• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
skrizanova :frowning2: to je děs...teď nevim co je horší, jestli nemoc otěhu vůbec, nebo to, co zažíváš ty :frowning2:

testy na imuno a genetiku máte taky ok, jo? :confounded:
3. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Mis - tak kdybych po tom byla Fit a fakt i Slim, tak si kupuju 5 balení minimálně :grinning:

Skrizanova - to je mi líto, jedna holka tady s koníka je na tom podobně :frowning2: Třetí miminko dokonce porodila tuším ve 26tt živé, ale brouček podlehl infekci asi po 14ti dnech - byl moc malinkatý. Ona vždy začala rodit a nešlo to už zastavit. Nepomohl ani steh..nic. A podle testů taky nepřišli na nic.
3. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
Skřiži podaří!!.......to na co myslíš dnes ti přinese zítřek!! ...... :wink:
3. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
misanda: no nejednou jsem si říkala, že by bylo lepší těhu vůbec nezažít. Je to fakt děsný pocit prázdnoty, když už máš vše nadosah, cítíš pohyby a najednu bum a všechno je pryč. Už jsme prošli všemi možnými vyšetřeními a jsme naprosto zdraví. A to je největší kámen úrazu, když se na nic nepřijde. Opravdu by bylo lepší vědět, kde je chyba a podle toho se rozhodnout, co dál. Ale takhle člověku nezbývá, než doufat, zkoušet a pak zase strašlivě trpět.

jaspina: vím, o kom mluvíš. Jsem s tou holčinou v kontaktu, dá se říct, že jsme na tom obě stejně. Je to fakt děs.

holky, ani si neumíte představit, jakou beznaděj někdy prožívám. A když náhodou zjistím, že jsem těhu, tak ani sama nevím, jestli převládá radost, nebo strach.
3. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
Je to děs - někdo nemůže otěhotnět a když už někdo může, tak nedokáže miminko donosit. :frowning2:
3. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
jaspina: no a když tyhle dvě věci zkombinuješ, je to přesně můj případ. Já mám za sebou tři těhu v rozmezí 15.let. Na první jsme čekali 5.let, na druhé dalších 8.let a třetí se tedy povedlo rok od druhého,ale zato bylo nejhorší :cry:
3. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
skrizanova: to je strašný - vůbec si to nedokážu představit... Asi by mi takový zážitky sebraly chuť vůbec se o to mimi pokoušet :frowning2: .
Jinak mám ty výsledky: takže spermio v pohodě :slight_smile: a u mě je zvýšený prolaktin, což prý může být i se stresu, takže jdu v pátek na kontrolní odběr a pak se uvidí. Máte některá zkušenost se zvýšeným prolaktinem?
3. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
čauky holky ta se blíží páteční kontrola v CARu ale stejnak mi bude oznameno že dostanu každou chvíli MS bo ji cítím ale chci se domluvit na to vyšetření tak uvidíme jesli mi strach dovolí ale co bych pro mimiska neudělala :slight_smile:
3. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
skrizanova je to strašné ale ted ti určitě DR pomůže a dopadne to jak jinak než mimiskem v naruči a taky chci jít na hysteroskopii ted v unoru jesli na mě budou mít místo ale trochu se bojím narkozy ale co přežila jsem horší věci :slight_smile:
3. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
Petro, hysteroskopie se neboj, narkoza je jen krátká, mě tu hysteroskopii dělali dokonce bez narkozy, protože už jsem měla za sebou dva porody, takže mám rozšířené děložní hrdlo, takže to bylo lepší. Ale zase jak na co. Pocit, že se ve mě hrabou, hlavně, když mi desinfikovali poševní vchod - nic moc pocit. Ale zase jsem o všem věděla, viděla reakce dr., který vyšetření prováděl a nejdůležitější - čekala jsem na MS a ona nikde a světe div se, na testíku se objevily //. Dr. to konstatoval tím, že právě tou hysteroskopií, kdy prohlíželi stav dělohy a vejcovodů udělali cestičku spermíkům a proto se zadařilo. Dodnes tomu věřím, že to pomohlo, je pravda, že sexík byl hned druhý den po vyšetření. A proto se svým způsobem těším na další hysteroskopii, protože mi to zase dává takovou malou naději, i když byl by to zázrak, kdyby to opět vyšlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Byla by to moc velká náhoda, takže na to moc nesázím, ale ....... :wink:

