• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
bety přesně tak už se těším na 3.5 at se dozvím co a jak :frowning2: :slight_smile:
22. dub 2010 v 19:35  • Odpověz
Petro, tak vidíš, zvládla jsi to v pohodě, jen nevím, proč máš čekat na výsledky do 3.5.. Při těchto vyšetření vidí všechno on-line, tak proč s tím dělají takové drahoty. Já jdu za měsíc na hysteroskopii, tak je hned upozorním, že chci výsledky vědět okamžitě po probuzení :grinning: . Možná jedině, že by ti brali nějaké vzorky tkáně nebo tak něco - to bych pak chápala, že se na výsledky čeká. Ale hlavní teď je, že to máš za sebou a jsi v pohodě a do příštího pondělí to vydržíš a pak už budeš vědět, jestli je někde zakopanej pes :wink: . Tak držím palce, ať to dobře dopadne a mimísek ti je brzy velikánskou odměnou.
22. dub 2010 ve 21:50  • Odpověz
Vidíš Peti, si šikulka! Akorát nevím proč tě napínají a neřeknou ti ty výsledky hned?
23. dub 2010 v 08:16  • Odpověz
HOlky jak jsem napsala bylo nas tam hodně ja šla první a po mě další 4 holčiny a jak jsem odchazela tak DR byl na sále tak stejnak neměl čas a ja jsem to ani nechtěla moc vědět pač stejnak jsem byla ještě taka vydivočena sté narkozy a těšila se do auta a domů jsem zapoměla jsi vyřidit paragraf tak asi proto a skrizanova nevím ja byla chopna používat havu spíše mozek tak 2h po zakroku co mě probudili tak stejnak jak se probudíš bude tě trochu bolet bříško a budeš rada že žiješ fakt první hodinka je divoka a holky co byli po mě tak jsem pak viděla že jim po tom moc dobře nebylo no uvidíš jak bude na tebe zabírat narkoza a jak bude mít na teb čas DR když bude na sále tak ti toho moc neřekne a neboj nebudeš tam sama ale bude tam více holek a je to tam jak na běžícím páse tak uvidíš jak dopadneš ty a kde ti to budou dělat mě to dělaqli přímo v Olomouci v CARu tak proto jesli by to bylo v nemocnici tak ti řeknou vysledky hned po 2h uvidíš.A nebojte ja se taky už nemůžu dočkat na co DR přišel nebo na co ne jsem jako na trní ještě 10 čekat. :frowning2:
23. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj holky, taky bych se k vám ráda přidala. S manžou se snažíme o miminko od října 2009 a zatím stále bezúspěšně :frowning2: Vždycky jsem si myslela, že to bude hned, tak jsem dost těžce narazila na realitu. Nedávno jsem skončila s prací, protože to tam byl velký stres, tak jsme se domluvili, že to zkusíme, když nebudu tolik ve stresu. Tak uvidíme, snad už to konečně letos vyjde!!! Strašně mě vytáčí neustále dotazy okolí, kdy už budeme mít miminko. Je mi z toho vždycky hrozně smutno. Nechceme nikomu vykládat, že se snažíme a že nám to nejde a já už fakt nevím, co odpovídat. Teď o víkendu mě čeká další velká zkouška - jedeme za manžovou rodinou do Čech, kde se opět budou všichni ptát a navíc tam na nás čeká nové miminko manžové sestřenky, takže jsem smutná už teď a bojím se, že to tam obrečím. Máte někdo nějaké tipy, co odpovídat na ty neustálé dotazy, kdy už budeme mít mimi? Díky a všem vám moc přeju, aby se dvě čárky objevily co nejdříve.
23. dub 2010 v 17:50  • Odpověz
Ahoj Jaji, klidně se přidej! :wink: I když tady je docela mrtvo. Každopádně ty věčné dotazy znám, co dotazy, ale výmluvné pohledy na moje břicho...to fakt nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já teď třeba na narášky odpovídám, že dítě zatím nechceme - ale u mě je to snadno uvěřitelný, ještě studuju. A když byla švagrová těhotná, tak jsem to hodně těžko nesla (- vlastně pořád celkem těžko snáším těhule kolem sebe), ale to se časem spraví.
V záloze mám odpověď pro obzvlášť otravné příbuzné: "Na co dítě? My máme křečka, když nás v noci budí, tak ho dáme do chodby a nestojí tolik peněz." :wink: Zatím jsem ji ale nikdy nepoužila.
23. dub 2010 v 19:19  • Odpověz
