• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
jaspi, prednison jsem brala a vyšší dávky...ptala jsem se na to doktorky s tou imunitou a řikala, že na celkovou imunitu těla to prý vliv nemá, takže žádný lapání chřipek atd...oslabuje prý imunitu jenom tam, kde má, takže dole :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pěkně si ten krk zavaž a kup si stopangin :wink:
12. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz
Mis mě v krku nebolí - spíš jsem jen nachlazená - takže rýma, kýchání a to ucho. Žádná hrůza..
No já jsem to o tom Prednisonu slyšela teda jinak.. že ti prostě oslabí imunitu - myslím, že jen dost těžko rozlyší, že jen dole..
12. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
Ahoj holky, neutekla, jen už jsem se sem večer nedostala, přestavovala jsem byt :wink: :sweat_smile:

Děkuju za přivítání, já jsem právě na vás koukala a neodolala jsem, zase bych chtěla patřit někam do diskuze... ale v těch kam jsem chodila předtím jsou už holky maminky a pomalu už mluví o druhém - a my pořád nic :frowning2: tak mám i novou přezdívku :slight_smile: jinak o mimouško se snažíme skoro dva roky ( v září to bude dva ), po roce jsme začli oběhávat vyšetření jako spermio a HP a hned na to šupali do CARu, protože manželovi vyšlo špatně, rovnou tam doporučili IVF - ICSI. Při druhém odběru spermia už to měl zase lepší, ale už jsme počítali ( a těšili se ) na IVF a dvojčátka, tak jsme šli rovnou do toho. Ale první pokus nepřežila žádná embryjka, tak nedošlo na ET a při druhém pokusu jsem vůbec nezareagovala na hormony tak jak jsem měla, tak nebylo ani OPU. Takže naše stimulky docela katastrofa... Teď si od CARu dáváme do září pauzu a od září to zase zkusíme. V té mezipauze budu cvičit mojžíšovku, tak třeba... u nás je problém ten, že já nemám pravidelnou ovulaci a manžel má to spermio jak na horské dráze, jinak nám nic jiného nenašli...
12. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz
jaspi, já jsem s prednisonem neměla žádnou chřipku a to jsem byla mezi nachcíplýma lidma v práci :slight_smile: takže bych to tak neřešila :wink:

ter a kam chodíte do CARu? ty teda taky frčíš koukám...no, vítej do klubu :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže v září hlásíš // :slight_smile: ...na mojžu jsem taky chodila :wink:
12. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz
Mis tak to by bylo fajn,kdyby to působilo jen kde má :slight_smile:

