• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
jaspi, tak to máš ale lepší než mišanda, pač mišanda má vždycky průjmové stavy :grinning: :grinning: :grinning: jednou vykákám před utz snad i to dítě o který se snažíme :grinning:
17. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
17. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
mě Mudr. vyšetřuje prsa dvakrát ročně - jako při preventivní prohlídce, ale chodím tam jinak dost často. Dělá to cca od mých třiceti let. Tak možná to dělají od určitého věku.
17. kvě 2010 v 15:58  • Odpověz
Mis buď v klidu - ty mám taky :grinning: I před zubařem.. ale jsem ráda, že na tom tak nejsem sama :grinning:
Skřiz - mě je 28, tak to je možná jen jení aktivita..nevím, ale nebylo to nepříjemné nebo bolestivé, tak jsem jen ráda, že to hlídá
17. kvě 2010 v 16:08  • Odpověz
holky já si zase chci po druhém IVFku zaplatit utz prsou, už jednou jsem si to platila a po těch ohormnech prostě to je větší riziko...takže půjdu...
17. kvě 2010 v 16:18  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: krásně jsem se nasmála u vaší debaty o gyndách :grinning:

my byli dnes u naší milé paní doktorky v CARu, na rozlučko - plánovací konzultaci :slight_smile: sice jsme se do srpna rozloučily, ale už jsem rovnou vyfasovala léky na další stimulku :wink: takže mám spoooustu utrogestanu, listovky, antikoncepci a synarell - a na začátku srpna to rozjedeme, mezitím mě čekají státnice, mojžíšovka a dovča, tak to snad rychle uteče :slight_smile:

misando, taky si chci po druhém IVFku skočit na UTZ prsou... radši. Je dobře, když to dr. hlídá, mě to moje gyndařka nikdy nekontrolovala...
17. kvě 2010 v 18:09  • Odpověz
Miško ja bych chtěla tu laparku jesli k něčemu bude šla bych v srpnu to bych měla první dva tydny nemoceskou a pak mam nahlašenou dovolenou tak bych si odpočinula a spolila odpočinek s užitečnym a možna mi to i pomůže ale jak jsem napsla dneska jsme měli jet na genetické testy jenom můj pač on je ještě neopakoval ale povodně daly za své chtěla jsem jít jen na konzultaci stím jesli mě pošlou na laparku tak bych šla až v ten srpen ale vzala bych si žadanku a pak si tam jen dopsala datum at to sedí s přeoperačním vyšetřením.

Miško dá se to zvladnout ta hypotéka platíme jenom 6732 na 24 let máme malinky domeček 3+1 a pokud se nesejde vše dohromady i s pojistkami ale to máme co 3 měsíce.My pořad něco dokupujem a dodělavame ale ted budem už šetřit a uskromnovat se. :grinning:
17. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz
Hezké ránko,
Peti a kolik jsem ti půjčovali? To je tak 900tis - mega ne?My máme zatím 600tis ale nejspíš budem navyšovat - to by jinak ty větší věci člověk nikdy nedodělal.
18. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz
Hezký den :slight_smile:

taky máme hypošku, na 17 let... ale už zbývá jen 16 :grinning:

máte baráček holky?
18. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
jdu se k vam na chvili vetrit a pozdravit ter :slight_smile:
18. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
ahoj darkwitch :slight_smile: hezkej nick :grinning:

Peťulo a proč chceš mít po laparce 14dní nemocenskou a ještě dovolenou? to je zbyteč...
18. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz
misanda dekuju :slight_smile:
peto ahoj ted jsem si te vsimla :sweat_smile: jak se vede?
18. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz
Jee dark ahoj :slight_smile: psala jsem ti ještě IP než půjdeš - tfuj, tfuj, tfuj! :slight_smile:
18. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz
kam jde dark? :sweat_smile: mám taky flusat? :slight_smile:
18. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz
holky jen v rychlosti dneska valím už do práce

Miško tak proč ne 14 dní nemocenska platí to zaměstnavatel a pak mam 14 dovolenou svojí tak si aspon odpočinu a budu v klidku myslím si že co dělam za práci tak mam na to narok dělam do sedaček lordozy je to v sedačce a opíraš si o to záda ale musíš mít auto cca za hodně peněz aby to tam bylo a jeden kus važí cca 1kg a když ti projde rukama 1000ks a ta norma je větší tak máš co dělaT A odpočinek je na místě.A v červenci mam dostat smlouvu od srpna na neurčito tak proto musím počkat.

