• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Sedmi - někteří doktoři to tak dávají, ale musí se to každý měsíc hlídat UTZ, aby se neudělala cysta. Já jsem reagovala dobře, ale otěhotnět se nepodařilo, takže to se nedá říct proč.. Na laparce bylo vše o.k a teď jdem na genetické a imuno testy.
17. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
jaspi, to mě právě štve, že mě UTZ nehlídají, prostě jsem dostala na 3 cykly léky a bez kontrol :confused: :confused: :confused:
ale bolí mě vaječníky, tak asi reaguju :grinning:

a dělali ti jaspi aspoň základní genetiku? mě v CAR nabrali hned na protilátky na štítku, spermie i embryo a bakteriologický obraz poševní.....
17. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem vás konečně našla a koukám že tady nikdo...
zrovna dkyž potřebuju poradit...
dnes jsem byla v Praze na tom ultrazvuku, kontrola ok,tekutina v břiše není, ale těsně před tím než jsem šla do ordinace jsem si ještě odskočila na wc a tam našla na kalhotkách krev, špinění...
tak jsem to primářovi hned říkala, prý to může být, zvýšil mi dávky utrogestanu na 2-2-2 a na krev mám přijet příští pátek..
dopoledne jsem ještě trošku špinila, od té doby nic, ale při každé návštěvě wc mám strach co tam najdu..
ještě se mi to takhle nikdy nestalo, vím že to tak uričtě některé měly, tak budu ráda za vaše názory, dnes jsem 6.den od ET když nepočítám den ET.
jinak už mi je lépe, občas někde loupne, píchne, ale břicho ok, akorát ty prsa, ty mám teda hodně citlivé a nateklé..
tak pěkný večer a snad se tady taky ukážete...
D.
19. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj Danda, já jak jsem byla těhotná, tak právě první příznak jsem měla, že jsem začala špinit a pak to z ničeho nic přestalo a už nic :slight_smile: , takže to vypadá nadějně! Jenže zas na druhou stranu by to mohlo být, jak se mění hladina hormonů v těle (- jak jsi nastimulovaná), nebo se pomalu hlásí mrcha. Tak jsem ti vlastně neporadila, co? :confused: Ale počkej, pozítří budeš moudřejší. Držím palce, aby to byla ta první varianta.
19. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
tak jsem se teď vrátila z wc a je to tady opět, dokonce ještě tmavší krev než ráno...odpoledne když jsem ležela tak to bylo ok, tak uvidím do rána, snad to přejde a nerozjede se mrcha..tu čekám až ve středu a při minulých pokusech mi ji vždy léky brzdily a přišla až po jejich vysazení, tak nevím co to je...
snad to bude dobré....
díky D.
19. bře 2010 ve 22:32  • Odpověz
ahoj holky,
díky za vaše zkušenosti a rady. přes noc v pohodě, nic a to jsem byla dokonce 2x na wc a teď ráno jen jak jsem vstala tak zase....
nevím ještě se mi to nestalo, snad to bude jak píšete...
ale na nervy jsem teď teda pořádně, doteď jsem na to tak nemyslela a nepřipouštěla si to,ale teď mám hrůzu se jen pohnout nebo udělat rychlý pohyb.
Vím že to už neovlivním, pokud to má dopadnout, dopadne to,ale stejně se pro to člověk snaží udělat maximu, kór když už to je 3.ivf.
přeji pěkný víkend a já se zase ozvu jak to se mnou vypadá....
díky moc. D.
20. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahoj, no to byla práce se sem probojovat. Ale už vás mám. Koukám, že nového nic moc:frowning2: U mně taky ne. Brala jsem ten Duphaston a jediný, co mi provedl je, že mi o dva dny zpozdil moji pravidelnou mrchu- Tak jsem si dělala naděje a ona si dneska potvora nakráčela:frowning2: Takže zase nic. Už jsem z toho votrávená. Ještěže venku je tak hezky...
20. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
ahoj holky, tak vás vítám na novém koňovi :grinning:

jak se máte a jaký máte víkend? u nás dneska hnus hnus...tak snad zítra aspoň sluníčko vyleze....?....uvidíme...nemůžu se toho jara dočkat. Včera jsem byla na nákupech a mám parádní letní šaty - retro :grinning: modrý s puntíkama :grinning: a pak jsem si koupila nový botičky...takže jaaaarooooo, kdeeee jsiii? :slight_smile:

sedmi, jj, chystám se chystám ,ale tělu se nechce, je totálka ko. ráno pravidelně krev...celej den pak špinění...takže jsem zvědavá jak a kdy dostanu MS...a jinak teda od včerejška jsem najela na dietu, abych dala dolu to, co jsem nabrala...navíc mě fakt poslední dobou děsně bere kříž, tak to přisuzuju i tomu, že jsem nakynula...tak uvidíme...taky chci bejt krasavice do plavek, aspoň trošku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 v 17:22  • Odpověz
danduš, koukám, že máš stejné známky po IVF jako já :frowning2: i když mě to začalo až po MS po IVF...takže tenhle měsíc jsem totálka fakt ko. a kdy máš testit????
20. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
jinak mě teda utroš taky zpožďuje MS...prostě dorazí až když vysadim... :confounded:

a s těma utz vás chápu, že jste nervozní, já jsem taky...mě ho taky budou dělat až v dubnu...do tý doby asi vypustim duši, nebo nevim :zipper_mouth: :pensive:
20. bře 2010 v 17:27  • Odpověz
dnes jsem 7.den od ET,takže na krev jedu v pátek 26.3.,menzes bych měla dostat 24.3. tak nechápu co to špinění znamená.......
někdo to tak ale po ET prý má, u mě to je novinka, tak jsem z toho celá vyplašená...
uvidíme, přestávám tomu opět věřit,ale nechám se překvapit.. :wink:
20. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
danda : já to měla akorát po inseminacích, měla jsem nějakou super ovulaci a prostě jsem pak až do MS špinila...měla jsem to po tom Pregnylu...teď jsem to ale po IVF neměla.

a věřit nepřestávej...dokud to nedostaneš, tak tam pořád ta šance je :wink: držim ti!!!
20. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
Ale je to nezvyk, co ten nový kůň. Já jsem nadšená z jara, který konečně dorazilo. Jinak celý dny ležim v diplomce, takže moje vyjadřování velmi trpí :grinning: . Ovule tenhle měsíc zas nikde...se zbláznim :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
20. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
ahoooj holky, tedy, nemůžu si na toho nového koníka vůbec zvyknout :frowning2:
danda, moc ti držím palečky, ať to klapne, špinění bych se nebála, tělo je přece jen nadopované hormony a reaguje různě....já špiním po utrogestanu a nškdy i během ovu....musíš věřit a opatrovat se, šetřit :wink:

misando, chápu, potřebuje tělíčko oddych a načerpat sílu do dalšího boje , viď? já už taky úpěnlivě vyhlížím jaro, pořídila jsem nové džíny a ještě se chystám na botičky :grinning: , dietku jsem si taky naordinovala, vidina plavek mě momentálně dost děsí, nějak jsou mi těsné všechny kalhoty i sukně :unamused:
20. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
čauky hiolky tak ty nové stranky jsou jako na modréstřeše tak jsem docela zvykla ale strará verze byla možna lepší ale za pár tydnu si ani nevzpomenem na straré stranky.Jinak v pátek jedeme do CARu opět tak si myslím že konečně půjdem na druhou IUI tak uvidíme jesli už to konečně vyjde konečně.
21. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme se tu našly? :slight_smile: U mě nic nového - příští týden jdem na nějakou tu genetickou konzultaci a za měsíc jedem do té Prahy, takže teď se neděje nic. Ale je to docela fajn. Akorát se kolem mě vyrojilo tolik těhotných kamarádek a známých, že už jsem asi jediná netěhotná a bezdětná v širokém dalekém okolí :unamused:
22. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
Jaspi tak to jmse na tom dvě ja už jsem v širokém mém okolí jedina netěhotna a bezdětna což mě přivadí do pořadné depky jak jsi to uvědomím :frowning2:

Vidíš to a zase našli miminko v popelnici proč to ty ženské dělají jaky k tomu mají důvod proč my které by jsme pro mrnata udělali vše na světě nic a takové hyjeny co by se měli vykastrovat mají no nerozumím tomu je to hnus :angry: :rolling_eyes:
22. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
mě ty nový stránky nevaděj...design je určitě hezčí :slight_smile:

tak mišanda už dostala MS...docela brzo...ale to bude ještě těma všema hormonama atd...takže dneska začínám papat antiko a zase se posouvám dopředu :slight_smile:
22. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz
jaspi: já už nejsem jediná netěhotná...oni už všichni kolem mě dítě mají :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
misanda: a jak probíhá mrcha- v pohodě, nebo v plný síle, jako obvykle? Já to čekám každym dnem a už mě to pěkně štve...
22. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
¨betty, no mrcha právě že je taková divná, tak doufám, že jsem udělala dobře, že jsem si včera vzala antiko, ale snad jooooo...včera totiž bolesti břicha, že bych lezla po stropě, nakonec se to spustilo...přes noc zase nic...ráno zase jo, pak zase ne...ale břicho furt bolí...prostě debilní hormony mi všechno rozházely!!!!

jinak taky jsem betty poslední netěhotná mezi mýma kamarádkama...ony už maj i děti venku :frowning2:
23. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
misa: tak to jsou hormony. Já dneska začínám nový cyklus, takže zas další měsíc...je to nanic, už mě to nebaví a demotivuje... :rolling_eyes:
23. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
To já jsem měla po laparce MS hodně silnou a teď jsem 14DC malinko špinila, tak nevím co to zas má být :angry:
23. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
jéé, jaspi má krásdnou novou fotku :wink:

jinak jaspi, já jsem po těch laparkách taky měla vždycky hodně silnou MS. a jinak špinila jsi asi kvůli ovuli, ne? :slight_smile:

jinak mě se to teda už rozjelo, od pondělka zobu HA, za týden si volám na schválení 2.IVF a rozhodne se, když si půjdu pro zoladex a na utz...
24. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
betty, to chápu :zipper_mouth: my taky tenhle měsíc snažení doma nedali...až s tim příště doktorka přijde, tak si dobrovolně řikám hned o antikoncepci....
24. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
Mis děkuju - já jsem musela dát jinou - ta u vánočního stromku se už fakt nehodila :wink:
Mě taky napadlo ovulační krvácení - jenže já jsem nikdy ovuli bez clostilu neměla..tak nevím. ANi jsem nepozorovala žádný ovu hlen nebo tak něco.. Mohla jsem si udělat ovutest, ale já jsem nechtěla :pensive: Vždycky mi vycházely negativně, tak jsem do toho neměla chuť..
Mis a jak ty? Tu HA musíš brát před druhým IVF kvůli té endošce nebo prostě chceš?
25. bře 2010 v 08:05  • Odpověz
jaspi, ono to stejně nevypadalo jako vánoční strom :grinning: ale tady jsi kočka větší!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aha, no tak to nevim...víš, že já jsem taky teď krvácela uprostřed cyklu :zipper_mouth:

HA beru jak kvůli endo, tak aby se všechno líp načasovalo. do budoucna budu kvůli endo brát antiko třeba půl roku vkuse... :confused:
25. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
ahoj kočky, mis, já taky, zrovna včera, začala jsme krvácet a ještě teď špiním a bolí mě levý vaječník.....připisuju to clostilu, dnes jsme 15 DC, takže asi ovuluju a mám nejspíš turbo super ovulaci...ale ta krev mě vyděsila, doufám, že nemám cysty :angry:

jaspi, jo jo , kočka :slight_smile:
25. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
sedmi tak myslíš že ten clostil děla takovou paseku ja ho beru ted 3 měsíc a jsem v klidu zítra do CARu a možna IUI uvidíme jak to vše půjde ale budu 12DC tak si myslím že by to mohlo vyjít konečně při tom jaru:slight_smile:)nic valím v takovém krásném počasí do práce ještě zítra nedostala jsem dovolenou a zítra možna IUI holky to bude zkouška ale co budu se chovat normalně jako vždycky možna to ted vyjde koncečně tak se mívajte a krasny den
25. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
Vy jste na mě tak hodnéé :grinning:
Já jsem při clostilu nikdy v době ovulky nešpinila.. Ale kámoška co dělá sestru na oddělení, kde mi dělali tu laparku říkala, že by to teoreticky mohlo být ještě i od té laparky . Já jsem na sobě ovulku nikdy nepoznala - ani po pregnylu bych si nevšimla ničeho divného. Možná max. bolest v podbřišku.
25. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
a jéjé, sedmi je taky za kočku, jo? :grinning:

tak já mám ovulku vždycky jasnou...hlen, bolesti...

sedmi, dej pokoj s cystama!!!!! :pensive:
25. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.