• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
ja vim od holek, ze imunologii a genetiku delaji az po prvnim neuspesnem ivf, ono ted jit na imunologii je za trest, v dobe alergii...
18. kvě 2010 v 16:15  • Odpověz
jsem zapomnela dopsat, ze v gennetu, jen kdyz je tam rodina zatez tak ji delaji hned
18. kvě 2010 v 16:17  • Odpověz
dark, já měla imunologii před prvním IVF, genetiku po...záleží fakt na tom jestli si člověk dupne, nebo na doktorovi..já si stejně myslim, že před IVF by mělo být hotový všechno.
18. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz
darky tak supr, konzultace byla úspěšná :slight_smile: a je parádní, že je dominantní folík, třeba vyjde hned IUI! :dizzy_face: a jak se ti líbila paní doktorka? :wink:
jinak, my jsme taky měli imunologii a genetika až po prvním nevydařeném IVF + ještě 4D UTZ
18. kvě 2010 v 17:18  • Odpověz
Hezké ránko,
my jsme měli hned na začátku vyšetření: já krev na štítku, hematologii, horm. profil a přítel SPG
pak mi MUDra nasadila na 6 měsíců clostil - při něm UTZ+utroš a pregnyl a když to nevyšlo, tak byla laparka a hned po ní
genetické a imunologické vyšetření - ta imunologie podrobná - v Praze. No a teď mi ještě dělala nějaké stěry co chtěli dodělat. Takže než půjdem do IUI nebo IVF, tak to už budem mít všechno.. Myslím že je to lepší -bála bych se do toho dát x-tisíc a nevědět jestli je vlastně všecko o.k .. ale je to fakt hlavně o doktorech no.. Moje předchozí doktorka by se asi do teď ani nerozhoupala..
19. kvě 2010 v 07:44  • Odpověz
jaspina moje doktorka se prave taky nerozhoupala, tak jsem sla rovnou do gennetu s tim, ze je mi jasne, ze jim jde vic o penize, ale ja proste nemam nervy cekat az se moje doktorka rozhodne, ze uz jsem cekala dost dlouho a ani se neumim hadat s nikym...
19. kvě 2010 v 07:53  • Odpověz
a hezke rano :grinning:
19. kvě 2010 v 07:53  • Odpověz
Ahoj Dark :slight_smile:
a nezkoušela si vyměnit doktorku? U mě to bylo určitě dobré rozhodnutí..
19. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz
jaspina zatim ne, protoze ji mam v miste a ma utz, takze az budu tehu urcite se to bude hodit, do prahy se mi dojizdet nechce a nikdo jiny u nas utz nema...
19. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz
A kdepak dnes máme holky? Žádné flákání... :wink:
19. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz
ahoj holky,

jaspi, to je dobře, že už máte všechna vyšetření a jste připravený na jakoukoli akci :slight_smile: kde jsi byla na tom imunu???

dark, jako fakt čumim, že jsi vydržela čekat tak dlouho, ale hlavní teď je, že už jsi ten krok kupředu udělala a že s tebou budou doktoři něco dělat :wink:
19. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
čaukly holky dneska škaredě alůe konečně neprší konečně :slight_smile:

Jinak Miško taky jsem o tom slyšela ale moje kamoška má jeden vejcovod jeden ji vzali při mimoděložním a druhy jak byla v CARu tak ji řekli že je neprůchodny ale nakonec ji ho nevzali a má už 2 letého syna,ja nevím uvidím co mi řeknou v centru jak pojedeme pač takhle dedukovat se mi nechce.

Jinak holky po tom zakroku musím hlasit moje nejkradší menzes v životě 3,5 dne nekecám prostě nic vložka čistá pokud se to ještě nerozjede ale myslím si že asi už ne ale piju čajík na otěhotnění od baby Radnické je to směs bylinek a našla jsem je tak je ted piju ale je tam heřmánek a ten jako bylinu nesnaším doslova ale vypuju to :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak holky dneska máme s chlapem vyročí 10 let společného žití spolu masakr hold zatím bez svatby a dítka no co jednou to přijde všechno samo :slight_smile:
19. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz
Jo holky to imuno je přesně co??
19. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
Peťul, pokud jsouucpaný, tak určitě ven :slight_smile:

jinak já měla MS po laparce vždycky masakr...ale to je asi něco jiného než ten tvůj zákrok.

