• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
:grinning: :grinning: :grinning: Sedmi já na křečky nejsem, ale ti vaši by mě asi fakt bavili :grinning:
7. dub 2010 v 15:43  • Odpověz
jaspi, to jooo, jsou to fakt ďáblové :grinning: , manžílek si je natáčí a pouští to všude, mají ohromný úspěch :grinning: :grinning:

kočeny pa pa, pádím na cvíčo a na masáž zad, už se nemůžu dočkaaaaaat, jak mě zase odblokuje :wink:
7. dub 2010 v 16:05  • Odpověz
Tyyy jo, holky, vy jste toho nakecaly, to se jen tak nevidí! :slight_smile:
7. dub 2010 v 18:54  • Odpověz
Hezké ránko,
Sedmi tak nám někdy hoď odkaz na video s těma ďáblama :wink:
8. dub 2010 v 07:47  • Odpověz
sedmi má taky hustý křrečky koukám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak dobré ráno všem, dneska bude tááááákhle kráááásněěě!!!
8. dub 2010 v 07:52  • Odpověz
dobré ranko Miško krásnš tady je mlha a musela jsem zatopit v krbu :grinning: ale odpoledne jak půjdu do práce bude samozdřejmně krásně jak je zvykem co mám odpolední :frowning2:
8. dub 2010 v 08:48  • Odpověz
Ahoj holky, teda mi to flákáme .. :unamused: Musíme se polepšit! :wink:
12. dub 2010 v 07:43  • Odpověz
jaspi musíme ja napsala ale vás tu nebylo cely víkend :grinning:
12. dub 2010 v 19:15  • Odpověz
Peti já jsem o víkendu nakoukla - ale nic tu nebylo, tak jsem taky nepsala..
13. dub 2010 v 07:36  • Odpověz
brý den,

já od pátku zalehla...s chřipkou, už čtvrtá za tuhle zimu...a to už mě zkolilo fakt hodně. Takže jsem na net nějak neměla ani moc náladu...

co novýho??

já jdu dneska na první zoladex :slight_smile:
13. dub 2010 v 07:56  • Odpověz
Mis to já mám zas pro změnu asi střevní chřipku. Už ve čtvrtek jsem v práci okupovala WC a pak jsem se nacpala Imodiem a přešlo to, tak jsem myslela, že už je to o.k. Jenže dnes ráno pokračování :stuck_out_tongue_closed_eyes: Napřed jsem myslela, že ani nepůjdu do práce, ale nakonec jsem akorát jela radši autem. Přece jen bus jsem riskovat fakt nechtěla :grinning: Ale jsem šíleně ospalá - to je i tím počasím.. a mám mít dnes pilates, tak nevím jestli se donutím :unamused:
13. dub 2010 v 08:13  • Odpověz
misko, ahoooj, pekne se kuryruj a ode dneska jen optimismus :slight_smile: , zacinas nanovo a tentokrat to proste klapne, jina varianta neexistuje a hotovo :wink:

jaspi, to si tedy taky uzivas.....tak to prezij ve zdravi v praci a na cviceni bych se vybodla....kdyz mam strevni chripku, jsme uplne na umreni, sotva se vlecu, tak cviceni si ani neumim predstavit :frowning2:
13. dub 2010 v 09:09  • Odpověz
Sedmi já naštěstí nezvracím, jen lítám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je fakt, že jsem dost unavená.. Ale už minulý týden jsem se vymluvila, tak mi to je blbé.. Uvidím.
13. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahoj, Péti, jak se máš? Jsme tě tu tipovaly na těhuli, tak jak to vypadá? A co vy ostatní?
Já hlásím nejdelší cyklus všech dob a bohužel asi i anovulák, nebo nevím...se z toho zblázním :angry:
13. dub 2010 v 15:25  • Odpověz
ahoj holky,

tak já mám stále hlas jak Tina Turner :grinning: ale už je to jako lepší :slight_smile: jenom ten ucpatej nos, mno...budu to muset jednu noc a den vydržet bez kapek...vždycky si na nich vytvořim závislost, nevim jak a proč...

