• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
Jestli ji zváldnu nevím :grinning: , já mám totiž panickej strach z doktorů, nemocnice apod. Takže hned při příjmu je tam asi všechny pobleju, pak se mi rozklepou nohy, pak zblednu, nakonec omdlím a pak se rozbrečím :grinning: .
13. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
Betty oni jsou zvyklý - já jsem jim to tam poblila jen co sem se vzbudila z narkózy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale naštěstí jen 1x - po slepáku jsem blindila 3 dny :confounded: - A když jsem to zvládla já, tak ty taky :wink:
13. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
Betty, já z ní mám taky hrůzu :confounded: ty taky teď státnicuješ? já taky, v červnu, i proto máme tu pauzu do září od IVF :slight_smile:

miši a ta endometrioza teda může za to, že se vám mimčo nedaří přirozeně? nejsou ještě jiné metody jak to prozkoumat, mimo laparky?
13. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz
jaspi, tam je ta narokoza delší, že? jéje...já měla právě jen jedinkrát narkozu při OPU a to bylo v pohodě... i když ani v tom sem si nijak nelibovala, je to takovej blbej pocit, jak cítíš, že ti něco píchli a hned na to usneš.. :frowning2: brr
13. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz
Mě ty krátké narkozy nevadí, ale dlouhé jo.. Průchodnost vám můžou zjistit i normálně - ale pokud by jsme měly srůsty, tak známé to dělali a říkala, že porod byl pro ni ve srovnání s tím pohoda.. Takže já jsem spíš měla strach, aby mě nehnali na to.. U laparky aspoň spím.. :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz
Jé, Ter - já taky státnicuju v červnu a taky proto neřeším zatím mimi. (Teda řeším, ale ne nijak medicínsky :wink: ). No, já teda nevim, já prostě do září otěhotním a nebudu muset laparku řešit - to je můj plán!!! :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz
betty, moc ti přeju, aby vyšel :slight_smile: bylo by to krásný... taky jsme právě kvůli státnicím přestali řešit mimi medicínsky, jinak na něm stále pracujem :slight_smile:

jaspi, já přitom nevím proč mě ta laparka tak děsí :confused: no necháme to a uvidíme, ono když to bude potřeba, tak nás stejně nemine :wink:
13. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz
misanda, ta endomcha pořád dorůstá? tak rychle? to je hnus velebnosti :wink:
13. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
betty, neboj, přes léto se nám to povede i bez laparky, dám se na modlení :wink:
13. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz
Ter mě ta laparka nějak záhadně pomohla hlavně psychicky.. Do té doby jsem si pořád říkala, že musím otěhotnět, abych na ni nemusela.. a jen jsem se stresovala. A pak to najednou ze mě spadlo, teď vím, že půl roku prostě nic neberu, tak nemám ani ovulku - dřív bych z toho byla v háji - že to je promarněný půl rok a teď to prostě neřeším a je mi líp. Zas si plánuju co chci opravit na domečku, kam bych chtěla na dovolenou.. Takže v tomhle pro mě ta laparka byla parádní.. Ale taky jsem se jí bála - i když jsem si byla vědoma toho, že nejhorší je ten strach . V tomto musím dát zapravdu jednomu doktorovi, který říká: všecko je jen v hlavě.. a je to tak.. Bojím se třeba řídit auto. Jakmile se budu od rána stresovat, že někam pojedu, tak potom jsem fakt nejistá a dělám kraviny. Když na to vůbec nemyslím, tak dojedu v pohodě a dokonce se přistihnu, že mě to i baví.. A nebo před zubařem - největší utrpení není ta doba v křesle, ale ten strach celou dobu před tím..
13. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
Sedmi pomodli se prosím i za mě :wink:
13. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
holky, kdyby na tu laparo přece jen došlo, zvládnem to.......já když měla před operací štítnice, byla jseme přesvědčená, že to nepřežiju...a přežila a úplně v pohodě. Byla to 3-hodinová těžká operace, při které hrozilo poškození hlasivek apod. a narkoza fakt dlouhá......... a nebylo mi nic, obživla jsem mnohem dřív než holčina, co byla se mnou na pokoji a "jen" jí brali mandle, to bylo maso....takže si říkám, že laparka je proti štítce sranda :wink: ...a já jsem největší srab pod sluncem :grinning:
jo a k drénu - já ho měla v krku, to byla teprve sranda akce, to vyndavání, málem jsem poblila doktora, když to vytáhl bez varování :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
jaspi, s tím autem to mám stejně, bojím se pokaždé, ale přitom mě to dost baví :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz
sedmi i za mě, prosím :slight_smile:

jaspi, máš pravdu... jen kdyby ten strach uměl člověk odbourat a brát to jinak... jenže to je těžké, stejně jako uposlechnout dobrých rad všech kamarádek, které říkají tu nesmrtelnou větu "nesmíš na to myslet, ono to přijde" :slight_smile: chápu, že se hezky řekne, ale hůř udělá :slight_smile:
jaspi a vy se teď nesnažíte? že píšeš, že nemáš ovulku..?
13. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz
Teď se cíleně nijak nesnažíme - protože já bez léků nemám ovulku ani MS.. Na MS beru utroš a na ovulku jsem brala clostil - do konce roku. Pak v lednu nic - v únoru byla laparka a teď pořád neberu krom utroše nic - doktorka chtěla první mít ty výsledky z imunologie a genetiky, tak musím ještě počkat až přijdou.. A větu, že na to nesmím myslet taky miluju - se jich vždycky ptám, jestli si umí představit, že by na to vůbec nemysleli, když by musely neustále myslet na to, jaký jsou DC, jaký mají zrovna brát hormon - nebo jestli mají už mít injekci pregnylu.. do toho chodit na folikulometrie a doktor by jim říkal, kdy mají mít sex :grinning: Většinou pochopí..
Sedmi tak to musela být fakt psycho ta operace. Tohle je proti tomu nic :wink: Mě řekli, že ten drén budou tahat a zavolali na to žákyňku - ta za to asi 3x potáhla (jenže to drželo) já jsem vždycky zařvala, tak ona už pak byla asi vyděšenější než já, tak poprosila sestřičku, jestli by to neudělala ona - že jí to nejde. No a ta to ze mě tahala takovým způsobem, že jsem myslela že ji vyliskám :angry: Ale prý to nedávají všude - podruhé bych šla tam, kde to nedělají :unamused:
13. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
ahoj holky,

tak jsem dopadla nejlépe jak jsem mohla :slight_smile: genetika dopadla na jedničku :slight_smile: cysta je pryč :slight_smile: a mám v pravym vaječníku hodně prefolikulů...že to znamená, že bych z něj mohla při stimulce dostat hodně folíčků :slight_smile:. budu mít koňský dávky tak uvidíme...každopádně jsem ráda, že jsem zdraváááá :slight_smile: a mám načatý dlouhý protokol :wink:
13. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz
jinak jo holky, endomrcha je hnus...prostě se vyléčí otěhotněním...problém je prostě ve vysoký sliznici no..která neodchází z těla jak má a nějaká část se vylučuje do těla (třeba i díky tamponům)...proto zbytek života (po porodu atd) budu na antikoncepci...půl roku vkuse, pak MS a pak zase půl roku :slight_smile:
13. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz
misando, gratuluju, to je supr!! :slight_smile: a s jakýma lékama máš protokol?
13. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz
ter, mám gonal a k tomu luveris aby byla vajíčka co nejlepší :slight_smile:
13. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz
misando, tak to je fakt skvělý!!! To je jasný, odnosíš mi taky nějakýho mimíse, jo? :grinning:
13. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
betty, já budu ráda, když zvládnu odnosit to svoje mimino :slight_smile: tak uvidíme, jak nám to podruhý všechno dopadne..kdyžtak si přinejlepším udělám krásný dovolenkový červen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2010 v 06:21  • Odpověz
Ahoj holky ,dnes tu moc nebudu - přijede šéf a potřebuje dnes udělat nějaké papíry.. ale třeba občas nakouknu,tak hodně povídejte ať mám pak co číst :wink:
Mis mám z tebe radost! Teď už to totiž opravdu vyjde! :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 07:51  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
teda to počasí je... ale aspoň není člověku líto, že sedí v práci. Co plánujete na víkend?

