• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Peťul, no závidim..já mám hlad jak doga :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
Miško ja jsem ted nažrana doslova :grinning: a ted travím u kriminalky a za chvíli ulice jsme ji tyden neviděla pač jsem měla odpo tak ted se musím dostat do reality co nového se tam stalo :slight_smile:
30. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
čaiuky holky jsem dneska 5 den po IUI a už mě bolí kříže jako před MS tak ted nevím jesli už mam zoufat :frowning2: pač tohle je moje kříže před MS mě bolí vždycky jak nevím podbřišek v normalu a utrogestan snašen taky dobře holky asi mě narkoza a zakrok nemine :frowning2: bojím bojím :frowning2:

kde jste holky?????
1. dub 2010 v 19:14  • Odpověz
Ahoj Peti - jaký zákrok? Určitě si to už psala ,ale nějak se mi to všecko plete ,tak nevím jestli IVF nabo laparka či co?
A ještě nezoufej - bedra by tě mohly bolet i kdyby se něco dělo v podbřišku. Já to tak mám..
2. dub 2010 v 08:23  • Odpověz
Peti, jestli myslíš laparku, tak věř, že tim líp, když se nedaří miminko, tak zase budete o krok blíž!! a narkoza nic neni, je to na tom to nejlepší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
2. dub 2010 v 11:35  • Odpověz
čauky holky přeji dneska krásnou sobotu dneska příjde tchyně měla narozeniny a než sedět v panelaku pozvali jsme ji k nám sednem na zahradu a pohoda :slight_smile:

Jdu na hydroskopii je to šetrnější než laparka ale stejně prí učina podle toho co jsem dostala za papiry a co říkal doktor bez toho by mě stejnak na uměle neposlali tak to aspon budu mít za sebou a narkozu hold bojím se ji ale přežijuji doufám ve zdraví je to jen 20min. spanku tak doufám že to dám :grinning: :pensive: Jinak stěma křížena bolí pořad a podbřišek jen občas no uvidíme jak to všechno ted dopadne dělam vše jako obvykle nějak to s odpočívaním nepřehaním v práci mam makačku tak tam nemam šanci a doma můj sice říka at se setřím ale někdy to přeženu ale pak jen odpočívam a nic nedělam a hladím bříško co kdyby něco ale nějak se na to neupínam at pak zase nejsem sklamana zname to všechny.

Včera jsem jela s mojim do práce jel na služebku na otočku do Trutnova měl tam jednaní a po jednaní jsme si žašli na super oběd do jedné hospůdky na Poříčí a pak jsme jeli do Adršpaškych skal něco nadherného hned jak hodím fotečky do PC tak je hodím i na koníka at se mrknete je to krasny výlet doporučuji a víte co je super že tam jde jít i s kočarkem jsme i říkali s mojim že i s dítkama by to byl krásny výlet.Kdo tam byl tak ví o čem mluvím. :slight_smile:
3. dub 2010 v 08:59  • Odpověz
Peti to ale není to samé co laparka.. Mě dělali obojí najednou a myslím, že před IVF by stejně vyžadovali laparku.. Při tomhle se podívají dovnitř do dělohy, ale laparkou do břicha - na vaječníky a tak :wink:
3. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
Jaspi mě říkal že laparka je to stejné a že pokud tam něco bude odstraní to a laparku už by to po mě před IVF nechtěli tak mi to řekli v CARu tak říkam jen to co mi řekli.

Jinak dneska holky peču kachnu a mě tak smrdí že jsem už hodila šavli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dám si ji jak bude upečena ale jak se peče tak to je pro mě hrozné nikdy mi to nesmrdělo až ted no dneska jsem teprve 21DC tak si myslím že je ještě čas na nevolnosti tak nevím co to má znamenat.Jinak ke kachničce zelí červené a chlupaté bramborové knedlíčky a co vy dneska klohníte??

Jinak kříže zase bolí a žaludek jak na vodě přitom jsem najezena a ještě trochu vyprazdněna :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: podbřišek nějak nis necítím
4. dub 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahoj Péťo, to vypadá hodně nadějně ty tvoje nevolnosti, ale nebereš nějaké léky? Mně je přesně takhle, jak to popisuješ po prášku na prolaktin... Jinak já dneska nic nevařila, jsme byli na obědě v restauraci- Velikonoce teď nějak sabotuju :wink: .
4. dub 2010 v 17:34  • Odpověz
no, já bych řekla, že hydro a laparo není to samé...jinak by všem dělali jenom hydro...tím ti prostě ten vnitřek nevyčistí :sweat_smile: ale tak třeba se pletu....?

já taky sabotuju Velikonoce...navíc je venku hnusně...a razíme ke tchánovcům na řízky a salátek :grinning: mišanda kachnu nepapá, Mišanda má mooooc ráda kachničky :dizzy_face: to je jak kdybych měla sníst králíčka... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
5. dub 2010 v 10:55  • Odpověz
Miško ja nevím nejsme doktoři a oni ví co dělají necham to na nich a doufám že mi to ten zakrok pomůže k miminku konečně nic jiného si nepřeji :frowning2:
5. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz
misa: taky nejím králíka ani kachnu...kachna mi nechutná a králík je moc milý zvíře. (Ještě, že doma nemáme prasátko, postupně by se ze mě stal vegetarián :slight_smile: ).
6. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz
peti, rozhodně to pomůže k miminku, holt musíme si projít pár nepříjemnostma, abysme si to pak mohly vynahradit tím maličkým uzlíkem :wink: ...a ty tvoje nevolnosti jsou podezřelé, viděla bych to nadějně :slight_smile:
6. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz
Jé tak to já bych si dala kachnu i králíka! Mňááám :grinning: Jste mi udělaly teďka chutě!
6. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz
no, tak já bych si teda nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: já bych si dala kuřecí steak :grinning: a včera byl bramborovej salát a řízky a to bylo luxusní..to má mišanda tuuuze ráda. a dneska budu zkoušet dělat nějakou žemlovku od Itala...tak jsem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: škoda že nevečeřim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2010 v 15:05  • Odpověz
jeee, miško, tu žemlovku od Itala se taky chystám vyzkoušet, dej echo jaká je :wink:

mňam, taky bych si dala králíka i kachnu, radši ale tu kachničku :slight_smile:
6. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz
Ježkovy...žemlovka od Itala, co to je? Já znám akorát zemlbábu :grinning: . Kde se to kupuje?
6. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz
betty, ježkovo oko :grinning: , žemlovka od Itala je žemlovka, kterou vařil ten Ital v TV pořadu S Italem v kuchyni :grinning: :wink:
6. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz
Ahojky všem,tak jsem tu dneska poprvé-koukám kam bych se přidala.....ke snažilkám 2010-a ono je to tady o jídle :grinning: téééda tak nevím,nevím
6. dub 2010 ve 21:35  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
6. dub 2010 ve 22:17 • katunka82
Hezké ránko, tak jsem normálně včera dorazila domů.... a on mě čekal na oběd králík :grinning: Díky vám jsem na něj měla chuď už od odpoledne, tak jsem si fakt šmákla :wink:
7. dub 2010 v 07:49  • Odpověz
Ahokjy holky tak myslíte že jsem byla si koupit test néééchce se mi jet na kole do města tak na to kašlu :slight_smile: bud to vyjde nebo ne stejnak bolí kříže hrůza tak nevím spíše si myslím že to nevyšlo,v pátek jdu na předoperační si vylítat at to mam za sebou u obvodáka a hned můžu nastoupit po MS na zakrok.

Jinak holky budem mít s mojim psí miminko v květnu si pro ni jedem do Znojma vymarsky ohař a bude to Dixinka holky ja se tak těším až budu mít doma to spí miminečko moje milované ještě není doma ale už ji miluji a těším se na ni. :slight_smile:
7. dub 2010 v 08:22  • Odpověz
nazdar holky...tak žemlovka od Itala nic extra :stuck_out_tongue_closed_eyes: má tam napsanýho hodně mlíka a ono je to pak takový rozblemclý ;-p takže kdo chce vyzkoušet, tak dejte o půlku mlíka míň :wink:

Peťulo, pejska závidim...já bych taky brala...jenomže už máme tři čiči, takže mám smolíka. hrozně mi chybí chodit v sobotu ven :frowning2: nic mě nedonutí, samotnou mě to nebaví, ach jo :frowning2:
7. dub 2010 v 08:27  • Odpověz
Miško taky se těším na ty procházky můj se mnou taky moc nikam nechodím myslím procházky tak ted můžu vzít milaška a jít sní ven a vyvětrat si hlavu a budu sledovat jak se pilně učí mým povelům:slight_smile:)ale neboj budu hodna panička :grinning:
7. dub 2010 v 08:45  • Odpověz
Tak to mi taky když jdem na procházku, tak většinou s hafíkem. Mě se jen tak procházet nebaví, ale když jdem s tím naším trdlíkem ,tak on pořád něco vyvádí, chce aportovat, koupat se a tak, takže je to sranda :wink:
7. dub 2010 v 08:52  • Odpověz
tak se mnou manža chodí, jenomže v sobotu je v práci a kdžy je venku hezky, tak mě to štve, že jsem doma...takže nám zbejvaj na výlety jenom neděle.

holky, dobrá zpráva, volala mi sestra, mám u nich léky na IVF :wink: a tentokrát si mudra došplála na pojišťovnu a je jich víc - samozřejmě za vyšší doplatek, ale to vem čert. takže budu mít koňský dávky a snad i víc vajec...no uvidíme...
7. dub 2010 v 09:23  • Odpověz
No to já jsem si teď pro změnu volala na sociálku, že už měsíc nemarodím, ale nemocenská nedorazila a tam mi oznámili, že ji tam nemají - to ukončení. Šéf tvrdil, že jim to dával a teď zjistil, že ta kráva účetní co má ještě doma - prý to dělá až teď s výplatama. :angry:
7. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
Jaspi tak to je mazec ale hlavně že víš kde je zadrhel tak počítej v květnu konečně ty penízky..

miško super mám stoho radost hlavně at pomůžou a pokud to není tajné kolik dáváš zy léky za tu stimulku??Ja jsem zvědava jak půjdem na IVF kolik nas to bude stat DR říkal min. 15000kč se vším tak nevím.
7. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
jaspi, mě taky docela takhle vytočili...u nás zase tu neschopenku ztratili, a dokonce mi ale z tý sociálky přišlo psaní...takže jsem musela znovu k doktorce... :angry: :angry: :angry:

Peti, já dávám za léky 6500,- plus ještě Luveris co si píchám k tomu každej den ale to už si nepamatuju kolik je...a ještě ten materiál, injekce atd...tak cca 8tis. to je jenom za léky...ostatní pálky psát nemusim, co? :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 10:43  • Odpověz
Miško ne nemusíš to mluví za vše že budem muset asi hodně šetřit :frowning2:
7. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.