• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
moje sestra má taky HPV ale oba jsi taky byli věrni nevím možna je to opravdu možné chytit jinak než stykem nepatrám po tom bo mu věřím a neřeším ted nevěru ale spíše mě mrzí že jsem si myslela že je vše OK a nakonec další jobovka le dá se vylečit za 10 dnů chvála bohu :wink:
5. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
Peti tak to je v poho. Já jsem to musela řešit operací a očkováním za 10 tis :unamused: Aspoň že pomohlo.
5. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
misanda: tak už zítra, jo? To je super :wink: .
Byla jsem dnes na tom odběru a bylo to vtipný :stuck_out_tongue_closed_eyes: - dr. mě vůbec nemohla nabrat...nakonec se povedlo. Ale když mě tam viděly tak vyklepanou (- mám syndrom bílého pláště), tak se tak smály, že ten zvýšený prolaktin je určitě ze stresu. Ale i kdyby byl zvýšený pořád, tak mi zatím nebude dávat prášky, když už to jednou vyšlo. Z toho soudím, že ho nemám zvýšený tak, aby to ten potrat bývalo mohlo způsobit.
Zásobím se tedy bylinkovými čaji a budeme znova zkoušet štěstí :wink: .
5. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
Betty mě včera brali tolik zkumavek, že mi pak bylo docela blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
petruš, infekce a bakterie na čípku neznamená, že ti někde zahnul chlap :grinning: my taky čekáme na výsledky stěrů a krve na infekce, bakterie a chlamydie a klidně je u nás taky třeba najdou....přenáší se to i jinak než stykem, hmm :wink: a navíc, sice jsme spolu víc než 4 roky ale předtím jsme každý měli pár partnerů, takže nikdy nevíš....cokoli můžeš chytit na WC....a HPV je virový, není to pohlavní nemoc :wink:
5. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
aha tak to jo ja to měla stěma chlamidiema horší mam boreliozu jednou jsem měla klíště a od té doby se vezu ale při tom mi zjistili i chlamidie v krvi byla jsem hned na stěrech ale to bylo negativní po 4 letech opět že mam v krvi chlamodie co jsou dole jsem se nasrala a opět letěla za gyndařem že je nemam a at mi uděla stěry nebyli tam a nakonec nam dělali i ted v CARu a opět negativní a to musel i chlap chudák si dávat do dírečky spejličku s vatou holky jak mi to popisoval jsem se v duchu chlamala ale bylo mi ho trochu i líto ale zvladl to je to pašak můj milovany

Holky díky za podporu jsem stoho trochu špatna ale na ultrazvuku viděl sliznici a žlité tělísko nějakou tekutinu to budou zase krámy :grinning: ale říkal že zatím nic nenasvěčovalo že by to nemuselo být i těhu ale stakové najivity jsem už vyrostla :grinning:
5. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Sedmi - ale vir HPV se opravdu přenáší pohlavně. Mám kolem sebe i pár příkladů :wink: Někdo může být jen přenašeč a u dalšího propukne..ale předává se takto.A pak z něj jsou buď změny na čípku (rakovinné) nebo genitální bradavice. Proto napřed odporučovali očkovat jen panny kolem 15ti let.
Jasně že bakterie atd. můžeš dostat i jinak. Někdy i ty chlamydie - ale ty už taky spíš sexem. Vzduchem jedou ty plicní.
5. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Sestra dala taky 10tis za očkování ale zpcela ještě není dolečena a švara budoucí ma taky problémy z toho tak jim ted už nezbýva nic jiného než být do konce života spolu :grinning: krásnéééé :grinning:
5. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
fakt krásnééééé :grinning:
5. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
helou všichni :slight_smile:

holky, takže zítra čekám, že budete mít modrý palce, jasný!!!??? :grinning:

jinak jaspi, to by mi naštvalo teda!!!! ale snad ještě dorazí...tam to nefunguje na tom principu jako na aukru? hodnocení atd???? :frowning2:

Peti, IVF ti bez laparo neudělají. když nemáš žádný viditelný problém, ani tvůj manžel...no uvidíš. já být tebou, tak bych to už teda rozlouskla..ale tak jestli tě baví tak dlouho čekat... :confused: :zipper_mouth:
5. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
miško ja jsem dneska na doktora tlačila ale nechce pokud nepujdu na ivf tak mě nechce do toho tahat no hold uvidíme možna to je v těch mrchách bičikových a jak se oba přelečíme možna to vyjde :wink:
5. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
misanda: už máš sneseno? :grinning:
6. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
ahoj holky, nedopadlo to moc dobře, ze všech vajec pouze 3 oocyty a ještě ke všemu nedozrálý. dali je někam do "zkumavky" aby dozrály, ale jistýho neni nic...zítra volám. včera jsem z toho byla psycho...každopádně si kdyžtak nechám od úterka ukončit neschopneku a šup do práce a budeme se chystat na další pokus...tentokrát už snad budou vědět, co se mnou dělat, když se přihodilo toto...
7. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
sedmitecka: Ano, hysteroskopii mi dělali bez narkozy, ale dělají to jen někde, mají na to speciálně tenký katetr, ale nemají ho všude a hlavně, musí mít za sebou žena už porod, protože jinak je děložní hrdlo moc úzké. A vydržet se to dá, trvá to asi jen patnáct minut.Nejnepříjemnější je, když desinfikují pochvu, to jsem si připadala, jakoby do mě vjel tank :grinning: . Ale zase jsem hned slyšela vše, co doktor říkal. Když spíš a pak ti lékař po několika hodinách říká ortel, tak může třeba něco vynechat a nebo i zapomenout :wink: ,takhle to máš v premiéře.

misanda:nezoufej, při prvním pokusu se to stává. Teď přijdou na to, co ti dát navíc, co ubrat atd., aby byly vejce co nejlepší. Moje kámoška to měla taky tak, při prvním z ní nedostali ani skořápku a tak trochu pozměnili léky a z druhého pokusu má tříletou holčičku, takže hlavu vzhůru, ono to určitě příště vyjde :dizzy_face:
7. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
misanda: to je smůla...by si člověk skoro i myslel, že když se stimuluje, tak pak je to jistota a ono ne :frowning2: , ale třeba dozrají a bude z toho mimi (- nebo dvě) :wink: .
7. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
miško, to mě mrzí, držela jsem všechny palce co mám, ale není třeba házet flintu do žita, ještě můžou krásně dozrát, určitě si s nima budou vědět rady..myslím na tebe, dej vědět, jak to vypadá...
7. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
čauky holky tak dneska jsem nějaka přešla mam odpolední tak se to dá ale jsem pořad smutna sté infekce jsem stoho hodně špatna s přítelem jsme se o tom bavili a řekli jsme si narovinu že jsme si nezahnuli ale stejnak z čeho to může být jsme spolu 10 let dva roky neuspěšně se snažíme o mimisko a ted taková jobovka jsem stoho hodně špatna holky a nevím už at sežeru všechny ty prášly a jsem zdrava a zapomenu na to nebo mě trefí chci být těhu ne nemocna :frowning2: :cry:
8. únor 2010 v 07:50  • Odpověz
Miško neboj to dopadne dobře lepe než u mě tak se drž a vajíčkům držím palečky at vydrží a máš aspon jedno v bříšku zakuklené :wink:
8. únor 2010 v 07:51  • Odpověz
Hezké mrazivé ránko,
Mis - to je mi líto, ale nevěš hlavu. Kamarádka měla jen jednoho poledního bojovníčka a ten se ještě nevyvíjel nejlíp - ale byl to takový šikula, že dnes je z něj nádherný chlapeček. :wink:

Peti - vydrž. Je to určitě nepříjemné, ale třeba je to fakt příčina, proč ještě nejsi těhule - tak buď ráda, že se o tom ví a řeší se to!