jinak včera jsem dostala první zoladex...a vyfasovala jsem léky. bohužel mi pojišťovna poslala opět stejné množstvíjako minule, takže jsem z toho byla docela v pédelce...chci vyšší dávky a jsem zvědavá co bude řikat doktorka až to na ní vybafnu :slight_smile:. budu si muset gonal dokoupit, jeden nehrazenej stojí 4500,- to je děsný :frowning2: ale radši investuju víc, hlavně aby to mělo nějakej výsledek.hlavně doufám, že doktorka nebude řikat, že se jí do toho motám...musim vymyslet nějakej postup, jak jí to nadhodim. každopádně za měsíc se dozvim, jestli můžeme začít druhé IVF nebo budu muset zase na laparo...snad se nám laparo tentokrát vyhne...

co Peťa, udělala si ten test???

Betty, jakto, že zase anovulák????
14. dub 2010 v 15:45  • Odpověz
Ani nevím, jakto že zas anovulák... :frowning2: . Normálně, jak jsem tu psala, že jsem začala novej cyklus, tak z toho bylo jen asi desetidenní špinění. Myslela jsem si, že by to mohlo být těhu, ale testy jsou pořád negativní, tak spíš nějaká hormonální porucha. Ale co mě mate, tak bazálku mám pořád děsně vysoko, tak doufám, že se to spraví... Bojím se, aby to nebyla třeba nadměrná činnost štítné žlázy nebo naopak moc nízký prolaktin... :frowning2:
Jinak jsem taky byla minulý týden nachlazená, asi jak se pořád mění počasí.
A co ta Péťa? Ona sem radši nepřijde :angry:
14. dub 2010 v 17:25  • Odpověz
čauky holky tak včera večer jsem to dostala tak jsem dneska volala a 22.4 jdu na tu hydrolaparoskopii bojím se ale co bych pro mimi neudělala.

Ted přesazuji pelargonie tak doufám že se chytnou. :grinning: sadím je poprvé :grinning:
14. dub 2010 v 19:20  • Odpověz
betty, a nemůže být to špinění z toho nachlazení? neboj, to bude dobrý!!! já teď špinila skoro furt, dkokonce i třičtvrtě cyklu s HA!!

Peti, ty hydro se neboj...bude to hned hotový :wink:
15. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz
Misa: to asi ne, já to nachlazení měla až po špinění.
Každopádně dneska mi klesla BT a dostavila se mrcha v plné síle, takže mám radost, že se mi upravil cyklus (- aspoň tak, že byla ovulace, i když až 40.DC). Uvidím další cyklus, co bude, a kdyby to mělo trvat zas takhle dlouho, tak se pak objednám k dr.
16. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
ahoj holky,

nevim co si mam myslet, moje posledni menstruace byla 28.2. ...ovsem nejzajimavejsi je, ze jestli sem tehotna, tak ani nevim jak je to mozne, pouzivame kondom. né teda na cely styk, je nakonec kdyz uz se chce manzel udelat:D Merim si bazalni teplotu a porad je pres 37C....ale na testech mam jen neviditelnou carku, kterou vidim jen ja.... prece kdybych byla tehotna tak uz mi to ten test ukaze ne? sem zmatena....dost me bolelo i v podbrisku a obcas me picha v prsou....myslite ze mohu byt tehotna? dneska sem jela na gyndu, ikdyz tam v patek jsou, tak dneska jako naschval tam nejsou:(
16. dub 2010 v 10:41  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,

betty, tak super, že mrcha dorazila..lepší než nic, ne???? i když jak u koho :grinning: :grinning: a ten cyklus ještě vydrž, on se určitě spraví!!!