jinak imuno ti zjišťujou jestli nevytváříš různé protilátky...viz já mám protilátky proti spermiím ale hlavně proti vlastní štítce a proti trofoblastu - obal embrya :frowning2:
19. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
mis nahodou po roce a pul se rozhoupala a poslala manzu na spermio, tak jsem toho vyuzila a rovnou nas obednala do CARu oba a podle meho vyberu...
19. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz
peto ty jo deset let to uz je dobre :slight_smile:
19. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz
Mis my jsme byli v Praze - Podolí. NEmocnice stará a ošklivá, ale doktoři fakt machři :wink:

Já jsem měla po laparce 2x MS fakt docela silnou a teď tu poslední zas slabou a krátkou, ale křeče v břichu jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
dark, po roce a půl :grinning: to je frajerka největší!!! :grinning: :grinning:

jaspi, já o tom Podolí taky uvažuju, ještě si musim popovídat s mudrou, krásně bysme to v pauze mezi IVF stihli...
19. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
Mis mě tak objednali až tak za 2 měsíce a výsledky tuším 4-6 týdnů, takže minimálně 3 měsíce počítej :wink:
19. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
jaspi, jj, máme tři měsíce mezi IVF...ještě je v pze nějakej doktor Madar a to je prej špička, tak nakonec možná zkusim jeho. ale ještě počkám, co mi řekne mudra, až se jí zeptám...
19. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-4-51

Tak to můžeš spojit dohromady -on dělá právě v tom Podolí :wink:
19. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz
mis no, jo pry jsme mlady a mame dost casu zkouset to prirozene :rolling_eyes:
19. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz
jaspi, super :slight_smile:..já imuno mám, ale včera mě bohužel jedna holčina nakousla a chci s tim nakousnutím jít prvně za mudrou, aby mi řekla co a jak...uvidíme...

dark..a kolik ti je, jestli to neni tajný? :slight_smile:
19. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz
mis neni bude mi 26
19. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz
hm...no vidíš...já taky začala ve 25 a nikdo mi neřikal, že jsem mladá...hele, to je nějaká roura, ne? si asi myslí, že se v dnešní době furt hraje na psychiku :slight_smile: (což o to, těch keců o tomhle jsme si určitě už zažila každá až až)...občas by ta doktorka mohla otevřít internet nebo časopis :wink: a kouknout na % neplodnosti :slight_smile:
19. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
mis no, mozna je to tim, ze jeji syn chodil do tridy o rok niz nez ja, asi se jeste neciti na to stat se babickou :wink: :grinning:
19. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
Mě taky moje bývalá doktorka říkala, že mám dost času a pak mi řekla: no máte nejvyšší čas! :angry: Ale řešit to nechtěla..
Mis a čím tě nakousla?
19. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz
dark :grinning: :grinning: no tak to je pak jasná...stejně je to nějaká kravajzna ale :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky mě tohle neřekla ani bývalá gyndařka..fakt jsem měla štěstí. já jsem docela výbušnej člověk, takže kdyby tohle na mě někdo vytasil, tak víte co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jaspi, simtě...včera jsem byla na prášky. My byli na tom imunu v Imumedu a jedna holčina mi napsala, že prej tam nemaj přesný přístroje a ty hodnoty jsou zkreslený nebo co...a že tam jdou jenom po penězích...a že mám okamžitě přejít jinam - propagovala mi toho Madara :slight_smile:...a že jestli začínám brát PRednison (ten se bere, najdou-li ti nějakej imuno problém) až s IVF tak to nemá to IVF smysl atd..tak jsem jí poděkovala, že jsem zrovna před prvním IVF...no...asi tak...ve zkratce...
19. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz
kecám před prvním....před dalším IVF :slight_smile:
19. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz
Mis a teda chápu to dobře, že máš protilátky na spermie a embrio a ten Prednison máš brát až po tom IVF? Jestli jo, tak si taky myslím, že bys ho měla brát už asi před tím, aby ta imunita byla utlumená a nebránila se embriu.. Ale nevím, jestli jsem to dobře pochopila.. Ty odchylky bych asi moc neřešila - určitě je nějaká povolená tolerance a kdyby v ní nebyli, tak nemají povolení to dělat.. :wink:
19. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.