• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Ahojky všem.jdu vám dodat kousek naděje.třeba tomu nebudete věřit ale včera jsem mluvila s astrolozkou a tento rok má být až abnormálně plodný a bude prý hrozně moc miminek.tak se na vás všechny určitě taky dostane a tento rok už to vyjde!hlavně tomu musíte samy věřit.
13. led 2010 v 17:38  • Odpověz
alzbeta.hod
mooooooooooooocinky mooooooooooooooc gratuluju a přeju hodně štěstíčka
13. led 2010 v 18:05  • Odpověz
holky děkuji
very to víš že to ví, hned jsem mu psala jak to dopadlo a byl rád.
ratatooy: taky jsem na lidech četla o tom samém. Jedna holka slyšela od astroložky to samé. Prý ten kdo touží po mimi by se měl letos dočkat
13. led 2010 v 18:31  • Odpověz
ALŽBĚTA.HOD: Moc moc moc gratuluju k novoročnímu dárečku.....Jaké máš příznaky kromě // na testu a pozitivitě v krvi?
13. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
alzbet gratulace, já jsem to říkala :dizzy_face: . Tak si to užívej mamino :dizzy_face: :wink:.
ratatooy děkujeme. To je pozitivní zpráva :dizzy_face: :wink: .
13. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
Bré ránko, Alzbet gratuluju podruhé - ale nepochybovala jsem ani drobet :wink:
14. led 2010 v 07:46  • Odpověz
alžbět, posílám ohromnou gratulaci!! je to super!!! :wink:
14. led 2010 v 07:56  • Odpověz
Dobrá ránko a veeelká gratulace potvrzené těhulce! A co aji?? Testovalas?

těhulky:
alžběta.hod..........17 snažení...............// čárky na TT .............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek

snažilky:
aji......................16 snažení...............31DC (cyklus 27-29).......měření BT;čekám na výsledky vyšetření
bettyna................x.snažení ...............23DC (cyklus 30).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............21DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 13.1. KET
consti..................12 snažení..............15DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............14DC (cyklus 27).............měření BT
SPimy ..................9 snažení ............ 13DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............12 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
cabal...................20+ snažení............9 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení ..............9DC (cyklus ?).............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení.............4DC (cyklus 35) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka...........15 snažení..............2DC (cyklus 30)............měření BT, bylinky, leden 2010 CAR
misanda.............snažení od 03/2008......................................zahájen dlouhý protokol k IVF, od 25.1.Gonal
14. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Čau holky, mám tu dnes šéfa, tak nemůžu.. ale vidím, že vy taky moc ne.. :wink:
14. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
alžbět, tak to je ta nejkrásnější zpráva, MOC gratuluji , užívej si to a opatruj se, mamčo!!! :slight_smile: jsi naše první těhule, takže další musí následovat, tím spíš, pokud je pravda, co píše ratatooy :wink:

ahoj miško, tak jsi krásná a zrelaxovaná od kaderřnice? :wink:
14. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Teda tady to těžce vázne :grinning:
se teda ještě přidám, s dovolením.. :grinning:

těhulky:
alžběta.hod..........17 snažení...............// čárky na TT .............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek

snažilky:
aji......................16 snažení...............31DC (cyklus 27-29).......měření BT;čekám na výsledky vyšetření
bettyna................x.snažení ...............23DC (cyklus 30).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............21DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 13.1. KET
consti..................12 snažení..............15DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............14DC (cyklus 27).............měření BT
Coccinella..............9 "snažení"............13DC (cyklus 28)............ volný průběh
SPimy ..................9 snažení ............ 13DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............12 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
cabal...................20+ snažení............9 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení ..............9DC (cyklus ?).............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení.............4DC (cyklus 35) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka...........15 snažení..............2DC (cyklus 30)............měření BT, bylinky, leden 2010 CAR
misanda.............snažení od 03/2008......................................zahájen dlouhý protokol k IVF, od 25.1.Gonal
14. led 2010 v 19:52  • Odpověz
Bětko moc gratuluji vidíš to žadna cysta ale mimi to je :grinning:
14. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
mlada.maminka: příznaky nemám vůbec žádné. Jen mě bolí břicho při námaze nebo delší chůzi, a ms už se nedostavila. Jinak mi nic není, cítím se skvěle a všechno mi chutná
14. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
jinak všem moc děkuji... nebudu vás jmenovat je vás tu mraky. A věřím že když jsme se my dočkali, tak vy určitě taky
14. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
těhulky:

snažilky:
aji......................16 snažení...............32DC (cyklus 27-29).......měření BT;čekám na výsledky vyšetření
bettyna................x.snažení ...............24DC (cyklus 30).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............22DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 13.1. KET
consti..................12 snažení..............16DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............15DC (cyklus 27).............měření BT
Coccinella..............9 "snažení"............14DC (cyklus 28)............ volný průběh
SPimy ..................9 snažení ............ 14DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............13 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
cabal...................20+ snažení...........10 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení .............10DC (cyklus ?).............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení............5DC (cyklus 35) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka...........15 snažení..............3DC (cyklus 30)............měření BT, bylinky, leden 2010 CAR
15. led 2010 v 08:10  • Odpověz
Hezké ránko :slight_smile:
15. led 2010 v 08:10  • Odpověz
ahoj holky, můžu se vetřít? nevím proč, ale také si myslím, že tenhle rok bude úspěšný. :wink:
15. led 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahoj Jara - jasně :slight_smile: Tak nám o sobě něco práskni.. Kolik ti je, jak dlouho se snažíte..
Já jsem Lenka, je mi 28 a snažíme se skoro rok..
15. led 2010 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky,

přišla jsem vás jen na skok pozdravit, a sdělit že jsem dneska ráno začala špinit, takže u nás se asi bohužel zase nezadařilo :cry: :frowning2:

alzbet: gratuluju k těhu, je to krásný :dizzy_face:
15. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky můžu k vám???
Taky se snažíme -ale už je to strašně dloooouho a potřebuju si o tom s někým popovídat,kdo má
podobný problémy.Vezmete mě mezi sebe??? :wink:
15. led 2010 v 09:54  • Odpověz
ahoooj dennca, no jasně, jsi vítaná, pojď k nám :wink: ..je super, že si tady člověk může vylít srdíčko a holky, paradí, povzbudí, protože máme všechyn podobný problémky :wink:
jak dlouho se už snažíte?
15. led 2010 v 10:14  • Odpověz
No já budu asi snažilka s velkým S :unamused: Už to je 2,5 roku :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Sice, jsem loni otěhotněla - tak jsem byla s manžílkem moc šťastná,ale v dubnu jsem v 9 tt musela
na revizi - nebylo srdíčko :frowning2: No a pak jsme si dali pauzu.A teď to naše snažení je od srpna a zatím
pořád nic.Dnes jsem 13DC.

sedmitecka - už jste byli v CARu?A?????
15. led 2010 v 10:28  • Odpověz
denčko ahojky vítej :slight_smile:
holky včera večer mě chytla taková depka že jsem si aji pobečela :cry: nic se mi nedaří nový rok pro mě začal hnusně doslova mimi nic ted mam strach i stoho IUI že budu zase zklamana jako pokaždé a práce ta je uplně na houby dívala jsem se po nové ale moc toho není :frowning2: hold to musím vydržet všechno a věřit že bude líp mě by bylo uplně nějlíp kdybych ted otěhotněla a byla doma můj by byl taky hned klidnější pač začínam mít velikanské obavy že fakt nikdy mít dítko nebudu aspon za jedno bych byla vděčna ale osud a bůh a ani příroda si to asi nepřeje dneska jsem žačala brát clostyl a příští pátek jedu na kontrolu do CARu tak se uvidí vidím to na pondělí to další co bude na IUI a mam tyden volna tak budu jen odpočívat a doufat že se zadaří konečně :frowning2: Jinak začínam další rok snažení :cry: a to 3 :frowning2:
15. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Jaspi, dík za přivítání... :slight_smile:
Za 3 měsíce mi bude 30 let, snažíme se cca 2 roky, ale ten 1 rok je takový dost diskutabilní, jelikož jsem 1 týden byla doma a týden v práci, pryč od manžela /a zrovna v plodných dnech/, tak nevím, jestli ho můžu počítat nebo ne...Každopádně už máme za sebou HP, spermiogram, koncem tohoto měsíce mi budou dělat ještě kontrolní testy a pak asi hupneme na IUI. Jinač žádný problém u nás nezjištěn..."jen" mám prý vysoký prolaktin a obrácenou dělohu...ale to by prý nemělo bránit otěhu.
Jinak moc gratuluji Alžbět!! :slight_smile:
Jaspi, a vy už máte za sebou nějaká vyšetření? Kde je u vás problém??
15. led 2010 v 10:31  • Odpověz
jara tak to jsme obě na tom stějně jen nemam zvyšeny prolatin a oracenou dělohu vše máme v pořadku ale ja ma 30 v listopadu a mam obavy že mimi nebude :frowning2:
15. led 2010 v 10:34  • Odpověz
péťo nedepkuj - musíš myslet pozitivně a říkat si, že tentokrát už to vyjde.Znám hodně holek, co právě otěhotněly při 2.IUI :slight_smile: To nepíšu proto,že bych tě chtěla uklidnit,ale opravdu!
Uvidíš, že to dopadne.Každá z nás se brzo dočká, věřím tomu.

