• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
jinak zatím pa pa. Prozatím se loučím..... jdu se najíst nebo tu umřu. Snad mi ta nevolnost na chvilku odezní. :frowning2:
1. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
čauky holky tak v práci konečně pohoda i když musím ve středu na 12 ale co přežiju v pátek jedu do centra zase na kontrolu tak jsem zvědava co zkontrolují asi těhu opět nejsem bo jsem měla opět vztahy v děloze až do trupky a to je naznak netěhu ale MS :frowning2: tak zase opět nic prostě nic ale co příští měsíc chci jít na to vyšetření tak jsem zvědava co mi v pátek řekne DR když to na něj vybalím a argumet je oba jsme zdraví ale dva roky bez uspěchu tak nevím radějí než do mě zbytečně rvát hormony tak raději rysknu uspaní(bojím bojím)a za 15 min budu vědět jesli je nějaky problém nebo ne než pořad čekat a doufat jak blazen na něco pořad čekat hold už vím že to 30 mimiska mít nebudu hold sen se mi nesplnil a asi už nesplní pokud se nestane zazrak :frowning2:
1. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
Peti té krátké narkózy se vůbec neboj - mám za sebou 3 narkózy a blbě jsem snášela jen tu delší - při operaci. Ty co se dávají jen během zákroku jsou fakt na pohodu :wink:
1. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
ahoj holky, tak mám dnešní kontrolu za sebou, ale že to stálo nervů. mám kravskou sliznici a osm vajec...tak uvidíme, co z toho bude :slight_smile: ale už jsem doma na nemocenský a je to bááájo...
1. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
holky, dejte pokoj, já si nechám zavést dva embrýsky (jestli budou) :grinning:
1. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
a jakpak dopadla betty dneska???: cooo????
1. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
Peti, narkoza je v pohodě, zvlášť jenom ta krátká...mě to čeká za pár dní taky, při odběru vajec...fakt se neni čeho bát.
1. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
Jejda, Misa, super, že sis na mě vzpomněla...já tam zapomněla zavolat :grinning: , musím zítra nebo pozítří (- zítra má dr. asi operační den). Ale je mi blbě, jen co si na to vzpomenu...jsem pěkně nervózní!
1. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Betty :grinning: :grinning: tak pak šup s výsledkama sem :grinning:
2. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
Mis - tak držím palce, aby se ti dva bobáčci podařili!!! :dizzy_face:
Na mě něco leze a ve čtvrtek musím na krev a moč před laparkou - nemáte nějaký recept jak se rychle zbavit virózy?
2. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
Dobré ránko holky, tak já asi taky začnu věřit na zázraky, dnes ráno jsem si dělala test a jsou tam // !!!!!!!!!!!!!!!!!

holky!!!!!!!!!!!!!! přesně po dvou letech snažení....není ještě moc silná ale je tam....strašně se bojím abych to nezakřikla, hned jak přijdu z práce budu testovat znova a zítra ráno taky...stále tomu nevěřím, tak mi držte palce....
2. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
Javon -držím všecky palce co mám, aby čárka pěkně sílila!!!
2. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
javon, nejkrásnější zpráva dnešního dne!!! taky držím vše co mám :wink: po dvou letech? super! zase další naděje pro nás všechny.... :wink:

miško, ty se máš, doma v teplíčku :grinning: , osm vajuch je dobré ne? a co máš se sliznicí???
2. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
javon: super zpráva!!! Hrozně moc gratuluju!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jaspi: předávkuj se céčkem a zázvorový čaj s medem :wink: .
2. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
holky děkuju za gratulace..ještě jsem z toho furt uplně paf....ted jsem si byla v lékárně koupit další test a hned budu testovat až řpijdu domů
2. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
javon: já jsem zapomněla...brala si nějaké prášky (- něco, co ti třeba pomohlo)? To víš, dej kapku naděje svým neplodným internetovým kamarádkám :wink:
2. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
Betty: nic moc jsem nebrala...už rok dlabu femibion, jinak nic, v polovině listopadu zjistili příteli nic moc spermiogram (kvantita nadprůměr, kvalita nic moc, 10% morfologicky správnejch..nebo ajk se to říká), tak jsem mu ihned nasadila selen a zinek a vitamín C, změnila mu trochu životosprávu a ted v březnu měl jít znova na spermiogram.

