• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
consti.........12 měsíců.....HP v normě, ovule probíhá bez problémů, cyklus pravuidelný, spermio nás teprve čeká, jedu druhý cyklus Pregnylem
6. led 2010 v 15:03  • Odpověz
já jdu zítra na ultrazvuk, aby se zkontrolovala sliznice, jak narostla a podle toho buď tento nebo příští měsíc se stimulkou by měl být KET :wink: - máme jen jedno embryko zamražený, tak snad to přežije :pensive:
6. led 2010 v 15:07  • Odpověz
doplňji Consti:

evikj.............24 měsíců........................1x revize v 9tt březen 2009,1x GEU prosinec 2009
mandre.........24 měsíců........................spermio v normě, HP skoro v normě, zvýšené antiTPO,imunologie -
zvýšené % NK buněk, 2009 - hysteroskopie ok, 2xIUI neg., 1.IVF neg.
mirenkam.......24 měsíců.......................1.ICSI +TESE test negativní a před námi KET
sedmitecka.....14 měsíců.......................spermio i HP v normě, čeká nás CAR a asi laparka a IUI
very8888........11 měsíců.......................spermio v normě, hp taky skoro v normě, jen lehce zvýšené TSH
SPimy.............9 měsíců snažení.............bez potratu a pod., bez vyšetření
javon............22 měsíců........................1 rok anovulační cykly,spermio: kvantita nadprůměr, kvalita
podprůměr, HP 8.1.
consti.........12 měsíců..........................HP v normě, ovule probíhá bez problémů, cyklus pravuidelný, spermio nás teprve čeká, jedu druhý cyklus Pregnylem
6. led 2010 v 15:10  • Odpověz
Jo a jinak jsem bazální teplotu měřila jeden cyklus, abych věděla co a jak a ovule byla ukázkově 13 dc. Ale já mám ovu i bolestivou, takže přesně vím, kdy probíhá. BT je dobré měřit, ale mě to dost stresovalo, stejně jako cokoliv, kdy sledujete, jestli ovule je nebo není apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejlepší je na to nemyslet, ale to po x měsících snažení prostě nejde :sunglasses: . A stresy mám taky, hlavně v práci, jinak s bydlením apod. se naštěstí nestresuji. Máme dům a nejsme zadlužení :slight_smile: .
6. led 2010 v 15:13  • Odpověz
evikj.............24 měsíců........................1x revize v 9tt březen 2009,1x GEU prosinec 2009
mandre.........24 měsíců........................spermio v normě, HP skoro v normě, zvýšené antiTPO,imunologie -
mirenkam.......24 měsíců.......................1.ICSI +TESE test negativní a před námi KET
sedmitecka.....14 měsíců.......................spermio i HP v normě, čeká nás CAR a asi laparka a IUI
very8888........11 měsíců.......................spermio v normě, hp taky skoro v normě, jen lehce zvýšené TSH
SPimy.............9 měsíců snažení.............bez potratu a pod., bez vyšetření
javon............22 měsíců........................1 rok anovulační cykly,spermio: kvantita nadprůměr, kvalita
podprůměr, HP 8.1.
jaspina 10 měsíců..........................málo progesteronu-problém s MS a OVU.......čeká na laparku

