• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Peťul, třeba už nebudete potřebovat šetřit :wink: a jestli jo, tak je hlavní aby se to povedlo napoprvé...pak je to už fakt s penězma na odstřel. já se letos vzdala dovolený u moře kvůli mimču, mnoooo... :frowning2:
7. dub 2010 v 11:34  • Odpověz
Miško my pořad dodělaváme u domečku a naše platy zase nejsou tak velké sice něco našetříme ale hned to dáme do domečku.na dovču se nedostanu tak cca 5 let a ani o to nestojím ted budem mít toho pejska chvála bohu nebude stat moc tak nas to moc nepostihne ale musíme ted udělat plot aby nam neutek a pak pergolu na venek aby se dalo v létě někde sedět a dodělat upravy na zahradě a pak teprve můžem začít šetřit,je to divné ale musíme to ted dodělat a pak děj co chce,v srpnu dostanu smlouvu na neurčito tak hned bude trochu klidněji že nepříjdu o práci dělam ve fabrice těžkou práci tak pokud jak bude smlouva a budou našetřené penízky jdem do IVF našetříme si raději 20tis.at nas něco nezaskočí ale pokud to nevyjde tak vždycky než našetříme tak nevím co bych dělala :frowning2: je toho moc na mě někdy :frowning2:
7. dub 2010 v 11:50  • Odpověz
Peti, já zapoměla, že vlastně stavíte a zvelebujete ten domeček. To my máme jenom byt a stačí mi to. nemáme na něj hypošku nic...takže fakt platíme jenom ten základ, energie, jídlo atd...

plno holčin řeší IVF půjčkama...zrovna ideální to neni, no, ale tak co se dá dělat :frowning2: :frowning2:

ale fakt nad tim ještě nepřemýšlej :wink:
7. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz
Miško my spíše našetříme než si půjčovat máme hypotéku a ani televizi nechcem na splatky raději na něj našetříme je to třeba na 3 měsíce ale vím že nikomu nic nedlužím a nechci jsi půjčovat raději,nikdy nevíme jak dopadnem a nechci o vše přijít kvůli půjčce jesli mě chápeš?

Taky jsme byli v bytě ja myslela že tam zůstanem ale jsem za to vděčna že jsme s přítelem tohle dokazali a jsme v domečku i když je to pořad o té práci ale jednou jak vše bude hotové se těším jak si v klidu posnídám v pergole ránno na zahradě a jsem ráda že děcka nebudou vyrůstat v panelaku nic proti tomu nemam ale bydlela jsem v panelaku jen 7let s přítelem a jsem vylečena doslova tak jsem ráda kde jsem :grinning: sousedi jsou hrozní doslova všude :grinning:
7. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz
Nic Miško jdu se oblést valím na odpoeldní mam dneska makačku asi bez svačiny a odpočinku abych stihla normu tak do roztrhaní těla tak jsem se raději najedla doma a sebou si beru jen horaklu a perník to jedinné na co bude čas tak mi drž palce at to dneska stihnu a zítra ti povím ale asi mě bude bolet cely člověk ale budu to mít za sebou :frowning2: :slight_smile: tak pá zítra
7. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz
U toho IVF je blbé právě to, že je člověk navíc ve stresu ještě z peněz :frowning2: Jestli bude mít na další a tak.. Si pamatuju, jak mě stresovalo u Clostilu, když jsem věděla, že už máme jen 2 pokusy, pak 1...
Peti akorát ti musím napsat, jak ses zmiňovala, že pejsek moc stát nebude.. Ono první minimálně rok mu musíš dávat fakt kvalitnější stravu, jinak to může odnést zdravotně pozděj. A třeba my máme velké plemeno, co trpí na kyčle a tak.. No a když jsme museli na veterinu, že přestal chodit, tak jen za rentgeny jsme tam nechali 2500,- :unamused:
7. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz
holky, my narvali j enom do kocoura přes 10tis za různý testy, pač si vyškubává kůži...a stejně se na nic nepřišlo. jinak já krmim ProPlanem, jsem v klubu a dostávám dárečky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: pořizovací ceny koček psát nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: to byste řekli, že jsem fakt trhlá :grinning:

mě na IVF spíš stresuje ten výsledek než ty peníze mno...
7. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz
Jaspi tak to bude taky větší plemeno no jsem zvědava ale s tím krmením máš pravdu.Něco stojí ale bud to brát jako miminko taky něco stojí ale dáš mu cokoliv na světě a možna mě přivede na jiné myšlenky.

