jdu poprvé na pedikůru, tak jsem zvědavá :grinning:
13. led 2010 v 15:24  • Odpověz
Betty já vím - ale když já chci prostě štěněcí miminko :wink:

Mis - já měla svoje nehty fakt hrozné, bez gelu trpím.
13. led 2010 v 15:44  • Odpověz
jaspi: jasně :wink: , nějaká náhrada za miminko musí být, mně manžel koupil křečka :dizzy_face: . Jsem z něj unešená!
13. led 2010 v 15:45  • Odpověz
autor
my jsme si pořídili kocouří mimi... Jsem z něj taky hotová a už si neumím představitže bych ho doma neměla!!!

Křečka jsem chtěla taky, ale toho manža nedovolil.... :cry:
13. led 2010 v 15:53  • Odpověz
very: mně zas manže nechtěl dovlit už nic jiného (- teda už mám morče a králíka a k nim právě toho křečka), o psovi nechce ani slyšet, kočku taky neee :angry:
13. led 2010 v 15:56  • Odpověz
autor
no my jsme původně do baráku nechtěli zvířátko, říkali jsme si až budou děti, jenže ty zatím nejsou, manža věčně v práci a já potřebuju nějakého mazlíka... tak jsem ho přivezla a bylo. nic na to neřek a teď by se s nim jen mazlil.... :grinning:
13. led 2010 v 16:07  • Odpověz
autor
A co ta alzbet? jsem zvedava....
13. led 2010 v 16:07  • Odpověz
Já jsem chtěla britskou modrou, ale to neprošlo.. :grinning:
13. led 2010 v 16:11  • Odpověz
Jeee holky, já jsem napnutá :wink: . Ale alzbet je určitě těhulka, takové krásné testíky :wink: .
13. led 2010 v 16:12  • Odpověz
autor
my máme egyptskou mau... britská modrá je nádherná..
13. led 2010 v 16:15  • Odpověz
Já mám džungaráka :grinning:
13. led 2010 v 16:19  • Odpověz
autor
:grinning:
13. led 2010 v 16:24  • Odpověz
Ta alzbet nás teda napíná! Já kvůli tomu nemůžu pořádně pracovat :grinning:!
13. led 2010 v 16:26  • Odpověz
betty, taky máme křečka :grinning: teda abych byla přesná, tak 2 křečky, mě bylo líto toho druhýho tam v té prodejně nechat samotného, byl poslední, a teď se rvou jako koně, takže mužíček shání velké akvárko, do kterého se bude muset udělat přepážka, dva domečky a dvě kolečka - kolotoče :grinning:

miška, no joooo, vždyť já tam běžně o polední pauze nechodím, to bylo výjimečně, volnější pátek :grinning: ...ale neba mě to, hodinu tam sedět, trvá to děsně dlouho, ale mě se ty geláčky tak líbí...jenže jsem strašná, má se chodit po 3 týdnech ato fakt neee, takže naklušu tak po 5 a to už jsou nehtíky fakt bleee :wink:
peddikúra mě taky láká, ještě jsem nikdy nebyla...a hodlám se teď začít rozmazlovat, takže v neděli jdu na masáž zad, to se těším :slight_smile:

alžbět, taky jsme napnutá, ale zároveň jsem přesvědčená, že to dobře dopadne a jsi těhule, ty testy a teplota jsou jasné :slight_smile:
13. led 2010 v 16:33  • Odpověz
holky nešel mi net v tomhle počasí to blbne....moc se omlouvám za napětí
výsledky jsou pozitivní jsem na 100% těhotná
13. led 2010 v 17:19  • Odpověz
autor
To je supeeer... Moc gratuluji!!!!!
13. led 2010 v 17:22  • Odpověz
autor
¨První těhulenka.. To se musí oslavit :grinning:
13. led 2010 v 17:23  • Odpověz
v sobotu jsme pozvaný na narozeniny našich dvojča tak to taky oslavíme. A á budu pít s dětma dětský šampáňo
13. led 2010 v 17:25  • Odpověz
autor
však dětské šampáňo je nejlepší :slight_smile:)
Chlap už to ví??? Já bych to asi nevydržela a hned mu všechno řekla...

To je tak super, moc vám to přeju!!!
13. led 2010 v 17:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.