• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Mis - ten drén je hadička, která ti čouhá z břicha a vede do sáčku - ten je zavěšený na posteli a všude ho musíš tahat s sebou. Můžeš mít té hadičky v břichu jen kousek - ale já jí měla přes 20cm - až k druhému vaječníku, takže když ji tahali, bylo to hrozné - vůbec to nešlo.
Sedmi - nedělali mi nic, ale drén byl, aby odešla kontrastní látka a i trochu krev. Laparkou se dívali na vaječníky - srůsty, cysty.. a hysterkou se dívali do dělohy, na čípek a tak..
18. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
jaspi, supeeer, máš to za sebou, paráda, a vše je ok, tak teď už nic nemůže bránit // :grinning:
a jak ti bylo po zákroku, bříško bolelo???

já se na dren neptala, to zelvik :grinning: , mě to ani nezarazilo, vím, jak je to vyndavání strašně nepříjemný, holky, já ho měla v krku, po operaci štítky.....to bylo děsný , vždycky jsem se na sebe podívala a málem omdlela :sunglasses: ,
brrr
18. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
Jojo, já se ptala na drén :slight_smile: , páč já ho měla kvůli tomu, že mi tehdy ufikli kus vaječníku, tak aby se to nezanítilo a mohla odcházet ven krev, i ta sražená.
V nemocnici tomu sestřičky říkaly - KABELKA (nebyl to totiž sáček, ale plastová nádobka) a vždycky:"Tu kabelku budete nosit teď všude s sebou" :slight_smile:

Jinak mně dneska dorazila MS. Pěkná síla, asi to tou laparkou zase všechno prošťouchli...
18. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
ahoj holky,

tak teda na ten dren čumim, já to neměla, ani jednou!!! naplnili mi teda podruhý břicho nějakou srajdou, která lehce likviduje endošku, tak nevim...asi abych se nevypustila :grinning:

já hlásím, že MS zatim nikde, asi tentokrát budu muset fakt vysadit ten Utroš :slight_smile: takže mám ještě čas...ale už jsem si teda od MS odvykla...tak jsem jak ozvědavá, jak mi to dá po takový době zabrat...?
18. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz
misanda: třeba je ještě naděje, ne? Aspoň trošku :wink: , co ty na to? Jsem si na huga vsadila :slight_smile: .
18. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
mišanda, tak to možná Hugo bojuje, když menses nikde :wink: ...neboj, po utroši by měla být evemtuální menses v klidu, já jí mám děsivou a teď po utrogestanu to byla nádhera...jak za starých dobrých časů s antikocepcí, pohoda, žádný křeče a tak... :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
Mis moc držím palce, aby tam Hugo byl a držel se zuby nehty :wink:
20. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
ahoj holky,

sedmi, já po utroši měla MS vždycky normálka klasika...nic jemnýho :frowning2: ..nejhorší je, že s tou endoškou musim používat vložky...a to mi fakt dere...jenomže lepší, než být zase zasratá, že?

jaspi, jak se máš po laparo?

holky, doma je to otrava...až půjdu na příští IVF, tak budu chodit do práce celou dobu..i po transferu...jestli se to má uchytit, tak se to prostě uchytí, ležení na to fakt moc velkej vliv nemá...podle mě...

a jak se jinak máte o víkendu? co máte v plánu???
20. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
čauky holky tak jsem tady dočtu vás pak jinak mam dobrané všechny léky a ted dobíram clostil a snažení myslím si že ečba byla uspěšna tak by se konečně mohlo povést doufám.Ale opět do toho vlezly služební cesty přítele od po-pa je pryč tak douám že nam to vyjde o nějakém víendu.

Ležím ted v posteli včera jsme si žašli na pivko a moc i to nesedlo jsem opět vyrovnana a nepiju :unamused: :slight_smile:
20. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
Ahoj holky,
Misando - fakt myslíš, že to nevyšlo?:frowning2:

Jas - jak je? Jak probíhá rekonvalescence?

Petra - jéééé, tak ty toho svýho chlapa o víkendech odrovnáš :grinning:
20. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
ahoj vopice :slight_smile:

nevyšlo to, dneska jsem pro jistotu před zítřejší krví udělala mamatest a je sněhově běloučký. snad to dopadne příště mnohem líp. Teď se teda těšim ke svojí mudře, aby mi řekla, jak a kdy budeme pokračovat dál. a příští pokus už fakt budu chodit celej do práce...asi to bude tak mnohem lepší!!
21. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Jejda Mis, tak to je mi líto :frowning2:

Mě už je líp - občas mě bolí podbříšek. ale dá se to..
21. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
Miško to je mi líto že to nevyšlo ale nevěš hlavu jak říkaš ted se k tomu postav takhle a uvidíš možna to ted vyjde a budeš štasná.