Nic holky už se fakt loučím a zítra se ukažu pá
7. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz
Peti pokud možno, tak mu pak nedávejte misky s vodou a jídlem na zem, ale na trošku vyšší místo - větším plemenům se snadněj přetočí žaludek, když jsou zohnutí a to je pak v háji.. :confounded:

Mis a jaké máš kočičky? Já mám doma zákaz :unamused:
7. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz
jaspi, my máme jednu popelnicovku :wink: a pak dvě mainský mývalí :slight_smile:

http://docekalci1.rajce.idnes.cz/cici/
7. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz
Misko jsou krásné :dizzy_face: Mým snem je teda britská modrá.. ale doma to neprojde. Dřív jsem měla peršana, ale to byl fakt pakoš, tak Jarek už nechce o kočce ani slyšet. Ceny jsou u nich dost vysoko, to je pravda no.. :unamused:
Jaký máš foťák? Fotky jsou krásně ostré :slight_smile:
7. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz
jaspi, mě se líbí teď ta majinká britka v reklamě na Whiskas....bych taky brala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale máme stop stav :grinning: :grinning: tak ale být v baráčku tak se nerozhduju vůbec :wink: já jsem taková zvířecí máma :slight_smile:

no, ještě to s foťáčkem právě moc neumim, ale snažim se...dostala jsem k vánocům zrcadlovku, Nikon D90...takže v neděli vyrážim i ven se "učit" :slight_smile:
7. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz
maja, ahoooj, včera ses připojila zrovna do vaření co :slight_smile: mohla jsi taky doporučit recept třeba :grinning:
7. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz
peti, zvládní to v práci, musíš to mít tedy dost náročné.... :frowning2:

miško, ty jsi teda kočičí máma :slight_smile: taky o kocourkovi přemýšlím, zatím máme - tedy mužíček - jen dva potrhlé křečky :wink: pesana mají naši, tak venčení si taky užívám, procházky do lesa jsou super
7. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz
sedmi, ahoooooj,

naše kočky se křečků bojí :grinning: :grinning: :grinning:

jo, házejte klidně recepty :slight_smile: já dneska budu dělat bábovku s hruškama, a asi jenom omeletu...pač ten můj včera, že na něj nemůžu být zlá, že nemůže jíst dva dny po sobě žemlovku...no, tak omeletu a prdim mu na to :wink:
7. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz
Miško my jsme sice v domě, ale není velký.. i když to by nevadilo - ale prostě Jarek zvíře dovnitř nechce. Myslím, že na psa by si tam časem zvyknul, (náš je venku) ale na kočku fakt ne..
Zrcadlovku bych taky chtěláááá. Ale ty ceny :confounded: Tolik se mi dávat nechce..
Ahoj Sedmi :slight_smile:
7. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz
mis, a naši křečci se bojí kočiček :grinning: , i když možná tak úplně nee, oni jsou totiž tak trošku "na hlavu", podezírám ten obchod, že nám prodali aušusové zboží :wink:
......máš recht, omeleta je maximum :slight_smile: , ale bábovka s hruškama zní fajn, mňam :slight_smile:
a kdy začínáš s lékama?
7. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz
ahoj jaspi, taky toužím po zrcadlovce, už mám vyhlédnutou a čekám na narozeniny ...bohužel až za půl roku :grinning:
7. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz
Sedmi a jakou máš vyhlídlou? Já se v nich nevyznám..jen mě fascinují fotky z nich! To se kupuje zvlášť to tělo a zvlášť zbytek?
A co takhle vzít křečky na nějakou terapii, když jsou na hlavu? :grinning:
7. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz
jaspi, no, tak já to dostala jako dárek :stuck_out_tongue_closed_eyes: a těšim se, že budou jednou krásný fotky miminek, ať už mých nebo adoptovaných...navíc se tomu chci trošku věnovat...mám v hlavě strašně moc nápadů, tak ještě se s tim naučit pořádně zacházet :wink:

sedmi, aušusový křečci, jo? :grinning: :grinning: :grinning: hele, já měla tři křečky...jako postupně...dva džungary a jednoho klasiku bílýho..a jeden ten džungarák dostal čokoládu a schoval si to do papule a šel chrápat :grinning: když se probudil, tak měl čokoládu rozteklou i na zadku :grinning:...ale to byl drsnej křeček...večeřel s náma rizoto a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: já křečky milujuuuuu :grinning: celkově hlodavce...moc moc moc!!!

