• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
o dráhách mi ani nemluv.... u nás to jen protahují ale není to ani vidět. Když jsem dneska šla domů tak jsem se bořila ve sněhu a to byla dřina. Už aby ten sníh slezl. Dnes se jdeme kouknout na byt, moc se těším....
18. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
jo joi, to brodění roztátou břečkou chce fakt fyzičku :grinning: hnus, taky chci už aby bylo po dněhu, aspoň ve městě, na horách ať ještě klidně zůstane :wink: dost bylo zimy...docela bych teď dobrovolně klidně podstoupila tu laparku, ležet doma, slouho spinkat a na ten hnus venku se dívat z teplíčka :grinning:
tak ať se vám byteček líbí, taky nás to čeká, asi v létě
18. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
ahoj holky,

já měla docela veselej víkend :grinning: až jsem z toho bohužel nastydlá :frowning2: musim se do pondělí vyležet :frowning2: nějak se z toho dostat :frowning2:

sedmi : to je na laparo super..já po tý druhý byla doma tři týdny a bylo to meeeegaaaa :grinning: a k tomu jsem měla vycházky :slight_smile: no a tEď budu po IVF taky doma...tak se těšim hlavně na to :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 16:09  • Odpověz
ahoj míšo, tak se pěkně kurýruj :wink: no aspoň něco je na té laparce pozitivního, škoda, že na ní nejdu teď, do toho mrazu, sněhu a tmy se mi ráno tááááák nechce :frowning2:
a jak ty, jak se cítíš a připravuješ? hormony už řádí v těle? :grinning:
18. led 2010 v 16:32  • Odpověz
sedmi : teď mi řádí v těle hlavně bacil :grinning: hajzl jeden :grinning: :grinning: - snad to admini nesmažou :grinning:...ale už určitě ví, že mišanda je stará sprosťačka :grinning:

no, já se taky těším, že budu vlastně ten únor doma...to ještě nic moc nebude...ale březen už snad budu lítat po venku...!!! ale docela to tady teda dneska roztálo...i když něco se furt drží...ale těšim se na jaro, hrozně moc!!
18. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Mis tak to budem doma ve stejnou dobu - já od půlky února a asi ještě kousek března. Jsem zjistila, že mám nástup do nemocky na Valentýna.. ale my ho nijak nežerem, tak nevadí.. Už abych měla po laparce a byla doma..
V té nemocnici kam jdu dělá moje bývalá spolužačka, tak jsem se taky ptala na vycházky a prý dávají 10-12 a 15-17, takže paráda :dizzy_face:
19. led 2010 v 08:03  • Odpověz
těhulky:
alžběta.hod..........17 snažení...............// čárky na TT .............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek

snažilky:
bettyna................17.snažení ............28DC (cyklus 35).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............26DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 2.den KET
consti..................12 snažení..............20DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............19DC (cyklus 27).............měření BT
Coccinella..............9 "snažení"............18DC (cyklus 28)............ volný průběh
SPimy ..................9 snažení ............ 18DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............17 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
dennca.............5 snažení po MA........17DC(cyklus 26-28)..........CAR-Arleta,Pregnyl,laparka?
cabal...................20+ snažení...........14 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení .............14DC (cyklus ?)...............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení............9DC (cyklus 35) ..............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka...........15 snažení..............7DC (cyklus 30).............měření BT, bylinky, leden 2010 CAR
aji...................... 17 snažení...............5 DC (cyklus 29-30)........měření BT;čekám na výsledky vyšetření
misanda.............snažení od 03/2008.......................................zahájen dlouhý protokol k IVF, od 25.1.Gonal
19. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Teda pěkně nám to tu vázne :frowning2: To tolik pracujete nebo se tolik flákáte? :wink:
19. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
taky pozoruju, že dneska mrtvoooooo, hoky, nepřehánějte to s tou pracovní aktivitou :grinning:
zítra ráno na mě myslete, jdem poprvé do toho CAR, tak jsem na to zvědavá :wink:
19. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Tak to moc držím palečky sedmi!
19. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Sedmi tak pak poreferuješ jo? :wink:
19. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
díky holky, jasně, hned po návratu podám čerstvé info :grinning: pa pa
19. led 2010 v 15:18  • Odpověz
sedmi neboj je to pohoda vyspovidání nějaké skontrolovaní a pak krev a jedete dom a pokud budeš optimalně v DC tak hned IUI jako u nás ale dopadlo to negativně tak ted druhy pokus před náma dneska dobíram prášky a v pátek jedu doufám že nebude pozdě ale co MS se mi opozdila o 6 dnů tak čekam že ovu nebude tak rychle ale o víkendu počínaje ale dneškem se začíname snažit pro jistotu at to vyjde bo v práci mam takové depky že jsem zdrala pro psychouše bez keců všechno mě sere doslova a ted ještě že mimi nejde tak práce stojí za ..... ja nevím co jsem udělala v životě tak špatného aby se mi všechno tak kazilo
19. led 2010 v 16:38  • Odpověz
jaspi :wink: vycházky jsou super...a tobě je budou psát v nemocnici??? mě je pak psala moje mudra...všecno už jsem pak řešila jenom přes ní.

