• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2010 to vyjde! Musí!!!

(Zamčená)
26. února 2011 
jaspi, mě řekla doktorka z toho Imumedu, že Prednison se začátkem IVF cyklu - takže se začátkem hormonů...každopádně mám i zvýšenou dávku...holky normálně berou před a během IVF 2,5 - 5mg a já mám 10mg. no, včera jsem si ho nasadila sama, pač jsem našla doma dvě krabičky navíc :slight_smile:.

ony hlavně ty protilátky na spermie...to moc neřeši, pač máme stejně metodu ICSI a to ti napíchnou spermii přímo do vajíčka, takže to obejdeme. štítku mám pohlídanou (proti ní taky tvořim protilátky) a zbývá holt jenom ten trofoblast...ale prý když mám endometriozu, tak ty imuno hodnoty jsou hodně proměnlivé...tak nevim...

zase si řikám že snad moje mudra ví co dělá a kam mě posílá, ne? :zipper_mouth:
19. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
Mis a oni tě nepřeléčili prednisonem když zjistili ty protilátky? Já jsem byla teda u té doktorky tam a ta říkala, že pokud by se to u mě potvrdilo, tak nasadí prednison na přeléčení..ale tak určitě doktoři ví, co dělají. :wink:
19. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

jdu vás dočíst
19. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz
jaspi, prednison jenom s tim IVF...a vyšší dávky...tak ono neni proč mě léčit jakože dopředu, když chodíme na to IVF...jenom nevim jestli se ti protilátky během měsíce stáhnou...ale snad jo...ale i kdyby tě přeléčili, tak stejně tě nevyléčí. mě řikala doktorka, že problém imuna je už na furt...že se to nikdo sto pro nevyléčí...

každopádně třeba na jiných imunech vůbec prednison nechtějí používat...to si fakt nevybereš...
19. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
ter ahoj jsem ti vcera zapomnela odepsat, pani doktorka se mi libila moc :slight_smile: prislo mi, ze nam vsechno hezky vysvetlila a tak...
19. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz
Miško ale ja mam jeden aspon trošinku průchodny nevím možna jeden bych dala ven ale chci mít pořad ještě zadní vrátka než se mě udělají neplodnou přirozeně.Víš.

Holky mě DR řekl že i v mých 29 jsem mlada jsem na něj hleděla a řekla jsem mu to mam mít ty děti lkdy jako v 50 aby to bylo dobré?? :rolling_eyes: jsem byla nasrana nakonec jse pořadně podíval na věk a stichnul:frowning2:
19. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz
Stím imuno štítku mam ukazkovou a prí podle vysledků a hormonalní profil taky a na spermijky alegická nejsem to nam dělali hned při prvním IUI nam laborantka i doktor říkal že je to v pohodě a ještě jednou jsem se ho ptala a on řekl že to je na pohodu tak myslím si že v tomto problém není u nas jsem problém JÁ a to je jisté jako že se Petra jmenuji :slight_smile:
19. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz
Peťul, tak pokud není ten druhý taky zcela neprůchodný a je tam stále nějaká šance, tak ho ještě nechej...

jinak já mám taky štítku ukázkovou, navíc horm.profil neukáže jestli ti tělo tvoří protilátky nebo ne...to až to imuno. a jakt i dělali testy před tim IUI jestli jsi alergická nebo ne???? :astonished:
19. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz
Mis no mě by zkusili prý přeléčit a pak snažit se s clotilem + asi IUI - no uvidíme, ještě ani nepřišly výsledky..Nám totiž řekli, že na IVF nevidí zatím vůbec důvod, že krom toho že mám málo progesteronu je vše o.k
19. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
jaspi, jasně...určitě přeléčit, jinak by to IUI nemělo význam...každopádně doufám, že ti nic nenajdou :wink:

uvidíš jak budete pokračovat dál...do IVF můžeš jít kdykoli :wink:
19. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
Jaspi udělala to laborantka ja nevím jak ale řekla nam že je to v pořadku víc ti k tomu neřeknu bo tomu nerozumím není to má práce mě spíše zajimal jen ten vysledek:slight_smile:)
19. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
Peti to se ptala miska.. ale máš pravdu - důležitý je výsledek :wink:
19. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla až teď, měli jsme v práci trochu pozdvižení... :slight_smile:

já teda slyším větu, že jsme mladí neustále a stejně tak, že na to nemám myslet a že to jednou přijde samo - a hle, ono už to bude dva roky snažení, mezi tím svatba, státnice, několikero dovolených, kupování bytu... spousta věcí, kdy se člověk neoustředil přímo na miminko - a ono nikde? kolikrát mám chuť omlátit to těm lidem fakt o hlavu :angry: :sweat_smile:

holky, taky beru na imuno prednison, mám ho brát vždy 2 týdny před ET, jinak ne... teď užívám jen listovku
19. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
ter jo vetu nemysli na to a moc na to myslis, taky slicham neustale :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz
teda slycham, se stydim a taky bych za ni vrazdila :slight_smile: zvlast kdyz mi to rekne nekdo komu staci se o klucici trenky otrit a je tehu...
19. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz
Dark - protože někdo, kdo se snaží dýl by takovou kravinu nikdy neřekl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejlíp vždy radí ti, co stejnou věc nikdy nemuseli řešit..
19. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz
jas tak to bude :slight_smile: syty hladovemu neveri :grinning:
19. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz
pěkný den holky, zavalila mě práce, konečně se za vámi zase zvádám mrknout :wink:
dark, po roce a půl, to jsi vydržela dlouho čekat, já už začala panikařit po 10 měsících a do CAR jsme šli po roce :wink:
19. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz
sedmitecka, my taky po 10 měsících začli běhat po doktorech a přesně po roce jsme už seděli na první konzultaci... :slight_smile:
19. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz
sedmitecka jsem rada za internet, jinak bych cekala dva roky jak chtela moje mudra...
19. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz
dark, stejně 2 roky... mojí doktorce se sice taky zdálo předčasné, když jsem po ní po těch 10ti měsíchc chtěla žádanku na spermio, ale nic moc neříkala, jakoby nerozmlouvala. roky je ale fakt dlouho...
19. kvě 2010 v 16:12  • Odpověz
Ahojki, tak hlásím že zatím mrcha nepřišla, sice to mám dostat až zítra ale teplota se zatím drří na 37 rovnejch, a bolesti podbřišku žádné, akorád se mi pořád zvětšuje =D když zítra mrcha nedorazí tak v pátek testuji, držte palečky !! :hearts::hearts::hearts:
19. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz
darkwitch, jj, mě už dva doktoři řekli, že z fyziologického hlediska jsou dva roky brané jako normální doba pro otěhotnění...jenže to se hezky říká, člověku to připadá nekonečné už po tom roce, natož po dvou že :angry: :angry: :frowning2: :frowning2:
19. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz
denis, držím všechny palce, vypadá to moc nadějně :wink:
19. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz
sedmitecka dva roky je fakt dlouho...
19. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz
dark, no to mi povídej, já už jsem pološílená po roce a půl :frowning2:
19. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
sedmitecka ja jsem byla silena po pul roce, ted jsem na tom nejak lepe :grinning:
19. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz
podávám hlášní, ms nikde teplota se stále drží na 37 ale TT negativní =( asi je ještě moc brzo nebo já nevím =(
20. kvě 2010 v 06:59  • Odpověz
Hezké ránko,
holky tak to já asi vedu - chtěla jsem to řešit už při vysazení HA.. :slight_smile: Ale zas je fakt, že když jsem nedostávala bez HA nebo jiných léků nikdy MS, tak mi bylo jasné, že někde musí být chyba - akorát moje doktorka na to kašlala a jen mi píchala Agolutin, tak jsem šla jinam a ta nová mi už při první návštěvě dělala profil a dala žádanku na SPG a od té doby to řešíme.. :wink:
20. kvě 2010 v 07:48  • Odpověz
dobre rano :slight_smile:
20. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.