Zelvi už ted je stoho na prášky :grinning:
21. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
ahoj holky,

však já hlavu nevěším...jednou to vyjde a když ne, je na světě plno dětí co chtěj rodinu :wink:

jaspi a jak dlouho ještě budeš vegetit doma???
22. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
Misko já nevím. Jdu na kontrolu ve středu a pak snad budu moudřejší.. Hlavně jsem zvědavá, jaký navrhne doktorka další postup..
22. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
miško, to mě moc mrzí, že to Hugo vzdal :frowning2:

jaspi, holka statečná, pěkně lenoš doma :wink: , jak já ti závidím, že máš po laparce, já se k ní nemůžu přemluvit....
22. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz
sedmi, jen se přemluv...já se taky přemlouvala dlouho, ale nakonec jsem ráda, že jsem se teda odhodlala...fakt máš prostě větší jistotu co s tělem je, nebo neni :slight_smile: a ještě si odpočineš doma :slight_smile:
23. únor 2010 v 07:48  • Odpověz
mis, asi budu muset, všechna ostatní vyšetření už máme za sebou a vše ok, ljen ta aparka zbývá...tak pokud nezabere ten clostil a utrouš do 3 cyklů, půjdu :wink:
23. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
Sedmi neboj, dá se to vydržet. Nebýt toho drénu debilního, tak bych řekla pohodička! A ten taky nedávají pokaždé :wink:
23. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak my se začínáme snažit. V pátek jdu na gyndu, aby se ohlídala ovulka...

Sedmi - jak snášíš ten clostil? Dobrý?

Miš - a co ty? Jak to vidíéš časově? Vrhnete se do dalšího pokusu hned nebo si dáš od doktorů pauzu?
23. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Tak já zase začínám nový cyklus :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jen doufám, že tentokrát už zaberou ty prášky na prolaktin a bude pohoda :dizzy_face: .
23. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
jaspi, díky :slight_smile: , tak snad to nějak eventualně zmáknu, drenu se nebojim, když jsem ho přežila v krku, v břiše to taky zvládnu :grinning: :wink: a jak ti je? lenošíš ještě pěkně doma?

zelvik - clostil nesnáším už od pohledu :grinning: ...no nic moc, časté bolesti hlavy, docela křeče v lýtkách - žíly, a mám pocit že otékám a zadržuju vodu...ale přežít se to dá :wink: , někomu po něm není nic, já jsem bohužel asi více "chytlavá"...a po utrogestanu se mi zase zvedá žaludek a jsme jako mátoha, pořád ospalá :frowning2:
23. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz
ahoj holky,

tak já jsem dneska od mudry taková rozladěná...takovej malej psychouš :slight_smile:...další pokus cca květen, červen...až :frowning2: ...máme jeden cyklus domácího snažení...takže naprd...pak antiko...zoladex..a pak to rozjedeme, jestli teda budu ok a nebudu zase zasraná od tý endometriozy od hlavy až k patě :frowning2: ...navíc jsem byla krásně ujištěná, že ani při druhým pokusu moc těch vajec nebude a že super kvalita to taky nikdy nebude :frowning2: tak uvidíme...

holky, zavádějte si utroš do pipiny...mě to říkali i v Pronatalu, ta největší kapacita :slight_smile:, že to ničí játra když to jde přes žaludek :wink:
24. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
Mis - mě to zas doktorka nakázala polykat..
Dnes mi vytáhli stehy a za týden kontrola a vyfasovala jsem žádanku na imunolog. a genetické testy pro nás oba. Jedno se dělá u nás a druhé v Praze, tak bude výlet.
24. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
jaspi, a na co jedete do práglu? my jedeme taky na genetiku, 8.3. :wink:
24. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
Jo do Prahy - my tam máme tu Imunologii a Genetiku ve Zlíně v Prediku.
24. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
Jas - to teda zírám, že ti dali žádanku na to imuno. Já o něj žebrám už rok a pořád se k tomu nikdo nemá. Teď se omlouvám, jestli jsem se to tu už mohla dočíst a blbě se ptám - ale ty už máš za sebou nějaké nezdary? Nebo jen teď tu laparku? Já pořád zkoumám, jak je na ty imuno testy překecat.

Miško - no taky vyhlídky nic moc, co? Ale hele, bude květen, jaro -- a to by bylo, aby vejce nebyla v high kvalitě:slight_smile:
24. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
jas, tak my to máme obráceně, jedeme na genetiku do PRahy :slight_smile:

Zelvi, nechápu proč ti na to prostě nedají doporučenku...u mě s tím žádný problémy nebyly... :angry:
25. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
Zelvi - né nemám. V podstatě jsem antikoncepci vysazovala před rokem touto dobou.. Ale měla jsem vždy problém s MS a moje doktorka to nechtěla řešit, tak jsem šla k jiné a ta mi hned při první návštěvě dala asi milion žádanek - na hematologii, štítku, HP i SPG pro přítele. No a pak mi dala na půl roku clostil s Utrošem a když nic, tak chtěla tu laparku a teď říkala, že jako další krok je Genetika a Imunologie. Mě to spíš zaskočilo. Ale ona je fakt taková akční. Už jsem tam objednaná - až na 3.5. Jsou tam dlouhé čekačky.
25. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
ty brďo, jaspi, až 3.5.? to je tedy extra dlouhá čekačka :frowning2:
26. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.