• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
ter, vítej, neboj, jsi mlaďounká, to vyjde dřív nebo později :slight_smile: my se snažíme od října/listopadu 2008,takže skoro stejně dlouho jako vy, všechny výsledky ok a stejně se nedaří :frowning2:

peti, když jsi měla 2 IUI za sebou, žáfdala se pojišťovna o každé zvlášť nebo jen jednou před tím prvním?
12. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz
betty, s bylinkama jsem taky skončila, moc mi po kontryhelu narlstala sliznice :confused:
12. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz
Jj, je to kortikoid - tuším v kombinaci s hormonem? Myslím že jo.. Vím, že se to dává i na roztroušenou sklerozu.. :unamused:
12. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz
kortikoidy jsou sračky...ničí nám to krásně játra atd...

ale jinak prej chřipku s tim fakt nepochytáme...tak nevim...ale já jí fakt nechytla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem byla v kontaktu s nemocnou švagrovou :slight_smile:

sedmi a jak vy a laparo??? ty jsi ještě nebyla, ne???

jinak my zažádali o IUI jenom jdnou...pak jsme nemuseli protože mi zbyly léky z toho prvního...
12. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz
miska, chřipku asi ne, ale třeba u mě to bude průser, jestli na to dojde, protože já mám autoimunitní nemoc štítnice - auto zánět, takže kortikloid pro mě bude řacha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to jsme zvědavá, jak si s tím mudři poradí, moje endokr. říká, že by to mělo být ok, ale to ti nikdo neřekne, co ti to z dlouhodobého hlediska může všechno způsobit - viz třeba právě Anička K. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz
mis, jooo laparo? stále unikám, ale už jsem odhodlaná jít, pokud nevyjde 2x IUI, v červcnu a v červenci tomu dáme šanci a pak kdyžtak v srpnu na laparo :angry: :angry: :angry:
12. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz
Holky já jsem tak hrozně zvědavá na ty výsledky z imuna - a zároveň mám hrozný strach! Už aby došly..
12. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz
sedmi, já mám taky tu autoimunitu štítky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a půjdete na IUI kdyžtak takhle hned po sobě??? já musela mít měsíc přestávku...mezi cyklama...

jaspi, kdyže je budeš mít hotový???
12. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
jaspi, taky máme imunologii a genetiku hotovou,. nikde se nic nenašlo... jen teda u mě nějaká trošku zvýšená látka, který prý způsobuje potraty a na to doporučení brát 2 týdny před ET prednison. To jsem se vyděsila, ale má dr. byla úplně v klidu, že prý to nic není... tak snad není :slight_smile:

sedmitecko, ahoj :slight_smile: já taky laparce unikám, vůbec se mi na ní nechce... jinak všechny možný vyšetření máme hotový

