• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
ahoj sedmi, tak to budu držet co budu mít, aby bylo vše tak jak má!!!!

nj, laparo se dělají ráno, tak to Jaspi už chrní, možná už ví i výsledek...myslela jsem na ní od včerejška!!

hugo se neozývá, prostě nic. takže vim, jak test dopadne...jenom ten strach... :confounded: a zase si všim projít znovu..je to děs.
15. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj holky, taky jsem si na Jas vzpomněla. No já teda po obě dvě laparky šla na sál tak teď, kolem 13.hodiny. Takže asi všude jinak.

Misando - a kdy testneš?

Já teď netrpělivě čekám na MS, abychom se pak mohli snažit o stošest :wink:
15. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
želvi, testnu tenhle týden..můžu testovat od zítřka, do neděle...mám super citlivý testy ještě z loňska :grinning: tak uvidíme :grinning:
15. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
ahojky všem jak se tu máte? Moc už sem nechodím ale ne kvůli tomu že bych nechtěla ale nejsem schopná vydržet u PC. Je mi hrozně zle. Nevolnosti přišli před 2 týdny a týden z toho už i zvracím. Jednou i 3x denně. Fakt je to děs a hrůza už aby to přešlo.... nemůžu jíst i když mám chuť ale prostě žaludek je proti mě.
15. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
miško, tak to na tebe budu myslet a držet všechno!!!! věřím, že tam Hugo je :wink:

alžbět, tak to je mi tě líto, musí to být hrůza....ale přejde to a pak už bude jen radost a těšení se :wink: já vím, že se nám, co tyhle nevolnosti ještě nezažily, se to mluví, ale přesto - drž se a vydrž :slight_smile:
15. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
čauky holky jsem zpět sice asi jen do zítřka bo můj jede na služebku ve středu ale jinak co nového opět jsem to dostala ještě 3 dny a doberu prášky a hura do snažení :slight_smile:
15. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
snažilky:

bettyna...........17.snažení.......22.DC (cyklus 33-35)...........medocriptine, sarapis, měření bt
sedmitecka......15.snažení.......6.DC (cyklus 29-30 dní )......clostilbegyt, utrogestan

Tak já jsem se dopsala, teď ještě vy ostatní :wink: .
15. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
snažilky:

zelvik...........od 11/2007 snažení....27.DC (cyklus 28-29).........čeká na MS po 2.laparce
bettyna...........17.snažení.......22.DC (cyklus 33-35)...........medocriptine, sarapis, měření bt
sedmitecka......15.snažení.......6.DC (cyklus 29-30 dní )......clostilbegyt, utrogestan
16. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
snažilky:

zelvik...........od 11/2007 snažení....27.DC (cyklus 28-29).........čeká na MS po 2.laparce
sedmitecka......15.snažení.......7.DC (cyklus 29-30 dní )......clostilbegyt, utrogestan
16. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
je to fakt boj o mimi. Kdo dýl vydrží. Doufám že mimi. Těším se na další UZ ale zároveň se bojím aby vše bylo jak má být. Musím věřit. Dr mi říkal že pokud je mi zle je dobré znamení že těhotenství je v pořádku. Všem vám držím pěsti ať se zadaří co nejdříve a hlavně ať je vám skvěle celé těhotenství. Není o co stát a já byla přesvědčená že mi bude fajn....
16. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
snažilky:

sedmitecka......15.snažení.......7.DC (cyklus 29-30 dní )......clostilbegyt, utrogestan
sKrizanova......6.snažení......1.DC (cyklus jako housle )..... cca v dubnu hysteroskopie, pak snad IVF
16. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
miško, tak co Hugo, je tam? věřím a doufám, že ano :wink:
16. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
snažilky:

sKrizanova......6.snažení......1.DC (cyklus jako housle )..... cca v dubnu hysteroskopie, pak snad IVF
Petra123........24.snažení.....6.DC(29-35cyklus).........přelečena infekce,clostilbegyt

