• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
holky endoška to je ta endometrioza že??to nevím jesli mám ale to dá asi zjistit laparkou že?Jak se tu bavíte o sliznici tak mě bolí ted břicho už druhy den pač opět MS dorazila a žadna sliznice se mě nepada jindy ano ale ted nic je to vlasně první MS po hydrolaparoskopii tak si i myslím že ovulka nebyla i když jsem měla bolesti jako při ovulce 14-16DC tak nevím ale trochu jsem si myselala že by se to mohlo povest ale zase nic hold asi fakt se to povede až při IVF a v soboru jdem s mojim se podívat kamaradovi a kamošce na svatbu čekají už aji mimisko mají to v kostele no prosě romatika tak v kostele poprosím Boha jesli by mi to mimisko nepomohl trochu tak se pomodlím a poprosím ho o pomoc :frowning2:
16. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz
petra: mně se taky rozjíždí mrcha :frowning2: , je to děs...vždycky doufám, modlím se, a pak akorát velký zklamání. Už mě to nebaví.
16. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz
Ahojte sažilky, mám menší dotaz, ms mám dostat 20.5 dělala sem si těhu test dnes a byla jen / ale BT mám 37,2 a 37,0 prostě vysokou, myslíte si že je možnost že sem těhu ? nebo ta BT tak stoupá kvůli ms ? Moc děkuji za odpověd
16. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
Hezký víkend holky :slight_smile:

rekonstruujeme byt, hlavně koupelnu tak máme víkend dost akční... už naštěstí zbývá jen uklid a je hotovo, ale taaak se mi do toho nechce :wink:

betty mrzí mě že ms přišla, já jsem z toho taky vždycky špatná :frowning2: člověk prostě pořád doufá no... :unamused:

deniska ahoj, já myslím, že možné to určitě je, ale ona ta BT není až tak průkazná, může kdykoliv klesnout a to pak znamená, že brzy dorazí ms... zkus ještě počkat ( chápu, že to moc nejde :slight_smile: ) a udělat test třeba za dva, tři dny, to už by tam // být mohly. Držím palce :slight_smile:

ahoj peto, endometrioza se prý dá zjistit jen laparkou... ale misanda k tomu určitě řekne víc, já o tom moc nevím :slight_smile: prosím tě a ta hydrolaparoskopie spočívá v čem? jak se dělá?
16. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz
Beti tak to jsme dvě ja to opět rozdychala ale mrzí to pořad čekam na zazrak už je to 27 snažení masakr :frowning2:

Deni počkej ještě aůle teplota je dobrá tak zkus test v den MS možna tam dvě budou :wink:
16. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz
Holky moc děěkuji za odpovědi, já počkám a uvidím, a napíšu. Mějte se
16. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz
Čau holky, tak auto pořád stávkuje a zdá se, že svítí konrolka, co značí motor, takže se fakt dost bojím co to bude :confounded: Snad zítra budem o něco moudřejší - měl by na to přijet mrknout jeden kluk..
16. kvě 2010 v 17:19  • Odpověz
deniska: nechci ti brát naději, ale mně vždycky bt klesne až v den ms - do tý doby nádherně vysoká, pak to najednou o čtyři desetiny klesne a červená dorazí. :angry:
16. kvě 2010 v 18:21  • Odpověz
bettynka84: aha, no já stejnak s těhu moc nepočítám i když bych samozřejmě byla ráda, ale co nadělám.
16. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz
Hlavně dej pak vědět, držím palce, aby teplota zůstala pořád nahoře! :wink:
16. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz
Jééé, neboj dám vědět i když ms dorazí nebo najdu // tak se ohlásím :hearts:
16. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz
čauky holky tak čekame co bude Lubina rozvodněna a doufáme že už to zkončí holky to jsou nervy chodaco lidi co už jsou zatopeni :frowning2:
17. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz
ahoj holky,

mě taky klesala BT vždycky až pár hodin před MS :frowning2: ještě že už neměřím :grinning: :grinning:

Peťul, endometrioza se dá zjistit pouze laparoskopicky. Takže už máte v plánu IVF???
17. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz
Miško jo jdem až našetříme tak počítam někdy na podzim
17. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
tak to pěkně šetřete, nám jestli to nevyjde teď, tak s tebou budu na podzim znovu bojovat :wink:
17. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj všem, já se dnes úplně bojíím co to auto - snad se na to dnes ten kluk přijede podívat. Ráno jsem měla strach, protože jsem stáli hned vedle potoka a kdyby ještě víc stoupala voda, tak bych asi musela volat odtahovku - tak jsem tam jen zkusmo sedla, jestli to nastartuje a ono to fakt chytlo - nechápu.. No ale aspoň jsem s ním mohla vyjet až nahoru k domu.- Fakt netuším co to může být, že jednou to chytne na poprvé a za hodinu už vůbec..
No a taky jsem byla na té preventivce. Jako ještě nikdy jsem na tom křesle nebyla tak dlouho - brala mi myslím 4 stěry na všecko možné a mezitím si ty štětičky teprv vybalovala - taky si odešla pro nůžky.. já jsem myslela, že už si ty zrcadla snad vytáhnu sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a taky mi prohlížela prsa - to mi do teď nikdy nedělali, ale tak je fajn, že je pečlivá..
17. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz
Miško nebo ted se vám to povede uplně jsem neštasna že nemůžu jít na to hned hold si fakt poslední dobou myslím že jsem socka sice práce těžka ale málo placena i když na dvě směny co bych chtěla a chlap taky ok práci ale pořad ty penizky se točí kolem dodělavek domečku že už na zbytek nevyjde ale co půjčovat si nebudu máme jen hypotéku a nic jiného nikomu nedlužíme co jsi koupíme tak prvně našetříme a pak jdeme koupit.