Já mám už taky bobky - přesně za týden bude laparka a zítra jedu trhat ten zub :zipper_mouth: Ale snažím se na to nemyslet..
8. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
Jaspi jo jsem moc za to ráda ale jsem stoho i trochu smutna pač jsem to nečekala je to taková podpasovka a hlavně se cítím blbě před přítelem a mam strach aby jsi opravdu nemyslel že jsem mu zahla i když si věříme ale stejnak se cítím jako blbec víš :frowning2:
8. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
Jaspi a nebo zub se vytrhne a budeš mít klídek a laparka hlavně at vše dopadne na 1 a příští měsíc mam na testu dvě čarečky :slight_smile:
8. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
http://www.guh.cz/edu/bi/biologie_bezobratli/html01/foto_004.html

Hele mrkla jsem na to na netu - je tam že to můžeš chytit i z prádla - tak určitě i přes WC :wink:
A děkuju, snad to všechno dobře dopadne - nám všem :wink:
8. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
Tak tohle jsem četla taky díky moc ja jsem dneska začala brát léky a můj začne večer má to hodně nežadoucích učínků ale když se do toho nepije alkohol tak prí nežadoucí učinky nemusí dostavit no uvidíme jak dopadnem ale hlavně jak to doberu valím na stery a chraň bůh že tam ty mrchy bu´dou jinak mě trefí.Ale beru silné prášky tak tomu věřím že to zmizí :slight_smile: :frowning2:
8. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Jaspi díky za podporu jsem asi zbytečna hysterka :frowning2: ale hold musím to prežít :frowning2: ale doufám že to přinese ovoce a příští měsíc budou na testu dvě i když můj bude na služebce přes tyden ale o vikendech se budem snažit :grinning: ale chvála bohu jen na 5 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
8. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
Určitě jo! A pak přijde miminko! :wink:
8. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
Jaspi jak u tebe ted po laparce :wink: se budem radovat obě doufám :slight_smile: musí to ted vyjít :slight_smile:
8. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
peti, nedepkuj, naopak, buď ráda, že se na to přišlo a že se to řeší, tyhle potvůrky dost často údajně bývají příčinou, proč se mimčo nedaří....ještě že se to dá poměrně snadno zlikvidovat antibiotiky...takže teď se oba zaléčíte a za pár týdnů se třeba rychle zadaří :wink:

jaspi, s tím zubem se ti nedivím, já už zubařce utíkám dva roky z křesla, když mi pokaždé vyhrožuje, že tu mojí osmičku by vytrhla....jsem srábek největší, ikdyž vím, že trhání nebolí, stejně nemám odvahu. a laparka bude rychle za tebou a pak už jen úspěch :slight_smile:

co asi ta naše miška, doufám, že bojovníčkům se daří a pěkně dozrávají!
8. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
Sedmi - mě před rokem trhal 2 najedou. Taky moudráky - oba na pravo. .A právě si pamatuju, že horní v pohodě, ale ten dolní držel a fakt jsem panikařila, že mi zlomí čelist, jak se o ni zapíral. Tak mám strach hlavně z toho, protože jdu z dolním. :unamused:
8. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
jaspi, budu držet palce, ať to jde hladce! já mám strach už jenom z toho zvuku - jak to musí chrupnout , neumím si představit, že mi páčí zub z dásně....ale promiň, to asi není vhodné téma na dnešek, už o zubu dost :slight_smile:
mě je pořád zle z utrogestanu, ač všichni tvrdí, že když se zavádí, žádné vedlejší účinky nemá, tak já ho snáším docela blbě :frowning2: ...až jsme si naivně myslela, že se třeba zadařilo, když je mi pořád zle, ale niiiic
8. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
sedmi možna máš pradvu a kéž by máme nasazené silné antibiotikum ja mam prašky a čípky a můj jen ty prášky ty čípky nevím kde by si dával :grinning: kéž by jsi měla pravdu no uvidíme jak doberem prášky tak se začnem snažit :wink:
8. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.