• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
ahojky všem tak jsem dnes byla na gyndě kvůli včerejšímu špinění... vše je ok, dostala jsem prášky na zastavení krvácení, utrogestan na udržení, vitamín E a kyselinu listovou... a jsme velký 2mm. Byl to krásný pocit. Příští kontrola 3.2.
22. led 2010 v 19:27  • Odpověz
Můžu se přidat???? Zadařilo se......Našla jsem // na těhot.testu....Nějak mi to pořád ale nedochází :frowning2:
23. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
mlada.maminka:
gratuluji moc a moc konečně další. Ani mě to stále nedochází, nejprve 4 pozitivní těhutesty, pak jsem šla raději na krev HCG, taky pozitivní a včera mi to potvrdil i můj gyndař... ale stejně tomu stále nevěřím... nějak mi to nedochází.
23. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
ALŽBĚTA.HOD: No právě....Já měla už pocit, že ty // na testu snad nikdy v životě neuvidím a až tam jsou, tak tomu ne a ne uvěřit....Mě ani podbřišek, ani prsa nebolí....Úplně zapomínám, že se ve mě asi něco děje...
Už jsi viděla mimíska????? V kolikátém jsi týdnu?

Já absolutně nevím, kdy navštívit dr..
Chtěla bych co nejpozději, abych měla už zážitek-ne jen vysokou sliznici.
Jenže podle poslední MS (16.12.2009) jsem 5+4,ale podle ovulace, která byla až 23dc,tj. 7.ledna můžu být tak 4+1, tak vůbec nevím, ke kterému datumu mám přihlížet a kterým se řídit....

Ty jsi tak šla po jaké době?
24. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
mlada.maminka: viděla jsem ho v pátek. Má 2mm a jsem asi v 6tt podle ms. On mi to zatím neřekl, prý zatím není k čemu to přirovnat. Mě v době pozitivních testů taky nic nebylo, jen týden před tím jsem 2x zvracela, inak nic. Jo a břicho bolelo jak před ms a bolí stále. Jinak se mi teď přidala hrozná únava, pořád spím a bolesti prsou, nevolnosti a nechuť k jídlu.

Já měla poslední ms 15.12. tak jsme na tom stejně. Ale ovu jsem měla si kolem 10dc. Díky clostilu.
Já jsem si došla na krevní testy a zavolala na gyndu a oni mě objednali až asi za 3týdny aby prý bylo už něco vidět, dřív to prý nemá cenu. Ale jelikož jsem začla tenhle čtvrtek krvácet tak jsem tam raději v pátek šla. Dal mi prášky, vitamíny a neschopenku. Teď tam jdu 3.2.
24. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
mlada.maminka, přidávám se s obrovskou gratulací, to je nádhera!!!! :slight_smile: alžbět, to je super, 2mm tečička už jenom rychle poroste :wink: ....holky, jak já vám závidím, chjooooo
25. led 2010 v 10:01  • Odpověz
těhulky:
alžběta.hod..........17 snažení...............// čárky na TT .............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek

snažilky:
bettyna................17.snažení ............34DC (cyklus 35).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............32DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 2.den KET
consti..................12 snažení..............26DC (cyklus 26-28)........Pregnyl
pavlinaho..............6 snažení...............25DC (cyklus 27).............měření BT
Coccinella..............9 "snažení"............24DC (cyklus 28)............ volný průběh
SPimy ..................9 snažení ............ 24DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............23 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
dennca.............5 snažení po MA........23DC(cyklus 26-28)..........CAR-Arleta,Pregnyl,laparka?
cabal...................20+ snažení...........20 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení .............20DC (cyklus ?)...............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení............15DC (cyklus 35) ..............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka.........15 snažení..............13DC (cyklus 30).......měření BT,bylinky,od 1/10 clostilbegyt+utrogestan
aji...................... 17 snažení...............11 DC (cyklus 29-30)........měření BT;čekám na výsledky vyšetření
misanda.............snažení od 03/2008.......................................zahájen dlouhý protokol k IVF, od 25.1.Gonal
25. led 2010 v 10:03  • Odpověz
sedmitečka, třeba se ti to povede ve stejnou dobu jak nám.... ani jsme nedoufali a // jsem si občas i snad představovala a nakonec zjistila že tam opravdu nic není... držím pěsti ať brzy hlásíš// a všechny ostatní taky
25. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak bohužel aktualizuji :pensive: :rolling_eyes:
těhulky:
alžběta.hod..........17 snažení...............// čárky na TT .............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek

snažilky:
bettyna................17.snažení ............34DC (cyklus 35).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............32DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 2.den KET
pavlinaho..............6 snažení...............25DC (cyklus 27).............měření BT
Coccinella..............9 "snažení"............24DC (cyklus 28)............ volný průběh
SPimy ..................9 snažení ............ 24DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............23 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
dennca.............5 snažení po MA........23DC(cyklus 26-28)..........CAR-Arleta,Pregnyl,laparka?
cabal...................20+ snažení...........20 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení .............20DC (cyklus ?)...............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení............15DC (cyklus 35) ..............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka.........15 snažení..............13DC (cyklus 30).......měření BT,bylinky,od 1/10 clostilbegyt+utrogestan
aji...................... 17 snažení...............11 DC (cyklus 29-30)........měření BT;čekám na výsledky vyšetření
consti..................13 snažení..............1DC (cyklus 26)........Pregnyl
misanda.............snažení od 03/2008.......................................zahájen dlouhý protokol k IVF, od 25.1.Gonal
25. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
consti, hlavu vzhůru, tak jsi na startu do nového a úspěšnějšího kola :wink: ...já už jsme asi den po ovuli, tak teď zase to příšerné čekání, ale od příštího cyklu to jistím clostilbegytem, tak do toho vkládám naděje, že po něm narostou takový vajucha, že to jinak nemůže prostě dopadnout :grinning:
25. led 2010 v 15:11  • Odpověz
sedmi po víc jak roce nějak hlava vzhůru už u mě nefunguje :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Zítra nás objednávám do Pronatalu, ať nás už pořádně vyšetří a zjistí se, kde je chyba :sunglasses: !!
A tobě držím palečky, ať to vyjde :wink: .
25. led 2010 v 15:17  • Odpověz
tak to ti chválím, my jsme byli v Pronatalu poprvé minulý týden a byli jsme nadšení, moc mi to pomohlo, že se začíná něco dít, jsem víc v klidu :slight_smile: já už po 15 měsících taky tu hlavu ztrácím, nejsi v tom sama, hmm :wink:
25. led 2010 v 15:21  • Odpověz
sedmi a jak probíhala první návštěva? Já se tam musím teprve objednat,a le nejdeme přímo do Pronatalu, ale k MUDr.Kultovi, který je z Pronatalu a má tady v našem městě ordinaci. Pozvou si nás asi oba, že? A bude to zatím jen formou pohovoru? :wink:
25. led 2010 v 15:26  • Odpověz
šli jsme oba, oběma nám vzali krev na HIV, pohlavní choroby a žloutenku, mě navíc na protilátky v krvi (na spermie, vajíčka atd.), pak mě udělali komplet vnitřní ultrazvuk a stěry na bakterie a chlamydie, při pohovoru se nás ptali na rodinnou anamnézu, brala jsme sebou svoje výsledky z endokrinologie, grafy BT, spermio a můj HP, to už jsme měli udělané od gyndr., no a dohodli jsme se, že to ještě 3 měsíce budem zkoušet sami s podporou clostilbegytu a utrogestanu a když se nezadaří, pak bude IUI. Pronatal je super, všichni (až na recepci) moc milí a odborníci, tak snad pomohou :wink:
25. led 2010 v 15:47  • Odpověz
Hezké ránko, holky moc se omlouvám, ale mám tu moc práce tak nestíhám ani číst.. Jak se blíží termín laparky, tak se to kupí ta práce..Ale za 3 týdny už to budu mít snad za sebou..
26. led 2010 v 07:48  • Odpověz
sedmi taky jsem nadšena s toho že chodím do CARu ale stejnak nic pořad nic ja už hlavu stratila stoho všeho nic se nedaří vše se jen sype a pokud to ani ted nevyjde tak holky bude to 2 roky co jsem marná a jalovica :frowning2:
26. led 2010 v 10:40  • Odpověz
Jo a pokud se nepovede jdu na tu hydro...... vše se na tom zjistí jako u laparky včerně endimetriozy či jak se to píše tak půjdu na to je to méně invazibní a děla se to přes pipinu a za dvě hodinky jdeš dom s vysledky tak v unoru se na to objenám a kašlu na všechno.
26. led 2010 v 10:41  • Odpověz
peti, ta hydro je prý opravdu šetrnější, ale moc nevím, jestli se při ní taky dají dělat ty případné "opravy" jako rozrušení srůstů, vypálení ložisek endometriozy a tak....mě zatím na laparo neženou, tak uvidíme, či zabere clostil a utrogestan, chci tom uvěřit, ale občas už propadám beznaději.....

