• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Peti to je jasné, taky bych nechtěla nějakého spratka - přesně jak píšeš, ale umazlila bych ho, to jo :dizzy_face:
7. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
ahoj holky, tady to nějak frčí, to jsem teda nečekala...budu vás muset večer doma dochroustat :slight_smile: za chvíli razim za kamarádkou vozit malýho červíka :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
holky, tak jsem si teď pěkně pobulela, volala jsem do pronatalu, že chci teda objednat na pondělí na rozpis léků k IUI, jak mi řekla doktorka, a paní recepční mi suše oznámila, že nemáme schválené léky pojišťovnou, takže si mám zavolat až za měsíc, příští cyklus, teď se to už nestíhá :frowning2: přitom jsme tam byli na konzultaci 26.4., ale žádost údajně mudra poslala až 4.5., tak marně přemýšlím, proč může odkliknutí jednoho emailu trvat 8 dní :confused: :confused: :cry: :cry:
jsem strašně zklamaná a smutná a naštvaná zároveň :frowning2: :angry:
7. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz
sedmi neboj dočkaš se ale zamrzí to je to na houby to je jak se mnou mě zase nic neřekla a nakonec se až tady dozvím jaké mam šance vramci laparoskopie a že se to dá odstranit nebo proštouchnout.Někdy ti doktoři jsou jako mimoni :frowning2:
8. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz
Sedmi, tak to je smůla!!! Kvůli hlouposti doktorů se to posune o měsíc...nezbývá, než věřit, že to k něčemu bude :wink: .
8. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz
Sedmi tak to mě mrzí za tebe :frowning2:
8. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz
sedmi ještě jedna otaka proč do tebe začínají dávat léky na IVF jak při stimulaco na IUI to nepotřebuješ stačí clostil 5-9DC a pak jdeš na UTZ 10DC a podle folikulů jdeš na třeba 14DC na IUI pokud máš cocela přesnou ovulku ja vím že ji mam 14-16DC a podle toho jak jsem byla na IUI tak to tak většinou bylo?
8. kvě 2010 ve 22:57  • Odpověz
sedmi a na IUI můžeš chodit každy měsíc jen 6 se hradí pojištovnou a zbytek platíš po těch 6 IUI.Píšu a odpovídám z diskuze IUI
8. kvě 2010 ve 23:01  • Odpověz
Peti každý má tu stimulku jinak - to je individuální. Někomu stačí clostil, někdo má injekce.
9. kvě 2010 v 16:00  • Odpověz
jaspi aha já jen celou dobu do ni cpali clostil ani na uzt nechodila a pak jde na iui a cpou do ni injekce to mi nejde do hlavy víš?mě dělali automaticky 10dc utz aby se vědělo jak na něj reaguji a reagovala jsem dobře ale u ní to snad ani neví a zbytečně ji zkazili první pokus víš?
9. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz
peti, já nevím, clostil jsem brala teď tři měsíce, na podporu snaženíčka doma, ani nevím, jak jsem na něj reagovala, protože na UTZ mě nezvali :frowning2: , ale měla jsem ho "jen" pro jistotu, protože s ovulí problém nemám, ovuluju pravidleně 14-15 DC....teď na první IUI mi dali silnější stimulku, takže injekce menopur, nevím proč, věřím mudrům, že vědí co dělají.....
no jo, jenže když pojišťovnu žádáš o ty léky, tak mě právě zajímá, když půjdem hned třeba další měsíc na druhý pokud, tak se musí o ty injekce žádat znova ne? aby se to zase kvůli tomu celé nepošouplo, už teď mě rozhodili tím odsunem :frowning2: :frowning2: :angry: :angry:
9. kvě 2010 ve 23:22  • Odpověz
peti mě první pokus nezkazili, ale posunuli o měsíc, protože pojišťovna mi ještě neschválila menopur a já už mensesuju :frowning2:
9. kvě 2010 ve 23:23  • Odpověz
Sedmi tak to je fakt zvláštní - že ti dávají injekce, když nemáš problém s ovulkou.. Myslela jsem, že ji nemáš a proto bereš clostil. A já jsem taky při něm chodila každý měsíc tak 12-14DC na folikulometrii. Ale tak v tom centru určitě ví, proč zvolili injekce. :wink:
10. kvě 2010 v 08:11  • Odpověz
jaspi, ne ne, mudr nám řekl, že se snažíme ten hraniční rok a něco, tak to zkusíme podpořit doma clostilem ...prostě jedna z možností a co jsem vyčetla, dost používaná mudrama :slight_smile: než se postoupí k razantnějším metodám :confused:
a injekce před IUI dávají, někomu jen clostil a někdo vyfásne injekce, to je názor každého doktora, doktor od doktora má jiný pohled a dá ti něco jiného :slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz
No Sedmi jde spíš o to, že clostil má být VŽDY hlídaný přes UTZ - právě aby se vidělo, jestli je dávkování nastaveno dobře - je tam nebezpečí, že se nadělají cysty.. No a taky by se mělo hlídat, jestli folikul skutečně praskne - nebo se páchá pregnyl..
10. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
no to jsem si myslela taky, ale snad v CAR dělají , co dělají :wink: na cysty netrpím a měla jsme nejnižší dávku 1x1, takže pohoda snad :slight_smile: ...ale taky mě zarazilo, že mě nehlídají UTZ
10. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz
Já mám spíš dojem, že ti doktoři se na to spíš někdy vykašlou.. Já jsem to měla opačně - i když mi to kdysi nevycházelo časově, tak jsem to neokecala a stejně jsem na UTZ musela..
10. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
Sedmi ja jsem taky na cysty netrpěla a nikdy něměla a před 4lety na HSG byly moje vejcovody průchodné a nakonec fiasko po 4 letech konec brala jsem clostil a měla jsem i spontalní potrat 4tt a to vše se asi nahromadilo a fiasko :frowning2: proto mě překvapilo že do tebe rvou injekce a ani tě nezkontrolovali a nenabídli třeba tu hysteskopii aby věděli proč to nejde taky mam ovulku i na testech i na UTZ a udělali mi zbytečně nakonec dvě IUI :frowning2:

sedmi přeji ti at ti vyjde na poprvé a ymslím si že už o to nemůsíš žadat pojištovnu bo se většinou žada jednou za zakrok ne za měsíc tak se neboj ju?
10. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz
peti, děkuju ti, injekce do mě nervou, zatím, IUI se nakonec posunulo až na ten červen a to budu píchat menopur....clostil nic nezmohl :grinning:
já vím, že bych na laparo měla jít a pokud nevyjdou přes léto 2 pokusy IUI, půjdu okamžitě, už jsem se rozhodla :wink:

jaspi, jj, je to možné, taky mě zarazilo, že mě nekontrolovali při clostilu za celé 3 měsíce UTZ, ale měla jsem nejnižší dávku a tak snad ví v CAR, co dělají :confused:
11. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz
Sedmi no právě mě třeba ta nejnižší dávka nestačila a jak mi vysvětlila MUDra, že bez toho UTZ by na to neměla jak přijít a já bych celou dobu brala dávku, co by mi byla na nic.. Ale je pravda, že málo doktorů to nefláká a opravdu kontroluje.
11. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
ahoj holky,

tak peťul, jak jsi dopadla s výsledkama???

Sedmi, moc mě to mrzí, al eneboj...už se to blíží...holt ten jeden cyklus ještě vydržíš...já taky musela na IUI držet. navíc jsem taky stimulovala menopurem a nemohla jsem jít hned následující měsíc znovu..musel tam být měsíc oddych, tak mi to štvalo, no. každopádně pojišťovny jsou děs..mě trvá schválený léků 6-8týdnů :zipper_mouth:
11. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz
ááá, peti, čtu výsledky...takže nic moc :frowning2: a půjdeš ještě na laparo? nechci strašit, ale endomrcha taky ucpává vejcovody :frowning2: pokud na záněty teda netrpíš...uvidíš jestli půjdeš na laparo...na to odstraněný toho jednoho. oni tě projedou celou a konečně pořádně uvidí jak to tam vypadá. ničeho se neboj...
11. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj holky, můžu mezi vás? :slight_smile: máte takový optimistický název... do toho boje o mimouška se krásně hodí :grinning: :slight_smile:
11. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz
Ter, pojď, pojď. Můžeš nám pro začátek něco o sobě říct/napsat. :wink:
11. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz
ahoj ter :slight_smile: no jen povídej :slight_smile: o sobě :slight_smile:
12. kvě 2010 v 08:41  • Odpověz
Ahoj holky, Ter už nám asi utekla.. A jak se daří vám?
12. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz
jaspi, u mě dobrýýýý, co ty??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz
Kdyby bylo líp, tak už to asi nepřežiju :unamused: Jsem nachcípaná, tak mě bolí ucho - ale dá se to ... Už aby zas vykouklo sluníčko!
12. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz
jaspi, tak to je pech :frowning2:...já to měla za tuhle zimu pětkrát :frowning2: krásně jsem čerpala svojí dovolenou abych se mohla vyležet :frowning2: teď jsem to zahnala naposledy actimelama...tak snad už to bude dobrý...a ucho mě bolí vždycky taky...pravý!!!! já jsem na ty uši trpěla celý dětství, tak se mi ozývaj každou chvíli :frowning2:
12. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz
Mis mě taky bolí vždycky to pravé :sweat_smile:
Ty si musela brát i ten Prednison? On totiž oslabuje imunitu..
12. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.