Tak jsem se taky přidala. Zítra se sem pravděpodobně nedostanu - bude tady šéf a musíme dodělat inventuru :angry: Ale pak už snad jo :slight_smile:
6. led 2010 v 15:21  • Odpověz
podprůměr, HP 8.1.
consti.........12 měsíců..........................HP v normě, ovule probíhá bez problémů, cyklus pravidelný, spermio nás teprve čeká, jedu druhý cyklus s Pregnylem
jaspina 10 měsíců..........................málo progesteronu-problém s MS a OVU.......čeká na laparku
6. led 2010 v 15:22  • Odpověz
spimy: na ten čípek si fakt netroufám :confounded: ale bazálka řekne dost, u mě to funguje úplně ukázkově, po menses 36,6, dva dny před ovulí 36,5, pak postupný nárůst během tak 3 dnů na 37,0 až 37,1 a to se drží, až do okamžiku, kdy se přihlásí mrcha, den před jejím začátkem vždy prudký pokles tak na 36,7 a bum...je tu zas :wink:
6. led 2010 v 15:39  • Odpověz
consti: já stejně, taky pravidelně ukázkově 2-13 den cyklu a poznám jí podle bolesti bříška a někdy i několikahodinového špinění...aspoň něco, fungujem a ještě víme přesně kdy :wink:
6. led 2010 v 15:41  • Odpověz
sedmitecka: Já se tomu taky dlouho vyhýbala, zlomilo mě až to, že kámoška to zkusila a ten měsíc otěhotněla. Předtím se snažili 3/4 roku. A docela jsem s tím bojovala (jak ho najít, jak na něj dosáhnout, jak poznat, v jaké je fázi), ale vážně je to jen o tom to sledovat v průběhu cyklu, člověk postupně své tělo poznává a lépe se orientuje.
A ta BT mi vyhovovala, že jsem i věděla, kdy čekat menstruaci.
6. led 2010 v 15:45  • Odpověz
Ahoj, můžu se k vám taky přidat? Ale vždycky, když se do nějaké diskuze přidám, tak všichni otěhotní :grinning: . Jen já ne :frowning2: . Sanžíme se už více méně od července 2008. V květnu jsem měla potrat v 7.tt. Od té doby nic... Mám od dr. žádanku na hormonální profil a spg, ale když mi mrcha minule vyšla přesně na vánoční volno, tak to nechám na další cyklus, tím pádem nespěcháme ani na spg. Asi bude problém spíš u mě...
6. led 2010 v 15:46  • Odpověz
Tak teď pozoruju, že jsem si vybrala fakt dobrou doktorku. Ta moje když jsem vysadila HA tak nechtěla řešit to, že MS prostě sama od sebe nedostanu.. i když věděla že před HA jsem na to musela brát Proveru.. Chtěla mi půl roku jen píchat agolutin a mě to přišlo jako ztráta času, tak jsem přešla k jiné a ta hned při první návštěvě měřila sliznici, brala krev na štítku, poslala mě ta hematologii a udělala HP. A taky mi hned dala pro přítele žádanku na SPG - měl chudák radost :grinning: Ale jak čtu, že ta vyšetření kolikrát nemáte ani po takové době snažení, tak vidím, že jsem si vybrala fakt dobře. Při clostilu mi zajistila, abych mohla na UTZ jinam a tak - je fakt dobrá!
6. led 2010 v 15:56  • Odpověz
sedmitecka, ovu špinění jsem taky měla, ale zatím jen jednou :wink: . No sice fungujeme, ale já třeba nevím, jak je na tom manžel. No snad se to brzo dozvím :wink: . Já mám navíc myom, ale dle doktora by v ničem bránit neměl :sunglasses: .
6. led 2010 v 16:05  • Odpověz
betty ahoj, vítej :grinning: tak v téhle diskusi prostě otěhotníme všechny, věřím tomu :wink: ..a když už jsi jednou těhu byla, půjde to určitě i podruhé, neboj :slight_smile:
6. led 2010 v 16:05  • Odpověz
Alzbeta.hod - já jsem ten Gynex zatím nezkoušela.. jen kontryhel a mateří kašičku a ms jsem silnější neměla.
6. led 2010 v 16:09  • Odpověz
jaspi, tak to jsi měla kliku na doktorku, všechny nejsou tak akční a pečlivé :wink:

consti: na myom ti přišli ultrazvukem? a manžílek se spg asi nevyhne, to je většinou úplně první věc, která se zjišťuje, protože je to nejjednodušší....ale dá se to v pohodě, my jsme tam byli oba a docela se u toho bavili :wink:
6. led 2010 v 16:09  • Odpověz
Já jsem zkoušela různé čaje, pak měřím bazální teplotu- nejdřív mě to stresovalo, teď jsem ráda, že vím, kdy mám čekat ms, taky ovulační testy... nově teď zkouším Sarapis. A se sliznicí mám opačný problém než snad většina holek - dr. mě pořád straší, že je moc vysoká :angry: .
6. led 2010 v 16:19  • Odpověz
bety a ten sarapis je na co?
6. led 2010 v 16:20  • Odpověz
sedmi měla jsem bolesti a šla pak na vyšetření a přišlo se na to. To už je ale nějaký ten rok zpět :wink:.
6. led 2010 v 16:24  • Odpověz
mirenkam: snad na všechno :wink: ...ne, je o něm tady celá diskuze-původně je pro ženy v přechodu, ale zjistily se i účinky při neplodnosti. Na co konkrétně je, to nevím, ale tonoucí se i stébla chytá. Ale informace o něm se dají najít přes nějaký vyhledávač.
6. led 2010 v 16:26  • Odpověz
coccinella...................cca 9 měsíců zpátky jsme se přestali chránit, intenzívním snažením bych to nenazvala - bazální teplotu neměřím, s Dr. jsem to zatím neřešila..
6. led 2010 v 16:32  • Odpověz
no my hlavně potřebuje vyřešit neplodnost ze strany manžela, takže to mi asi moc nepůmůže :unamused:
6. led 2010 v 16:33  • Odpověz
Ahoj holky, jsem optimista a pevne verim a citim, ze rok 2010 bude pro nas a nase miminka ten pravy!! Musi.

Jinak ja jsem taky "stara"snazilka... no mrknete do tabulky....

cabal.........24 měsíců..............potrat v 8tt v kvetnu 09, 2x neuspesne IUI, lehce nevyvazeny hormonalni profil, spermio naprosto v norme az nad normou, leden 2010 1. IVF
podprůměr, HP 8.1.

Tak se nam to pekne mnozi... a to je dobre, vzajemne si pomuzeme k mimi. :slight_smile:
6. led 2010 v 16:48  • Odpověz
cabal.........24 měsíců..............potrat v 8tt v kvetnu 09, 2x neuspesne IUI, lehce nevyvazeny hormonalni profil, spermio naprosto v norme az nad normou, leden 2010 1. IVF
podprůměr, HP 8.1.
bettyna...........17 měsíců......................květen 09 samovolný potrat v 7.tt, čeká nás hormonální profil a spermio
6. led 2010 v 17:00  • Odpověz
Tak jsem se přidala do tabulky, snad to nevadí :wink:
6. led 2010 v 17:00  • Odpověz
čauky holky tak vidím nejsem tu půl dne a vy prokecáte toliko stránek super :grinning: a tabulka taky je jo tak se hlásím a dopíšu se ju??
6. led 2010 v 18:26  • Odpověz
podprůměr, HP 8.1.
bettyna...........17 měsíců......................květen 09 samovolný potrat v 7.tt, čeká nás hormonální profil a spermio
Petra123......22měsíců.........................CAR-Polanka u OV,spermiogram na pohodu a ja jsem taky na pohodu v lednu druhé IUI
6. led 2010 v 18:28  • Odpověz
vidím že jsme se tady sešly konečně holky co se snaží hodně dlouho :wink: holky ted už to musí vyjít tedy doufám aspon u sebe :wink: :frowning2:
6. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Jínak všechna vyšetření včetně hormonalního cukrovky a tak těžce na pohodu tak už nevím kde je problém :rolling_eyes:
6. led 2010 v 18:39  • Odpověz
podprůměr, HP 8.1.
Petra123......22měsíců.........................CAR-Polanka u OV,spermiogram na pohodu a ja jsem taky na pohodu v lednu druhé IUI
evikj.............12 měsíců........................1x revize v 9tt březen 2009,1x GEU prosinec 2009
6. led 2010 v 18:42  • Odpověz
Omlouvám se,přidala jsem si rok,asi neumím počítat.. :slight_smile:
6. led 2010 v 18:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.