• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
No je to na dlouho. Výsledky genetiky budou tak za 5 týdnů a předpokládám, že tyhle výsledky nebudou dřív jak v létě. Je to divné, ale mě to nějak nevadí.. Jsem ráda, že si budu moc jaro s létem užívat bez starostí jaké prášky si zas vzít a trnout se strachem před každou menstruací..
26. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
Ahojky, tak já jsem dneska byla (9.DC) na gyndě - na ultrazvuku - hlídáme ovulaci. Folikl má 17mm, sliznice je taky pěkná - na 11mm.
Mám tam jít ještě v pondělí. Buď proběhne ovulka do té doby a nebo se bude těsně v pondělí chystat a to by ji podpořili ještě Pregnylem.
Takže máme snažicí víkend :sunglasses:
Jenže - v takovéhle bilanci se ocitám každý měsíc, ovulace ukázková, sliznice a vše okolo taky - a kde nic, tu nic :frowning2:

Tak snad jsme všechny na dobré cestě za mimi...
26. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
Ahojky holky. Já byla na imunologii i na genetice a výsledky imunologie byly za týden hotové, ale na genetiku se čeká 3. měsíce. Je to opruz a čekací doby na samotné vyšetření jsou taky dlouhé, ale i přesto to stojí za to je podstoupit,abychom věděli, jestli je v tomhle směru nějaká příčina našich neúspěchů.
26. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
ty jo, jaspi, to je teda čekací doba...pořádná...my to měli teda rychlejší...mě stačilo ještě to čekání na výsledky!!! my na imunologii teda čekali 5týdnů!!!!

zelvi, užij si snažící víkend. my teď taky bohužel máme snažící měsíc, ale já to asi nedám... :pensive:
26. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Mě na genetice řekli, že výsledky za 4-5 týdnů a generiku nevím - ale tam je zas dlouhá objednací doba.
28. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
jaspi, jj, mě říkala mudra, že kdyby nebylo jejích známostí, tak že čekáme půl roku, než nás tam vůbec vezmou. takhle jedeme už za týden, to je paráda...jsem ráda!
1. bře 2010 v 07:46  • Odpověz
Mis - mě to naštěstí až tak nevadí. Jsem ráda, že jedem v květnu, to už by mohlo být krásně, tak tam přespíme a uděláme si snad hezký výlet. O víkendu tady byl na návštěvě Jarkův brácha s přítelkyní a oni v Praze bydlí, tak tam můžem přespat a že nás tam pak hodí autem, takže super :dizzy_face:
1. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
jaspi, taky se hrozně těšim na květen...už aby byl...tohle počásko fakt nemusim...teda nevim jak u vás, ale u nás zataženo, občas trakaře :grinning:

už chci cítit ve vzduchu jaroooo a netahat se se zimní bundooou!! prooosíííímmm!!! :slight_smile:
1. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz
No to nám pak budeš ale muset hodit novou fotku do profilu, tahle je vyloženě zimní :slight_smile: I když já mám tak co mluvit - na té své jsem u vánočního stromku :grinning:
1. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
Holky - žádné fotky se zimníma bundama nebo bez nich, ale fotky s těhu bříškama sem budem brzo dávat. VŠECHNY!!! Jinak nemáme v týhle diskuzi co dělat :wink:

Já dneska byla zase na kontrolním UTZ, jsem tam obden. Už jsem si dělala srandu, že před Dr. roztahuju nohy častěji, než před manželem :slight_smile:
Ovulace zatím neproběhla, tak mi píchli Pregnyl a od pátku mám začít brát Duphaston - to už bude po ovulce.
1. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
baaaf, tady je nějak mrtvo..? :slight_smile:

já slavnostně slibuju, že si fotku změnim o víkendu, chcete? :grinning:
4. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
ahoj vsem
4. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
Já nemám čas - my se snažíme :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
Tak od pondělí jdu do práce a taky nám dnes brali krev na genetiku. Výsledky za 6 týdnů, ale imunologie bude stejně až v červnu a do té doby nic..
4. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj holciny,
potrebovlal bych od Vas radu.
Pani dr. mi predepsala Utrogestan od 17.DC,ale ovulaci mam 13.DC-neni to uz pozde??? U prvniho tehu jsem chodila k jinemu dr. a ten mi ho nasadil v den ovulace.
diky Katka
5. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
Ahojky Kazu
Já brala Utrogestan 3krát denně, a to 18 - 28.DC. Dr. říkal, že jakmile ho vysadím, tak že dostanu MS. A MS nikde a bylo z toho těhu :grinning:
5. bře 2010 v 19:09  • Odpověz
Já dneska začla brát Duphaston - taky jsem 17.den cyklu. Mám ho brát dokud nedostanu MS (i přes ty prášky prý přijde, pokud přijít má) a neb o kdyby se nááááhodou zadařilo, tak ho mám dlabat dál a po týdnu jít na kontrolu.
5. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
zelviku :grinning: abys toho mužíčka svýho neuhnala :grinning: už máte po maratonu? :grinning:

Kazu, pozdě to není, je to akorát :wink:
6. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz
Mis - jojo, už máme po maratonu :grinning: , jen doufám, že ovu fakt byla. Nějak se v tom svým těle přestávám orientovat. Pořád mě někde něco pobolívá a popíchává, tak nevím, jetsli to jsou bolesti předovu, ovu a nebo poovu...a nebo úplně jiný...

No a co ty? Co se rýsuje dál?
7. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
Dobré ránko, tak zas zdravím z práce. Jak mě se nechtělo vstávat :confounded: a navíc jsem chytla rýmu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 08:01  • Odpověz
ahojky všem.... už je tu nějaká nová těhulka?
8. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
zelvik, jo jo, to máš pravdu, já od té doby, co beru utrouš a clostil, pořád mě někde píchá, tlačí a bolí, chvíli nalevo, pak napravo, pak jsem pár dní nafouklá, když splasknu tak se mi zase chce buď pořád spát nebo zvracet......a je to před ovu i po ovu :grinning: :grinning: :grinning: pak se v tom vyznejte
:frowning2:
8. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz
Jéé, Jaspi, já mám taky šílenou rýmu...možná jsme se nakazily přes koníka :grinning: . Jinak po těch prášcích, co beru, mám v noci pěkný motáky a před týdnem, asi jak začínala ta rýma, jsem vstala normálně z postele, že vyjdu do práce a pak se mi zvednul žaludek a už jsem objímala mísu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . (Ale podotýkám, že těhotná nejsem :wink: ). Jsem si říkala, že možná ani těhu být nechci, jestli to pak člověka čeká každý den... :wink:
8. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
betty, mám podobné vedlejší účinky, snad to přejde :frowning2: motáky, pořád pocit na zvracení a děsné migrény, už jsem z toho nešťastná, připadám si, že pořád fňukám, ale je mi fakt občas dost blbě :wink:
musíme holt vytrvat a říkat si, že to za to stojí :slight_smile:
9. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz
baaaf holky, tak jak pokračujete? jdu na vás mrknout :wink:
10. bře 2010 v 15:35  • Odpověz
ahoooj mis, no já čekám na mršku, dnes má dorazit, mám za sebou první cyklus s clostilem ,ale asi nic......
a co ty, jak to jde dál?
10. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
sedmi, kolik budeš mít ještě cyklů??? snad brzo budeš hlásit // :wink: třeba ještě teď, aby ses nedivila :grinning:

my nic...zatim nic novýho...včera jsem měla ovulační bolesti jak sviňa..nj, ovule - přirozeně - po půl roce :confused:
10. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
tak aspoň něco, hlásí se ovule, super :wink:

u mě to vypadá na mrchu, cítím ji za krkem, clostil a utrouš mám ještě na 2 cykly, tak uvidíme no, ještě 2 pokusy....asi jediný efekt clostilu za tenhle měsíc jsou šílené bolesti břicha a migreny :confounded:
10. bře 2010 v 16:37  • Odpověz
sedmi: tak to jsou příjemný vyhlídky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale holt, co bychom pro ty mimina neudělaly, že? :wink:
10. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
Tak já jdu taky se svou troškou do mlýna - krmím se tím Duphastonem, už jsem zblafla 10 tabletek (zobu to 2x denně). Strašně se mi po něm zhoršila pleť - samý pupínek, svědí to, no krasavice...

V úterý příští týden čekám mrchu...
10. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.