Alžbětka je první těhulka a my ji budem následovat.
Jinak dodatečně grutuluju těhulce Alžbětce :slight_smile:

Mě je holky už 31 dnes a to jsem chtěla mimíska do 30

:frowning2:
15. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Jara já mám málo progesteronu=anovuláky a MS jen po lécích.. Brala jsem clostil, ale nic.. tak jdu za měsíc na laparku..
Peti nebuď smutná. I když to nejde, já vím.. Já mám pocit, že za poslední rok jsem se taky nijak extra neradovala. Člověk jen čeká, až bude čekat a na nic jiného nemyslí.. Ale včera jsem si nějak uvědomila, že tento rok pro mimčo udělám všecko..laparka, klidně IVF.. ale když by ani to nestačilo, tak že by pro mě byla i určitá úleva v tom, kdybych si prostě uvědomila, že to jinak nejde a že děti prostě nebudou a přestala se tím žrát.. Prostě bych si plnila jiné sny a žila jak dřív - než jsem chtěla mimíse.. Někdy se mi po tom "starém" životě stýská.. :unamused:
15. led 2010 v 10:52  • Odpověz
Dobré ráno!
aji: už se ti mrcha rozjela? Si vzpomínám, že když jsem byla těhu (- jak to nedopadlo), tak jsem právě místo mrchy začala špinit docela silně, ale asi po pěti hodinách to přestalo a pak nic :wink: , třeba je ještě naděje.
Petra: ty tvoje pocity znám hodně dobře. Taky si říkám, že třeba to dítě ani mít nemám...už přemýšlím o té adopci, ale to taky není jistě, že ti dítě "přiklepnou". Ach jo, kdyby člověk věděl, co má ten osud pro něj připraveno. Jsem si jistá, že všechno má svůj důvod, jen je prostě těžký to pochopit :frowning2: .
15. led 2010 v 10:52  • Odpověz
Denn gratuluju k narozkám a přeju...však ty víš! :wink:

Holky už jste někdy viděly takovou hříčku přírody? :grinning:
http://psi.sbazar.cz/shi-tzu-a-cinsky-chocholaty-pes-krizenci-havirov-o3538858.html
15. led 2010 v 10:53  • Odpověz
těhulky:

snažilky:
aji......................16 snažení...............32DC (cyklus 27-29).......měření BT;čekám na výsledky vyšetření
bettyna................x.snažení ...............24DC (cyklus 30).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............22DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 13.1. KET
consti..................12 snažení..............16DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............15DC (cyklus 27).............měření BT
Coccinella..............9 "snažení"............14DC (cyklus 28)............ volný průběh
SPimy ..................9 snažení ............ 14DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............13 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
cabal...................20+ snažení...........10 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení .............10DC (cyklus ?).............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení............5DC (cyklus 35) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka...........15 snažení..............3DC (cyklus 30)............měření BT, bylinky, leden 2010 CAR
dennca.............5 snažení po MA...........13DC(cyklus 26-28).....CAR-Arleta,Pregnyl,laparka?
15. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.