Ter - ty už toho máš taky za sebou dost :frowning2: A řekli ti, proč nereaguješ na hormony?
My už se snažíme druhý rok, ale mám za sebou zatím jen braní clostilu + utroš, pregnyl...laparku, vyšetření genetické a teď čekáme na výsledky imunologie a pak se uvidí co dál..
Kolik ti je let, jestli se můžu zeptat? Mě je 28.
12. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
jaspi a ty ho teď zobeš, nebo jak???
12. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz
Čau holky, dneska to tu koukám žije :slight_smile: .
Ter, teda, to k nám určitě patříš...
Zkoušela jste některá léčitele nebo věštce? Ne, že bych do toho chtěla jít, jen mě zajímá, jestli s tím máte zkušenosti. Nebo homeopatika? (- včera jsem četla tady na MK jednu diskuzi a docela dost holek to zkoušelo..., ale většinou jim stejně zabralo až ivf).
12. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz
betty, já jsem zkoušela :slight_smile: teda kartářku jestli se to počítá??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: a docela hustýýý :slight_smile: byla jsem tam loni v dubnu myslim a pani mě hnala na laparo...to jsem měla před těma dvouma IUI, tak mi řikala že nám to stejně nevyjde to IUI a že mám jít na laparo, že tam něco najdou a aspoń se uspíší IVF. že první pokus nevyjde (což teda nevyšel) ale že prej druhej by vyjít měl a rodit bych měla v roce 2011 - což by s tim druhym pokusem i vycházelo. všechno mi řekla, aniž bych jí řekla, s čim jsem tam přišla :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
misa: to je fááákt hustýýýý, takže to máš vlastně jasně potvrzený. Super!!!
Já bych nešla - bych se bála, že mi řekne, že dítě mít nikdy nebudu.
12. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz
jak potvrzený :slight_smile: ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak kdyby mi řekla, že mít miminko nebudeme, tak nevim..určitě bych zkusila IVF stejně jako teď a pak bych rozjela adopci, kterou stejně rozjedu příští rok, jestli nebudu těhotná...
12. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz
To je pravda. Ale asi to stejně zkoušet nebudu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
betty a víš co je na tom nejhustější??? kartářka mi řekla doslova (jako na tu laparku) "Něco tam bude, ale nebude to mít vliv na otěhotnění" a doktor mi pak po laparce řiká "Je tam endometrioza ale nemá to vliv na otěhotnění"...tak jsem se až lekla..jak kdyby mu to kartářka z huby sebrala :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ty kartářky asi vědí. Ale koukám někdy na EZO.tv - je to takový pořad, kde jsou věštci a lidé jim volají s dotazy, a to mi přijde někdy hodně vtipný, jakože co oni nakecají těm lidem, to bych taky řekla z fleku :grinning: . Ale samozřejmě je to jiný takhle při osobním kontaktu.
Ty jo, asi jsem právě udělala blbost - převzala jsem balík pro sousedy, ale napadlo mě, co když to vůbec nechtěli převzít a teď se budou zlobit?
12. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz
betty, jestli myslíš ten pořad co já tak to je pěkně trapný...to jak tam rozfrcaj ty karty a furt řikaj jedno a to samý dokolečka :grinning:

nám taky věčně přebíraj balíky sousedi...ale ty, co nejdou na doplatek :grinning: škoda :grinning:
12. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz
Já jsem zkoušela jednu bylinkářku - léčitelku a pak taky kineziologii, ale asi je to všecko stejně na prd.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz
jo, bylinky atd mi taky nepomohly...
12. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz
Taky už na takové věci prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
Prý první stimulka byla moc krátká ( měla jsem krátký protokol ), proto byly vajíčka nekvalitní a u druhé už jsem měla mít dlouhý protokol a začít stimulovat utlumujícím nosní sprejem synarellem, ten mi ale vaječníky místo utlumení strašně "nakopnul", byly tam po něm velké folíky, ale IVF se udělat nedalo, tak nám doporučili domácí snažení a píchli pregnyl, no ale nic z toho :frowning2: sice // jsem na testu viděla, ještě v den kdy jsem to měla dostat ráno, tam byly slabounké, ale pak jsem to dostala, takže nic - ale spíš si myslím, že to byl pozůstatek pregnylu :frowning2:

misi tak to je ale na druhou stranu paráda, to by měl druhý pokus vyjít! :slight_smile: kdy se chystáte?

jaspi a clostil nezabral? já přemýšlím jestli si o něj mám dr. říct, že bysme to do toho září zkusili takhle...
12. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz
Betty, já homeopatika taky nezkoušela, ani kartářku.. taky bych se bála, co by mi řekla :slight_smile:

Ještě jsem zapomněla, je mi 23 :slight_smile: to je prý taky jeden z důvodů, proč stimulky nevychází, jsem prý moc mladá a tělo si dělá co chce :angry:

Misi a uvažujete taky o adopci? my jo... říkala jsme si, že když to v září zase nevyjde, tak tu žádost prostě podáme...
12. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ter já jsem na něj reagovala - měla jsem folíky a píchli mi Pregnyl, ale nezadařilo se za těch 5 měsíců co jsem ho měla, tak následovala laparka a po ní další vyšetření.. Genetika byla v pořádku a na imunologii doktorka říkala, že si myslí, že budu mít zvýšené ty protilátky na sperma - že by se to když tak zkusilo přeléčit tím prednisonem. Ale jisté to není. Výsledky nám přijdou až tak za 3 týdny. Já bych zpětně asi do clostilu nešla bez všech předchozích vyšetření.. Člověk má omezenou dobu, kdy ho může brát (aby nebyly cysty) a přijde mi škoda to vyplácat zbytečně - kdybych mohl mít třeba srůsty, špatný SPG, ty protilátky..je to trošku vabang..
12. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
Ter ty jsi fakt ještě mlaďounká - jak jsme byli na té imunologii v Praze, tak se doktorka divila, že takové ročníky jim tam prý vůbec nechodí (a to je mi 28) prý tam často přijdou lidi ve čtyřiceti a rychle chtějí zázrak..
12. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz
holky, já měla pregnyl v těle vždycky hrozně dlouho a po posledním IVF se mi dokonce // ukázaly a to jsem byla snad 15dní od pregnylu...

mě je 27 :frowning2: takže už stárnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a o adopci uvažujeme, že bysme podali žádost příští rok, vyzkoušíme 3xIVF s mýma vajíčkama a pak s dárcovskýma...když nic...neni co řešit :wink:.

Ter, zítra se rozhodne, jestli půjdeme na další IVF..jestli bude vše ok, tak zítra začínám dlouhý protokol...snad...
12. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
Mis a kolik těch IVF chcete maximálně vyzkoušet?
12. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ter: já už taky uvažuju o adopci :wink: , ale snad to nebude třeba.
Misanda: to je asi ono. Zrovna koukám :wink: , prý vesmír nás naplňuje energií :grinning:
K bylinkám a homeopatikům - ve škole jsme měli předmět farmakologii a tam nám ta doktorka, co nás měla říkala, že homeopatika je minimální účinná látka, několikrát zředěná, takže tam fakticky není žádná účinná látka :grinning: a bylinky, že u nich záleží třeba na tom, kdy byla sklizená, na jakym svahu vyrostla, apod., proto ta účinná látka hodně kolísá, takže je lepší klasická "chemie" :grinning: , jsem si to vzala k srdci a s bylinkama už neexperimentuju. (Jen na beďary, mám obličej jak puberťák :grinning: ).
12. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz
homeopatika jsou takový placebo :slight_smile: já jim nevěřim...já to dávala kočkám a prd účinek a nedávno psali na novinkách, že zjistili, že homeopatika vůbec nejsou účinný :slight_smile:

jinak já si bylinkama prostě uškodila, ale neřikám, že jsou špatný...

jaspi, já chci dát tři IVFka s mýma vajuchama a čtvrtý s cizíma...pak podávám žádost o adopci...mě stačí jak teď řikala Anna K.že za tu rakovinu prsu můžou nejspíš hormony na IVF když se snažili o miminko :frowning2: :frowning2:
12. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz
Já mám taky pocit, že bylinky, které jsem pila, tak mi akorát děsně rozhodily cyklus. Teď jsou na řadě prášky :wink: .
12. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz
betty, to už pomůže, neboooj :wink:
12. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz
Mis tak určitě to je strašný hnus do těla :unamused: A to čtvrté IVF by už jste museli mít jako samoplátci?
12. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz
jaspi, humus to je ale tak musíme věřit a doufat. jsem si řekla, že si musim zaplatit radši kontrolní utz prsou :frowning2: po druhym pokusu...

čtvrté samoplátci a ještě ke všemu jestli budeme kupovat ty vajucha...to bude docela nářez no... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz
misko,ahoj, moc ti přeju, abys zítra začala se stimulkou, to klaone, cítím to v kostech :slight_smile:
já se potím v peřinách se strašnou virozou, to jsem celá já, těhu bacily tělo nepochytá, ale na ty ostatní je hrrrr :grinning: :grinning:

holky, prednison je kortikoid ne? takže sníží celkovou imunitu a ne jen tu "dole" :wink:
12. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.