• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Hezké páteční ránko :dizzy_face: Včera jsem tu měla šéfa, tak jsem na koníka nemohla.. ale dnes jo :slight_smile:
Spimy dostalas výpověď? Teď je to s tou prací šílené.. Já zatím jakž takž, ale přítel v práci to má taky na prd. Někdy musí vybírat volno - nemají práci, tak se bojím, aby nepropouštěli :frowning2:
29. led 2010 v 07:46  • Odpověz
ahoj holky, tak t otu trošku obživlo, to je skvěléééé :wink:
misanda, tak to je fajn, že nemáš žádné hrozné vedlejší účinky, držím palečky na pondělí, to už vydržíš, zaměstnej seo víkendu něčím příjemným, aby ti to rychle uteklo :grinning: já dneska začínám s utrogestanem a od menses (to bude tak 11.2.) s clostilbegytem, tak jsme taky zvědavá, co to se mnou provede...neměla jsme číst ty příbalové letáky :frowning2:
29. led 2010 v 10:17  • Odpověz
čauky holky tak ja jsem utekla hrobníkovi z lopaty doslova bo od unora se mají začít dělat 12 krátky dlouhy tyden a ja jsem chvála bohu utekla na dvě směny jsem moc ráda a uklidněna holky mi pomahají a je tam i sranda tak se bavíme.Jinak včera jsem si davala matroš a asi se ve mě dítě hnulo bo jak mě zabolelo v pravém podbřišku no holky v pátek se uvidí za tyden doufám že to nebude mít nějaké nasledky :frowning2:
29. led 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se máte? Já jsem doma a řeším opět diplomku (- teda spíš neřeším, jak vidíte :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Byli jsme v sobotu na křtinách, tak mi bylo zas smutno, že nemáme dítě...je to na nic :frowning2: . Předevčírem jsem byla na odběru na hormonálním profilu, manžel spermio - jsem vezla v podprdě, jak jste radily :slight_smile: , tak uvidíme.
29. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Sedmi neboj - když jsem to přežila já půl roku v kuse brát, tak to dáš taky :wink: Clostil byl v pohodě - max. jsem z něj měla po delší době užívání návaly horka v noci. A Utroš - někdy se mi po něm ráno motala hlava a byla jsem ospalá - ale večer beru 2 naráz a to se pak spinká :dizzy_face: Co mě na něm jako jediné štve, že se mi mastí vlasy a pleť a kolikrát jsem po něm měla beďary i ve výstřihu a na zádech :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jinak nic hrozného, fakt :wink:

Peti - ty už jsi po IVF? Asi mi to nějak uteklo..

Betty - já vím, že je to na palici.. Já jak teď hormony neberu a nemusím nic řešit, tak se mi po pravdě ani na tu laparku moc nechce - jen proto, že vím, že pak už se to zas řešit začne.. A mě už nebaví furt myslet na to, jaké mám zrovna brát prášky, kdy má být sex, UTZ.. a co když se zas nezadaří. Řekla jsem ale, že ještě tento rok tomu dám a pak nevím..
29. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
jaspi: mám plán na dvojčata, takže nějaké hormony mi k tomu třeba pomůžou :wink: .
Jinak doufám, že jsme ten "vzorek" dovezli v pořádku, protože mráz byl snad -15 a cesta nám trvala hodinu a půl a navíc se manžela ptali, kestli je kuřák, on je sice nekuřák, ale párkrát do měsíce si dáme vodnici, tak by to mohlo výsledek asi ovlivnit... No, když tak to zopakujeme, manžovi to očividně nevadilo. Jo, trefil se bez problémů :grinning: .
29. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Tak to já to tehdy vezla normálně v kabelce.. A přežily :grinning:
29. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
v kabelce???? :grinning:
diky jaspi, no jsme zvědavá, jak moje tělíčko bude reagovat, ale mám pocit, že jsme ochotná udělat už cokoliv
:slight_smile:

betty, taky bych ráda dvojčátka, vůbec mi to nevadilo :slight_smile:
29. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
čau krasavice :grinning:

hele, a to ten utroš normálně baštíte horem? já ho vždycky dávala po IUI spodem :slight_smile: prý po něm bývá hodně často blbě, když to jde přes žaludek...

