• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Děkuju zelvi, si hodná :slight_smile: Já bych se taky bála pokaždé znova.. :wink:
11. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
ahoj holky,

jaspi, jsi šikula s tím zubem!!!! já bych to stejně nedala :grinning:

želvi, já se laparo už bojim jak čert kříže...první jsem snášela o dost líp jak tu druhou...teď se bojim, abych nemusela znovu na další :frowning2:
11. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
Nestrašit s laparkou :confounded: ! V neděli nastupuju - ale tak snad to bude v poho.. :wink:
11. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
miška, dík za popis IUI :wink: , tak to snad vydržím :grinning: :grinning: a ještě se u toho koukat na Mardešice, hmmmm :sunglasses:
a jak se cítíš? myslím na Huga, podle mě bojuje a líbí se mu u tebe :wink:

ahoj zelviku, to jsi mě nepotěšila, já se zatím laparo úspěšně vyhýbám, protože si právě myslím, že taky v břiše nic nemám....ale jak vidno, klidně mít můžu, tak já teď nevím....zatím mám clostil a utrogestan a čekáme na výsledky krve a mých stěrů.....

holky, poraďte, mám brát od 3. dne cyklu clostil, menses jsem dostala včera ale až ve čtyři odpoledne, mám teda brát včerejšek už jako 1. den i když se teprve rozjížděla, nebo radši počítat až od dneška a s clostilem začít v sobotu????? jo a musím říct, že po utrouši je mi sice blbě, ale mudra měla pravdu, mám úžasnou menses jako za zlatých časů s antikoncepcí, nekrvácím jako z vola (pardon) a nekroutím se v křečích na všech čtyřech, pohoda džez :grinning:
11. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Sedmi já vždy počítala až ten další den. I doktorka mi říkala, že to špinění na začátku nepočítat..
11. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
jaspi, díky moc, myslím si to taky ale nebyla jsem si jistá :slight_smile: ...a moc přeju, ať brzy splaskneš, jsi holka statečná!!!
11. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
Dík :slight_smile: Mám pocit, že už je to krapet lepší. Možná ty prášky, co mi poradily v lékárně jsou k něčemu.. Nebo by to tak bylo i bez nich? No to je fuk, hlavně ať jsem zítra normílní :slight_smile:
11. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
Ahoj sedmitecko - no jo, každý se vyhýbáme něčemu:slight_smile: Já šla do laparky tehdy dobrovolně, že tam jako juknou a bude. Jukli - a byla tam pěkná paseka. A teď jsem se bála, že tam najdou zase spoušť a ono NIC...takže asi je lepší si o tom nic nemyslet :slight_smile:

A z toho Clostilu ti nic není? Mně byl děsně nesympatickej:slight_smile: točila s emi po něm hlava, byla jsem nafouklá a ani jsem té chemii nedůvěřovala. ALe Utroš mi nevadil.

Sedmi - a ty čekáš na výsledky imuno testů?Nebo čeho všeho?
11. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
Ahoj holky, vítám zelvika.
Tak jsem si dneska vyzvedla v lékárně Medocriptine na snížení prolaktinu. Snad zabere a doufám, že to bylo vážně jen tím.
11. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
Betty - děkuju za přivítání :wink: No tak držím palce, aby ten zakopanej pes nemyl jinde a bylo to fakt jen prolaktinem. Jak dlouho to budeš brát? A můžete se i u toho snažit?
11. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
Ahoj holky, prosím nepište mě už do tabulky, na koníka už nechodím. Všem přeji hodně štěstí při snažilkování, z koníka odcházím z důvodu narušení IP a kopírování soukromých zpráv atd. Tak si dávejte pozor, co kde píšete (i do ip) a jaké fotky sem dáváte :sunglasses: .
11. únor 2010 v 16:56  • Odpověz
consti: tak to je síla. Škoda no... docela by mě zajímalo, co se stalo, ale to asi tady nebudeš chtít ventilovat, co? :wink: . Hodně štěstí při snažení!
zelvik: mám to asi na čtyři měsíce, o snažení dr. nic neříkala, takže myslím, že se snažit můžeme. Doufám :stuck_out_tongue_closed_eyes: -výčet vedlejších účinku mě docela vyděsil.
11. únor 2010 v 17:19  • Odpověz
jaspi, moc ti držím palečky na laparku, v pohodě to zvládni a odpočívej :wink:

