• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
misanda, dík :wink: , no já nevím, snad ne, ale vyděsilo mě to dost, asi se jim vnutím na ultrazvuk, tohle u mě není normální..je možné, že to prostě byla turbo ovulka po clostilu a tou zátěží při spinningu něco prasklo, co já vím....děs běs :frowning2:
25. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
peti, budu držet palce, jasan, s jarem půjde vše lépe, i plození :wink:
25. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
ahojky všem snažilkam.jsem tady poprve o mimi se snažime už přes rok a pořad nic kazdy mesic jsem v očekavani.tak snad to tento rok nam vsem vyjde :slight_smile: :wink: :wink:
25. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
ahoj lenule, to jsme na tom podobně, vítej! já taky každý měsíc velké očekávání a pak následuje velké zklamání :frowning2: už to táhnem 16. měsíc snaženíčka :frowning2: .......pojď se juknout také k nám do diskuze "Prvosenky" :wink:
25. bře 2010 v 15:08  • Odpověz
sedmi, na utz se klidně vnuť, já se budu vnucovat příští týden, tak jsem zvědavá. taky mám docela dost strach. ale ono už je stejně rozhodnuto v mym těle, jestli to IVF další bude nebo nebude...no uvidíme.

Lenule, vííítejjj!!!!!
25. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
mis, já jsem hrozná, už je mi zase dobře, tak mám zaječí úmysly a říkám si, že se tam zítra nepovleču, stejně chci tam volat až dostanu za 2 týdny menses a dimluvit se už na IUI, tak jim to povím pak, co se mnou hormony dělají :confused:
ale ty se vnuť určitě :wink:
25. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
Hezké ránko! Venku je úplně nádherně že? :dizzy_face:
26. bře 2010 v 07:33  • Odpověz
sedmi, tak jestli se cítíš dobře, tak je to ok, ne ? :slight_smile:

jinak u nás už se venku taky vyjasnilo, ale asi stejně dneska sprchne a na víkend se to zkazí :frowning2:
26. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
mis, snad jo, zatím nebudu plašit, stejně v tom CAru za měsíc skončíme, tak jim to povím pak :wink:
je nádherně, škoda, že víkend bude na houby, to už je taková klasika v posledních letech :frowning2: , od pondělí do pátku krásně a v pátek odpolko se zatáhne nebo začne pršet :grinning:
26. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
já navrhuju chodit do práce v so a neděli a zbytek mít volno...a bude krásně furt :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já asi zítřek proválim, než přijde ten můj pan Úžasňák z práce, pak máme oslavu narozenin - pizza party, což je teda super pač od včerejška držim drastickou dietku, takže tam budu asi sedět jenom se sklenicí vody :grinning:
26. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
Tak to bych teda nevydržela. Já držím dietu denně než přijdu domů a začnou mě honit chutě :grinning:
26. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
misa: kašli na dietu, pizza je nejlepší!!!
26. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
betty, já naštěstí fanoušek pizzy moc nejsem :grinning: ale kdyby byly třeba "gnočky" se smetanovou omajdou...nebo tlačenka s cibulí :grinning: tak to bych se neudržela :grinning:
26. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
Tlačenka s cibulí :grinning: ? Tak na tu bych tě netipla... :grinning:
26. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
betty, ale jedině kuřátková..mišanda moc prasátkový věci nepapá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tlačenku (já řikám klačenku :grinning:) milujuuuuu :slight_smile: i když je to asi semletá sračka....ááá už se mi z toho dělaj sliny v hubě když si představim ještě ten ocet...no asi mám hlad :grinning:
26. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
misa: :grinning: Teda nechci vidět tvý chutě, až budeš těhotná...
27. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
čauky holky tak novinky,v pátek do Polanky do Caru a kontrola spermoše v pohodě ale folikul jen 16mm ta poslána dneska do Olomouce a udělána IUI a konzultace pkud se nepovede tak hydroskopie hned po mS tak se modlím at to vyjde tak držte palečky :slight_smile:

já jsem tenhle cyklus na važkách DR říkal žeovulka včera nic a ejhle dneska dr překvapen že jeden folikul už prasnul ale já nic necítím jindy mám bolesti a ted nic
27. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
Petra: super, ne? Při jaru to vyjde! Musí!!!
27. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
bety díky musí už se těším. jesli ano no uvidíme :slight_smile:
27. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
ahoj holky,

Peťul, držím palce...tenhle rok prostě úspěšnej bude a hotovo :slight_smile:

jinak já jdu 13.4. na zoladex, takže opět budu uvedena do um.přechodu. co mě štve, že mi nebudou zatim dělat kontrolní utz :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: jestli se mi tam něco pokakalo za to ivf, tak budu muset na laparo a takhle se to akorát protáhne :rolling_eyes: ...
29. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
misa, uvidíš, to bude v pohodě...člověk musí prostě věřit. Vždyť početí dítěte snad nemůže být taková věda...proč by se jinak rodilo tolik nechtěných dětí? :wink:
29. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
Mis a jaké je to uvádění do přechodu? Ty příznaky jsou asi hnus co? Mě stačily návaly horka po delší době užívání clostilu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
čauky holky

Miško neboj to už vyjde jen ten přechod proč ti tak haprují z organisměm není to šilené??ale když to pomůže k mimisku konečně taky bych udělala vše.

jaspi ty jsi měla clostilu navaly horka??jak dlouho jsi ho brala??ja ho beru 3 měsíc a nic jen ručička na váze je určitě někde víš než má být.