Betty, mi si taky dáváme vodnici :slight_smile: a neovlivnilo to :wink:
29. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
misanda: tak to mě uklidnilo, neřekli jsme jim to :wink:
29. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
betty a ještě nemáte výsledky???
29. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
mis, já to mám zavádět dolem :grinning:
holky, co vyčtete z tohohle grafu? asi se pomátl a nechce mi za žádnou cenu vyznačit ovuli....
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=8/userid=66339
29. led 2010 v 15:33  • Odpověz
nemohla být ovule 15DC?
29. led 2010 v 15:39  • Odpověz
no podle mudry a UTZ měla být v sobotu, já jí cítila v neděli, takže 11.-12. den a furt mi jí to nechce ukázat :frowning2:
29. led 2010 v 16:15  • Odpověz
ty jo. hlavně mi wunskinder přijde hrozně nepřehledný narozdíl od fertility. nepíše to tam náhodou i špatné datumy???
29. led 2010 v 16:17  • Odpověz
jinak taková perlička pro paní měřilky :grinning: mě se na grafu zvedla teplota vždycky až nějaký 18DC, takže ovule vycházela tak na ten 17DC...nj, jenomže když jsem to zkombinovala s ovu testama, tak ty mi v tu dobu neukazovaly nic - ukazovaly vždycky jenom 14DC že je ovule :slight_smile: tak jsem to říkala mudře a díky folikulometrii jsme přišly na to, že opravdu ovuluju už 14DC jenomže teplota se mi zvedá až pár dní na to :wink:
29. led 2010 v 16:19  • Odpověz
miško, to máš pravdu, ta teplota je fakt hodně orientační, mě se taky zvedá po, myslím si, a pomalu - před ovu mívám 36,5 až 36,6 a po ní to jde postupně - jeden den 36,7, druhý 36,8, třetí 36,9 a až čtvrtý den se to ustálí na 37 a to máš až do menses, s výkyvy na 37,1 občas....určo jsou spolehlivější ty čůrací testy.
29. led 2010 v 16:32  • Odpověz
misa: výsledky prý v pondělí :wink: .
Ale jinak, když si dělám čůrací ovu testy, tak ovu prý má být až 24-48 hodin od pozitivního testu, no, já ji mám hned ten den (- teda aspoň podle teplot). Jinak jsou mé grafy jako autodráha, takže ovu určuju spíš citem (- větší chutí na sex :grinning: ).
29. led 2010 v 19:15  • Odpověz
No holkyy, co jste mi to napsaly do tabulky - 227. den cyklu jooo :grinning: :grinning: Vy mi teda přejete věci, člověk tady chvíli není a.. :grinning: :grinning:
Dneska jsem 28. den cyklu a zatím nic.. ale ovule byla asi nějaká zpožděná, řekla bych, tak to bude tím, bych to tak viděla..
29. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
coccinella, promiň, ten překlep jsem vyrobila já :grinning: to máš ale douhý cykly :wink: jsi rekordmanka :slight_smile:
já zavádím od pátku utrogestan a můžu vám říct, že ještě že ho mám brát večer, udělá se mi po něm vždy docela blbě od žaludku :frowning2:
31. led 2010 v 17:19  • Odpověz
těhulky:
alžběta.hod..........17 snažení...............// čárky na TT .............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek

snažilky:
mirenkam.............24 měsíců...............35DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 2.den KET
pavlinaho..............6 snažení...............28DC (cyklus 27).............měření BT
Coccinella..............9 "snažení"............3DC (cyklus 28)............ volný průběh
SPimy ..................9 snažení ............ 27DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............30 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
dennca.............5 snažení po MA........26DC(cyklus 26-28)..........CAR-Arleta,Pregnyl,laparka?
cabal...................20+ snažení...........27 DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení .............23C (cyklus ?)...............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení............22DC (cyklus 35) ..............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka.........15 snažení..............20DC (cyklus 30).......měření BT,bylinky,od 1/10 clostilbegyt+utrogestan
aji...................... 17 snažení...............18 DC (cyklus 29-30)........měření BT;čekám na výsledky vyšetření
consti..................13 snažení..............8DC (cyklus 26)........Pregnyl
bettyna................18 snažení..............8DC (cyklus 33)..............měření BT
misanda.............snažení od 03/2008.................................zahájena stimulace k IVF