Jinak holky jak tak hodně prší tak ne že jsou obavy z řeky kousek od nas ale máme septik a už je plny vody no hnus nemůžem ani na wc tak ještě že máme kadibudku :grinning: :frowning2: holky budte rády za kanalizaci ,tak ted čekam na telefon od kamošky jeji chlap děla v technickych tak na zítra nebo středu musíme objednat fekal a vodu odčerpat no holky jsem na pokraji zoufalství tuhá zima ted povodně no mam dost :frowning2:

Jaspi tak aspon budeš pořadně vyšetřena super doktorka to se málo vidí a s autem možna vadna elektrika však uvidíš na to se příjde.
17. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz
jaspi, super s těma stěrama...nemá tvoje mudra taky kameru jako ta moje? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

s autíkem uvidíte, ale nezávidim no..znám :frowning2:

Peti, uvidíme jestli to vyjde, po tolika měsících už věřím jenom // na testu :slight_smile: ničemu jinýmu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě fakt baráček hrozně láká ale právě se bojim hypotéky a dodělávek a tohle a tamto a pak bysme neměli na nic ostatního :frowning2:

Peťulo a budou s tebou ještě do tho podzimka něco dělat???
17. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz
Jaspi: tak co to auto? Jak dopadlo? Hele, naše taky někdy nestartuje a jindy chytne hned...ale co bych chtěla od Favorita, že? :grinning:
Jinak ty povodně vám nezávidím.
17. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz
Mis jakou kameru? :sweat_smile: To ta moje fakt nemá - ale pečlivá asi je, to jo.. Akorát mě z toho dnes bolí celý podvozek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peti já mám taky občas pracovní depky - jako určitě mám lehčí práci než ty - v podstatě občas něco prodám a jinak dělám na PC a chodím je na ráno - ale placené je to taky pěkně mizerně :angry: I když vím, že jsou na tom ještě i hůř..
Betty auto zatím nevím -snad se na to dnes mrkne a vynese nějaký ortel, ale nevím kdy se staví..
17. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz
Jo a s tím favoritem ti rozumím - do nedávna jsme měli rapida a občas to bylo fakt šílené! Jako ten peugeot za toho půl roku neměl sebemenší poruchu a nebála jsem se jak dřív, že někde zůstanu trčet.. tak snad to tak bude i dál..
17. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz
jaspi, do mě tam taky posledně navrážela ty zrcadla a ještě si pro něco odskočila :grinning: jsem myslela, že mám tu pipinu otevřenou až ke krku a hrozně mi do ní táááhlooo :grinning: :grinning: :grinning:

jinak moje mudra má kameru na nějakym tom zrcadle právě a posledně jsem koukala na svůj čípek a jak mi dělala z toho čípku stěr :grinning: to je fakt zážitek!!!! :slight_smile:

jaspi a co děláš???
17. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz
misanda: mám normálně záchvat smíchu, živě jsem si představila pocit, jak táhne do pipiny :grinning: .
Moje dr.má zase nad lehátkem obrazovku, takže člověk vidí, jak se dívá tím ultrazvukem - ale já bych z toho teda nic nepoznala.
17. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
betty, jooo, takovou obrazovku máme taky..my máme totiž dvě, jednu u křesla na ten čípek a druhou na ten utz :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no ale mě fakt do tý pipiny táhlo...to bylo tim, že jsem měla asi tolik stáhlej zadek strachy :grinning:
17. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz
Ty jo, obrazovka na čípek, to musí být něco. Asi to mojí dr. navrhnu :slight_smile: .
17. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz
Mis no ona si taky odešla pro nůžky a postupně si vždy jak to nabírala rozbalovala ty štětičky ze sáčků - už jsem fakt myslela, že zdechnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky se mi už chtělo hrozně čůrat, tak jak pak na konci že si ještě sáhne na břicho a přitom do tebe strčí prst a druhou rukou mačká břicho, tak se na mě dívala, proč jsem tak zaťatá, tak jsem se radší přiznala, že se mi chce už hrozně na WC, tak se jen smála :grinning:
Vám taky na prohlídkách kontrolují i prsa? Mě do teď nikdy..
Jo a dělám ve zdravotnických potřebách - vydávám vozíčky, berličky, otrézy.. a do toho zpracovávám poukazy pro pojišťovny..
17. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz
jaspi, mě kontrolovala tahle mudra co mám na IVF prsa..jinak co jsem chodila předtim tak nic...ale jako kontrolovat by to prostě měli. zvlášt nám, co frčíme na hormonech no. :frowning2:

jinak ta tvoje doktorka je taky pohodářka..ještě si k tomu mohla udělat kafíčko :grinning:
17. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz
Mis :grinning: :grinning: To už bych si ty zrcadla fakt vytáhla sama - já vždycky aspoň hýbám palcama na nohou když už to nemůžu vydržet :grinning:
17. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz
jaspi, já taky :grinning: :grinning: hlavně teda u utz :grinning: to jsem v pipince tak šlang, že by ještě ten můj doma čuměl :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz
:grinning: :grinning: No ještě že už nemusím na ty UTZ chodit každý měsíc.. Já vždycky jak se bojím, tak se mi chce pořád čůrat - před takovou prohlídkou fakt naprosto ideální stav :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
17. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.