Ahoj Betty, no o těch pohledech na břicho mi ani nemluv. Mám tam pěknej špíček a tak hned každej věří, že jsem v tom a zatím zamlčuju. Já už jsem ve stádiu, kdy bych to těm nejbližším i řekla, že mě ty jejich dotazy bolí, protože se snažíme a nic, ale manžel nechce - asi nechce být za impotenta. Křeček je dobrý argument, ale jednak žádného nemáme a pak tohle nemůžu říct manželovým prarodičům, kterým je přes 80 let... Ti tlačí na pilu taky dost dobře, posledně si manželovi posteskli, že asi dřív umřou než my budeme mít dítě :rolling_eyes:
23. dub 2010 v 19:32  • Odpověz
Jani vítej tak to jsme na to stejně taky žarlím jak vidím nějaké těhulky s bříškem a mrzí mě že ho nemam taky :frowning2:
23. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj holky,
vítám janinku :slight_smile: Chápu že tě to určitě trápí, ale nevěš hlavu - od září ještě není taková doba :wink: A s těma blbýma dotazama se mi fakt osvědčilo to, že všichni mí blízcí ví, že se snažíme, ale nedaří se. Normálně se s nima o tom bavím, že lítáme po vyšetřeních, že jsem byla na laparce a tak.. A tím pádem se nikdo neptá. Maximálně se zeptají jak to pokračuje - jestli nás čeká momentálně nějaké vyšetření a tak.. Dřív se taky pořád někdo ptal, ale od doby co to ví, tak mám dojem, že se spíš cítí blbě, že to je citlivé téma, tak to řeší oni jak se mnou mluvit :grinning: Je to lepší než se pak někde taně trápit a užírat. CHlapi to tak mají, že o tom raději nemluví - ale dá se třeba odpovědět: No my už by jsme prcka klidně rádi, ale musíme počkat, až se příroda rozhodne.. :wink:
24. dub 2010 v 18:59  • Odpověz
jaspi: to je pravda, kdo ví, tak se pak blbě neptá. A taky je zajímavý říct na férovku, že se nedaří, protože pak zjistíš, že v tom vůbec nejsi sama, kamarádka se pak svěří, že jim se taky dlouho nedařilo... Je to taky fajn mít si o tom s kým popovídat. Kdo nikdy takovou situaci nezažil, ten to nemůže pochopit.
24. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz
Betty přesně tak.. Můžu si o všem povídat s kamarádkama i rodinou - klidně i v práci. Není proč by se tím měl člověk trápit sám. Když to člověk nedusí v sobě, ale normálně se o tom baví, tak si nepřipadá pod takovým tlakem.
25. dub 2010 v 19:40  • Odpověz
ahoj Jaspi, díky za radu. Dala jsem na přání svého manžela a držela jsem pusu - přece jenom je to jeho rodina. Nicméně jsem to v neděli ráno obrečela, spali jsme v pokojíku, kde mělo miminko hodně věcí a já měla blbé sny. Navíc manžova babička mi 2x řekla, že dřív umře (slavila 80) než se dočká pravnoučete, takže mi bylo fakt těžko u srdce. Manža mi řekl, že si to moc beru. Asi jo, jsem dost cíťa. Jinak musím říct, že máme kamaráda, který o tom ví, jak dlouho se snažíme, taky se s přítelkyní asi půl roku snažili o mimčo, jenže jim to vyšlo - už je ve 3.měsíci a právě tento kamarád mě vytáčí, protože se nás neustále ptá: "tak co????"
25. dub 2010 ve 22:18  • Odpověz
Jáji já bych to určitě nevydržela a řekla mu fakt od plic, ať se přestane tak debilně ptát, že až to bude aktuální, tak mu to řekneš sama! A babce bych na to řekla: No..tak aspoň budete muset dlouho žít! :grinning:
26. dub 2010 v 08:01  • Odpověz
Ježkovy oči - když opomenu fakt, že to mimino prostě nejde, tak je přece věc každýho, ať si sám rozhodne, kdy bude mít dítě. Chápu, že by se babička chtěla dočkat, ale takhle na vás tlačit... A na kamaráda nemám slov - tohle dělal můj brácha- furt mi sahal na břicho a ptal se úplně stejně, tak jsem se naštvala, zeptala se ho, jestli si myslí, že jsme horší, když nám to mimino tak rychle nejde a od tý doby je pokoj.
26. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz
čauky holky tak po zakroku už v pohodě trochu malinko špiním ale spíše v hlenu ale pohoda žadné problémy už nemám aji už bylo včera tulení holky taková dloouha doba abstinence můj si říkal že už to známe jen z TV tak jsme na to skočili a dneska jsem mu navrhla opakovačku a víte co řekl:tak až za 14 dní :grinning: mrcha on se bude dovit dneska večer :grinning:

Jinak stěma blbýma kecama holky za tu dobu co nemůžu otěhotnět jsem někdy už aji sama sobě protivna a okolí někdy obdivuji že mě ještě berou a baví se se :grinning: mnou a ve městě se o nas baví že dítko nemůžem mít tak aspon vím že se mě nikdo blbě nepta ví o tom všichni a spíše se někdy ze zvědavosti ale neptají se jak jsem s chlopem na pivku to ví že asi těhu nejsem když sedím v hospodě :grinning:
26. dub 2010 v 18:16  • Odpověz
ahoj holčiny, dlouho jsem tu nebyla, byli jsme s manžílkem oba už tak vyšťavení, že jsme si udělali radost prodlouženým víkendem na jižní Moravě na dobití baterek :slight_smile:

peti, jsi holka statečná a krásně jsi to zvládla, teď už mimčo přijde coby dup :wink:

jajinka, ahooooj, vítej :slight_smile:

jaspi, to jsi napsala úplně přesně, my jsme to taky vyřešili tak, že o tom naše blízké okolí ví, že se snažíme a nejde to, takže se nikdo neomaleně nevyptává a těm, kteří se ptají, kdy už budeme mít dítě, odpovídám "jak to mám vědět? až se příroda rozhodne" :wink: , ale štve mě to taky, neustále odrážet útoky, v práci mi čumí na břicho a tak...není to příjemné, ale člověk se nesmí nechat zahnat do kouta :angry:

betty, s tím křečkem to je výborný!!!!! to si musím zapamatovat a použít :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2010 v 09:59  • Odpověz
čau holky,
Sedmi je super, že jste si pěkně odpočinuli :slight_smile: My jedem v neděli do Prahy a mohl by to být fajn výlet, ale tím že vím, že tam jedu na imunologii, tak jsem z toho spíš nervózní. Už bych to měla ráda za sebou..
28. dub 2010 v 08:10  • Odpověz
Ahoj, dneska jsem si dala do těla - byla jsem bruslit a jsem vyřízená. Jinak co si myslíte o fotkách "čerstvých" miminek v albech? (Myslím ty ještě od krve) - asi tím, že sama dítě nemám, mi takový fotky přijdou hodně nevkusný. Asi bych si je do vlastního alba nedala. :confused:
28. dub 2010 v 19:31  • Odpověz
Betty já to neumím říct tak všeobecně.. některé jsou v pohodě a jiné taky moc nemusím. Zrovna tak jak když si maminky fotí bříška - některé ty fotky vkusné a hezké a jiné bych na veřejný net nevystavila ani omylem :unamused:
29. dub 2010 v 07:56  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem přemluvila manžu, aby se při nejbližší příležitosti svěřil mamince, jak dlouho už se snažíme... Doufám, že to hned rozkecá dál (je to pěkná drbna) a budu mít jejich část rodiny z krku. Včera jsem tu koukala na fotky miminek a bylo mi fakt smutno. Snad i my jednou dočkáme :slight_smile:
29. dub 2010 v 09:39  • Odpověz
jajinko, dobrá strategie, super nápad, snad budeš pak mít od všetečných dotazů pokoj :slight_smile: , my tedy v rodině máme klid, ale v práci a mezi známými je to někdy neomalené a jsem z toho smutná :frowning2: to víš, že se dočkáme, všechny :slight_smile:

betty, ten názor s fotkama sdílím, já vím, že pro každou maminu je to její mimčo nej nej, ale čertsvě "vyprdnuté" bych si do veřejného blogu taky nedala :confounded:
29. dub 2010 ve 14:21  • Odpověz
jaspi, nestresuj se z imunologie a užij si výlet do Prahy :slight_smile: , i když my zase rádi vyjedem pryč z přeplněné, ucpané a nervózní Prahy :grinning:
29. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz
Sedmi no právě - už teď se děsím toho jak to budem hledat.. no budu fakt ráda až budu doma! :grinning:
29. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz
jaspi, to neeeeee, užijte si to, jděte se třeba projít na Petřín do parku nebo do Stromovky :slight_smile:
29. dub 2010 v 16:43  • Odpověz
Sedmi když já myslím, že nebudem mít ani moc času.. Jedem tam v neděli vlakem, protože autem si to neumím představit, jak by jsme se tam motali.. Přijedem tam nějak odpoledne a v Praze bydlí Jarkův brácha s přítelkyní, tak máme spát u nich. Podle mě přijedem k nim na Žižkov a než pokecáme, bude večer :slight_smile: No a hned na 7:30 v pondělí jsme objednaní a pak asi hned pohasíme na vlak.. Ale uvidíme, třeba mě to příjemně překvapí :slight_smile:
30. dub 2010 v 07:59  • Odpověz
Sedmi teď jsem četla, že jdete na IUI - oni po tobě nechtěli napřed laparku nebo nějaké takové vyšetření? My asi jak budem mít výsledky z imuna, tak taky půjdem na IUI, ale musela jsem napřed na tu laparku..
30. dub 2010 v 08:00  • Odpověz
jaspi, já si myslela, že laparka bude nutná, ale v CARu se tváří jako že je vlastně zbytečná...a já se do ní nehrnu, takže zatím to nechávám....jinak máme absolvovaná vyšetření spermio, já hormonální profil, oba imuno a protilátky, odběry na chlamydiové infekce, HIV, žloutenku a bakterie...vše ukázkové, takže jen ta laparka zbývá, a když jí nepožadují, necpu se tam :grinning:
chcem zkusit tak 2-3x IUI a teprve když se nepovede, šla bych na tu laparku asi....
30. dub 2010 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: doufam, ze se muzu pripojit?? V zari jsem potratila a hned po svatbe zacnem znova.Tak snad rok 2010 nebude lepsi :wink:
30. dub 2010 v 19:00  • Odpověz
bude lepsi :dizzy_face:
30. dub 2010 v 19:01  • Odpověz
Ahoj Luci, kdypak máte svatbičku? Tak ať se Vám krásně vydaří a třeba právě o svatební noci se zadaří :slight_smile:
1. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.