zelviku, mě bylo blbě už po utrouši, tak jsem zvědavá na ten clostil, zítra si vezmu první tabletu, tak uvidíme ...je mi taky nesympatickej, už od pohledu :angry: a po přečtení příbalového letáku mám chuť ho rovnou vyhodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak čekáme na výsledky krve - žloutenka, mononukleóza, HIV atd...a já ještě protilátky na spermie, vaječníky apod., a na moje stěry bakteriologické - clamydie, ureoplazmata, mykoplazmata atd....ve středu budem vědět, jak to dopadlo :wink: ..nikde jinde se totiž problém zatím nenašel, tak jsme zvědavá, co se dozvím :unamused:
12. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
betty někdo se jedné holčeně dostal do pošty a kopíroval si její zprávy a rozesílal je atd. Nemusím asi říkat, že do ip se píší i intimní věci atd. Pak jí i ta dotyčná vyhrožovala, rozesílala ta ip jejím kamarádkám atd. Takže důvěra v koníka je tím pádem na bodu mrazu a dost nás odtud odešlo. I tak vám všem přeji, ať máte u sebe brzo mimísky :wink: .
12. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
consti: to je síla...to se ani nedivím, že už nemáš důvěru. Tak jsem si pro jistotu vymazala všechno z ip. Tobě taky pěkné snažení a až ti to vyjde, tak nám dej vědět!
12. únor 2010 v 17:34  • Odpověz
Consti - no taky nemám slov a rozhodně chápu tvé rozhodnutí. Třeba, když se odpoutáš od Koníka a celé té záplavy miminek tady - třeba se zrovna hned zadaří. A pak budeme každému doporučovat - Odejdi z Koníka, je to nejlepší léčba :grinning:

Sedmi - přesně, já jak viděla příbalovej leták Clostilu - okamžitě jsem ho nenáviděla.

Já dneska byla na kontrole po laparce. Vše OK, teda až na to, že při té laparce mi Dr. sebral něde za dělohou dva malilinkatý kousky čehosi - říkal, že se to pošle do laborky, jetsli to není zase endomrcha a nebo jen zuhelnatělé kousky z té minulé operace (oni to, co vevnitř nemá co dělat ničej tím, že to laserem spálej a vysajou). No a dneska byly výsledky z té laborky - popsali to prý jako endomrchu:frowning2: Takže se xindl jeden zase začal dělat, po 3/4 roce...Ale dali to pryč, udělali zase test průchodnosti vejcovodů - to je OK. A říkal mi Dr. že po tom prošťouchnutí je nejlepší čas na snažení. Tak čekám na MS a pak do toho...
12. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
ahoj holky,

consti, chápu..já to tu takhle měla dvakrát. proto už trávím většinu času jinde, ale sem si prostě chodím i tak pokecat, ale člověk si musí dávat pozor na pusu, no.

zelvi : to je mi líto :frowning2: tak hlavně aby se brzo zadařilo a endoška nedostala šanci
12. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
Misanda - faaaakt to tady funguje takhle blbě? :angry: to je sprostý. Já sem chodím taky jen pro malý pokec, aby mi to všechno už nelezlo na mozek...

No jo, je to zrádná potvora ta endoška..uvidíme.