Jinak holky musím si postěžovat po to \iui mam zacpu nemůžu se vykadit mam problémy s konečníkem a nemůžu mít zacpu a holky mam obavy že mi snad vyleze s prominutím kele střevo ven :frowning2: jsem neštastana nikdy jsem zacpu kakovych rozměrů neměla a uvažuji jesli to není s utrogestanu nebo pregnilu pač jinak jedla jsem střídmě a ani tepla voda nezabírá :frowning2: a na těhu zacpu mam ještě hodně času :grinning:
29. bře 2010 v 16:41  • Odpověz
brééé ránko,

jaspi, ten um.přechod je hroznej...nikomu to nepřeju. máš návaly jak kráva, v noci se budíš zpocená, nemůže na tebe manža ani šáhnout, protože ti to je krajně nepříjemný aby se tě jakejkoli chlap dotýkal...fakt mega...takže mi doma oznámil, že si to prej musíme nasouložit dopředu :grinning: :grinning:

peťul, tak zkus na lačno jablečnej džusík ...??? jinak já ani po utroši, ani po pregnylu nikdy zácpu neměla...že ty jsi snědla hodně čokolády??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
Mis to je mi líto, že to musíš snášet :frowning2: Ale vydrž, aspoň budeš mít v 50ti natrénováno :grinning:

Peti já ho brala 6 měsíců a začalo to až asi ty poslední 3 měsíce. Nebylo to furt, ale jen tak 2x měsíčně, ale bylo to nepříjemné. Vždycky jsem se vnoci vzbudila a musela jsem okamžitě sundat všecko oblečení nebo bych se zbláznila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Po laparce jsem měla zácpu jak prase a byl to pěkný hnus. Měla jsem pocit, že mám obrovské břicho a nepomáhala ani teplá voda na pití po ránu ani sušené ovoce, kompoty..nic. Navíc mě bolely ty jizvy i když jsem šla na malou, natož... :angry: Pak mi Jarek koupil Gutalax, ale to jsem myslela, že zdechnu z opačného důvodu. Nechápu výraz šetrné projímadlo :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Stejně to pak bylo na novo - ale jak jsem začala chodit do práce, tak se to upravilo. Ale všímám si , že po té operaci mám větší břicho - jakoby povolené asi jak jsem nic nedělala. A po hormonech jsem taky přibrala za ten rok solidně :rolling_eyes:
30. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
Jaspi, oni při tý laparce tu kůžu jakoby zvedaj nahoru pomocí nějakých jakobý háků nebo jak to nazvat. Tak možná proto se ti zdá ten břuch povolenej...ale myslim, že by se ti ta kůže měla spravit. Já to měla po první laparce ok, ale nafouklá jsem byla docela dlouho. Po druhý laparce mi to pohmoždili, takže mě asi dva měsíce celá ta kůže docela bolela. I jsem to řikala tý svý mudře, proč mě to tak bolí...a ona právě řikala, že mi to pohmoždili :frowning2:

A gutalax je drsnej :slight_smile: já ho brala když jsem měla problémy s jídlem – bláznila jsem a furt jsem chtěla být vyprázdněná abych vážila co nejmíň, no :zipper_mouth:

Jinak jak popisuješ ty návaly 2xměsíčně a v noci celá spocená...tak to já u zoladexu mívám každej den a každou noc :frowning2: denně tak šest návalů a pak ty v noci, no :frowning2: je to hrozný :frowning2:
30. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
Mis tak to je možné - fakt jsem měla celkem ploché břicho a teď tam mám jakobý vyvalený špek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fujky fujky!
Tý jo, jestli nás taky pošlou na to IVF a musela bych absolvovat ten přechod, tak se fakt bojím :frowning2:
30. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
jaspi, ale ty nemáš endometriozu :wink: ty bys žádný přechod neabsolvovala..já to mám kvůli tomu :wink:
30. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
Aha, já jsem právě myslela, že to dělají před IVF vždycky. Tak aspoň že tak! :slight_smile: Ale miminko ti to všecko vynahradí :dizzy_face:
30. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
čauky holky dneska už je líp a Miško čokoladku moc nemusím dám si ale.......jinak pohoda dneska dělam na obědovečeři štouchané brambory s rybím filé a kompot se těším jak mala:slight_smile:)
30. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.