s lékama...dlouhý protokol bych měla rozjet (jestli dopadne utz dobře) 13.5.
7. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz
jaspi, k tý zrcadlovce se toho dá dokupovat...jako já už mám vyhlídlý tři objektivy..jenomže jeden stojí dvacku :zipper_mouth: takže to si asi ještě počkám. teď spíš budu potřebovat externí blesk atd atd...prostě chujovina drahá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz
Mis já bych si určitě koupila jen to tělo a pak se divila, že mi fo nefunguje, nebo že mi poslali zmetek :grinning:

To já na křečky moc nejsem. Dřív jsem byla vyloženě kočkomilka, ale Jarek mě naučil víc mít rád psy.
7. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz
jaspi, tak já to měla obráceně...dřív psiska, teď čičinty :slight_smile:

nj, ono se to buďprodává samostatně to tělo a k tomu si vybereš objektiv jakej chceš, nebo to koupíš v sadě s tím základním objektivem, ale ten zas tak cupr nejni...
7. dub 2010 ve 13:42  • Odpověz
Teď jsem po nich šmejdila a jsou i na splátky.. i když tam zas přeplatím.. Ale fakt se v tom nevyznám. Máme doma Canona, ale už je starý. Je malý jako krabička cigaret nebo spíš menší a mě to štve. Je titěrný do ruky a jak je lehký, tak často při focení pohnu rukou.. Když se dívám po těch foťácích obecně - jaké značky jsou dobré a čemu se vyhýbat?
7. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz
jaspi, určitě canon a nikon :wink:

jinak já mám doma panasonika klasiku, malou...kompakt...a jako zase super, že to může vzít s sebou, nemusíš se s tim tahat. to se ti jednou bude hodit až budeš chtít kočárkovat a u toho fotit :wink: dát do kapsy a jdeš :slight_smile:
7. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz
To mě nenapadlo, že je to vlastně další velký krám navíc - třeba na dovolenou.. JEště to musím promyslet.,
7. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz
Proč třeba tento vypadá jak zrcadlovka - to tělo? Je v něčem jiný jak ty klasické, co mají tvar jak krabička

http://www.megapixel.cz/nikon-coolpix-l100
7. dub 2010 ve 14:10  • Odpověz
jaspi, tak asi aby lidi mohli machrovat že maj zrcadlovku? :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevim...tohle zrcadlovka nejni...
7. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz
Já vím, že né - ale právě je mi divné proč je to taková kráva velká.. Asi fakt jen na efekt.
7. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz
jaspi, můj fo´ták taky vypadá na pohled jako zrcadlovka, ale není - říkají tomu polo-zrcadlovka, což je dle mě blbost, ale fotí krásně,....kupovala jsem ho před 5 lety a stál mě 14 tisíc, te´d je za polovinu :frowning2: , tak právě pošilhávám po lepším :slight_smile: je ale fakt, že je dobrý mít k tomu malý kompakt, přesně pro ty případy, co píše miška, protože tahat se s velkým krámem a příslušenstvím všude, taky není někdy ideální :wink:

miška, tak budu s tím dlouhým protokolem držet , to vyjde, prostě už musí a hotovo :wink:
ti naši aušusáci jsou fakt zralí na docenta Chocholouška, běhají jako magoři v kolečku třeba 7 hodin v kuse a pak odpadnou, taky z toho kolečka lítají a dělají salta, vždycky to rozjedou a pak nestačí kolečku a ono je to vymrští ven :grinning: , sráží se, lezou po sobě, hele nedávno si ten jeden vůl nacpal kapsy jako balóny a šel se napít, tak se samozřejmě natáhl k napáječce a překlopil se jako beruška dozadu , no ležel jako mrtvola rozcapenej asi 5 minut :grinning:
7. dub 2010 v 15:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.