• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
jéé holky, nás tu je....to je dobře:slight_smile:
6. led 2010 v 18:50  • Odpověz
mandre.........24 měsíců........................spermio v normě, HP skoro v normě, zvýšené antiTPO,imunologie -
zvýšené % NK buněk, 2009 - hysteroskopie ok, 2xIUI neg., 1.IVF neg.
mirenkam.......24 měsíců.......................1.ICSI +TESE test negativní a před námi KET
cabal.........24 měsíců..............potrat v 8tt v kvetnu 09, 2x neuspesne IUI, lehce nevyvazeny hormonalni profil, spermio naprosto v norme az nad normou, leden 2010 1. IVF
sedmitecka.....14 měsíců.......................spermio i HP v normě, čeká nás CAR a asi laparka a IUI
very8888........11 měsíců.......................spermio v normě, hp taky skoro v normě, jen lehce zvýšené TSH
SPimy.............9 měsíců snažení.............bez potratu a pod., bez vyšetření
javon............22 měsíců........................1 rok anovulační cykly,spermio: kvantita nadprůměr, kvalita
podprůměr, HP 8.1.
bettyna...........17 měsíců......................květen 09 samovolný potrat v 7.tt, čeká nás hormonální profil a spermio
Petra123......22měsíců.........................CAR-Polanka u OV,spermiogram na pohodu a ja jsem taky na pohodu v lednu druhé IUI
evikj.............12 měsíců........................1x revize v 9tt březen 2009,1x GEU prosinec 2009
aji.................15 měsíců........................ bez potratu; bez vyšetření - začínám řešit s MUDr.

Teda holky, to je sestava :grinning: , ale je to skvělý, protože nás spojuje "na dálku" stejný problém a není v dnešní době nic lepšího, než když se máš komu "vykecat" a probrat s ním společný problémky :wink:

Já byla odpoledne na kafíčku s kamarádkou a ta mi děsně povzbudila, dodala energii a je to taková moje "vrba". Má 3 letou holčičku a podařilo se jí otěhotnět až po roce a půl. Až když to už vzdávala a přestávala myslet na to, že by se to přirozeně povedlo, tak se jim zadařilo :dizzy_face:
Takže holky, nevěšet hlavu a stále pevně věřit a doufat!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2010 v 19:23  • Odpověz
aji: ono se to často údajně povede právě v okamžik, kdy už člověk pomalu přestává věřit a zaměří se na jiné věcí - práci, dovču apod. nebo se objedná do CAR s vírou, že pomůžou doktoři, tím se zklidní psychika a bum, je to tu :wink:
doufám a věřím každý měsíc, o to víc jsem pak zklamaná, i dkyž se snažím tomu nepoddávat, stejně jsme vždycky první den menses nesnesitelně protivná a náladová, ach joooooo :unamused:

ale věřím roku 2010, ten je holky NÁŠ !!!!
6. led 2010 v 19:53  • Odpověz
sedmitecka: Já v době menstruace vždy totálně ztratím naději. Pak mě chytna nová vlna s tím, že tenle měsíc se to přeci může povést. Pak v době ovulace jsem nervózní, že jsme se nesnažili, zrovny tyhle dny nebyl čas a pod. Pak se pár dní sklidním, vím, že se teď musí čekat... Pak se začnu děsně sledovat a mám milión příznaků, které ve skutečnosti vůbec nemám. Pak vím, že nejsem těhotná, protože se tak necítím, ale pořád moc doufám. Pak si udělám test, který je samozřejmě negativní. Říkám si, že je třeba na test ještě brzy. Pak to dostanu a je to... a takhle pořád dokola. Sice maličko přeháním, ale když ty měsíce posčítám dohromady, zhruba tohle bych z toho hravě poskládala, i když ne vždy vše najednou... :rolling_eyes:
7. led 2010 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím, mohla bych se přidat? Taky patřím mezi snažilky, z vás tady se asi snažíme nejkratší dobu - 6 měsíců, ale i tak to začínám brát vážně. Překvapil mě můj dr., protože to se mnou začal řešit už tak brzy (většinou jsem slyšela, že se to řeší až po roce). Takže za týden už jdu na vyšetření, udělá mi hormonální profil. Tak kéž by se nám to letos taky povedlo.
7. led 2010 v 08:34  • Odpověz
Ahoj Pavli. Určitě se přidej. Zkoušela jsi předtím něco jiného - měření BT, sledování čípku?
7. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Ahoj spimy, ne předtím jsem to nechávali plynou přirozeně, v prosinci jsem byla u dr. a ten mi nakázal měřit BT, tak měřím a zapisuju. HAK jsem brala 10 let, naštěstí po vysazení cykly normální 26-30 dní.
7. led 2010 v 09:21  • Odpověz
Ahoj kočky.
Spimy to píšešo mně??? :grinning: Přesně tak to u mě totiž probíhá v podstatě každý měsíc :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jinak jsme se právě obhjednala na dlaší Pregnyl a rovnou požádala o vypsání žádanky na spermio pro manžela, tak snad to nabere ten správný směr.
:wink:
7. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Omlouvám se za překlepy, píšu narychlo z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: .
7. led 2010 v 09:36  • Odpověz
jejda, taky mi pokaždé když dostanu MS klesne nálada pod bod mrazu, ale naděje žije :wink:
7. led 2010 v 09:37  • Odpověz
i já chci do tabulky

