• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
holky, když to tak čtu, ta jsme na tom opravdu všechny podobně..přála ybch nám abysme to konečně prolomily:slight_smile: a to brzy

jem ráda, že jsem se tu takhle sešly a povzbudíme se navzájem:slight_smile:
6. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
javon: Koukám, že jsi také z HK, kdepak bydlíš a jde pracuješ?
6. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
autor
Taky jsem zvědavá která z nás bude první...
Eviku, tak to je super :slight_smile: a kde děláš, jestli to není tajné :slight_smile:
6. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
Very tajné to není,snad mě tady nikdo nevypátrá... :slight_smile: Dělám na porodním sále... :slight_smile: A ty?
6. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
Jé, to musí být krásné... porodní sál... :slight_smile:
Já dělám na mezioborové chirurgické JIP... :sunglasses: Zní to možná šíleně, ale já bych neměnila.... Strašně jsem si tady zvykla... :grinning:
6. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
ahoj holky,tak dávám roku 2010 velké naděje :wink:
6. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
Ahojte holčiny, taky tomu dávám hodně, můžu se přidat :wink:
6. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
ahoj mandre, určitě, vítáme tě tu

Spimy: máš ode mne vzkaz v IP
6. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
Zkusím začít takový přehled, jak na tom je kdo se snažením:

SPimy.............9 měsíců snažení.............bez potratu a pod., bez vyšetření
6. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
no my 12 měsíců intenzivního snažení a 12 měsíců před tím bez HAK a bez ochrany ( když se stane, tak se stane...).. takže asi 2 roky :angry:
1.ICSI +TESE test negativní a před námi KET :wink:
6. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
jaspi: jé, ona se ta kašička prodává i v tabletkách? tak to bych asi zvládla, jdu se po ní popídit :grinning:
6. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
spimy: posílám do přehledu :grinning: - 14 měsíců snažení, spermio i HP v normě, čeká nás CAR a asi laparka a IUI
6. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
autor
spimy, taky posílám do přehledu... 11 měsíců snažení, spermio v normě, hp taky skoro v normě, jen lehce zvýšené TSH
6. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
Tak aktualizuji tabulku. Seřadila jsem nás zatím podle doby snažení, snad to nikomu nevadí :confused:

mirenkam.......24 měsíců.......................1.ICSI +TESE test negativní a před námi KET
sedmitecka.....14 měsíců.......................spermio i HP v normě, čeká nás CAR a asi laparka a IUI
very8888........11 měsíců.......................spermio v normě, hp taky skoro v normě, jen lehce zvýšené TSH
SPimy.............9 měsíců snažení.............bez potratu a pod., bez vyšetření

V těch zkratkách mě musíte pomoct zorientovat :confused:
6. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
Zkoušel jste někdo sledování čípku, měření bazální teploty ke zjištění ovulace? Nebo prstíčkovou metodu?
6. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
tak já 2 roky snažení, spermio většinou :wink: v normě, HP skoro v normě, zvýšené antiTPO,imunologie -zvýšené % NK buněk, 2009 - hysteroskopie ok, 2xIUI neg., 1.IVF neg.
6. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
IVI inseminace
IVF umělé oplodnění
ICSI umělé oplodnění, kdy se přímo do odebraného vajíčka zavede jedna spermie
TESE při hodně špatném spermiogramu - chirurgický odběr spermií
:wink:
6. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
KET transfer zamraženého embrya, pokud jich bylo získáno více, tak se zamrazí a pak rozmrazí a zase zavede...
6. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
mirenkam: Páni, přijdu si tu jako nezkušená prvňačka. Máte toho už hodně za sebou, co? :frowning2: Kdy jste začali obíhat vyšetření?
6. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
Spimy, já loni touhle dobou si šla zavolat do Caru :confounded:
6. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
mandre.........24 měsíců........................spermio v normě, HP skoro v normě, zvýšené antiTPO,imunologie -zvýšené % NK buněk, 2009 - hysteroskopie ok, 2xIUI neg., 1.IVF neg.
mirenkam.......24 měsíců.......................1.ICSI +TESE test negativní a před námi KET
sedmitecka.....14 měsíců.......................spermio i HP v normě, čeká nás CAR a asi laparka a IUI
very8888........11 měsíců.......................spermio v normě, hp taky skoro v normě, jen lehce zvýšené TSH