Dobrou noc všem...
12. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
ahojte holky,mužu se kvám přidat?Taky doufám,že v roce 2010 nám to výjde,puvodně jsme měli v plánu,že vánoce 2010,už budeme slavit 3,to už asi nestihneme,to by to muselo vyjít někdy už ted.A v březnu jdu taky na laparku,jako Jaspi,ale s cystou na vaječníku,a to mi ještě řekli,že jestli bude ten vaječník poškozený,tak mi vemou i ho,takže mám fakt radost.
13. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
Ahoj Natulaaa - jsem v téhle diskuzi taky nováček, ale přivítám tě za všechny:slight_smile:

Jo, to my i říkáme každý rok, že příští Štědrý den nás bude o jednoho víc...

Té laparky se neboj,mně teda vzali 2/3 vaječníku, ale i ten zbytek funguje. A s jedním se dá taky bez problémů otěhotnět...
13. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
taky mi to říkal dr.,že prý se dá uplně normálně, a navíc já mám tu cystu už dost dlouho,a říkal,že ten vaječník stejně už asi nefunguje a přesto jsem v září otěhotněla,ale bohužel to nevyšlo,zamlklé těhotenství v 8týdnu.Tak bojujeme znovu
13. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Ahojte holky.
Mohu se k vám přidat? S manželem se o mimi snažíme od srpna 2009. Bohužel jsem měla podezření na karcinom, tak jsme měli 2měsíce pauzu a čekali na výsledky, které bohudík dopadly dobře a já jsem zdravá jak řípa. Teď se opět snažíme...
13. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Natulaaa ahoj :slight_smile: !

Taky si vždycky říkám, že na Vánoce budeme ve třech...jejda, kdyby to už tak někdy chtělo vyjít... ale jsem 20.DC a po ovuli ani vidu ani slechu :angry: , takže to asi bude anovulák. Snad příští měsíc bude lepší, až zaberou prášky (-ale ten jejich příbalový leták je taky lahůdka).
13. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
Ahoj betty,tak aspon v tomhle mám štěstí mívam cyklus 26 a měřím BT,takže vím ,že funguju dobře,tento měsíc k tomu přidám ještě ty ovu testy,tak uvidíme.Já jsem ted 2DC,ale podle grafu,jsem si dělala velkou nadějí a najednou MS,teplota mi zustává furt nad 37 ale to se prý někdy stává,tak budu měřit ještě dál,ale velké šance si nedávám,nebo lépe řečeno,žádnou šanci tomu nedávám,to je jen takové snění,
13. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Snění je důležité :dizzy_face: , já vždycky druhou půlku cyklu koukám na kočárky a vybírám. Četla jsem vlastně tu diskuzi o tvém testu- divný. No, naděje umírá poslední a dokud je teplota nahoře, tak pořád je. :wink:
13. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
Ahojky a vítáme Danielu:slight_smile:

koukám, že máme každá nějaké trápení - ale věřím, že právě tady jim bude KONEC a za chvíli si budem psát o úúúúúplně jiných a příjemnějších věcech - i kdyby těmi "příjemnými" měly být ranní nevolnosti:slight_smile:
13. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
holky, ahoooj, dneska je veliký den pro Sedmi??? pamatuju si to dobře???
15. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
kecám, Jaspi jsem chtěla napsat :grinning:
15. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
natulo, já mám na vaječníku dvě cysty a funguje :slight_smile: a zatim mi ho nikdo brát ani nebude :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
ahoj vespolek po víkendu, taky vítám nové tváře :wink: :wink: :wink:

miško, pro mě bude velkej den ve středu - budu volat kvůli výsledkům, už bych nejradši se jim vnutila dnes, jak jsem napnutá :grinning: ...jaspi už má nejspíš laparo za sebou a pěkně si teď chrupká :slight_smile:
a co ty, Hugo o sobě dává nějak vědět? jak se cítíš?¨

holky, nenastal čas udělat aktuální tabulku? zkusím to, ale už jsem ztratila přehled, tak napíšu sebe a kdyžtak se připište....

snažilky:

sedmitecka......15.snažení.......6.DC (cyklus 29-30 dní )......clostilbegyt, utrogestan
15. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.