já jsem se téměř rok léčila s anovulačníma cyklama,který ale ve finále byly způsobený mojí nadváhou,pak jsme zhubla 17kg, tím jsem si rozhodila cyklus...začala jsem pravidleně 7dní před ms špinit, to trvalo 5 měsíců a od ledna jsem ted měla od doktorky n 3 měsíce napsaný Duphaston od 15DC - 25DC....
moc vám všem držím palce, at brzy najdete //, i po dvou letech se dějí zázraky, zítra ráno budu volat mudře co s tim zbývajícím duphastonem v dalších měsících
2. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
javon, mega super zpráva!!!! hlavně na sebe dávej pozor, jasný!!!nebo si za tebou mišanda dojede :grinning:
2. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
jaspi : kup si coldrex noční léčba...a ráno budeš fit and slim :grinning:
2. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
sedmi : osm vajuch snad stačit bude...víc jich stejně nevysedim :grinning: a sliznici mám docela dost vysokou, to znamená, že pro miminko dobrý, ale pro mišandu, která trpí endometriozou špatný - když se nepodaří IVF...normálně maj holky na IVF 6-9mm, já měla včera 12mm a to furt ještě poroste...
2. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
miska :grinning: , vysedělas jich dost, osm je super :wink:
takže vysoká a hodně rostoucí slizinice může být příznakem endometriozy? mě mudra v CAR při ultrazvuku právě řekla, že na to, že jsme 8. den cyklu mám hooodně narostlou sliznici, a když jsme se jí ptala na endometriozu, jen se usmála a prý že ne, žeto nevypadá, že je to často jen strašák..no já už nevím, nechám se překvapit....chjooo
po utrouši se mi dělá blbě, i když ho zavádím, furt se mi zvedá žaludek a nemám chuť k jídlu,,,což teda není na škodu :wink: , tak clostil ze mě možná ještě udělá nymfomanku :grinning:
2. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
sedmi: mně vždycky doktorka taky říká, že mám vysokou sliznici - jsem třeba v provní polovině cyklu a ona mi nutí, že už mám před mrchou :angry:, doufám, že to není problém. Ale jsou diskuze, kde holky řeší nízkou sliznici, tak si asi člověk nevybere.
2. únor 2010 v 16:01  • Odpověz
betty, přesně, ptala se mě, jestli jsme před menses, já že ne, že teprve dokonce před ovulí....no, snad je vysoká lepší než nízká, ale pro jistotu jsem skončila s kontryhelem :wink:
2. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
sedmi: mě dokonce straší, že mám asi v té sliznici nějaký polip...či co. Ani nevím, co si pod tím mám představit a jestli je to nebezpečný :angry: , ale kdyby to bylo vážný, tak by s tím asi něco dělala...doufám :confused:
2. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
betty, taky myslím, že by to jen tak nenechala, toho bych se nebála....ale zajímalo by mě, proč nám tak roste, potvora
2. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
ahojky. Můžu se k vám přidat? Jsem taky snažilka a pevně doufám, že se letos zadaří :wink: .
sednutecka: já byla minulý rok na hysteroskopii - 9.DC a bylo mi řečeno, že mám taky dost vysokou sliznici na to, kolikátý den jsem. A dvacet dní na to jsem zjistila, že jsem těhu. A nakonec mi dva lékaři nezávisle na sobě řekli, že jsem byla těhu nejspíš už před tím zákrokem.Takže možná má vyšší sliznice něco do sebe :wink:
2. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
sedmi, při vyšší sliznici určitě kontryhel ne...já jsem se díky němu s prominutím dost zasrala...jiinak endometrioza...vyšší sliznice je fajn...ale tam zase záleží na tom, jak se ti uvolňuje z těla...proto třeba mišanda přešlo na vložky :sweat_smile: :pensive:

ale nízká sliznice taky neni o co stát...no a pak si vyberte :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 18:26  • Odpověz
skrizanova : vítej :slight_smile: a rovnou nám napiš něco o sobě, chceš? :grinning:
2. únor 2010 v 18:26  • Odpověz
JaVON SUPER TAK ZÍTRA PŘEJI SUPER DVĚ ČAREČKY :wink: JE TO MEGA ZPRÁVIČKA MOCINKY TIŠE GRATULUJI :wink:

JJinak holky díky za uklidnění že ta krátka narkoza se v poho tak se nemam čeho bát v pátek to žačnu řešit bo za chvíli to příjde opět bolesti v křížích jako každy měsíc a už aji podbřišek se hlasí tak počítam příští tyden ve čtvrtek to dostanu a začnu řešit a už chci vědět co je se mnou kruci nál :rolling_eyes:
2. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
Za pár týdnů mi bude 34.let. Byla jsem třikrát těhu, ale ani jednou to nedopadlo dobře. Vždy jsem o mimi přišla cca kolem 21.tt. Na příčinu nikdy nikdo nepřišel. Tento měsíc to bude rok od posledního potratu a již před vánoci jsme se začali opět snažit. Ale na nás je i medicína krátká, lékaři si nás přehazují jako horkou bramboru, teď jsem se dostala k jednomu lékaři u Apolináře a ten mi slíbil, že udělá nemožné, aby to příště už dopadlo dobře. Za pár týdnů jdu na hysteroskopii a pak začneme s IVF.
2. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.