kolik je holky vám? jsem tu nejmladší? :slight_smile:
12. kvě 2010 v 16:45  • Odpověz
no miško, já bych ráda hned další cyklus, ale třeba mě taky donutí dát si pauzu...některé holky jdou hned, jiné mají pauzu, asi podle toho, čím stimuluješ nebo nevím....a já jsme asi nejstarší - 33 :angry:
12. kvě 2010 v 17:00  • Odpověz
ter, ta látka u tebe budou asi zvýšené protilátky na spermie, na to se údajně dává prednison....my taky máme všechna vyšetření ok a nic....jen ta laparo chybí no, ale pořád čekám na zázrak :grinning:
12. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz
Dobré ránko,
Sedmi já bych to spíš tipovala, že Ter má taky tu mutaci MTHFR heterozig. nebo tak nějak se to jmenuje.. Já to mám taky, Prý to má snad 40% ženských, ale u většiny se to ani netestuje.. Jde o to, že blbě zpracováváš listovku a tím pak hrozí větší riziko rozštěpů a taky potratů.. někdy prý až neschopnost donosit dítě - ale to je už vyjímka.. Když se bere vyšší množství listovky - nebo místo ní Femibion, kde je metafolin, tak by to mělo být o.k..
A je pravda, že kamarádka to taky má a první dítě v pohodě a pak 2 potraty..pak jí to zjistili, tak bere víc té listovky a za chvíli už bude rodit :slight_smile:
Mis - oni řekli že výsledky budou zhruba do měsíce, ale přesně nevíme.. Přijdou poštou domů.. a štítku mi taky testují.
13. kvě 2010 v 07:47  • Odpověz
holky, jděte na tu laparku :wink: ani nevíte, jak to pomohlo mě...jinak by se u mě taky nic nezjistilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 v 07:56  • Odpověz
Mis mě to sice nepomohlo,ale vím aspoň, že je vevnitř vše o.k.. Nebylo to nic, na co bych se těšila.. ale jinak bych měla pochybnosti, jestli ten problém není právě vevnitř..
13. kvě 2010 v 08:00  • Odpověz
jaspi, a o to jde...že víš že je vše ok, ale holky to bude užírat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
¨
holky, tak já už lítám jakýho mám nerva :zipper_mouth:
13. kvě 2010 v 08:03  • Odpověz
mis slibuju, nejpozději v srpnu půjdu :wink:
13. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz
Mis jak to, že máš nerva? Já jsem zas včera byla jak kotel před výbuchem - asi hormony. Jen jsem Jarka uviděla a už mě nasral :grinning: !Chudák - nemá to se mnou lehké..
13. kvě 2010 v 08:06  • Odpověz
jaspi, dneska jdu na ten svůj utz a rozhodn se, jestli budu muset znovu na laparo nebo začneme dlouhý protokol k druhému IVF...
13. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz
Jé aha, tak to budu hrozně moc držet palce, aby se mohlo začít stimulovat bez laparky :wink:
13. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz
jaspi, snad snad...byla by to už třetí laparka a to se mi fakt nechce :frowning2:
13. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz
Mis a taky ti pří ní cpou do břicha ten šlauch? Jako celé bych to zvládla, ale to bylo fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz
jakej šlauch? :slight_smile: co to je ? :grinning:
13. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz
No ten drén co vede do pytlíku a odtéká tím krev a tak kontrastní látka..
13. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
jaspi, to jsem neměla ani při jedný laparce :slight_smile:
13. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
Tak to buď ráda - to pro mě bylo fakt nejhorší. Teda hlavně jak mi to vytahovali - jinak se to dalo, až na moje klasické blití :grinning:
13. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:
musím se doma přesně podívat co mám v té zprávě, my si to nechali vysvětlit hlavně od naší dr., jinak jsme těm názvům rozumněli jak koza petrželi :grinning: no a ona právě mluvila o tom, že mám trochu zvýšenou tu látku, co způsobuje potraty. Mám brát listovku a před ET ten prednison... večer se podívám :slight_smile:

misi držím palce na UTZ! a proč u tebe tolikrát laparka? kvůli té endometrióze?

Já se teda laparky fakt bojím... hlavně se mi nechce ležet v nemocnici, nedělá se taky ambulantně? po OPU se taky může jít hned domů :sweat_smile:
13. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz
Ter jenže u laparky je ta narkoza jiná - tak tě musí pohlídat.. Já jsem byla v nemocnici od neděle, laparka byla v pondělí a domů jsem šla ve středu dopoledne.. Ale dá se to, neboj :wink:
13. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
ter, někde v Brně ti tu laparku udělaj ráno a odpoledne můžeš jít domu...teda myslim že je to Brno..nebo někde na Moravě prostě :slight_smile: ale já byla ráda, že v tý nemocnici teda ležim...

jinak u mě laparky kvůli endometrioze :wink: no, do tý doby jsem byla naprosto v pořádku...aspoň všechny testy...a od září se to se mnou veze :frowning2:
13. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
Holky, nestrašte mě tady laparkou - obávám se, že mě taky čeká, jestli se nezadaří co nejdřív. Ale já jsem si teď řekla, že do státnic nebudu nic řešit, pak o prázdninách bude času dost. Ale radši bych, aby se to mimčo už povedlo. Tenhle měsíc jsem měla i ovuli a dokonce jsme na mimčo ten den zadělávali :wink: , tak jestli tohle už nevyjde, tak si snad půjdu hodit mašli :angry: .
13. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz
betty, my tě přece nestrašíme :slight_smile: laparku zvládneš, jestli na ní teda vůbec dojde :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.