Dark co nového??u mě nic mám neprůchodné vejcovody tak jsem se snažila zbytečně ted piju bylinky a v srpnu na laparku pokud mi ji doporučí v CARu.

S tou hypotékou máme ji od KB a máme půjčené 1130000 za 6732kč měsíčně.
18. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz
mis, na první konzultaci do CARu :slight_smile:

peto, prosím tě v čem spočívá ta hydrolaparoskopie? jak ji dělají?
18. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz
peťul, tak ono už je jedno jestli to platí zaměstnavatel nebo ne, co? první tři dny jsou stejně neplacený a pak je to 60% stejně jako od státu...

jinak neprůchodný vejcovody by ti měli odstranit, pač pak ti hrozí při IVF mimoděložní atd...dělají prostě neplechu.

tak to dark držím i já...koukám, že jsme vysazovaly úplně stejně HA :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz
Peti tak to máte fajn nastavené splátky. My máme u wustenrotu a tam platíme jakoby 700,. měsíčně za každých půjčených 100tis, takže by jsme platili na tu částku co máte vy cca 8tis.
Ter mi máme domečka dědečka a postupně ho opravujem :wink:
18. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz
misanda, ter dekuju
tady je info :slight_smile: (pouzivam stejne ve vsech diskuzich :grinning:) langerova mi prijde mila, pekne nam vsechno vysvetlila, manza ma spermio ukazkovy (tak se pak naparoval), ja mam hp v poradku, delala mi utz dominantni folik na pravo 11mm,v patek kontroli utz a dohodnem se na IUI a hysterosonografii (uz se bojim, jen jsem to slysela )

petra to je blbe, ty nepruchodne vejcovody :frowning2: tak snad ti to spravi a budes brzo hlasit, ze cekas miminko :slight_smile:, u me je nove, ze jsem dnes byla v tom gennetu :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz
dark, co je to hysterosonografie??? :astonished:

ty jo, ale jsi docela frajerka, že jsi vydržela to neřešit takhle dlouho. Každopádně tfuuuuj tfuuuuj aby ti IUI dopadlo co nejlíp, to znamená miminkem :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz
misanda zjistuji nepruchodnost vejcovodu pomoci kontrastni latky... no moje doktorka to odmita resit do dvou let snazeni (ted si k ni mam jit pro zpravu, bojim, bojim)
18. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz
dark, tak to joooo...to dáš, neboj :slight_smile: kdy na to půjdeš??? až po tom IUI???

jako tyhle doktory fakt nechápu :zipper_mouth: já to začala řešit 10tý měsíc snažení :slight_smile: a vlastně už po 6ti měsících jsme jeli na spermiogram :slight_smile: :wink:
18. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz
mis vy jste rychli :slight_smile: a ja si pripadala blbe ze jsem se po roce a pul odvazila zavolat do gennetu :wink:
na tom se dohodneme podle toho patecniho utz
18. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz
dark, si piš...a koukej jak dlouho stále čekáme :zipper_mouth:

hlavně že se už začalo u vás něco hýbat...to je prostě super!!!
18. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz
mis tak snad se brzo dockate :wink: ale to cekani je hrozne :slight_smile: nejhorsi je, ze kdyz se ted zacalo neco dit tak chci s ivf pockat az na podzim, protoze chci jet na dovolenou, jeste pred ctrnacti dnama bych do toho sla hned :grinning:
18. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz
dark a proč hned plánuješ IVF? :stuck_out_tongue_closed_eyes: třeba to bude jenom nějakej "banální" problém...viz imunita nebo tak :wink:
18. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz
mis ja ne, doktori :wink:
18. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz
dark...to nechápu...vždyt za sebou ještě nemáš ani potřebný vyšetření atd...fakt mi přijde, že těm všem CARům jde jenom o prachy :rolling_eyes:
18. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz
mis jaky se jeste delaji vysetreni?
18. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz
dark, určitě bych si nechala před IVF udělat imunologii (ta je hodně důležitá) a pak genetiku. Pak bys měla mít správně i laparku...si myslim já teda...ale tu nepotřebuješ nutně k 1.IVF :wink:

jinak mylsim, že už nic jinýho nemáme...a prej to máme komplet...snad jsem na nic nezapoměla :slight_smile:
18. kvě 2010 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.