Holky tak ve středu doberu poslední antiperle na infekci a hura do snažení o víkendu přítel jede na služebku tak zase budu sama a další tyden taky tak nevím doufám že mimisek se už konečně povede.Tak holky nevěžme hlavu a konečně se vzchopme a hurá do pořadného snažení.Tak v sobotu pá stavím se vas dočíst :wink:
16. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
ahoj holky, testy negativní, budeme muset do dalšího kola :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Jéééé, Misando - to je mi lítooooo :unamused: , ale koukám, že ty už na to koukáš povzneseně, co?
Ach joooo....
Tak ale příště UŽ!!!!!
17. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
zelvi, no co mám dělat :slight_smile: já jsem s tim počítala už od začátku, proto se nehroutím...ted mám v hlavně plno jiných věcí a plánů, tak snad do dalšího kola to rychle uteče :wink:
17. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
misando, ach jooooo :frowning2:
17. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
sedmi, nesmutni za mišandu...mišandě to vychází naprosto přesně podle toho, co jí řekla kartářka..je to fakt k neuvěření, směju se tomu :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Miš - a co ti řekla kartářka? Mně jednou řekla, že budu mít tři děti - tomu se teda taky směju :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
zelvi :slight_smile: mě řekla, že budu muset rychle na laparo - to jsem tedy šla - a že pak jedině IVF jinak neotěhotnim. a že první pokus asi nevyjde, že až druhej. rodit prý budu 2011 - což by u druhýho pokusu i vycházelo :grinning: a prý to budou nejspíš dvojčata :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
jo kartářky, tak doufám, že se můžou mýlit, protože já mám předpovězené jen jedno dítko a chci DVĚ :grinning: :grinning:

miško, hlavně, že to bereš v rámci možností sportovně.....druhý pokus už vyjde skoro vždycky ne? :wink: a kdy na něj můžete jít?

jinak já dnes volala do Pronatalu a naše výsledky z krve a mých stěrů (kultivace) jsou úplně ok, nikde žádný problém, žádné chlamydie, bakterie, ureoplazmata apod., nic, protilátky na spermie ( o těch jsem byla skoro 100% přesvědčená že budou) taky NIC, nikde nic, jsme oba zdraví.....takže jediné co bývá a co nemám vyšetřené a probádané je ta průchodnost....ale mudra říká, že jí to připadá zbytečné, protože tam nic podezřelého nevidí...takže je to opravdu asi u mě v hlavě :unamused: :confounded:
17. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
sedmi, já doufám, že půjdeme v dubnu, max.květnu. ale tentokrát chci celou dobu chodit do práce...prostě tak. uvidíme...a jnak já mám mít děti tři :slight_smile:

sedmi, tak to je dobře, že testy vyšly jak měly. a s tou průchodností bacha...mě to taky mudra celou dobu tvrdila a já jí to věřila, a pak našla pohromu ve formě tý endomrchy...
17. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
tak to je fajn, že tak brzy, já asi v dubnu půjdu na první IUI..tedy pokud nezabere clostilbegyt a utrouš :wink: .tak to určo bude náš šťastný jarní měsíc :wink: .....ale co je divný, že netrvají údajně na laparo ani před IUI, to jsem si myslela, že je základní předpoklad, a můžu prý na IUI i bez ní......endomrchy se právě trochu bojím :frowning2: :unamused:
17. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
sedmi, tak super, budeme si držet hnáty :slight_smile: a hele, někde jsem četla, že IUI a IVF jsou lepší na jaře a v teplých měsících, protože to tělo je mnohem víc nastartovaný než v zimě...co je na tom ale pravdy, to nevim.

jinak mě taky nedělali laparo před IUI, ono je to přece jenom zásah do těla. takže my jsme si řekli, že zkusíme prvně dvě IUI a když nic, tak laparo.
17. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
přesně to samé jsme si řekla i já, že to kdyžtak zkusíme 2x a pak se uvidí, jestli laparo nebo budem chtít už rovnou IVF bez laparo :confounded:
17. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
No vidíte to - a já šla radši 2x na laparku, než bych jen zauvažovala o IVF.

Teď čekám na tu mrchu - zatím se nehlásí...tak jsem nervní.
17. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
zelvik, ona me mozna nemine, ale dobrovolne priznavam, ze se mi na ni proste nechce zatim, nic nenasvedcuje tomu, ze by tam byl nejaky problem, a ja uz hlavne moc nechci cekat, na laparku, na vysledek, na dalsi menses, na povoleni se snazit po laparce,....proste už tomu mimcu chci jít razantne naproti...ale samozrejme poikud me mudr posle na laparo, hned pujdu, ale zatim me od ni spis odrazuje, ze je nejspis u me zbytecna :frowning2: ...no nejak to bude, nechame se prekvapit :wink:
17. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem doma! Dělali mi laparku i hysterku a prý je všecko jak má. Dalo se to přežít, ale po operaci jsem musela mít den z břichá drén do sáčku a ten jak mi vytahovali, tak jsem myslela, že fakt zdechnu. Za týden mám kontrolu a tam se asi dozvím co dál..
17. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
Ahoj Jas - tak paráda!!!!! Já přu té první taky měla drén.Ale druhý den mi nějak vyklouznul sám, tak ani nevím, že by to mělo být nepříjemný. Takže vše OK? Ale když jsi měla drén, tak ti něco museli dělat...

Tak teď hezky odpočívej
17. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
jaspi, super, moc jsme tady na tebe myslely!!! jakej drén???? co???
17. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.