• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Jaspi, tak ať to máte to vyšetření rychle za sebou :slight_smile:
1. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz
ahoj luci, jasně, pojď k nám a vítej :slight_smile:
rok 2010 bude určitě lepší, já jsem o otm přesvědčená, je to šťastné číslo :wink:
a kdy máš svatbičku? a jak se chystáš? hned bych se vdávala znova, moc mě bavilo všechno připravovat a tak :slight_smile:
1. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz
ahoj holky, tak se tady zase ukazuju, teď jsem měla lehce pauzu s koněm :-P tak vás půjdu dochroustat, co je tady novýho...
3. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz
sedmi, já taky měla nejdřív dvakrát IUI a pak laparku...je to prý pro tělo šetrnější...zvlášť když jsou výsledky ukázkový. každopádně kdybych se měla rozhodovat znovu, chci prvně laparku :slight_smile:

holky, miminka od krve neeeeeee...mě to přijde moc soukromý než abych to cpala na oči tisícům holek...to fakt ne... :zipper_mouth:

A Peťule držim pěsti na středu :wink: ať už se to zase pohne o krok dál směrem k mimísovi :wink:
3. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz
čauky holky ta zítra rano se dozvím vysledky a uvidíme co našli jinak pokud nic a hned nas budou tlačit na IVF ale stejnak nic jak jsem řekla nemáme na to ted penízky a pujčovat si taky nemůžem tak nic jiného nezbývá než čekat na zazrak můj je pořad na cestach a volno pořad nedostane tak i s IUI je konec pač ja nemam ani auto a zmaražené spermijky tak to vypada že se toho mimiska doopravdy nedočkam už to zase maluji černo bíle ale je to tak hold jsi na to musím zvyknout tak zase budu jen tiše zavidět a vám přeji at se co nejdříve povede mít mimisko u mě je to už ve hvězdách :frowning2: :cry:
3. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz
Peťulo, ještě neplaš, uvidíš, co ti řeknou zítra :wink:
3. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz
Peti, ty to teda vedeš s tou náladou, hlavu vzhůru :slight_smile: .
Jinak o víkendu mě dostala kamarádka, která má malýho prcka, říkala, počkej, až budeš těhotná, sepíšu ti všechny nežádoucí příznaky těhotenství... takovýhle řeči mě vždycky dostávají, si neměly pořizovat děcko, když jim vadí "nežádoucí příznaky těhotenství". Co já bych za to všechno dala. Měla jsem chuť jim říct něco ve smyslu, že já dítě mít nemůžu, ale asi bych všem akorát pokazila náladu, tak jsem se na to vykašlala a jsem ráda, že vás mám v týhle diskuzi, že si můžeme vzájemně postěžovat :wink: .
Misanda: jsem ráda, že někdo sdílí můj názor o zkrvavených dětech. (Matky by na ně asi ale nedaly dopustit :angry: ). Občas čtu nějakou diskuzi o tom, co má být v albech, tak tam si maminy stěžujou, že do alb nepatří léky na stimulaci při ivf a já nevím, co všechno. Asi tam podle nich patří jen ty jejich zlatíčka. Grrrr.
3. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz
betty :grinning: mě zase jeden známej napsal, že kdy žnebudeme mít děti, že se nic neděje, že prej aspoň budeme dýl žít...no, nezabila bys takový lidi???? zabila...do hlavy!!!

hele, proč by jako v albu neměly být léky na stimulaci? to taky dopédelky patří k těhotenství ne? ne každej si vrzne a má vymalováno že? ať mi takový matky nesejří...hlavně že si tam daj krvavý dítě...to je fakt super...se divim, že si tam ještě nenafotí placentu!!!!
3. kvě 2010 v 16:15  • Odpověz
ahoj holky,můžu se přidat mezi Vás snažilky? snažíme se s přítelem od února a zatim nic...
3. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz
ahoj wond3r :slight_smile: klidně se přidej :wink: budeme rády :slight_smile:
3. kvě 2010 v 16:27  • Odpověz
já se přidávám taky :wink: my se snažíme už dýl ale doma máme už 14 měsíční dáblici :grinning:
3. kvě 2010 v 16:30  • Odpověz
je tady nějakej seznam snažilek ?
3. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz
Dnes jsme teda byli na té imunologii a mám z toho docela dobrý pocit. Výsledky budou tak za měsíc, ale doktorka říkala, že si myslí, že mi vyjdou pozitivní ty protilátky proti spermiím, tak že se to pak když tak přeléčí. Taky chtěla ještě nějaké věci dovyšetřit, tak ještě budu poletovat po doktorech, ale snad to k něčemu bude. Měli tam fakt krásné nástěnky plné děkovných dopisů a fotek miminek, které by bez nich asi nepřišly na svět, nebo asi o dost pozděj..
3. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
misando, ahooooj, tedy boduješ, poslední příspěvek o placentě mě odrovnal :grinning: ...a naprosto souhlasím!!!!!