alishia : nevim, neporadim...nemám s těhotenstvím žádnou zkušenost :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
Alishia: stejný problém jsem měla teď, nakonec to bylo asi tím, že se mi upravovala hladina hormonů, takže jsem měla nejdřív nízké teploty, pak vysoké, tak jsem si myslela, že je to ovulace, ale testy po 14 dnech pořád negativní, nakonec se teploty ještě zvedly a to byla teprve ovu. Takže mrcha dorazila 51.DC. Testy už by ti asi ukázaly, takže vydrž. Jo, a dej vědět, co ses dozvěděla u dr. :wink: , mě by to zajímalo.
Misa: Jo, jsem ráda, bylo to dost frustrující :grinning: . Příští cyklus už bude mimi :dizzy_face: ! (Jsem to řekla ráno manželovi, ať se připraví, že další měsíc to bude obden :grinning: :grinning: ).
16. dub 2010 v 18:30  • Odpověz
bettyna: dekuji za odpoved....problémek je v tom, že není důvod, aby se mi nejak upravovali hormony :grinning: od porodu (2 roky) to mam docela dost pravidelny... zdrženi max. 2-5dní....ale dneska už to bude nějakých 48 dní.....od minulé menstruace.....je možné, bych měla ovulaci, třeba v posledních dnech před MS a jestli doslo k oplodneni, tak se to ukaze treba az za týden....u vojtiska sem se to dozvedela taky az docela pozde...jenze u toho vim, ze sme na nem cely mesic pilne pracovali:D
17. dub 2010 v 06:51  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky, tak co nového? kde to zase vázne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 v 16:29  • Odpověz
čauky holky tak zítra hydrolaparka bojím se jako Mala ale co mě děsí nejvíce jak se probudím po narkoze doufám že nebudu vulgarní a moc ukecana jsem si říkala at tam nestropím nějakou ostudu to holky bude trapas jak mi to dneska komentovala kamoška tak to bude fakt ostuda chvala bohu jdu hned o půl8 tak doufám že budu mezi prvníma :grinning:
21. dub 2010 v 18:00  • Odpověz
Jejde, Péťi, to ti vůbec nezávidím. Můj poslední zážitek z narkózy byl, že jsem blinkala jak Amina :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale to už bylo hodně dávno. Tak držím palce, hlavně, ať to vede k vytouženému mimi :wink: .
21. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz
tak PEťula už to má za sebou ne?

mě se po narkoze lehce motá žaludek, ale když to zaspim, tka je to v pohodě. A narkoza při odběru vajíček je parádní, po tý neni zle fakt nikomu :wink: tak třeba bude mít Peťa podobnou :wink:
22. dub 2010 v 09:59  • Odpověz
Ahojky, mě bývá blbě jen po té delší, která se dává třeba při laparce. To jsem blila teď i když mi brali slepák. Ale takové ty krátkodobé co se dávají při různých vyšetřeních, tak ty jsou v pohodě..
22. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
Ahojky tak dnešní zakrok v pohhodě vysledky mi řeknou až 3.5 tak ted čekačka :slight_smile:Jinak narkoza než mě uspaly tak 100 puls ale pak jsem se uklidnila a pani anistezioložka byla skvěla tak jsme kecali i se sestrama a pak si jen pamatuji že jsem doktorovi říkala že mu důvěřuji a pak už jen divna pachut v puse a hají :grinning:pak si jen pamatuji že mě sestra přikryla dekou a ležela jsem a chtělo se mi hodně na WC ale čurat se nemohla jinak pak jsem po hodince a půl jsem šla dom ale co jsem zapoměla potvrdit si paragraf tak zítra telefonaty jesli mi aspon pošlou něco at to můžu dát v práci jinak nahradní volno :frowning2:Tak shrnuto potženo narkoza v pohodě ale naslededek je že mam skříply nerv v krku a nemůžu pořadně nic dělat s ramenem a špatně se ti dýcha no nevím zítra už bude líp doufám. :slight_smile:
22. dub 2010 v 18:34  • Odpověz
Super, krásně jsi to zvládla. Teď už jen aby vše bylo OK, nebo radši, aby objevili příčinu, která se bude dát snadno odstranit.
22. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.