betyna: v nemocnici semnou ležela jedna paní, která měla vysoký prolaktin a dr. jí řekl, že to způsobuje neplodnost a v případě otěhotnění to může způsobit potrat. Ona tam právě ležela s potratem cca ve 4.tt. Takže právě zjistila, že je těhu a najednou konec. To prý způsobuje vysoká hladina prolaktinu. Ale jistá si tím nejsem, píšu jen to, co jsem slyšela.
3. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
Ty jo, dneska asi všichni makáte, co? :wink:
skrizanova: díky - ta informace je docela zajímavá, mám za sebou taky potrat, třeba to bylo tím...ale jinak, jak jsem se dívala, čím se vysoký prolaktin projevuje, tak žádné z nich nemám :angry: . Zítra budu moudřejší.
4. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
ahoj holky, konečně jsem se za váma po 2 dnech dostala, byla jsem pracovně mimo :grinning:
ano , vysoký prolaktin způsobuje neplodnost, případně potrat, proto je tak nebezpečný. skříži, dělali ti hysteroskopii bez narkózy? to se dá vydržet? já jsem děsný srábotka...

peti, neboj a těš se do CAR, pomůžou :wink:
4. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
těhulky:
alžběta.hod..........17 snažení...............// čárky na TT .............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek

snažilky:
mirenkam.............24 měsíců...............38DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 2.den KET
pavlinaho..............6 snažení...............31DC (cyklus 27).............měření BT
Coccinella..............9 "snažení"............6DC (cyklus 28)............ volný průběh
SPimy ..................9 snažení ............ 30DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............33 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
dennca.............5 snažení po MA........29DC(cyklus 26-28)..........CAR-Arleta,Pregnyl,laparka?
cabal...................20+ snažení...........30DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení .............26DC (cyklus ?)...............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení............28DC (cyklus 35) ..............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka.........15 snažení..............23DC (cyklus 30).......měření BT,bylinky,od 1/10 clostilbegyt+utrogestan
aji...................... 17 snažení...............21DC (cyklus 29-30)........měření BT;čekám na výsledky vyšetření
consti..................13 snažení..............11DC (cyklus 26)........Pregnyl
bettyna................18 snažení..............11DC (cyklus 33)..............měření BT
misanda.............snažení od 03/2008.................................zahájena stimulace k IVF
4. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
baaf holky, tak v sobotu jdu snášet vajca, tak mi držte palce!!! :slight_smile:

ten vysoký prolaktin měla moje kadeřnice...a nemohla otěhotnět dva roky...pak jí na to přišli...a byla těhotná během chvilky :wink:
4. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
tak jak se máte? Kdy přibude někdo ke mě???? Ať tam nejsem pořád tak sama. :frowning2:
4. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
miško, držím palce všechny čtyři, pořádně to vyseď, ať je vajec úrodička :wink: myslím na tebe!

alžbět, no myslím, že se k tobě co nevidět připojí mišanda :slight_smile:
4. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
těhulky:
alžběta.hod..........17 snažení...............// čárky na TT .............clostil/utrogestan + měření BT a pití bylinek

snažilky:
mirenkam.............24 měsíců...............39DC(cyklus24-28)..........1.ICSI +TESE test negativní, 2.den KET
pavlinaho..............6 snažení...............32DC (cyklus 27).............měření BT
Coccinella..............9 "snažení"............7DC (cyklus 28)............ volný průběh
SPimy ..................9 snažení ............ 31DC (cyklus 26) ........... sledování čípku
javon...................22 snažení ............34 DC (cyklus ?) ..............spermio kvalita podprůměr, HP 8.1.
dennca.............5 snažení po MA........30DC(cyklus 26-28)..........CAR-Arleta,Pregnyl,laparka?
cabal...................20+ snažení...........31DC (cyklus 40).............IVF
jaspina............... 10 snažení .............27DC (cyklus ?)...............clostil,Utroš,Pregnyl-neúspěšně,15.2 laparos.
Petra123..............23 snažení............26DC (cyklus 35) ..............CAR-Polanka u OV,testy OK, leden druhé IUI
sedmitecka.........15 snažení..............25DC (cyklus 30).......měření BT,bylinky,od 1/10 clostilbegyt+utrogestan
aji...................... 17 snažení...............22DC (cyklus 29-30)........měření BT;čekám na výsledky vyšetření
consti..................13 snažení..............12DC (cyklus 26)........Pregnyl
bettyna................18 snažení..............12DC (cyklus 33)..............měření BT
misanda.............snažení od 03/2008.................................zahájena stimulace k IVF