pozn.: holky, ty, které byly na konci cyklu už jsem nepřepisovala, protože dle uvedené délky cyklu už jste to měly dostat - tak si to prosím opravte kdyžtak, jedná se o prvních 5 vyjma javon a mne samozřejmě :wink:

sedmitečko, díky :grinning: aspoň, že se přiznáš :grinning: utrouš máš na sliznici nebo na co? Tak snad aspoň zabere :wink:
1. únor 2010 v 00:35  • Odpověz
Hezké ránko :slight_smile:
Sedmi - ale pokud ho zavádíš, tak by ti právě neměl dělat blbě - nejde přes žaludek. To dělá při polykání. Já mám od MUDry nakázáno ho polykat a mám 1 ráno a 2 večer a žaludek v poho..Akorát to hejno beďarů a občas moták.. V sobotu jsem si ty 2 zobla a ještě si sedla k PC - no ještě že ho mám blízko postele. Jsem byla jak ožralá. Motala jsem se a všecko mi přišlo směšné :grinning: Jarek pak říkal, že ho taky chce, když mě viděl.. Jo doma je to v poho - ale kdysi jsem si vzala omylem 2 ráno a myslela jsem, že sebou v práci švihnu.
1. únor 2010 v 07:19  • Odpověz
ahojky všem ohledně těch dvojčat, doktor mě s nima minule postrašil, protože tam mám ještě něco a zatím neví co to je. No já osobně bych raději jedno. Je to sice hezký ale vím co to obnáší protože jedny v rodině máme a fakt děkuji nechci. Ale když budou tak nic nenadělám
1. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
Alzbet - kamarádka má taky v rodině dvojčata a doktorka na začátku ještě něco viděla, ale nakonec tam byl jen váček - to druhé zmizelo, nevyvíjelo se dál.. Prý to bývá hodně často.
1. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
jo to mi taky říkal, byla bych ráda za jedno. Pak si to mimi víc užiju.
1. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
To já si zas říkám, že bych se asi ze dvou zbláznila, ale zas by to bylo při jednom.. Když vidím, co všecko musíme udělat, aby se vůbec podařilo.. tak absolvovat to znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
je to ale fakt na cvokárnu sestřenka se nevyspala a její manžel taky ne. Jak krmila v noci jednu pak usnula a vzbudila se druhá a tak to bylo pořád. Navíc ty 2x výdaje na všechno. A když začali líst tak každá na jinou stranu... no hrůza.
1. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
cocci, já vlastně ani nevím, proč mám utrouš, sliznice mi roste podle UTZ krásně, ale myslím, že mudra říkala, že mi zmírní průběh menses, protože jí mám děsivou - silnou a bolestivou, někdy jdu v křeči až na kolena :frowning2: a ještě mám k němu clostilbegyt, ten mám začít brát od menses....jinak po utrogestanu mám taky motáka a i když ho zavádím, žaludek se zvedá, tak hodinu po aplikaci, ale naštěstí to zaspím

holky, já bych dvojčata brala hned, aspoň všechno na jeden zátah :grinning:
1. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
Alzbet - sice všecko kupuješ 2x, ale kdyby měl jít člověk na IVF, tak místo toho se ti ta druhá výbavička zaplatí.. Takže já bych je klidně brala.
Simass -clostil se většinou dává v kombinaci s utročem nebo Duphastonem - clostil totiž sliznici snižuje - tak aby se případně měl prcek kam zavrtat :wink:
1. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
já vím to taky vyjde na slušný balík viď? Mě se to naštěstí vyhlo. Ale ta fyzická i psychická námaha je fakt síla. Je dobrý mít obě najednou ale já bych raději postupně.Je to všechno hrozně náročný.
1. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.