misi luveris, to jsou injekce? a jak vám to vychází časově, OPU někdy během června? :slight_smile:
14. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz
ahoj ter, ahoj jaspi :slight_smile:

jaspi maká až se z ní kouří :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ter, luveris jsou injekce :wink: časově, tak, že opu by vycházela na cca 8-9.6. ještě uvidíme, jak mi to tam bude růst :slight_smile: ale s tim já většinou problém nemám..sliznici mám vždycky obří a to samý folíky...

a o víkendu nevim, prej má být hnusně :frowning2: takže asi nějakej ten filmek doma...zítra jdeme večír na návštěvu ke tchánovcům...aspoň v neděli by mohlo být pěkně, aby se dalo razit na nějakou túričku, což? :frowning2: nebo nějakej zámek :slight_smile:
14. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz
Už jsem to zpracovala - ale stejně už končím.. Přijede pro mě Jarek a musíme udělat velký nákup a taky si dát zarámovat ten obrázek z Prahy.. :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz
kočky tak vám přeju krásný víkend, snad se počásko umoudří, pořád doufám, navečer odjíždíme na víkendík do Vídně, tak snad nám celý neproprší :frowning2: :frowning2:

miško, tak jestli endomrcha spočívá ve vysoké sliznici, tak jí mám taky, minule jsme byla na UTZ 9. DC a mudra se ptala, jestli mám před menses, že mám děsně vysokou sliznici :confused: :confused: :confused: a než ti jí zjistili, bolelo tě něco, břicho a tak????? nebo měla jsi silnou a bolestivou menses? to je fakt hnusna věc :angry: :angry:
jinak je skvělé, že jsi zdravá a že se začalo s protokolem, budu na tebe myslet :wink:

jaspi, ať ti ten obrázek krásně zarámují :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz
sedmi: tak Vídeň závidím!!! Ale vysokou sliznici mám taky, taky se mě vždycky ptá, jestli mám před ms :unamused:
14. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz
Jinak vám přeju všem krásný víkend!!!
14. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz
Holky mě se taky před laparkou doktorka divila, že jsem měla sliznici 12mm, ale endošku nemám :wink:
Nám se dnes asi pokazilo auto - Jarek s ním někde zastavil a už nenastartovalo.. Jediná šance je, že by blbě fungovalo čidlo na benzín - už ho tam bylo dost málo, tak že by to bylo tím. Ale bojím se, aby to nebyla nějaká drahá oprava :frowning2:
15. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz
ahoj holky,

sedmi...to záleží...endometrioza je vlastně imuno problém těla...je pravda, že sliznice většinou dorůstá víc než unormálních cyklů, ale hlavně se vylučuje do těla...což ty stejně nepoznáš. můžeš mít vysokou sliznici a může se ti vylučovat z těla ven jak má :slight_smile: mě to jde na obě strany...takže neplaš :slight_smile:

já bych o endo ani nevěděla, ostatní holky si stěžujou na bolesti atd a mě je bájo :slight_smile:

jinak já mám sliznici ještě vyšší než 12mm :slight_smile: jsem zvědavá jaký číslo hodim při IVFku teď :grinning:

jaspi, s těma autama je to hrozný, jednou nás sežerou :frowning2: my máme taky někde u klima dírku a když jedeme tak nám to píská, tak to musíme nechat opravit :frowning2: . jinak nám auto nenastartovalo protože bylo v čoudu čerpadlo...to bylo loni na podzim...oprava 20tis :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.