• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
jaspi, mě ho zatím (tenhle vnitřní) dělali jen jednou a to už je asi pět let, takže pro mě to byl zážitek, vidět vlastní dozrávající vejce :grinning:
20. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
Sedmi tak to si dobrá - já jsem se v těch šmouhách nikdy nemohla vyznat.. a ani mě to moc nezajímalo - hlavně jsem chtěla, ať už to vytáhne! :grinning:
20. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
jaspi :grinning: :grinning: , no já bych to sama nepoznala, ale když mi to všechno ukazovala a popisovala, tak jsem se chytla a bylo to pěkný, vidět, že je tam všechno jak má být :grinning:
20. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
nj, někdy je ten utz nepříjemnej...když je hodně narostlá sliznice - v mým případě...takže to jakoby dřelo :pensive:

jinak poprvé se píchnout...asi ani ne...ale já jsem takovej typ sado maso trošku :grinning: takže mě to problém nedělá :slight_smile:
20. led 2010 v 15:58  • Odpověz
sedmi vidím že jsi byla nadšena z CARu jako ja a doufám že se ted povede po práškach ja mam ted za sebou clostyl a v pátek holky UTZ a uvidíme v pondělíasi na IUI ale zkoušet budem od zítřka a není možné.

Jinak zvrat v práci vybrečela jsem si dvousměnny provoz tak mě po IUI čeka tyden odpolední tak jsem zvědava jesli se mimi udrží no uvidíme ale modlím se at to ted už vyjde. Zítra se stavím doufám že podrbete víc :wink:
20. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Mis - mě byl ten UTZ nepříjemný hlavně proto, že s ním ve mě hrozně kroutila a tlačila na všecky strany a občas jsem měla pocit, že tlačí na močák, tak že se po.... ale naštěstí né :grinning: Já mám totiž zakloněnou dělohu a někdy to trvalo, než našla co potřebovala..

Peti - z odpolední se nestresuj. Pokus se dílo zadaří a prcek bude mít vydržet, tak vydrží.. Někdo i po IVF leží a stejně to nedopadne a někdo chodí do práce a podaří se.. Příroda si stejně prosadí svou.. :wink:
21. led 2010 v 08:03  • Odpověz
petruš a jak jsi reagovala na clostil? někdo straší nevolnostma, poruchama vidění, cystama na vaječnících...brrrr. taky mě tu straší v jiné siskusi, že je nebezoečné, kdxž si mě nepozvala během těch 3 měsíců, co ho mám brát (vždy 3.-7. den cyklu) na UTZ????
a moc ti držím palce na IUI :slight_smile: , přesně jak píše jaspi, pokud to má dopadnout, podaří se, žádný strach :wink:
21. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
nějak nám ta diskuse tady "chcípe", tak se pokusím vložit aktualizovanou tabulku :wink:

těhulky:
alžběta.hod..........17 snažení...............// čárky na TT .............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek

snažilky:
bettyna................17.snažení ............30DC (cyklus 35).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............28DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 2.den KET
consti..................12 snažení..............22DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............21DC (cyklus 27).............měření BT
Coccinella..............9 "snažení"............20DC (cyklus 28)............ volný průběh
SPimy ..................9 snažení ............ 20DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............19 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
dennca.............5 snažení po MA........19DC(cyklus 26-28)..........CAR-Arleta,Pregnyl,laparka?
cabal...................20+ snažení...........16 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení .............16DC (cyklus ?)...............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení............11DC (cyklus 35) ..............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka.........15 snažení...........9DC (cyklus 30).........měření BT, bylinky, od 1/10 clostilbegyt+utrogestan
aji...................... 17 snažení...............7 DC (cyklus 29-30)........měření BT;čekám na výsledky vyšetření
misanda.............snažení od 03/2008.......................................zahájen dlouhý protokol k IVF, od 25.1.Gonal
21. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že moc nechodím, jen nakukuji. Ale moc to nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jak jsou na tom holky ze začátku tabulky? Bettyne, mirenkam? Netestily jste??? :wink:
21. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
Sedmi ten UTZ by byl lepší - já chodila fakt každý měsíc. Kdyby ne, tak jsem celou dobu brala dávku, která pro mě nestačila.. Nehledě na to, že clostil způsobí, že folikul naroste - ale chce to zkontrolovat, jestli i praskne.. Na to se píchá pregnyl.. Máš ho v kombinaci s Utrogestanem? je to lepší - on podporuje růst sliznice , protože clostil ji snižuje.. Já po clostilu měla občas různé nálady a hlavně v těch dalších měsících návaly horka.. Někdo po něm přibere - a budeš mít nafouklé břicho a občas píchání na vaječníkách, ale nic hrozného.. Na utroš reaguju hůř.. Mastné vlasy a pleť, beďary snad všude, šílená únava a motání hlavy.. Ale záleží taky na tom, jestli ho polykáš nebo zavádíš. :wink:
21. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
Jo a moc to nekombinuj s bylinkama. Mě doktorka zakázala kontryhel.
21. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
jaspi mě kontryhel taky nedělal vůbec dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
21. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
Aspoň ho nemusíme pít - mě to přišlo jak vyvařené kopřivy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Mně to chuťove zase toli nevadilo, ale rozhodilo mi to parádně cyklus. Je ale pravda, že já mám ms pravidelně a brala jsem ho spíš pro větší šanci otěhotnění, ale nesedl mi :wink: .
Koukám, že ty máš za sebou taky Pregnyl. Škoda, že nepomohl. Zatím jsem moc neslyšela o tom, že by pomohl :pensive: :sweat_smile:.
21. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
jaspi, dík za info :slight_smile: já s kontryhelem skončila, včera mi dr. řekla, žemám děsně narostlou sliznici jako před menses a to jsme byla 8. den cyklu, dva dny po menses, takže byliny šly do koše :wink:
jo jo, mám ho v kombinaci s utrogestanem, ten mám zavádět..tak jsme na to tedy veeeeelmi zvědavá, co se mnou provede, labilní jsme už teď, jestli mi to ty hormony ještě zhorší, tak se picnu :unamused:
21. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
Consti: já budu testit až po vynechání :wink: ...to je můj plán, ale asi to nevydržím :slight_smile: , každopádně už po tolika měsících ani nevěřím tomu, že by to mohlo vyjít a i kdyby to náhodou vyšlo, tak se zas budu bát, že to nedopadne :unamused: .
Jinak mé zkušenosti s bylinkami: cyklus mi sice nerozhodily, ale prodloužily asi tak o 10 dní, což už je docela znát :angry: , takže teď když nic nepiju, se mi zase zkrátil. Jen kontryhle piju v době mrchy, je pak o něco kratší a míň mě bolí břicho.
21. led 2010 v 15:02  • Odpověz
sedmi tak clostal jsem už jednou brala jen jsem tehdy ho brala i s pregnilem ale neotěhotněla jsem jen jsem přibrala a ted jsem ho brala 5-9 DC a nic mi není a neboj zbytečně na to nemysli prostě to ber jako prášek na bolení hlavy a je to a neboj se nic ti stoho nebude zbytečně tě straší holky tak se neboj.

Jinak jak říkate bud to prcek se mnou dva tydny vydrží a uchytí se a bude stoho miminko za 9 měsíců kéž by jak svou práci nemam ráda ještě že tam jsou docela dobré baby ale jinak je to dřina u stroje budte rády že dělate v kanclu na pohodu co bych za to dala ale hold neučila jsem se tak dělam ve fabře ale chci jsi dodělat vzdělaní maturtou a nebo půjdu na jazykovku angličtina to je můj jazyk ne že bych uměla ted mluvit a psát ale ve škole mi to šlo a mrzí mě že jsem to nedotahla dál ale pokud bych uměla jazyk nemusela bych dělat u stroje ale mohla bych dělat kvalitáře třebas :slight_smile:
21. led 2010 v 15:32  • Odpověz
Hezké ránko -konečně pátééék! :wink:
22. led 2010 v 07:56  • Odpověz
Ahoj holky :wink: .
Petra, no tvou práci ti nezávidím, já dělám v kanceláři, celý den u počítače :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Každá práce má ale svoje, fyzicky se sice nenadřu, ale nervy jsou tu pořádné, neustále se s někým dohadovat, mluvit telefonicky dvěma cizími jazyky atd. No trvalo mi asi rok nebo i víc, než jsem se do toho dostala a přestala se alespoň mailnko nervovat. A co si budeme říkat, to tomu otěhotnění asi taky moc neprospívá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .
Jinak jsi dobrá, že si chceš dodělat maturitu :wink: .
22. led 2010 v 08:23  • Odpověz
Tak to já jsem taky celý den více méně u PC.. Občas něco prodám, ale většinou flákačka.. 2x do měsíce zpracuju poukazy a pak klídek.. i Šéf je dost v pohodě.. jako s penězma se nepředá, tak to mě občas štve, ale zas jsem ráda, že mám vůbec práci a navíc šéf je spíš kamarád než šéf - tykáme si a dá se s ním pokecat.
Já si taky dodělávala nástavbu - ale hned po vyučení, né dálkově. Blbec jsem lezla na krejčovou s vyznamenáním, protože mě bavilo šít (dnes už fakt né :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a nechtělo se mi učit - a pak jsem si dodělávala za drahé prachy ekonomku..ale jsem ráda, že ji mám, sedět někde 8 hodin denně za strojem za 7tís.. :rolling_eyes:
22. led 2010 v 08:30  • Odpověz
těhulky:
alžběta.hod..........17 snažení...............// čárky na TT .............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek

snažilky:
bettyna................17.snažení ............31DC (cyklus 35).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............29DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 2.den KET
consti..................12 snažení..............23DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............22DC (cyklus 27).............měření BT
Coccinella..............9 "snažení"............21DC (cyklus 28)............ volný průběh
SPimy ..................9 snažení ............ 21DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............20 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
dennca.............5 snažení po MA........20DC(cyklus 26-28)..........CAR-Arleta,Pregnyl,laparka?
cabal...................20+ snažení...........17 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení .............17DC (cyklus ?)...............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení............12DC (cyklus 35) ..............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka.........15 snažení..............10DC (cyklus 30).......měření BT,bylinky,od 1/10 clostilbegyt+utrogestan
aji...................... 17 snažení...............8 DC (cyklus 29-30)........měření BT;čekám na výsledky vyšetření
misanda.............snažení od 03/2008.......................................zahájen dlouhý protokol k IVF, od 25.1.Gonal
22. led 2010 v 08:35  • Odpověz
čauky holky tak v 10h přijede kamoš a jedu do CARu na kontrolu po clostylu tak jsem zvědava dneska mě začalo bolet v podbřišku tak vypada to na blížící se ovulku tak holky v pondělí bude asi IUI tak uvidíme jak vše dopadne sice jsem měla být na kontrole 10DC ale dneska jsem 12DC ale co stejnak by mi řekl at v pondělí přijedu tak co a MS se opozdila o 6 dní tak nic neřeším a OVU bude zpožděna i když přesna :slight_smile:
22. led 2010 v 08:38  • Odpověz
Vidíte holky každá máme něco ja se v práci rozčiluji pořad i když jsou dny kdy to klape ale vesměs je to zabiračka litat kolem stroje ale raději bych sváma měnila a nebo si sedla vedle vás :grinning: aspon by byla chlama no nic jdu hodit koupel at se panovi doktorovi líbím a držte palečky :grinning:
22. led 2010 v 08:48  • Odpověz
Ahoj holky, jak jsme se tu před časem bavily o "falešných" příznacích, tak mám teď zbrusu nový :grinning: Takově podivné tlaky v podbřišku, trochu jakoby hřejivý, trochu lehtání, nejde to moc popsat. Občas to až píchne. Jsem definitivně blázen :rolling_eyes:
Co nového u vás?
22. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
Spimy nic si z toho nedělej - to jsme všechny :grinning: Ale na našem místě by byla každá na tom stejně..
22. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
Jo, baví mě ty holky, co otěhotní napoprvé a tvrdí, jak by tomu nechaly volný průběh a že se to hlavně nesmí řešit... :unamused:
22. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
ahojky tak jsem tu konečně.... ode dneška mám neschopenku a mám nakázáno ležet a ležet....
22. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
čauky holky tak dneska v CARu nařízeno se snažit mám 20mm folikul tak clostyl zabral a ted se snažit na IUI by jsme to nestihli do OL tak zkusíme se snažit doma doktor říka že to v klidku doma máme zkusit a 5.2 jdu na kontrolu jesli se folikul prasknul říkal že se mam stavit aby se mi nahodou neudělala cysta ale říkal že možna uvidíme i něco jiného i když bude brzy ještě ale co když :grinning:

taky vám odpoledne nešel server??

Bětko odpočívej odpoečívej odpočívej :wink:
22. led 2010 v 17:56  • Odpověz
Tak hlásím depky, špatnou náladu - u mě je to jasná předzvěst ms :frowning2: . Kolem tolik dětí a my jsme snad neschopný a méněcenný, když se nám nepovedlo na první šoup :angry: .
Jinak Spimy - mám taky nový příznak :wink: - tlak v podbřišku (ale asi to jsou spíš větry :grinning: ).
22. led 2010 v 18:49  • Odpověz
Betty tak to jsme dvě neschoné a meněcenné a jalové v mém případě každy má dítě hned a ja nic ještě že tady na to nejsem tady sama :slight_smile:
22. led 2010 v 19:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.