holky, kam jste všechny zmizely????
26. led 2010 v 15:02  • Odpověz
těhulky:

snažilky:
bettyna................17.snažení ............35DC (cyklus 35).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............33DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 2.den KET
pavlinaho..............6 snažení...............26DC (cyklus 27).............měření BT
Coccinella..............9 "snažení"............25DC (cyklus 28)............ volný průběh
SPimy ..................9 snažení ............ 25DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............24 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
dennca.............5 snažení po MA........24DC(cyklus 26-28)..........CAR-Arleta,Pregnyl,laparka?
cabal...................20+ snažení...........21 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení .............21C (cyklus ?)...............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení............16DC (cyklus 35) ..............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka.........15 snažení..............14DC (cyklus 30).......měření BT,bylinky,od 1/10 clostilbegyt+utrogestan
aji...................... 17 snažení...............12 DC (cyklus 29-30)........měření BT;čekám na výsledky vyšetření
consti..................13 snažení..............2DC (cyklus 26)........Pregnyl
26. led 2010 v 15:05  • Odpověz
těhulky:

snažilky:
bettyna................17.snažení ............35DC (cyklus 35).............měření BT
mirenkam.............24 měsíců...............33DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 2.den KET
pavlinaho..............6 snažení...............26DC (cyklus 27).............měření BT
Coccinella..............9 "snažení"............25DC (cyklus 28)............ volný průběh
SPimy ..................9 snažení ............ 25DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............24 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
dennca.............5 snažení po MA........24DC(cyklus 26-28)..........CAR-Arleta,Pregnyl,laparka?
jaspina............... 10 snažení .............21C (cyklus ?)...............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení............16DC (cyklus 35) ..............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka.........15 snažení..............14DC (cyklus 30).......měření BT,bylinky,od 1/10 clostilbegyt+utrogestan
aji...................... 17 snažení...............12 DC (cyklus 29-30)........měření BT;čekám na výsledky vyšetření
misanda.............snažení od 03/2008.................................zahájena stimulace k IVF
26. led 2010 v 15:20  • Odpověz
ahoooj holky, nebyla jsem tu nějak dýl..něco novýho? :slight_smile:
26. led 2010 v 15:20  • Odpověz
consti : držím palce s pronatalem..jsou tam špičky, uvidíš :wink: fakt dobrá volba :wink:
26. led 2010 v 15:32  • Odpověz
peti, hydro je dobrá, ale jestli ti zjistí endometriozu, tak stejně budeš muset na laparo, aby ti to tam "odsekali" :pensive:
26. led 2010 v 15:34  • Odpověz
to jsem si právě myslela, že když něco zjistí, stejně tě pak ta klasická laparo nemine.
a co ty, miško, jak je? jak jde bodání včeliček? myslím na tebe, jak to zvládáš :wink: já v pátek začínám s utroušem a pak s clostilbegytem, tak uvidíme, co to se mnou provede...neměla jsme radši číst ty příbalové letáky :grinning:
26. led 2010 v 16:34  • Odpověz
těhulky:

snažilky:
bettyna................18 snažení..............2DC (cyklus 33)..............měření BT
misanda.............snažení od 03/2008.................................zahájena stimulace k IVF
26. led 2010 ve 22:41  • Odpověz
Ahoj, vůbec nestíhám, tak jsem aspoň aktualizovala tabulku :frowning2:
26. led 2010 ve 22:42  • Odpověz
Dobré ránko,
tak dnes to budu mít volnější s tím časem.. Já tento měsíc konečně po půl roce neberu clostil - jen Utroš a nejradši bych ani ten. A tím, že nemusím řeším folíky, ovulaci a podobně je mi fakt dobře.. Prostě vím, že bez toho nefunguju, ale nemusím řešit jestli už je ten den D a že prostě musíme dělat děti.. :unamused: Docela mi i opadly depky, že se nedaří.. včera jsem dokonce přemýšlela jestli mám na tu laparku jít, že je mi to momentálně fakt nějak jedno.. Ale jasně že půjdu - to je jen teď takové chvilkové.. A možná i tím, že myslím na to, že je ta laparka a trhání moudráku přede mnou, tak na mimčo nemyslím.
27. led 2010 v 08:05  • Odpověz
jaspi, to je dobře, mysli na to, že ti laparka prostě pomůže a pak to půjde šupem...spousta holek otěhotněla pár týdnů po laparce, takže na tom něco asi bude :wink:
ty mrazy jsou děsný, už chci jarooooooo :slight_smile:
27. led 2010 v 11:28  • Odpověz
ahoj holky,

sedmi, nějak to zvládám, ale lituju, že jsem si nenechala napsat PN už od začátku, pač si musim chodit píchat na záchod a to je nic moc...navíc mě furt bolí po Prednisonu (kortikoidy - tabletky) žaludek...takže je to taky nepříjemný. ale co, zítra jdu do práce až na tu 11tou hodinu a pak už jenom pátek a pak budu mít nemocenskou - pokud teda bude nějaká vajco-úroda - hrozně se bojim :frowning2:
27. led 2010 v 11:35  • Odpověz
jaspi : naprosto tě chápu. já jsem taky byla blbka z toho snažení. a já se na laparo nakonec i těšila, kvůli tomu, že budu chvíli doma :grinning: a sedmi má pravdu...po laparo otěhotní spousta holek přirozeně :wink: oni ti to tam prostě "protáhnou" a "pročistí" a uvidíš :wink:
27. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.