• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
jaspi - děkuju :slight_smile:
15. led 2010 v 10:57  • Odpověz
těhulky:
alžběta.hod..........17 snažení...............// čárky na TT .............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek

snažilky:
aji......................16 snažení...............33DC (cyklus 27-29).......měření BT;čekám na výsledky vyšetření
bettyna................x.snažení ...............25DC (cyklus 30).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............23DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 13.1. KET
consti..................12 snažení..............17DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............16DC (cyklus 27).............měření BT
Coccinella..............9 "snažení"............15DC (cyklus 28)............ volný průběh
SPimy ..................9 snažení ............ 15DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............14 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
cabal...................20+ snažení...........11 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení .............11DC (cyklus ?).............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení............6DC (cyklus 35) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka...........15 snažení..............4DC (cyklus 30)............měření BT, bylinky, leden 2010 CAR
misanda.............snažení od 03/2008......................................zahájen dlouhý protokol k IVF, od 25.1.Gonal
dennca.............5 snažení po MA...........13DC(cyklus 26-28).....CAR-Arleta,Pregnyl,laparka?
15. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Připsala jsem se do tabulky a pak ji opravila :slight_smile:
Doufám, že dobře.
15. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Dennca přidala jsi nám tam všem jeden den :grinning: .Asi by to mělo být takto:
těhulky:
alžběta.hod..........17 snažení...............// čárky na TT .............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek

snažilky:
aji......................16 snažení...............32DC (cyklus 27-29).......měření BT;čekám na výsledky vyšetření
bettyna................x.snažení ...............24DC (cyklus 30).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............22DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 13.1. KET
consti..................12 snažení..............16DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............15DC (cyklus 27).............měření BT
Coccinella..............9 "snažení"............14DC (cyklus 28)............ volný průběh
SPimy ..................9 snažení ............ 14DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............13 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
cabal...................20+ snažení...........10 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení .............10DC (cyklus ?).............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení............5DC (cyklus 35) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka...........15 snažení..............3DC (cyklus 30)............měření BT, bylinky, leden 2010 CAR
misanda.............snažení od 03/2008......................................zahájen dlouhý protokol k IVF, od 25.1.Gonal
dennca.............5 snažení po MA...........13DC(cyklus 26-28).....CAR-Arleta,Pregnyl,laparka?
15. led 2010 v 11:10  • Odpověz
holky, ty čachry s tabulkou jsou super, jsme sama zvědavá, co z ní bude za pár týdnů :grinning: :grinning:

dennca, ne ne, jdem poprvé do CAR právě příští týden, tsk už se dost těším , myslela jsme , že se budu bát, ale už se fakt těším a jsme připravená podstoupit všechno možně pro ten vytoužený výsledek :wink: mě je 32, takže není na co čekat, že....zatím máme udělaný spermio a já HP a oboje v pořádku....bojím se, že by mohl být u mě problém v imunitě....taky se moc trošku bojím, aby mi třeba nerzjistili nějakou vrozenou vadu dělohy nebo tak něco...ale to už panikařím :unamused:
15. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Jeeee to jsem teda trdlo - za tu tabulku se omlouvám.Fakt trdlo :grinning:

sedmitecka - taky se vždy do CARu těším, jestli se to někam pohne :slight_smile:
Můj manža má spermioram na výbornou - prej to je pořádnej bejk :grinning:
Já jsem taky ok, akorát mě asi 3týdny před potratem zjistili, že mám sníženou
funkci štítné žlázy a začla jsem brát léky - ty asi začaly působit okamžitě
a pak ten MA.Tak doufám, že teď už bude vše ok.Ale už taky chci,aby se
to někam pohnulo.Hodiny tikaj........
Ničeho se neboj,tam ti pomůžou k mimískovi :slight_smile:
15. led 2010 v 11:27  • Odpověz
Opravila jsem svoje snažení, abyste neříkaly, že se to snažím zatajit :wink: .

těhulky:

snažilky:
aji......................16 snažení...............32DC (cyklus 27-29).......měření BT;čekám na výsledky vyšetření
bettyna................17.snažení ...............24DC (cyklus 35).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............22DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 13.1. KET
consti..................12 snažení..............16DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............15DC (cyklus 27).............měření BT
Coccinella..............9 "snažení"............14DC (cyklus 28)............ volný průběh
SPimy ..................9 snažení ............ 14DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............13 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
jaspina............... 10 snažení .............10DC (cyklus ?).............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení............5DC (cyklus 35) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka...........15 snažení..............3DC (cyklus 30)............měření BT, bylinky, leden 2010 CAR
15. led 2010 v 11:36  • Odpověz
A jinak dneska makám na diplomce a je to děs a hrůůůůza! :rolling_eyes: Já to snad v životě nedopíšu...
15. led 2010 v 11:37  • Odpověz
betty, vydrž a makej, já si to ještě živě pamatuju, jaká to byla pakárna jí psát, byla jsme zavalena papíry a informacemi a třídila, škrtala pořád dokola...nakonec jsme odevzdávala pěknej 120 stránkovej román, říkali mi Balzac :grinning:

dennca: doufám, že nám ho pomůžou vyrobit :wink: sníženou fci štítnice jsme taky měla - teď už ale nemám ani tu štítku, takže pohoda :grinning: a jak jste daleko v CAR? jee, asi to píšeš na předchozí stránce viď? 2. IUI?
15. led 2010 v 11:43  • Odpověz
Holky, já se taky upravila :unamused:

těhulky:

snažilky:
aji...................... 17 snažení...............1 DC (cyklus 29-30).......měření BT;čekám na výsledky vyšetření
bettyna................17.snažení ...............24DC (cyklus 35).............měření BT
15. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Holky do tabulky si mám dát 5snažení po MA a nebo celou dobu, co se snažíme o mimíska?

sedmitecka- ne 2.IUI bude mít Petra123.My se od MA snažíme sami,spermio výborný,já vše taky ok.
Teď jsem měla 2 krásný folikuly a krásnou sliznici,tak mě dr. píchla Pregnyl a čekám jak to dopadne.....
A jinak asi za 2měsíce na laparku - jestli nemám nějaký srůsty po potratu :frowning2:
To máš lepší, když tu štítku už nemáš!A tak už ani nemusíš brát ten Letrox?
15. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Aji:
takové upravování je na prd co..

dennca:
celou dobu snažení :wink:
15. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
coccinella: ani mi nemluv. Moje naděje a doufání jsou v tyhle dny na bodu mrazu :rolling_eyes: :confounded:
15. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
dennca, no právě, že už tu štítku nemám, takže musím brát euthyrox (to samé co letrox) každý den už celý život, jinak by sedmi umřela :angry: , protože euthyrox je čistý thyroxin, což je hormon, který v těle štítná žláza vyrábí...no a mě ho už nemá kdo vyrábět, tudíž ho musím polykat...říkám tomu instantní štítka :wink:
ale fakt od té doby, co tu potvoru v krku nemám, je mi skvěle jak nikdy, ona dokáže docela tělíčko potrápit, když začne zlobit....
laparka mě nejspíš taky čeká, uvidím, co mi řeknou :unamused:
15. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
Aji:
to chápu.. já taky vždycky ten den, kdy jsem to dostala byla totálně v mínusu s náladou.. Ale teď už se to tak nějak snažím přijímat.. že mimi přijde až nastane správný čas :slight_smile: a ne kdy já si zamanu :sweat_smile:
Piju teď poctivě kontryhel, tak jsem zvědavá :o)
15. led 2010 v 15:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukám, že zatím jen Bětka.... :confused:
těhulky:

snažilky:
aji...................... 17 snažení...............1 DC (cyklus 29-30).......měření BT;čekám na výsledky vyšetření
mirenkam.............24 měsíců...............22DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 2.den KET
15. led 2010 v 15:40  • Odpověz
ahoj holky, zdravím nově příchozí...

Peti, neplaš!!! ono to miminko přijde, až se tam někde nahoře najde!!! fakt!!!

jako já jdu taky do IVF ale spíš počítám s tím, že to nevyjde...zase já to holt asi tak neprožívám, no...možná je to tím, že mám zjištěnou příčinu, tak jsem tak nějak v klidu a taky vim, že když nám nevyjde párkrát to IVF tak si prostě dítko adoptuju a bude...

jako na první IUI jsem šla a fakt jsem si řikala, že // na testu budou...druhýmu IUI jsem už moc nevěřila...no a teď jdu do IVF tím stylem, že jedu na návštěvu do PRonatalu, jenom se tak podívat...prostě s tím nepočítám, pač nechci být zklamaná...a hotovo...
15. led 2010 v 16:13  • Odpověz
betty, ty makej na diplomce...pak bude odměna :grinning:
15. led 2010 v 16:15  • Odpověz
ahojky všem, musím říct že jsem ani nedoufala že se nám zadaří bez vyšetření a operací. Už jsme na to byli psychicky připraveni a smířeni i s umělým. Tohle je jak malý zázrak, zatím mi to stále nedochází.
16. led 2010 v 19:33  • Odpověz
Dobré nedělní dopoledne všem :slight_smile:
Koukám, že se všechny věnujete svým protějškům a o víkendu je tady nějak mrtvo.

alžbětko - ono to tak většinou bývá, že se mimi zadaří když to člověk nejmíň čeká.
Kámoška se taky připravovala na IVF.Dostala injekce, že začne píchat.Ale ms nikde....Tak z toho byla
špatná, že má zrovna spoždění, když se začne něco dít a zkusila test a vykoukly na ní // krásný čárky.

misando - proč by to nemělo vyjít?Jakou ti zjistili příčinu, proč se nedaří?