snažíme se 17 měsíců a zatím mám jen clostilbegyt s utrogestanem
7. led 2010 v 09:59  • Odpověz
No vida, doktor žádá měření BT, to se mi líbí :slight_smile: A jak se ti daří měřit pokaždé ve stejnou dobu?
7. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Mňo přes ty svátky se mi to moc nedařilo :sweat_smile: , ale teďka co chodím do práce, tak je to v pohodě. Ale nevím, jestli z toho něco vykouká, když jsem měřila jednou v osm, jednou v devět ... Nejlegračnější je zapisování sexíku, to přítel z toho nemůže, že už i náš sexuální život je na papíře :grinning: .
7. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Pavli, pointa měření BT je právě v tom, že musí být ve stejnou dobu. Pak to má smysl. Pokud máš hodinové rozdíly, tak z toho vážně nic s určitostí vykoukat nemůže :frowning2: Vím, jak mi teplpty ujedou o víkendu, když měřím třeba o hoďku dýl než v týdnu. Zapisování sexíku je vážně legrační, ale asi chtěla vysledovat, zda jste se trefili do dnů, kdy máš ovu.
consti: Jsem ráda, že v tom nejsem sama :grinning:
7. led 2010 v 10:13  • Odpověz
spimy to teda nejsi. Fakt mám naprosto stejné pocity :grinning: . Líp bych to nenapsala :sunglasses: . No je to boj holky, ale my ho vyhrajeme, já tomu teda věřím :grinning: . Začínám se raději soustředit na letní dovču, ať se něčím zabavím. Kam pojedete vy? Jestli už to teda víte :wink:.
7. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Já v tu dobu pomalu skončím na pracáku, takže budu už i bez podpory. Takže pojedu tak možná k místnímu rybníku :frowning2:
7. led 2010 v 10:19  • Odpověz
spimy aha, já si neuvědomila, že nemáš práci. A v jakém oboru práci hledáš? To je fakt taková bída? :sweat_smile:
7. led 2010 v 10:20  • Odpověz
No, je. Pracuji s databázemi, ale mám obor Informační management, takže i ekonomii a pod, ale v tom nemám praxi. Vážně nikde nic, hledám už dva měsíce a propadám zoufalství. Přítel je taky bez práce (není nad to dělat ve stejné firmě), a myslím, že na naše početí to má vliv.
Kampak se chystáš na dovču ty?
7. led 2010 v 10:23  • Odpověz
spimy: musím se sdmát, když jsmesi to přečetla, co píšeš :grinning: to je jako přes kopírák, já to mám každý měsíc úplně stejně, hmmm...zrovna včera jsem si zase zablbla....cestou z práce v tramvaji motolice jako hrom, tak jsme to rozdýchala, jenže večer doma jsme si zapálila vonného vánočního františka, kterého miluju a udělalo se mi z něj pěkně šoufl, musela jsme rychla větrat obývák..tak jsme samozřejmě vydedukovala, že se možná něco děje a šla čůrat na test...samozřejmě bílý jako sníh, že......připadám si jako blázen, to nemůžu nikomu říct, nechali by mě zavřít do Bohnic :frowning2:
7. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Já to vím, že se musí měřit pravidelně, ale přes ty Vánoce to fakt nešlo, jinak se snažím a dodržuji stejný čas. S prací je mi to líto, taky mi to hrozilo, ale naštěstí k tomu nedošlo. Ale ohledně dovolené na tom budeme stejně, protože koncem roku jsme veškeré peníze vrazili do rekonstrukce bytu, takže ani na dovolenou nezbylo. :frowning2:
7. led 2010 v 10:24  • Odpověz
spimy: koukám, že máme stejný obor :wink: , tedy já ho mám vystudovaný,ale pracuji v jiném.....jednou se k tomu ale určo vrátím :slight_smile:

holky, jestli si změříte bazálku v osm nebo v devět je úplně jedno, zásadní je, že to musí být po minimálně 7-8 hodinovém naprostém klidu, čili hned po probuzení jrště v posteli...na hodině fakt nezáleží :wink:
7. led 2010 v 10:26  • Odpověz
Holky taky testuju naprosto zbytečně, takže jsem se zařekla a už hodně dlouho žádný test nekoupila, aby mě to nesvádělo.
7. led 2010 v 10:26  • Odpověz
No tak jestli je pravda. co píše sedmi, tak jsem v pohodě :slight_smile:
7. led 2010 v 10:27  • Odpověz
sedmitecka: Psychika umí být zákeřná, co? :grinning: Ale který jsi DC? To už mi zní celkem věrohodně, ty tvé příznaky. Na TT mohlo být brzy. To já mám příznaky typu "zdá se mi, že mě píchá v podbřišku (asi se to uhnizďuje)", "není mě moc dobře od žaludku (nevolnosti!)" a pod. :grinning: :grinning: :grinning: Je to dost komedie.
7. led 2010 v 10:28  • Odpověz
sedmi: No nepovídej, studovala jsi v HK? Děláš v HK? Který rok jsi končila, třeba se známe :grinning:
Pavli: Já všeho všudy testovala zatím jen 3x, ale i tak to bylo dost směšné. Já si myslím, že kdybych byla těhotná, tak to poznám a pokaždé vím, že nejsem, ale stejně doufám, že třeba budu, tak radši rovnou testuju, abych se tím nestresovala, jenže pak si zase říkám, že třeba je ještě hladina HCG nízká, takže ani to nepomůže. :grinning: Každopádně testy došly, třeba si dám pokoj :sweat_smile:
7. led 2010 v 10:31  • Odpověz
spimy: mám to stejně, neboj, nejsme blázni, jen si to strašně moc přejeme :wink: jinak včera jsme byla 12 DPO a to si myslím, že už by aspoň náznak // byl, ovu byla 12 den cyklu.....
7. led 2010 v 10:32  • Odpověz
spimy tak to je děs s tou prací :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: . Kamarádka tak hledá už asi půl roku a taky nic :sweat_smile: . Už mi říkala, že má nabídku jít dělat servírku, tak asi půjde s titulem Ing. roznášet pivo :sweat_smile: . U tebe bych ale řekla, že v informačním managementu musí být práce dost a ono ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
My se chystáme do jižních Čech a pokud budou penízky, tak pak k moři, na jih Francie do Nice :dizzy_face: .
Sedmitecka, já jsem schopná testovat i po ms, pokud je ms krátká a mám příznaky typu: často chodím na záchod atd. :grinning: :grinning:. Takže Bohnice hadr :grinning: :sunglasses: .
7. led 2010 v 10:33  • Odpověz
K měření BT, je jedno, zda je to v 7 nebo v 8, ale musí to být každý den ve stejnou dobu. Aspoň u mě to tak je a ten rozdíl teplot zase nemám tak velký, aby už nehrál roli půl stupínek...
7. led 2010 v 10:33  • Odpověz
sedmi znáš to, dokud není mrcha... :wink: . A našla jsme dokonce diskuzi, kdy holkám testy ukazovaly negativně i v 6 tta to měly i normálně ms a byly těhule, takže to mě povzbudilo :grinning: :grinning: :sunglasses: .
7. led 2010 v 10:34  • Odpověz
sedmi: Tak to si myslím, že HCG ještě být tak vysoké nemusí. Jaké máš testíky?
7. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.