deniska a wond3r, vítejte :slight_smile:

jaspi, tak to je fajn, že máš z té imunologie dobrý pocit :slight_smile: a jak v Praze, stihli jste procházku? a proč si myslí, že budeš mít protilátky na spermie? mě brali krev na protilátky už v Pronatalu a byla jsem přesvědčená, že je mám - a nemám :confused:
3. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz
Sedmi ona říkala, že když jinak máme všecko v pořádku, tak by to typovala na ty protilátky, že neví proč by to jinak nešlo.. No uvidíme - výsledky přijdou tak za měsíc. Ještě chce dovyšetřit nějaká ureoplasmata a další věci.
4. kvě 2010 v 07:44  • Odpověz
Jé já jsem zapomněla napsat tu procházku že? Nakonec to bylo fakt super a sama jsem byla překvapená :dizzy_face: Byly to nádherné 2 dny - ten první jsme si prošli všecky památky a večer do pizzerky s Jarkovým bráchou a jeho přítelkyní - u nich jsme spali. Jarek mě taky ukecal na to, že jsme se na Karlově mostě nechali portrétovat - jako trpěla jsem u toho jak pes, protože všichni kolemjdoucí čučeli a fotili a taky mě rozesmívali..ale jsem moc ráda, že jsme do toho šli - obraz je fakt povedený a bude doma na zdi :dizzy_face: No a druhý den jsme byli v té nemocnici, pak jsme se prošli kolem Vltavy, zašli na oběd a jeli domů - ale fakt to bylo moc fajn a jestli se potvrdí ty protilátky nebo něco, tak budem muset za 3 měsíce na kontrolu. Ale ten jeho brácha nám nabídl, že jezdí co 14 dní pryč na víkend, tak že nám klidně kdykoli půjčí ten byt - mají ho na Žižkově, takže paráda! :dizzy_face:
4. kvě 2010 v 07:54  • Odpověz
čauky holky tak po hydrolaparoskopii jsem dopadla nasledovně pravy vejcovod tekutina neprotekla tak že ucpany a levy po nějaké době se tam tekutina dostala tak doporučené IVF tak že se zazrakem otěhotnět můžu ale lepší bude IVF :frowning2:
4. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz
Peti a nechtějí ti ten ucpaný odstranit? Mě to před laparkou doktorka vysvětlila tak, že ucpaný vejcovod může nejen ztížit možnost otehotnění, ale pak škodit plodu.. Je to blbé, ale aspoň máte diagnozu a někam se to pohlo..
4. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz
Jaspi no neřekla na to nic jen že prostě nebyl průchodny a o odstranění nebyla ani řeč spíše říkala že mam malou možnost otěhotnět ale může se stat nikdy nemam říkat nikdy
4. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
ale čím to může být to ucpání před 4 lety na HSG bylo vše v pořadku a ted o 4 roky později je vše uplně jinak čím to může být??
4. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
Péti, to máš teda docela smůlu, ale zas na druhou stranu diagnóza je, tak se to snad už někam pohne.
Vítám denisku a wond3r, seznam snažilek jsme tu sice měly, ale špatně se aktualizoval, takže už ho nemáme.
Jinak jsem fakt na mrtvici, švagrová je zas těhotná po roce, to se někdo má...já nevím, asi něco dělám špatně :angry: .
Misanda, s placentou si mě dostala :grinning: , musím říct, že dneska mi tahle diskuze hodně zvedla náladu!
4. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz
Peti asi se ti za tu dobu udělaly srůsty.. Může se to stát jen tak nebo třeba po zánětech..
4. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
peti, a nepokoušeli se třeba při té laparce vejcovody zprůchodnit? někdy to dělají ne? ale aspoň víš, kde je zakopaný pes, já čím dál víc začínám mít strach, že u mě nakonec bude zádrhel taky v té průchodnosti :confused: :confused: :confused:

jaspi, tak to je skvělé, že se vám líbilo a užili jste si kromě doktorů i výlety :slight_smile: , ty protilátky a ureoplazmata mi dělali přímo v Pronatalu z krve, tak jsem zvědavá, jestli nás třeba taky ještě někam nepoženou :wink:
4. kvě 2010 ve 22:18  • Odpověz
Sedmi a ty máš za sebou vlastně co všechno? Vím, že jsi brala clostil.. Mě až po jeho dobrání hnala doktorka na tu laparku a pak genetika a imunologie.
5. kvě 2010 v 07:45  • Odpověz
jaspi, kromě té laparky asi už všechno, jen genetiku ne, ale tam prý posílají, až když nevyjde IVF, když nemají žádné podezření předem, že by mohl být problém, a to u nás nemají, vše nám vyšlo úplně perfektně :slight_smile: ale v CARu nám mudra říkala, že se na to máme připravit, že prostě dneska je čím dál častější, že se na žádný problém zdravotní nepřijde, a stejně to nejde.... :frowning2:
5. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz
Tak to nás na genetiku poslala hned po laparce, ale je asi pravda, že moje doktorka je v tomto jiná - včera mi dokonce psala kámoška, co dělá v nemocnici na gyndě a vyptávala se na tu imunologii a tak - kvůli její známé. Tu moji doktorku znali i v té Praze - jen jsem řekla jméno a hned věděli. Ona je fajn, že všechno řeší hned a v plném nasazení :grinning:
5. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
Holky a jak dlouho už se snažíte vy? :unamused:
5. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz
no já nepředpokládám, že by u nás zrovna v genetice byl problém, imuno je v pořádku, ale ta průchodnost mě pořád straší, já vím, že bych ideálně na tu laparo měla jít, ale mě se taaak nechce :frowning2: když se mudr tvářil, jako je že asi zbytečná, nevnucovala jsem se :grinning:

wond3r my se snažíme už rok a půl :frowning2:
5. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz
Sedmi a oni by s tebou dělali něco v centu, když nemáš tu průchodnost zjištěnou? U nás by mě tam pak stejně hnali před IUI nebo IVF.. Dá se to zjistit i bez laparky, ale když jsou srůsty, tak to prý někoho hodně bolí.. Já jsem byla ráda, že u toho spím - než jsem ovšem zjistila, že by strčili do břicha ten nechutný drén :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
no bez uspání by mě na vyšetření průchodnosti nidko nedostal :confused: :confused: :confused:
jaspi, se mnou v centru dělají :grinning: :grinning: :grinning: po víkendu začínaám se stimulkou na první IUI a o laparce nepadla řeč, když jsme se na to zeptala, jen mávli rukou, že to není zatím nutný :confused:
5. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.