Všem přeju krásnou neděličku :slight_smile:
17. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Bětko buď jen ráda že to tak dopadlo a je to super ja hold budu muset zažít ještě hodně bolesti než budu těhu a pak možna jednou bude pro mě obměna a to bude mimi aspon jedno už jsem tak slevila chtěla jsem dvě ale aspon jedno kéž by aspon jedno a je mi jedno co to bude hlavně ať je zdravé :wink: a po nás rodičích krásné :grinning:

těhulky:

snažilky:
aji...................... 17 snažení...............3 DC (cyklus 29-30).......měření BT;čekám na výsledky vyšetření
bettyna................17.snažení ...............26DC (cyklus 35).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............28DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 2.den KET
consti..................12 snažení..............18DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............17DC (cyklus 27).............měření BT
Coccinella..............9 "snažení"............16DC (cyklus 28)............ volný průběh
SPimy ..................9 snažení ............ 16DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............15 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
cabal...................20+ snažení...........12 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení .............12DC (cyklus ?).............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení............7DC (cyklus 35) ............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka...........15 snažení..............5DC (cyklus 30)............měření BT, bylinky, leden 2010 CAR
dennca.............5 snažení po MA...........15DC(cyklus 26-28).....CAR-Arleta,Pregnyl,laparka?

kdyby něco opravte se ju jen pro pořadek :grinning:
17. led 2010 v 15:59  • Odpověz
Krásný zachumelený den všem snažilkám :sunglasses:
18. led 2010 v 07:09  • Odpověz
petra : hrozně mě bolí u srdíčka když někdo trpí a ne a ne se povézt. Manželovi se strašně ulevilo, už počítal se spermiem a bál se neplodnosti ale jak je vidět pomohl clostil.
Přeji vám všem ať se zadaří pokud možno okamžitě. Je to maličký zázrak. 27.1. jdu na utz tak doufám že budou jen dobré zpávy. :unamused:
18. led 2010 v 07:14  • Odpověz
těhulky:

snažilky:
bettyna................17.snažení ............27DC (cyklus 35).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............25DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 2.den KET
consti..................12 snažení..............19DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............18DC (cyklus 27).............měření BT
Coccinella..............9 "snažení"............17DC (cyklus 28)............ volný průběh
SPimy ..................9 snažení ............ 17DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............16 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
dennca.............5 snažení po MA........16DC(cyklus 26-28)..........CAR-Arleta,Pregnyl,laparka?
cabal...................20+ snažení...........13 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení .............13DC (cyklus ?)...............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení............8DC (cyklus 35) ..............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka...........15 snažení..............6DC (cyklus 30).............měření BT, bylinky, leden 2010 CAR
aji...................... 17 snažení...............4 DC (cyklus 29-30)........měření BT;čekám na výsledky vyšetření
misanda.............snažení od 03/2008.......................................zahájen dlouhý protokol k IVF, od 25.1.Gonal
18. led 2010 v 07:20  • Odpověz
Dobré ránko všem. I když pondělní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt si každé ráno říkám - kdybych už byla po laparce, tak bych nemusela vstávat.. tak aspoň něco pozitivního :wink: A jaký jste měly víkend? My jsme v sobotu jeli vybírat věci do nové koupelny a v neděli jsme se flákali a byli jsme na procházce se psem - ale sníh byl tak namrzlí, že se člověku do něj vůbec nezabořily nohy a klouzalo to jak prase. Jenže jsme nemohli našemu hafanovi vysvětlit, že musí lítat pomalu - tak se vždycky rozběhl a jak chtěl zastavit, tak jel ještě 2m a pak hodil držku -telátko no :grinning:
18. led 2010 v 08:10  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zase po delší době tu....přeji všem krásné azsněžené ráno a Alžběta: tobě gratuluju, to je super zpráva, tak holky, rychle, rychle at tu není Bety sama //.

jaspina: jééé, my byli taky v sobotu vybírat obklady a dlažbu do koupelen, stavíme baráček, a konečně už to není jen o té hrubé stavbě..jen o cihlách a cementu ale koneně přichází moje chvíle a už vybírám inteier..dnes odpo jedem kouknout na podlahový krytiny
18. led 2010 v 09:12  • Odpověz
holky, kde jsteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee??????????????????????????
18. led 2010 v 10:37  • Odpověz
Já jsem tu - nešlo se mi dostat na koníka..
18. led 2010 v 10:49  • Odpověz
Ahojky, já jsem tu též. :slight_smile:
18. led 2010 v 11:02  • Odpověz
ahoj všem, zdravím po víkendu a přeji krásné zimní pondělí :wink: no, na můj vkus už ta zima pro letošek stačila ne? včera jsme zase zapadali a podle toho dnes vypadala cesta do práce, ať žijou české dráhy!
18. led 2010 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.