skrizanova:tak to je super zpravička tak to dneska začnu řešit a není možné uvidím co mi dneska řeknou ale tohle bude asi zlom no už to musí vyjít bo mě trefí :frowning2:
5. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
Hezké ránko - i když u mě teda hóoodně vytočené a nas.... :angry: Ale nebudu kazit náladu i vám..
Psali jste tady o prolaktinu - známá, co se pokouší o mimi už asi 6 let, tak ho taky má vyšší a 1x se jim zadařilo při IVF a nevyšlo to :frowning2: Ale jestli to bylo tím, nevím..
5. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
jaspi co jsi nasrana??
5. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
Peti - kvůli jedné koze z Sbazaru :angry: Objednala jsem si od ní šaty - poslala jsem jí 1000kč a nedorazilo nic. Napřed týden tvrdila, že ještě peníze nedorazily a pak že teda jo a že je v pondělí pošle - jenže jsem jí psala včera, že nepřišly a ona odepsala: Já je ještě neposlala :( Jsem nemocná i s dcerou. Jako fakt kráva! Ani mi nedala vědět a já čekala jak blbec na balíček. Navíc už jí nevěřím a nevím, jestli něco vůbec pošle :unamused:
5. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
jaspi nestraš, taky čekám na balíček z Sbazaru.... :frowning2:
tyhle kozy nechápu, já tam taky prodala pár věcí a nidky by mě ani nenapadlo neposlat, vždycky jsme letěla na poštu hned....
5. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
Sedmi přesně tak.. Taky jsem kdysi onemocněla než mi přišly peníze, ale hned jsem to napsala a balíček poslala hned jak jsem šla na kontrolu.. Někteří lidi jsou totálně nezodpovědní.. ale problém je, že to nemají napsané u inzerátu :angry:
5. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
ahojky všem... tak to misandě moc moc držím palečky ať to vyjde a samozřejmě i všem ostatním.
5. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Sedmi - právě mi napsala, že to dnes pošle.. Tak snad..
5. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
Jaspi, noi to by tedy měla a s velkou omluvou a nejlépe ještě se slevou :wink:
5. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
Toho se asi nedočkám - ale pokud šaty dorazí., tak mi to bude stačit :wink:
5. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
holky tak kontrola v pohodě ovulace v pohodě bavili jsme se o té hysteroskopii říka že pokud nevidí důvod tak proč mě tam posílat ted pokud půjdu na IVF což si nemyslí že tam vůbec půjdu ja jen aby jste se nedivil tak potom jo ale zatím budem zkoušet ty IUI.Jinak holky dostala jsem i s přítelem léky mam prí na čípku nějakéhou infekci bičenku poševní nic hrozného ale že to taky ,může být důvod proč nejsem těhu tak se máme co nejrychleji s přítelem přelečit a vrhnou se na to :grinning: sice můj leky nějak nemusí a jsem zvědava co mi na to řekne ani nevím kde by jsme to mohli chytit jsem na rozpacích jsem s chlapem 10let tak nechápu nic :frowning2:
5. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
Peti - po takových věcech radši nepátrej :wink: Člověk si akorát zbytečně kazí náladu a láme hlavu..
Hlavně poctivě vyjezte léky, ať jste o.k a třeba bude prcek coby dup!
5. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
jaspi to jo ale jak říkáš ted jsem to řekla chlapovi a říkal že o tom pokecáme ale že na to nepřišli dříve ja žadné problémy neměla ani vytoky tak nevím to musí být chvilka co to mám jinak nevím kde jsem k tomu přišla a chlap spí každy večer se mnou a aby mi zanašel nevěřím on takovy není sice se říka že nevěř ale ja věřím
5. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
Peti lepší je věřit než pochybovat. Já to třeba beru tak, že i kdyby se něco stalo - třeba x-let zpátky, tak teď už je to dávno pryč a proč se tím zabývat? Člověka by to akorát mrzelo a zklamalo.
Já jsem měla před nějakou dobou taky problémy - s čípkem (HPV) což se musí někde chytit.. A teoreticky jsme spolu s přítelem od 16-17ti a neměli jsme to od koho jiného chytit. Ale oba jsme se k tomu postavili nějak tak, že jsme se o tom nebavili a neřešili to. Vím, že jsem udělala chyby a zrovna tak mohl i on a hledat viníka se mi fakt nechtělo..
5. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.