IVI inseminace
IVF umělé oplodnění
ICSI umělé oplodnění, kdy se přímo do odebraného vajíčka zavede jedna spermie
TESE při hodně špatném spermiogramu - chirurgický odběr spermií
KET transfer zamraženého embrya
6. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
Holky já jsem mezi vámi tady taková vyjímka,už jsem těhu byla,tak nevím jestli se mám k vám vůbec psát do tabulky...
6. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
do CARu chodíme od září :frowning2:
6. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
evikj: Jasně, napiš to tam taky :slight_smile:
6. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
my už se snažíme 22 měsíců (v únoru 2010 to budou přesně dva roky), ze začátku jsme tomu nechávali volnej průběh, pak jsme skoro po roce snažení zjistili že mám anovulační cykly, tak jsem se přes půl roku dávala do kupy a ted je to půl rok co se snažíme a zatím nic...přítel byl před vánocema na spermiogramu, výsledek:nic moc (kvantita nadprůměr, kvalita podprůměr)..no a máme se rozhodnout zda to ještě chceme zkoušet sami nějakou dobu nebo nám nabídli IUI. , ted v pátek jdu na hormonální profil a po výsledkách mě čeká porada s doktorkou co dál + mi dá ještě bližší info k výsledkům spermiogramu
6. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
Tak já píšu:
evikj.............24 měsíců........................1x revize v 9tt březen 2009,1x GEU prosinec 2009
mandre.........24 měsíců........................spermio v normě, HP skoro v normě, zvýšené antiTPO,imunologie -
zvýšené % NK buněk, 2009 - hysteroskopie ok, 2xIUI neg., 1.IVF neg.
6. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
spimy: já měřím bazálku, podle toho jsem výborně poznala, jak moje tělo funguje - a musím tedy říct, že v tomhle ohledu jako hodinky :grinning: , brala jsem antikop. 11 let, tak jsme měla pak strach, jak naběhne cyklus, ale naštěstí nebyl vůbec problém....u mě bude možná problém v imunitě, mám autoimunitní zánět štítné žlázy a s tím může být spojená jiná porucha imunity, např. protilátky proti spermiím, vajíčku apod....no, uvidíme, co v CAR zjistí...
6. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
tak já tam doplním i sebe:

evikj.............24 měsíců........................1x revize v 9tt březen 2009,1x GEU prosinec 2009
mandre.........24 měsíců........................spermio v normě, HP skoro v normě, zvýšené antiTPO,imunologie -
zvýšené % NK buněk, 2009 - hysteroskopie ok, 2xIUI neg., 1.IVF neg.
javon............22 měsíců........................1 rok anovulační cykly,spermio: kvantita nadprůměr, kvalita
podprůměr, HP 8.1.
6. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
sedmitecka: Bazálku jsem měřila 3 měsíce a sledovala hlen a podle toho jsem si také udělala konečně představu, jak moje tělo funguje. To bylo fajn. Pak jsem přikročila ke zkoušení zorientování se přímo na čípku, což pro mě bylo dost utrpení. Ale nakonec jsem se i v tom zorientovala. Tenhle cyklus to chci vyzkoušet zas a zkusit i prstíčkovou metodu...
6. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
Sedmi, mám to samé, proto to anti TPO zvýšené, ale bez poruchy fce štítné žlázy, jinou poruchu - protilátky mi na imunu nenašli, akorát ty NK buňky a to prý tyhle "případi" mají dost často... :confused:
6. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.