sedmi, já ti držím palce i v jiných tématkách :grinning:
19. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Peti a ty si nepícháš hormony na to IUI???
19. led 2010 v 19:23  • Odpověz
těhulky:
alžběta.hod..........17 snažení...............// čárky na TT .............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek

snažilky:
bettyna................17.snažení ............29DC (cyklus 35).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............27DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 2.den KET
consti..................12 snažení..............21DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............20DC (cyklus 27).............měření BT
Coccinella..............9 "snažení"............19DC (cyklus 28)............ volný průběh
SPimy ..................9 snažení ............ 19DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............18 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
dennca.............5 snažení po MA........18DC(cyklus 26-28)..........CAR-Arleta,Pregnyl,laparka?
cabal...................20+ snažení...........15 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení .............15DC (cyklus ?)...............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení............10DC (cyklus 35) ..............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka...........15 snažení..............8DC (cyklus 30).............měření BT, bylinky, leden 2010 CAR
aji...................... 17 snažení...............6 DC (cyklus 29-30)........měření BT;čekám na výsledky vyšetření
misanda.............snažení od 03/2008.......................................zahájen dlouhý protokol k IVF, od 25.1.Gonal
20. led 2010 v 07:51  • Odpověz
Krásné ránko - i když u mě teda dost ospalé.. :pensive:
Mis - kamarádka co na tom oddělení pracuje říkala, že mi nemocenku vystaví tam a že dávají ty vycházky.. Tak doktorka mi ji asi jen ukončí..
20. led 2010 v 07:56  • Odpověz
Dobrá ráno!!! Jak se máte?
20. led 2010 v 09:57  • Odpověz
jaspi, jj, asi joo...mě taky dali nemocenskou v nemocnici, ale bez vycházet..poprvé jsem jí měla ukončenou do týdne...podruhý jsem musela hned z nemocnice k mojí mudře na píchanec, takže ta mi dala ty vycházky.

co jinak novýho?? mě už se blíží pondělí :confounded:
20. led 2010 v 10:07  • Odpověz
A co bude v pondělí? :confused:
20. led 2010 v 10:46  • Odpověz
jaspi : v pondělí si začínám píchat hormony na IVF :wink:
20. led 2010 v 11:38  • Odpověz
ahoooj, tak jsem zpět z CAR, byl to super zážitek, mám z toho vážně dobrý pocit, dodalo mi to optimismus :wink: nabrali nám oběma krev a mě udělali kompletní ultrazvuk dělohy a vaječníků, tak jsem se pokoukala :grinning: na to, že jsem 8. den cyklu mám prý dost narostlou sliznici, dr. si myslela, že jsem před menses...takže s kontryhelem fakt končím :grinning: , vejcovody bez tekutiny, na levém vaječníku roste krásný folikul, spočítala mi, že ovule bude za 3 - 4 dny, takže nás čeká perný víkend :grinning:
no a vyfasovala jsem Clostilbegyt a Utrogestan na 3 měsíce, když se po těch 3 měsících nepovede, přijít. a za měsíc budem mít výsledky krve a stěrů na chlamydie, protilátky a bakterie....na laparku mě zatím neženou, prý všechno vypadá ok :slight_smile:
20. led 2010 v 11:54  • Odpověz
sedmi, tak to je super, že z toho máš takový pocit a o to jde!!!!! :wink: tak snad se váím za ty tři měsíce povede!!!

kdybych si já teď měla vybrat zpětně, tak na laparo jdu :frowning2: taky jsem byla ukázková :frowning2: a laparo mě nikdo nehnal...tak uvidíš...
20. led 2010 v 11:58  • Odpověz
mis, já vím, že by určitě bylo dobrý si jí nechat udělat, ale nějak se mi nechce, ještě to ty 3 měsíce zkusíme a pak se uvidí, kdyby se pak nepovedla ani inseminace, půjdu na ní...to by vycházelo někdy na květen/červen :wink:

strašně mě bavilo zírat na svojí dělohu a rostoucí vejce na vaječnících :grinning: jo a mají tam super luxusní lehátko, fakt pohodlný a vyhřívaný :grinning: a hlkavně nepoužívají ty strašlivý kovový zrcadla - mučící háky, ale menší jednorázový, ty sedmi lépe snáší :grinning:
20. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Tak to mě moje doktorka žene... ale jak čtu, tak je to asi dobře :slight_smile:
Mis - já jsem si myslela, že už si pícháš.. oni tě to nějak učili?
20. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
sedmi : jj, moje mudra má taky jednorázovky a taky super lehátko a veliký lcd na utz :grinning: taky jsem z toho vždycky vyprdlá :slight_smile:

jaspi : já jsem dostala startovací injekci, ta působí 14dní a teď si budu píchat sama. na inseminaci jsem si píchala klasický injekce a tohle je formou pera :wink:
20. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
miško, moc držím palečky, už se těšíš viď? já dneska záviděla paní, která se tam připravovala na IUI, hned bych si ho střihla taky :grinning:
20. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
sedmi: já taky vždycky záviděla těm IUIáčkám :grinning: a pak jsem záviděla v ordinaci všem paninkám, co chodily s fialovym kufříkem a stimulantama na IVF (gonal se dává ve fialovým kufříku, moooc pěknym)...no a teď ho mám taky :wink:
20. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
miška :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
Mis a bylo těžké se poprvé píchnout?
Teda po tom, co jsem půl roku chodila 1-2x do měsíce na folikulometrii mi UTZ fakt vzácný není ani trochu! :grinning:
20. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.