• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
čauky holky tak nevím co jsi mam myslet včera a dneska bolesti v podbřišku mam pocit že byla ovulka hlen holky jak ho nesleduji a jen jak jsem četla tak se tahl tak daleko že mazec a co mam odpolední a chlap už večer spí bo ranno brzy vztava tak pokud DR nekecal tak bud to vyšlo o tom víkendu pá,so,ne a doufám že jejaké spermijky tam zůstaly a uchytili se holky ten podbřišek mě bolel jako za puberty takovou ovulu jsem už dlouho neměla :frowning2:
27. led 2010 v 11:38  • Odpověz
přesně tak :grinning: když nezabere clostil a utrouš, chci na ní taky jít...týden volna se hodí :grinning:
27. led 2010 v 11:38  • Odpověz
sedmi, týden je fajn, ale měsíc ještě lepší :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Holky na laparo jsem chtěla jít taky co nejdříve ale nemocenska nepřicházi v uvahu a volno to bych si musela nahradit smlouva jen do konce března a víš jak o práci přijít nechci bo pokud nevyjde tohle musím pomali našetřit na IVF :frowning2: tak proto bych šla na to hydro bo aspon max 3dny doma a šup do práce a nikdo nic neví
27. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Peti, jestli to nevyjde, tak přece nemusíš hned šetřit na IVF...záleží co ti najdou na laparo a jak se s tim poperou. jestli ti teda něco najdou.
27. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Miško podle doktora jsem OK taky mě nežene ani na to hydro či laparku říka že je to zbytečně když ovuluji a folikuly mam říka že funguji normalně ale chci se pohnout z místa a ted mi pomohl ten clostil jsem zvědava příští tyden na kontrole v CARu co mi řekne DR jesli folikul prasknul což jsi myslím že ano podle bolesti dole a jesli co a jak se děje ale stejnak pokud bych šla na to IUI a ja měla OVU až ted v utery jsem stoho zmatena no uvidíme jak to všechno dopande ted jsem v práci grogy bo makam jak čert abych se naučila to co jsem už rok a půl nedělala tak ruka natekla ale co musím se to naučit pokud chci ve své práci setrvat tak se musím hybat :grinning:
27. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Peti, já bych na toho tvýho doktora moc nesázela...říkat může..on sám pozná prd...já taky normálně funguju a ovuluju atd...a vidíš...
27. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Miško to je fakt no uvidíme příští tyden co řekne ale asi moc nadšena nebudu bo opět to bude negativní tak se začnu bavit o tom vyšetření.
27. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Mis a jak budeš dlouho doma po tom odběru vajuch? Já budu po laparce pár dní v nemocnici a pak 2-3 týdny doma.. :wink:
27. led 2010 v 11:55  • Odpověz
jaspi, no, jestli budou vajca, jestli se oplodní a jestli dojde k transferu (je tam fakt hodně jestli) tak budu doma celkově cca měsíc :slight_smile:

Peti, tak uvidíš...držím palce abys už byla zase o krok dál, jestli se to nepovede teď.
27. led 2010 v 11:57  • Odpověz
Miško kéž by ale už to bude příští cyklus 2 roky tak nevím zatím jsem pořad na stejném místě jako doposavať :frowning2:

ale neboj tobě se ted povede stou vyzbrojí co maš doma není možné :wink:
27. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Snad se to konečně povede nám všem :wink: Taky se vám někdy stává, že přemýšlíte, jestli to vlastně ještě chcete? Já už jsem někdy tak otrávená, že jo.. ale i tak vím, že to nevzdám.
27. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Peti, my taky máme dva roky skoro.

a jinak ono to asi o výzbroji není...stejně je to furt o přírodě, jestli to tělo přijme nebo ne. a já si myslím, že to asi moc dobře nedopadne...no uvidíme...
27. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
jaspi : jj, já jsem chtěla i posunout to IVF :grinning: :grinning: že je mi bez MS a bez dětí vlastně dobře :grinning:
27. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Taky jsem teď doma měla rozhovor, jestli se na tu laparku nemám vykašlat. I když mi bylo jasné, že půjdu.
27. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
sice to tady vymřelo, ale tak ještě poslední pokus a aktualizuji grafík :wink:

těhulky:
alžběta.hod..........17 snažení...............// čárky na TT .............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek

snažilky:
mirenkam.............24 měsíců...............35DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 2.den KET
pavlinaho..............6 snažení...............28DC (cyklus 27).............měření BT
Coccinella..............9 "snažení"............227DC (cyklus 28)............ volný průběh
SPimy ..................9 snažení ............ 27DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............26 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
dennca.............5 snažení po MA........26DC(cyklus 26-28)..........CAR-Arleta,Pregnyl,laparka?
cabal...................20+ snažení...........23 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení .............23C (cyklus ?)...............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení............18DC (cyklus 35) ..............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka.........15 snažení..............16DC (cyklus 30).......měření BT,bylinky,od 1/10 clostilbegyt+utrogestan
aji...................... 17 snažení...............14 DC (cyklus 29-30)........měření BT;čekám na výsledky vyšetření
consti..................13 snažení..............4DC (cyklus 26)........Pregnyl
bettyna................18 snažení..............4DC (cyklus 33)..............měření BT
misanda.............snažení od 03/2008.................................zahájena stimulace k IVF
28. led 2010 v 15:34  • Odpověz
já jsem furt tady, čekám kdo co napíše :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 15:45  • Odpověz
no to já taky :grinning: a jak je? jak zvládáš injekce, jde to?
28. led 2010 v 16:37  • Odpověz
autor
Ahojte holky!
\dlouho jsem už tady nenapsala, nějak nestíhám....
Ale jsem tady taky... :grinning:
28. led 2010 v 16:40  • Odpověz
ahoj very, asi všechny pilně plodíme nebo co :grinning:
28. led 2010 v 16:47  • Odpověz
Holky, neploďte všechny, pojďte se povídat, než mě manžel vyžene od pc :slight_smile: !
28. led 2010 v 17:16  • Odpověz
autor
Sedmi, já už jsem neplodila snad 14dnů..
:angry:
28. led 2010 v 17:20  • Odpověz
autor
Taky si chci povídat, zrovna mám chvilku... čekám na manžílka v jeho kanclu, :wink:
28. led 2010 v 17:22  • Odpověz
ahojky very ani já sem nemám čas nakouknout. No čas by samozřejmě byl ale net mi blbne. A to je k vzteku.
28. led 2010 v 19:27  • Odpověz
neeeee, tady to ožilo :grinning: :grinning:

sedmi, je mi docela ok, trošku mi dělá kotrmelce žaludek po kortikoidech, ale jinak ok...bříško bolí jak na MS...se divim, že je to tak v pohodě...na utz jdu až v pondělí..do tý doby se asi zabiju do hlavy nebo nevim!!??!! bojim bojim!!

a co ty sedmi???
28. led 2010 v 19:37  • Odpověz
těhulky:
alžběta.hod..........17 snažení...............// čárky na TT .............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek

snažilky:
mirenkam.............24 měsíců...............35DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 2.den KET
pavlinaho..............6 snažení...............28DC (cyklus 27).............měření BT
Coccinella..............9 "snažení"............227DC (cyklus 28)............ volný průběh
javon...................22 snažení ............26 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
dennca.............5 snažení po MA........26DC(cyklus 26-28)..........CAR-Arleta,Pregnyl,laparka?
cabal...................20+ snažení...........23 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení .............23C (cyklus ?)...............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení............18DC (cyklus 35) ..............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka.........15 snažení..............16DC (cyklus 30).......měření BT,bylinky,od 1/10 clostilbegyt+utrogestan
aji...................... 17 snažení...............14 DC (cyklus 29-30)........měření BT;čekám na výsledky vyšetření
consti..................13 snažení..............4DC (cyklus 26)........Pregnyl
bettyna................18 snažení..............4DC (cyklus 33)..............měření BT
SPimy ..................10 snažení ............ 2DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
misanda.............snažení od 03/2008.................................zahájena stimulace k IVF

Ahoj holky, tak už jsem nejen netěhotná, ale navíc nezaměstnaná. Uf. Ideální kombinace :sweat_smile:
28. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
ahoj holky, já jsem tu taky...jen máme v práci hroznej fofr..k 31.1. musíme odevzdat spoustu papírů atd....každoročně posledních 14 dní v lednu sedím od rána do večer u PC a čumim do kompu a dělám tabulky atd., tak vás trochu zanedbávám...ale od února už bude klidněji

jinak u mě žádná změna, žádné novinky...doktorka mi na špinění napsala na 3 měsíce duphaston od 15DC do 25DC...a pak s eprý uvidí co bude dál
28. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
spimy: tak to je dost na houby :angry: , co?
28. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
ahoj holky.
spimy jak to, že nezaměstnaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ?
28. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
spimy: já myslela že si psala, až někdy na jaře ta práce, ne takhle brzy...to ej mi líto
28. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.